» »

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant

1
2
»

jype ::

Miha 333> Če se 5 skupin bori med sabo, katera je prava?

Ja halo? Kako katera? People's Front of Judea, valda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pirat ()

Martin Krpan ::

Žermani ? OP je napisal , da ISUS nastane in se širi ravno od tam !
Ti bi tudi 1943 pred nacisti bežal v Žermani ? Dobra finta samo ne vem če bi palila !:))

Orožje pridobiš najvčkrat tako da ga vzameš sovražniku. Pjanega soldata pri izhodu iz gostilne zvizneš z kijem po glavi in evo ti puškice. Z puškico pridobiš mitraljez , z mitraljezom tank....
Opcija C pride v poštev samo za spraviti na varno otroke/ženske/starce , ti tam kvečjemu zahtevaš vojaško urjenje in oborožitev , potem pa hojd nazaj domov osvobajat domovino.

@jurček , jaz nisem noben fob razen religiofob (isus ,isis) in idiotofob (ti).:D Sem levičar , ampak ralni , ne idiot ki verjame v pravljice o multikultiju in dobroti vseh ljudi in da si je to potrebno samo dovolj želeti in se bo uresničilo kot misliš ti in ZL.To je kot bi rekli naši desničarji samo amerikansko/multinacionalkarski/zionistnični projekt za nov WWO.:P In ti hasedaš takim? Kako te ni sram!

Ko bodo ti ljudje vzklikali "druže Tito mi ti se kunemo" in "Tito partija , omladina akcija" in namesto korana/biblije citirali iz Zbranih del Edvarda Kardelja jih takoj vzamem za svoje.
Pa čeprav je Tito tujec in bodo vzklikali v tujem srbohrvaškem jeziku)(ergo nisem ksenofob)in partija ni moja stranka:)).
Dokler pa odrasli ljudje verjamejo v ISUS , ISIS , Đizasa ,Allaha , Supermena , Rdečo Kapico&Babico pa lahko dobijo edino prisilno zdravljenje v ustrezni inštituciji kot je naprimer Norišnica Ljubljana-Polje.:))

jype ::

AnS> Sem levičar , ampak ralni , ne idiot ki verjame v pravljice o multikultiju in dobroti vseh ljudi in da si je to potrebno samo dovolj želeti in se bo uresničilo kot misliš ti in ZL.To je kot bi rekli naši desničarji samo amerikansko/multinacionalkarski/zionistnični projekt za nov WWO.:P In ti hasedaš takim? Kako te ni sram!

Kako pa lahko sam sebi rečeš levičar, če si socialni konzervativec, ki mu sploh ni mar za ceno nestrpnosti, ki jo ne le prakticira, temveč kar spodbuja?

AnS> Dokler pa odrasli ljudje verjamejo v ISUS , ISIS , Đizasa ,Allaha , Supermena , Rdečo Kapico&Babico pa lahko dobijo edino prisilno zdravljenje v ustrezni inštituciji kot je naprimer Norišnica Ljubljana-Polje.:))

Skratka, ti bi polovico Evrope prisilno zaprl v norišnice, ampak si pa "realen levičar". Ni čudno, da se ljudje bojijo levičarjev, če nacisti, ki namesto Hitlerju pač ploskajo Titu, sami sebi pravijo levičarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Martin Krpan ::

In idioti ki Titu pravite nacist ste kaj ?

Saj verjamem , da imaš dobre namene , ampak pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni !;( In taki simpli minds naivci kot ti nas bi popeljali ravno tja.
Realpolitika je eno , pravljice za malo deco pa nekaj povsem drugega. Ampak ti tega ne ločiš!;(
Dobronamerni nasvet : posti resne stvari na miru in pojdi raje šopingirat na Top Šop , kjer je vse super in krasno , kot v tvojem (narnija) svetu.8-)

jurček kje si ?

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Just... no.
The truth is rarely pure and never simple.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25241334 (37439) zee
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419197726 (157547) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27183150 (56485) bluefish
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935958 (31359) guest #44

Več podobnih tem