» »

Posilstva v Oslu

Posilstva v Oslu

1 2
3
»

_IKE_ ::

O razmišljanju nekaterih tu gor res ne vem kaj naj si mislim, pojasni pa marsikaj kar se trenutno dogaja v družbi. Nekako glavna nit naj bi bila da se prilagodiš okolju, samo to očitno velja samo za nekatere. Musliman v Evropi se bo moral prilagoditi Evropi in ne obratno, čeprav nekateri tu gor zagovarjajo takšno razmišljanje. Ni mi jasno od te ideje, verjetno pa so to "globokoumna razmišljanja" salonskih FDV-jevcev , ki nimajo nobenega stika z realnostjo( marija antoineta in kolač )

Zadevo iz naslova teme so v precej podobni obliki imeli priložnost "izkusiti" tudi v Ambrusu, kjer je manjšina, počela ravno kar se ji zahotelo nad večino. In ko je večini prekipelo, pa je bila nenadoma manjšina najbolj nedolžno jagnje. Zanimivo, ko bi ta manjšina izkusila malo svojega "zdravila" pa je bila večina takoj rasistična, diskriminatorska in ne vem še kaj. Hjo, še v tuje medije smo prišli.

Zakaj ? Zato ker so domačini imeli dovolj nasilja manjšine nad njimi in so hoteli urediti stvari, če so ostala sredstva odpovedala. But yeah v očeh tistih salonskih fdv-jevecev je bila ta reakcija večine necivilizirana, nečloveška, nazadnjaška...

Ramon dekers ::

ja in kaj so storili s temi romi? Dobili so stanovanje, pa verjetno še kakšne ugodnosti v okolici Ljubljane.

Če država, vlada, Evropa sprejema tujce pa naj jih, se bomo že nekako asimilirali. Multikulti je in.

Gladi ::

Ramon dekers je izjavil:

To da pa nek primitivc razume kratko krilce kot "naskoči me tudi če bom kričala", pa verjetno ne spada v to kategorijo.


če hodiš po getu kjer so muslimani sigurno. Tudi Theo Van Gogh je vedel kaj se bo zgodilo po dokumuntarcu. Je bilo vredno?

Če posnameš dokumentarc o nasilju muslimanov nad ženskami se moreš že v osnovi pripravljat na atentat? Tis res mungl prve klase.

Timurlenk ::

theo

_IKE_ ::

Ramon dekers je izjavil:

ja in kaj so storili s temi romi? Dobili so stanovanje, pa verjetno še kakšne ugodnosti v okolici Ljubljane.

Če država, vlada, Evropa sprejema tujce pa naj jih, se bomo že nekako asimilirali. Multikulti je in.



pa naj se tole sliši ne vem kako nestrpno in sovražno bi dejansko MORALI pogledat stran( tako kot so gledali stran ob početju manjšine ) in domačinom pustit da sami uredijo zadevo.

Bi bilo "sporočilo" vsem ostalim več kot dovolj jasno.....

Žal so ubrali drugo pot in jih za ne-asimiliranje v okolje in izvajanje kriminala celo nagradili. Res, poslali so sporočilo a napačne vrste ....

Gladi je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

To da pa nek primitivc razume kratko krilce kot "naskoči me tudi če bom kričala", pa verjetno ne spada v to kategorijo.


če hodiš po getu kjer so muslimani sigurno. Tudi Theo Van Gogh je vedel kaj se bo zgodilo po dokumuntarcu. Je bilo vredno?

Če posnameš dokumentarc o nasilju muslimanov nad ženskami se moreš že v osnovi pripravljat na atentat? Tis res mungl prve klase.



Logično, ker jih s tem žališ in imajo pravico ukrepati po njihovem mnenju .....a glavno da imamo multi kulti družbo .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Ramon dekers ::

kot torej opažaš, se bomo mi morali asimilirati. Seveda ob predpostavki da bomo postali še bolj multikulti, in sprejemali še več ljudi iz Lampeduze.

Nič ne de saj je povsod po Evropi enako. Poglejte samo nemčijo, 5% je že tujcev. Potem pa poglej koliko je to ljudi na 80 miljonov. Da ne omenjamo dejstva da imajo več otrok kot nemci.

Zgodovina sprememb…

deadbeef ::

Jah dejsto je, da je določen odstotek ljudi dobesedno kot podivjane živali in take ne moraš kar tako prevzgojiti, ampak zaleže samo uporaba sile.

_IKE_ ::

Ramon dekers je izjavil:

kot torej opažaš, se bomo mi morali asimilirati. Seveda ob predpostavki da bomo postali še bolj multikulti, in sprejemali še več ljudi iz Lampeduze.

Nič ne de saj je povsod po Evropi enako. Poglejte samo nemčijo, 5% je že tujcev. Potem pa poglej koliko je to ljudi na 80 miljonov. Da ne omenjamo dejstva da imajo več otrok kot nemci.


MI ( VEČINA ) se bomo prilagajal manjšini ?

Torej se bom moral oz se bomo morali prilagodit romom, muslimanom ( hudiča še katolikov ne prebavljam najbolje, pa sem bil vzgojen v katoliški veri ) in vsem ostalim priseljencem ? Hjo, to bo še zanimivo ....

A veš da imajo Nemci poln organ turkov in ostalih priseljencev?

Nataliteta? Definitvno, slabše kot socialne razmere več je otrok. Logika ? Je ni ....me pa tole o več otrok spoeni na zgodbo o Albancih z kosova in njihovo frazo : " Mi ne bomo zje..al Srbe s puško , ampak z organom ".

Ramon dekers ::

A veš da imajo Nemci poln organ turkov in ostalih priseljencev?


To nima nobene veze, oni so bili po drugi svetovni vojni vzgojeni da morajo biti strpni do drugih, še posebno do židov. Če kdorkoli omeni kaj proti njim (proti manjšinam), ga bodo organi pregona kaznovali kot nestrpneža, zato menim da ni prav veliko število ljudi ki bi bili uperjeni proti turkom, romom, židom...če pa že pa tega ne razglašajo v javnosti.

Nataliteta? Definitvno, slabše kot socialne razmere več je otrok. Logika ? Je ni ....me pa tole o več otrok spoeni na zgodbo o Albancih z kosova in njihovo frazo : " Mi ne bomo zje..al Srbe s puško , ampak z organom ".


In so jih, Kosovo republik. Mednarodna skupnost pa vemo komu je stopila v bran?! Torej dokler bo mednarodna skupnost dopuščala multikulti se bomo prisiljeni prilagajati manjšinam, saj bodo oni postali večina.
Sicer pa je logika, slabše kot so socialne razmere več je otrok in tudi manjša izobraženost, mentaliteta pa je: ah bo že, itak jih pa sociala podpira.

_IKE_ ::

Zvišanje podpore radikalnim ( desničasrkim ) strankam že kaže na to ...ni sicer veliko se pa dviguje....javno so sicer tiho...

Žal tista fraza skriva v sebi še kaj ....je pa res da je Kosovo vendarle zgodba zase in da je interes popolnoma drugačen kot si Albanci mislijo ...

Gandalfar ::

Dovolj, ste cisto offtopic.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova metoda za ustvarjanje pene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13221985 (19505) vostok_1

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47183213 (73680) Gandalfar

Več podobnih tem