» »

Multikulturnost

Multikulturnost

Temo vidijo: vsi
««
13 / 43
»»

jype ::

Nima zveze s poroko.

krneki0001 ::

Po odpravi aparthaida, je voznik šolskega avtobusa na hitro rešil probleme med učenci; Od zdej naprej ste vsi zeleni. Svetlo zeleni greste v avtobus, kjer je klima, temno zeleni pa na streho.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Oki ::

jype je izjavil:

Nima zveze s poroko.

Seveda ima. Najlažji način, da prideš do državljanstva. Nič drugega. Če hočeš pomagati pri multi-kulti, čimveč žensk zapalit za albance. Aja, ne. Ti imaš opravka z unimi, ki ti program, ki ga Matthai skine zastonj z neta kasirajo par 10k €. Kosovarji.

donfilipo ::

No ja spet:)

Nemiri...rasno socialni v Franciji?...Angliji? nemara včasih in spet tudi v USA...in drugod???


Imamo rešitev. Njen prerok je Adolf. Pobiti manjšine in zavzeti velik teritotij, kjer se lahko lastna rasa in ein volk namnoži pod trdo enotno uniformirano kulturo!!!!! A ne.

Zdaj vse ostalo je bull. Ki ga povozi prvi in drugi zakon ekonomije8-) Migracije s trebuhom za kruhom so stare kot svet in ena od oblik multikultija je pač edina kolikor toliko mirna rešitev.

Zakaj pa ono z dolfijem ne gre, bi se pa morali nekako naučiti v osnovni šoli. Ali pa vam jo skenslamo:))

No ja. Nekateri naciji imajo tudi zelo visoke izobrazbe. Pa si nikakor ne priznajo da so naciji. Samo proti multikultiju8-)

Pomeni pri nas: 'kva hočeš s to bosansko musko. Pejt u Bosno pa jo tm posluš':))

Pa nič več imigracije. Kao silni zakoni jo tako ali tako onemogočijo....

Pismo oslov:)) JO NE. Prihajajo vedno novi, trenutno naval s kosova...in edina rešitev je da ali dolfi, ali dober efektiven melting pot, ki pa je v jedru še vedno multikultiren po definiciji!!!!!

P.S. Moram pa priznati da to da se dedci takole ko korakajo in potem pretepajo cigane, pa ko se napijejo in objemajo pa malo slečejo, pa danes ko to postane celo internacionalno..... ima pa tudi svoj čar. Ne?>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Ramon dekers ::

Imamo rešitev. Njen prerok je Adolf. Pobiti manjšine in zavzeti velik teritotij, kjer se lahko lastna rasa in ein volk namnoži pod trdo enotno uniformirano kulturo!!!!! A ne.


Ne ne, to se naredi tako kot v NZ. kjer je Auckland kitajski in jim toliko odpreti vrata ter se prilagoditi da jim anglescine sploh ni potrebno vec znati. So pa toliko multikulti da so jim dali še dvojezicne napise v vsaki štaucini. Fantje bo treba v svet. Temu se rece osvajanje, ne z orozjem pacpa s spodnjim moskim spolnim organom.

Lahko se še nevem kako sprenevedate mesto Auckland je lep primer kako deluje multikulti, tiha zasedba. No ja, upam da se Slovenija obdrži.

Še dobro, da je Slovenija ohranila vsak malcek pameti, zaenkrat jo drzijo skupaj samo klerikalci in konzervativci, ko teh ne bo vec bodo ostali samo še levaki, ko teh ne bo vec bo to tako kot v Aucklandu.

Zdaj vse ostalo je bull. Ki ga povozi prvi in drugi zakon ekonomije Migracije s trebuhom za kruhom so stare kot svet in ena od oblik multikultija je pač edina kolikor toliko mirna rešitev.


Ma ja, saj ves na nek nacin je sel tudi Kolumb s trebuhom za kruhom. Kaj se je zgodilo? Mogoce bi indijanci preziveli ce bi udarili taktiko Dolfija?

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Indijanci so se branili. Torej taktika Dolfija je na napad. Lebensraum v imenu višje civilizacije. Naroda. (Ja tudi pohlepa kralja in kraljice:)

In je uspela. IN danes nikomu ništa. Le kakšna razsodba na delujočem mednarodnem sodišču, če bi šla za nazaj, bi pa seveda bila kolumbus, njegove vojske in ostali so bili Dolfi:))

In še imam občutek, da boš ti prevandral cel svet, pa še vedno ne boš razumel, da je rešitev, ki je bila univerzalna včasih (pokol in osvojitev!) danes nekako necivilizacijska, vsaj za razvito civilizacijo Evrope, ki je NAJVEČ pomembnega dodala k svetu, v obliki umetnosti in znanosti, do razcveta marjane, ki je deloma bil posledica nacističnega hikupa v Evropi. In bolj doslednega delanja miru in razširitve multikultija. Afro-američani so zares postali iz zamorcev američani, skoraj popolnoma.

Ampak po tvoje je seveda treba poznati Prešerna osebno, da lahko razumeš njegove pesmi?

Ne brati je treba znati. In nekaj funkcionalne pismenosti na področju poezije tudi ne škodi:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Ramon dekers ::

Aja branili s tem ko so se Kolumbu klanjali ko je prišel? Vidiš v tem je problem, ko je prepozno ni moči več čaa zavrteti nazaj. Sicer pa je tvoj problem ravno v tem da si sam v hiši in trobiš neumnosti. Ko boš kam odšel, kaj videl, potem lahko govoiva dalje.

Reven indijec in srednji sloj evopejca ne spadata v isto hišo. Zakaj? Ker bo indijec navajen živieti v odpadkih in se ne bo sposoben naučiti čisiti, evropejec pa, hmm čimpewj v boljšo kučo z drugimi evropejci. Saj bo, mislim da si še dovolj mlad, da lahko kam odjadraš in spoznaš svet. Slovenija je lepa, upam da taka ostane.

donfilipo ::

Sicer pa je tvoj problem ravno v tem da si sam v hiši in trobiš neumnosti. Ko boš kam odšel, kaj videl, potem lahko govoiva dalje.


Ma ti pa veš kje vse sem že bil, videl v živo in prebral. Predvsem pa s katerim IQ sem to registriral8-).

Tudi Dolfiju so se marsikje (v Mariboru:) klanjali najprej potem pa je bilo tudi drugače. Pa je Dolfi še vedno na koncu nemilosrden osvajalec.

Reven indijec in srednji sloj evopejca ne spadata v isto hišo


No pa ravno to se zgodi in najbolj primerno je, da reven indijec asimilira del evropske kulture, kar jo z dobrim multikutijem kar hitro.

Saj bo, mislim da si še dovolj mlad, da lahko kam odjadraš in spoznaš svet


Evo da se zabitost razčisti in demonstira.

Nisem najbolj star na tem forumu, sem pa med top 10 starih:)
Videl sem obilno sveta, res pa je, da sem potoval, ko sem bil mlajši.
Videl sem tudi alternativna potovanja..praktično vsa8-)
In IQ imam v dobri fazi okoli 155 pa lažje določene stvari dojemam.
:P
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Ma ti pa veš kje vse sem že bil, videl v živo in prebral. Predvsem pa s katerim IQ sem to registriral.


No pa ravno to se zgodi in najbolj primerno je, da reven indijec asimilira del evropske kulture, kar jo z dobrim multikutijem kar hitro.


Ti nisi bil nikjer, tudi nicesar nisi izkusil. Mogoce si bil v kaksnem kravjem dolu v sosednji vasi, da bi pa bil zivel s kaksno drugo kulturo so pa mogoce tvoje mokre sanje, ampak mokre in so dalec od realnosti.

In IQ imam v dobri fazi okoli 155 pa lažje določene stvari dojemam.


Zakaj pa izpostavljas svojo pamet? Je to potrebno ali samo izkazujes svojo nemoc z dokaj nepomembno cifro? Stvari lahko dojemas tudi preko teveja in dobre propagande in?

Tudi Dolfiju so se marsikje (v Mariboru:) klanjali najprej potem pa je bilo tudi drugače. Pa je Dolfi še vedno na koncu nemilosrden osvajalec.


Enako kot se vi klanjate multikultiju, želite džamije, itd. Vendar bodo muslimani in šarija na koncu milosrden osvajalec. Poroči albanko in poročaj izkušnje, mogoče ti bo tam tvoj IQ bolj pomagal.

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Ti nisi bil nikjer, tudi nicesar nisi izkusil


Aja a me mar poznaš. Potem pa imej jajca in se predstavi!

Kar se multikultija tiče ga pa imam tudi kar v vasi, skupaj z đamijo vred. In vse kulture in nacionalnosti bivše juge tudi. Ne da se klanjam samo vem da druge pametne rešitve kot je multikulti NI. NO če se pa predtaviš jo pa lahko prestaviš tudi par mojim sosedom:)). Albanec, Srb, Črnogorec itd:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Aja a me mar poznaš. Potem pa imej jajca in se predstavi!


Ni potrebe, dokler ne živiš z žensko ne veš kakšna je. Zdaj pa razumi ta stavek ali pa ne. Če si bil na letališču v Emiratih kot tranzit še ne pomeni da si izkusil njihovo kulturo.

Ne da se klanjam samo vem da druge pametne rešitve kot je multikulti NI.


O je je, kitajci in izraelci to zelo dobro vedo, samo ljudje s tako visokim IQ - jem kot ti ne. V Izraelu ne bodo nikoli vsilejavli šarije, ja seveda oni so zaostala in nedomekratična družba, nimaš kej, važn, da je Evropa na višjem nivoju.

donfilipo ::

Naj povem, da Jesenice so v Sloveniji eksampel multikultija. Z vsemi slabostmi. In neprijetnostmi nacionalizma. To da Jesenicam pravim vas, je pa bolj hec kot ne:)


Izrael bo ratno polje, dokler s palestinci ne sklenejo pravega multikultija, ali se odcepijo, ali jih pobijejo in izženejo. Kitajci pa bodo res po vsej verjetnosti s svojo posebno masovno obliko naci ekspanzije zanetili svetovno vojno. Zadnjo. No jaz nisem na njihovi strani.

Ni potrebe, dokler ne živiš z žensko ne veš kakšna je


Zdaj ne vem ker imaš nelogične, kaj bi rad povedal.

Da nisem nikoli z žensko, ali da si ti spoznal vse, vključno male punčke in fantke na tajvanu, ki si jih celo slikal?
>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Ramon dekers ::

Naj povem, da Jesenice so v Sloveniji eksampel multikultija. Z vsemi slabostmi. In neprijetnostmi nacionalizma.


Hja ampak bosanca vsaj razumeš. Kitajca, ki se noče naučiti angleško pa ne in če bomo šli tako naprej kot si želiš bomo imeli kmalu dvojezične table pa ne samo za kraje pri narodnih manjšinah. Jaja, nekje jih že imajo. Seveda če bi videl svet v realnosti bi videl tudi to.

Zdaj ne vem ker imaš nelogične, kaj bi rad povedal.

Da nisem nikoli z žensko, ali da si ti spoznal vse, vključno male punčke in fantke na tajvanu, ki si jih celo slikal?


Mislim da so se ti zmotili pri dodeltvi IQ - ja. Vzemi to (žensko) kot metaforo za temo o kateri govoriva. Saj bo.

Se pa s tvoje arogance in pisanja vidi, da ko zmanjka argumentov začneš malo podjebavati.

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Mislim da so se ti zmotili pri dodeltvi IQ - ja


Morda so morda niso. Nima veze. Prav veliko se pač ne zmotijo, ker se testira večkrat, res pa je da sami testi ne pokažejo veliko reči.

Ampak na argumente. Po tvoje bi moral živeti na Kitajskem da bi razumel Kitajce?

Dvomim. Razumem že kar zdaj, kako potencialno nevarni so.

Ne vem kaj je multikulti, pa živim na Jesenicah. Niso samo bosanci so tudi albanci (vedno več:) ki jih ne razumeš kaj govorijo in tudi ne kaj mislijo. Pa vendar živimo z njimi. Pa črnogorci pravoslavci, pa muslimani...zmerni in eno vneti za šarijo itd.

No zdaj se mi je posvetilo kaj občuduješ tako pri Kitajcih. Njihovo varianto nacizma.

No pusti zdaj kitajce ker se gre v jedru za multikulti pri NAS. Za Jesenice v velikem.

Kako bi ti argumentaš rešil večnacionalno in multikulturne Jesenice.

Ajmo fakkti pravi, ne pa laži kot so: nisi videl multikultija, ker ti pokažem osebno, če boš vztrajal8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Ramon dekers ::

Ampak na argumente. Po tvoje bi moral živeti na Kitajskem da bi razumel Kitajce?


Lahko je kitajec tudi v Sloveniji da jih razumeš. Saj bo. Bodi z njim v isti hiši na Kitajskem ali v Sloveniji. A si dojel moj point?

Dvomim. Razumem že kar zdaj, kako potencialno nevarni so.


Aja? Zakaj so nevarni? Ker je prvi val pameten, vse ostalo kar pride za njim pa vse prej kot izobražena sila?

A muslimani pa niso nevarni? Širjenje šarije? No se že premikamo, živel bi v multikultiju, hkrati priznavaš da so nevarni.

Kako bi ti argumentaš rešil večnacionalno in multikulturne Jesenice.


Definitivno z izobraževanjem. Prvo izpiti slovenskega jezika, kulture...Če pogrnejo nazaj v tujino. Enako kot mora to opravljati slovenec če želi delati v Avstraliji.

Ajmo fakkti pravi, ne pa laži kot so: nisi videl multikultija, ker ti pokažem osebno, če boš vztrajal


Kaj mi boš pokazal? Jesenice? lol.

Pa ne mores primerjati afroameričanov z recimo albancev, ki imajo njihovo kulturo globoko zakoreninjeno skupaj z religjo. Kosovo je Srbija ane.

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Lahko je kitajec tudi v Sloveniji da jih razumeš. Saj bo. Bodi z njim v isti hiši na Kitajskem ali v Sloveniji. A si dojel moj point?


Ne vem. Živim v isti hiši (bloku) z vsemi ex-ju nacijami plus romi, pa si upam rečt da bi znal tudi s kitajci. Ja so bili tudi na Jesenicah. pa so dobesedno pogoreli. Pa sem jih zato izpraševal še v LJ kjer se je dalo, pa celo po netu. Če bi moral bi živel z njimi. Če bi bil Rockefeller bi imel stan u LJ, Jesenicama (zaradi nostalgije) in hišo nekje na čisto samem. Tam pač ne bi živel z nikomer. V prvih dveh prmerih pa praktično prisiljeno s komerkoli.

Definitivno z izobraževanjem. Prvo izpiti slovenskega jezika, kulture...Če pogrnejo nazaj v tujino


Hm tole danes razen izgona v tujino že velja. Torej je del melting pota in našega po tvoje skrajno levega multikultija. Zdaj da ne gre izgon zaradi neznanja je pa zato, ker nismo Dolfi...ali naciji po domače. To gre samo v nacizmu.

Slovenci (in ostali) ki so, ali delajo v Avstraliji, bi rekel ne znajo vsi dobro Angleško. Se s časom naučijo pa nekateri nikoli dobro. Podobno je pri nas...s tem da za delovne vize ne rabijo angleščine. Kako potem ostanejo tu ali v avstraliji (pa ne znajo ne slovensko ne angleško:) je dolga prejkone polmafijsdka štorija...ampak tako JE.

Kaj mi boš pokazal? Jesenice


Ne z osebno da sem Jeseničan. In zdaj če Jesenice niso primer multikultija...potem pa ne vem zakaj sploh ta debata?

Pa ne mores primerjati afroameričanov z recimo albancev, ki imajo njihovo kulturo globoko zakoreninjeno skupaj z religjo. Kosovo je Srbija ane.


Sem kje primerjal afroameričane in albance? Kosovo je Srbija? Mislem dobro moraš malo priti v našo vas, da boš to razložil nekaterim:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Sem kje primerjal afroameričane in albance? Kosovo je Srbija? Mislem dobro moraš malo priti v našo vas, da boš to razložil nekaterim


Pa znajo slovensko?:))

Okapi ::

Ti nisi bil nikjer, tudi nicesar nisi izkusil.
No, pa da slišimo Dekersa, kje je on vse bil. Mislim, zares bil, ne samo s prstom po zemljevidu.>:D

O.

donfilipo ::

Še nekaj.

Zgolj z izobraževanjem se ne da preprečiti mednacionalnih sporov. Ne religijskih.

Izobraževanje je danes našponano do maksimuma (govoril z maturanti:), pa vendar izobrazba vseh elementov nacizma ne odpravi.

Svoje sorte naciji, so danes recimo tudi nekateri muslimani, ki govorijo odlično slovensko, so visoko izobraženi. In še celo blond8-)

Velja seveda tudi obratno. Slovenci, kristjani, formalno visoko izobraženi in še sintetično: bosanci, črni, katoliki, zabiti ko šajtrga, ampak z magisterijem8-)

Pa znajo slovensko?


Oja, toliko da se zmenijo za denar, zagotovo. Ob Kosovo je Srbija, pa po Japonsko: mae geri, če maš srečo. Včasih pa poje tudi čakija in pištolj:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Okapi je izjavil:

Ti nisi bil nikjer, tudi nicesar nisi izkusil.
No, pa da slišimo Dekersa, kje je on vse bil. Mislim, zares bil, ne samo s prstom po zemljevidu.>:D

O.



Delam in živim v tujini. lol.

donfilipo ::

Delam in živim v tujini. lol.


V Avstriji?

Tam pa še nisem bil:))

Čeprav imam poreklo, sorodstvo in gene od tam. (Mislem ne priznam, ker smo švercali:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Tam pa še nisem bil

Čeprav imam poreklo, sorodstvo in gene od tam. (Mislem ne priznam, ker smo švercali:)


A boli? Mora, ker drugače se ne bi počutil psihično manj vrednega in se ne bi izpostavljal z stavki v prvi osebe ednine. Sicer je pa delač od Avstrije.

jype ::

Ramon dekers> Delam in živim v tujini. lol.

Ti raje povej, kje si že bil, da se ti ne bomo tisti, ki smo zares prepotovali velik del sveta, na koncu smejali.

Mipe ::

Maturantski izlet ne šteje.

Unknown_001 ::

Ej pobje, ka mislte, da zj ko bo hrvaška v EU, da se bo priseljevanje na sever pri njih ustavilo? Ker kokr vem bi uni (z juga) komot šli tud naprej v nemčijo sam ker so pr nas že v EU jim je useeno, pr hrvatih bi jim bilo pa še lažje, ker jim ne bi bilo treba učit tolk jezika, ker je dost identičen, za razliko od slovenščine. :|?

donfilipo ::

Ramon dekers je izjavil:

Tam pa še nisem bil

Čeprav imam poreklo, sorodstvo in gene od tam. (Mislem ne priznam, ker smo švercali:)


A boli? Mora, ker drugače se ne bi počutil psihično manj vrednega in se ne bi izpostavljal z stavki v prvi osebe ednine. Sicer je pa delač od Avstrije.


Bemti nisem se slišal, da bi prva oseba ednine izpostavljala kompleks.
Prej obratno.

Ono je cinizem. V Avstriji sem bil najdalj in največkrat. Hoteli ali ne, tudi tam imajo multikulti. Imajo tudi turke, bošnjake in še koga. In džamije. Čeprav so še precej bolj naci usmerjeni kot mi.

Ampak dobro. Nisi pojasnil kako in kje gre dobro brez multikultija (relativno visoka civilizacija in ne za vic šus v glavo) in nimajo dolfija. Avstralija to vsekakor ni, tisti izpiti iz angleščine jim ne bodo ne posebej koristili ne škodili...ampak multikulti bo pa vedno večji :))


Torej so zahteve o prepovedi džamije in podobne predvsem bebaste. V današnjem globalno zastavljenem in povezanem svetu...kamor bodo prej ali slej prišli tudi kitajci...ali pa sveta ne več8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

Saj zdaj je dekers pri kivijih, kjer lahko od blizu doživlja pravi multikulti, ne ta naš balkanski približek.

O.

donfilipo ::

Aha. Zdaj razumem.

Tam se nekako še kaže najprej nacizem oziroma imperializem britancev,...nato pa nacizem naših in tujih domobranov:))...kjer je levica velik velik greh. In tako tudi mulikulti kot pojem. Če jih ne bi gledal svet, bi mnogi verjetno domorodce kar pobili, ostale barve razen bele pa zasužnjili. No nekako so zračunali, da vsaj Kitajcev se pa NE da. Pa tudi marjana ima neke čudne liberalne postavke o enakosti v ustavi:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Nissan_GTR ::

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo...

Detroit bankrotiral. Še en uspeh multikulturnosti. Posledica esperimenta Demokratske stranke, ki je hotela s priseljevanjem temnopoltih preurediti mesto po svoji meri. Zgodilo pa se je samo to, da so belci pred nasiljem bili prisiljeni pobegniti 30 km stran iz Detroita, davkoplačevalcev v Detroitu je zmanjkalo že pred 30 leti, mesto izgubilo 2/3 prebivalcev in neslavno propadlo.

Pa prosim ne nabijajte mi o avtoindustriji, ki ni glavni razlog za propad Detroita.

jype ::

Nissan_GTR> Detroit bankrotiral. Še en uspeh multikulturnosti. Posledica esperimenta Demokratske stranke, ki je hotela s priseljevanjem temnopoltih preurediti mesto po svoji meri.

Zanimivo, da gre torej bistveno bolj multikulti mestom danes tako izjemno bolje.

Nissan_GTR ::

Zanimivo, da gre torej bistveno bolj multikulti mestom danes tako izjemno bolje.


katerim mestom?

Cela multikulti Kalifornia je pred bankrotom.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

jype, za uspeh tistih mest ni zaslužen multikulturalizem, pač pa kozmopolitanizem, ki je tako rekoč nujen za večja mesta z raznolikim prebivalstvom.

jype ::

Mipe> jype, za uspeh tistih mest ni zaslužen multikulturalizem, pač pa kozmopolitanizem, ki je tako rekoč nujen za večja mesta z raznolikim prebivalstvom.

A, se pravi ko je dobro, temu rečemo X, ko je slabo pa Y, čeprav je ista reč?

Nissan_GTR> Cela multikulti Kalifornia je pred bankrotom.

Ja, jebiga, arijski eksperiment republikanskega terminatorja.

Mr.B ::

jype časti eksperiment ZJ.
Ampak kot kaže po finančnem izkazu, ni niti temu kaj bolje. Bomo tako ali drugače dokapitalizirali....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

jype ::

Zgleda bo treba zabite Slovence deportirat, k so enostavno predragi, da bi si jih lahko prvoščl.

Nissan_GTR ::

Ja, jebiga, arijski eksperiment republikanskega terminatorja.


Terminator je prevzel že bankrotirano Kalifornijo od bivšega demokratsekga guvernerja Davisa. Res pa je, da tudi on ni kaj veliko pametnega naredil, on je igralec in pozer in v ameriški politiki njegove politične poglede imenujejo RINO "Republican In Name Only"

Kalifornijo pa ne more rešiti niti sto terminatorjev in supermanov. To je doomed state. Imajo v bistvu enopartijski sistem Demokratske stranke, zaradi nekontroliranega priseljevanja popolnima razsut sistem šolstva, zdravstva, vedno večje davke, belci se izseljujejo, vsak poskus spremembe je pa zatrt. Čez nekaj let bodo doživeli usodo Detroita.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Nissan_GTR> Terminator

Ja, vemo, vedno so za vse krivi geji in črnci.

Nissan_GTR> To je doomed state.

Tok slabo kot Kranju jim še ne gre.

Nissan_GTR> Čez nekaj let bodo doživeli usodo Detroita.

Ne, ne bodo je. Kalifornija ni industrijsko mesto, ampak zvezna država.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mipe ::

jype je izjavil:

A, se pravi ko je dobro, temu rečemo X, ko je slabo pa Y, čeprav je ista reč?


Ne, ni ista reč. To bi lahko že vedel. Poguglaj obe besedi.

Multikulturalizem: sobivanje več različnih kultur. Izrazite razlike med kulturami, narodnostna, verska in etnična pripadnost. Geto skupnosti s svojimi zakoni.
Kozmopolitanizem: nekakšna univerzalna kultura. Vsi živijo po enakih moralnih načelih, mimo narodnostne, verske in etnične pripadnosti. "Državljani sveta".

Mesto, v katerem različne etnične/narodnostne skupine živijo vsaka v svoji četrti, govori svoj jezik in izvaja svoje obrede, je multikulti, ni pa kozmopolitansko.

Mr.B ::

jype,
Ja, vemo, vedno so za vse krivi geji in črnci.

N krivi so jype-ji ki se zavestno odločijo postati sekundarni državljani... No ampak tako kot so te zakoni fizike v temi vlade dohiteli, te bodo tudi tu...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nissan_GTR ::


Ta slika kaže natančno etnično sestavo JV Michigana, tisto kar je zeleno so belci, tisto kar je modro so črnci, in meje med črnci in belci so zelo ostre in gredo skoraj točno po meji mesta Detroit. Čeprav ni nobenega uradnega zakona, uradne segregacije, je naraven pojav, da gre vsak k svojim.

To dokazuje, da multikulti, kot nam ga vsiljujejo levičarji, ne deluje. Na daljši rok se vedno zgodi, da šibkejše pleme izumre, ker ga uniči močnejše priseljeno pleme, ali pa se zgodi situacija tako kot v Detroitu, da se plemeni po kratkotrajnem neprijaznem sobivanju spet ločita tako, da se eno pleme odseli drugam in se loči od drugega plemena.

vostok_1 ::

Vse kar mi je všeč pri multikulturnosti je hrana. Vse ostalo ne deluje. There can be only one. Povsot kjer sobivajo različne kulture pride do trenj, če ne kaj hujšega. Tam kjer sobivajo dobro pa boste videli, da sta strani dejansko dala svojo kulturo na stranski tir in se posvetila biznisu.

jype ::

Nissan_GTR> Ta slika kaže natančno etnično sestavo JV Michigana

Mhm, in zelo natančno kaže, da nikjer ni bilo nobenega multikulti, kot bi nas rad prepričal en žalosten naci v tej temi, ampak en velik in močno segregiran geto.

vostok_1> Vse ostalo ne deluje.

Seveda deluje.

Mipe> Ne, ni ista reč. To bi lahko že vedel. Poguglaj obe besedi.

Ja, ista reč je, samo ti očitno tega ne veš, ker nisi še nikoli živel nikjer, kjer bi karkoli od tega imeli.

Nissan_GTR ::

Mhm, in zelo natančno kaže, da nikjer ni bilo nobenega multikulti, kot bi nas rad prepričal en žalosten naci v tej temi, ampak en velik in močno segregiran geto.


Slika kaže situacijo sedaj, vendar par desetletij nazaj nazaj je bil pa Detroit 50:50 mešan, nato pa so sledili medetnični spopadi, nasilje. Propad mesta se je pa začel leta 67, ko se je zaradi nasilja in kaosa v enem dobrem letu izselilo 140.000 belcev. Mesto je izgubilo srednji razred, davkoplačevalce, nato pa so sledili levičarski eksperimenti in enopartijsko enoumje Demokratske stranke, 40 letna dominacija temnopoltih županov.

Tukaj je dobro opisana novejša zgodovina Detroita... How the Democrats Destroyed Detroit

Zgodovina sprememb…

jype ::

Tko zgleda multikulti (in je eden najbogatejših delov ZDA):



Nissan_GTR> vendar par desetletij nazaj nazaj je bil pa Detroit 50:50 mešan

Ne seri - bil je popolnoma segregiran. Šele s propadanjem mesta proti koncu prejšnjega stoletja je z upadanjem cen nepremičnin tja začela prihajati masa revežev, ki so iskali slabo plačane službe, ki so takrat tam še obstajale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr.B ::

jype ? Kas si hotel pokazat ta si rasist ? to da zaničuješ črnce. Pojdi in najdi to za Slovenijo pred osamosvojitvijo in po njej, ko tako dobro zaupaš v JS.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Mr.B> jype ? Kas si hotel pokazat ta si rasist ? to da zaničuješ črnce. Pojdi in najdi to za Slovenijo pred osamosvojitvijo in po njej, ko tako dobro zaupaš v JS.

Pol robid je kar v skrinjo nesla, ostalo bo šlo pa za marmelado.

Mr.B ::

jype, sej ve ko nimaš argumenta potem pa robide nabiraš, samo da niso medvedje...
Jype je pokazal slovensko multikulturnost tipa izjav CSD-ja, ki je Slovensko etnično skupnost postavil v podrejeni položaj glede na drugo. Ej jebeš to enakost...
Po drugi strani pa Jype, nebi smel imeti NIKAKRŠNIH pripomn na odločitev sodišča : Posiljena roma v zapor.
Ampak kot ga je v temah na temo Vlada, začela dohitevati relnost fizikalnih zakonov ga bo tudi tu, ker si je poenostavil načine igre multikulturnosti. Miselno jype-ja spada v isti okvir sprejemati odgovornost: samo kaj ko bi imel vse kar pada zraven, samo tiste dele povezane s palico pa nebi kopiral, je ne human..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Mr.B> Jype je pokazal

Lažeš. Citiraj, ali pa si nečak od Jankovića.

Mr.B> Po drugi strani pa Jype, nebi smel imeti NIKAKRŠNIH pripomn na odločitev sodišča : Posiljena roma v zapor.

Saj jih nimam - vsi vemo, da so ženske v mizoginističnih družbah (to je žal še vedno tudi naša) same krive za posilstvo.

Mr.B> začela dohitevati relnost fizikalnih zakonov

Sine, daj se sprijazni s tem, da so tvoji favoriti zajebali, kar se je zajebat dalo, potem so jih pa ljudje nateral z oblasti in se zdaj končno reči počasi rešujejo.

Mr.B ::

jype, sej vem "mi Desničarji" moramo vedno vire naštepa, ti pa ne. Kaj si komentiral na odločitve CSD-ja glede poroke mladoletnice z polnoletno osebo. Ups oba Roma, je del njihove kulture...
Tako da v tem kontekstu, so bile vse tvoje replike izven konteksta.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nissan_GTR ::

Tko zgleda multikulti (in je eden najbogatejših delov ZDA):
malo bolj podrobno poglej roza barvo, ki predstavlja belce.
belci se koncentrirano gnetejo v beli geto sredi mesta.

Ne seri - bil je popolnoma segregiran.

segregiran ni bil nič bolj kot ljubljana, kjer je več bosancev v Štepancu, več Slovencev pa v Murglah. Zakonov, ki bi v detroitu prisilno uvajali segregacijo ni bilo nikoli, bila je pa naravna segregacija, kjer so se v neke dele mesta naselili pripadniki določene rase, drugi pa so od tam začeli odhajati.

Šele s propadanjem mesta proti koncu prejšnjega stoletja je z upadanjem cen nepremičnin tja začela prihajati masa revežev, ki so iskali slabo plačane službe, ki so takrat tam še obstajale.

Malo si pomešal vrstni red, kaj se je zgodilo prej in kaj kasneje
v Detroit že dolgo časa noče nihče, tudi reveži vseh ras ne. Prodajajo tisoče hiš za 1000 evrov, pa jih ne morejo prodati. Vsi hočejo samo ven iz mesta.

Zgodovina sprememb…

««
13 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547794 (6720) Mavrik

No-go zones (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5911540 (9436) kuglvinkl

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230258 (207803) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184080 (74547) Gandalfar

Posilstva v Oslu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11017596 (14259) Gandalfar

Več podobnih tem