» »

Topla malica

Topla malica

1 2
3
»

opeter ::

drugič.
To malico bi jaz takoj ukinil. Kar dobiš zastonj, za to nimaš spoštovanja (vsaj večina ne). Zadnjič sem se pošteno skregal s sošolcem, so bolj revni doma, na mesec dobi 200€ republiške in je prasica stran zlil vodo, ki smo jo dobil pri malici. OK, bla je mercatorjeva z okusom, ampak če jo js lahko pijem, pa mamo verjetno mesečni prihodek 4-5x večji kot v sošolcevi familiji, je nima on nč stran zlivat.


Se popolnoma strinjam.

To je bolj tak splošen problem. Tisti, ki je reven, zelo rad kaže na zunaj kot, da ima ne vem koliko denarja in zato tako grdo ravnajo s hrano, pa so zelo izbirčni itn. Eh, ne razumem folka.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pyr0Beast ::

Zakaj naj bi gostilna zaslutila manj s studenti, kot z navadnimi osebami ?
Meni je cca. 5€, od tega ti drzava subvencionira 1.5€, ti dodas ostalih 3.5€. Gostilnicar dobi 5€, po moznosti se kaksen € ali 2, za razne 'dodatke' k hrani. Meniji NISO cenejsi za studente.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zeberdee ::

Ti prebereš kar je napisano? Napisano je bilo, da se procentualno več kot 70% dodane vrednosti stori pri prodaji pijače. Zelo malo študentov sem videl s sokom, ledenim čajem, ali celo pivom. Vsaj pri kosilu na bone ne.

Utk ::

Jaz sem enkrat naroču pivo, pa mi je vodo prinesu. Res, da sem naročil Union, pa vseeno...cena ni ista, tudi če okus je.

Pyr0Beast ::

Ti prebereš kar je napisano?
Redkokdaj.

Napisano je bilo, da se procentualno več kot 70% dodane vrednosti stori pri prodaji pijače.
.... kaj pa raznorazni 'dodatki', katere ti jih tako veselo racunajo ?

Zelo malo študentov sem videl s sokom, ledenim čajem, ali celo pivom.
Hja, to se ne pomeni, da jih ni.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zeberdee ::

2. Dodatke veselo zaračunajo, ker jih veselo zahtevaš. Logično.
3. Tvoja trditev podpira mojo. Študentje v povprečju pustimo manj.

hamax ::

Ocitno pa se vedno dovolj...

Zeberdee ::

...da se vsi pritožujemo nad nivojem strežbe in včasih tudi kvalitete dostavljene hrane.

SmeskoSnezak ::

Na tej strani lahko komentirajo hrano in dajejo oceno ponudnikom. Malo si poglejte in preberite.
@ Pusti soncu v srce... @

Volta ::

Jaz bi o tej malici rekel, da je super stvar, oz. to je vsaj sestrino mnenje. Namesto sendvičev in podobnega zdaj blizu 3. gimnazije dobil topel in kot pravi res dober obrok, tako da je s tem zelo zadovoljna.

echo ::

Tipično slovenski posel: Dober namen, obupna realizacija.

Pyr0Beast ::

2. Dodatke veselo zaračunajo, ker jih veselo zahtevaš. Logično.
Kaj pa, ce jih nisi zahteval, tako, kot se je ŽE dogajalo ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mihajlo carr ::

stvar je super, če dobavlja SloRest =)
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

Berserker ::

Jaz bi pa kr zaprl pajzle vrste : mcdonal, festfut, pa tiste male gostilne ko so itak pajzli pa seveda kantine. Pol bi pa delili na malcah samo pasulj pa samo tako vojaško hrano, oz. jaz bi kr uvedel vojaško vzgojo v srednjih šolah, kr to kar se zaj dogaja je nemogoče, to se kr tepejo v razredah pa karte igrajo al pa se kr pred profesorjom derejo z oken,tak se dogaja,............... nastradajo pa učilnice, profesorji in seveda pretepeni.

hamax ::

Zakaj ne bi tega uvedli se na fakultetah, pa morda v podjetjih. Sploh tam kjer ti delas/studiras.
Ker to kar se sedaj dogaja je nemogoce. Usluzbenci brskajo po internetu, resujejo sudokuj, igrajo karte. Studentje so pa sploh zgodba zase. Vojasko vzgojo za vse!!

Pyr0Beast ::

.. vzrok je pomankanje avtoritete in spostovanja. Spostovanje pa je nekaj kar se ne dobi zastonj, treba si ga je prisluziti.

Dobri profesorji se razumejo z dijaki.
Slabe profesorje dijaki sovrazijo na vse mozne nacine ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mihajlo carr ::

vojaško vzgojo v srednjih šolah, kr to kar se zaj dogaja je nemogoče, to se kr tepejo v razredah pa karte igrajo al pa se kr pred profesorjom derejo z oken,tak se dogaja

ne verjamem da se to dogaja. na naši srednji šoli tega ni ker vsi vejo da ta šola ni obvezna in ča tko delaš prej al slej vn letiš:D
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

M-XXXX ::

Dobri profesorji se razumejo z dijaki.
Slabe profesorje dijaki sovrazijo na vse mozne nacine ...

Podpis pod tole:D

Berserker ::

Vse se dogaja se spomnite te ko so v SŠ v domžalah razgrajali, lamali stole učitla žalili pa podobno. Mi mamo popoldne pouk pa je dosti bolj neznosno, pa še kakšnega učitelja ni 20 min pa je že nered v razredu. Po možnosti če ma še kdo kakšno žogico igrajo nogomet v razredu tu pa tam celo okno razbijejo. To se dogaja, pa ne sam pri nas!

Pyr0Beast ::

Jah, to tista 'ura tisine' med poukom pride na plan ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

To malico bi jaz takoj ukinil. Kar dobiš zastonj, za to nimaš spoštovanja (vsaj večina ne). Zadnjič sem se pošteno skregal s sošolcem, so bolj revni doma, na mesec dobi 200€ republiške in je prasica stran zlil vodo, ki smo jo dobil pri malici. OK, bla je mercatorjeva z okusom, ampak če jo js lahko pijem, pa mamo verjetno mesečni prihodek 4-5x večji kot v sošolcevi familiji, je nima on nč stran zlivat.

Zna bit, da je tako obnasanje 'dedovano' od fotra ali koga drugega. Pač, nasilje se prenasa naprej, fotr (al pa mat) zanicuje otroke, potem pa to otroci transformirajo v kaj drugega. Pretepaci ponavadi ne prihajajo iz socialno urejenih druzin.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022772 (4560) PacificBlue
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744736 (36915) šernk
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022381 (13921) nobodyelse
»

Kolikokrat dnevno jeste topel obrok? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
675357 (3932) reptilia
»

Lačni študentje pred parlamentom

Oddelek: Loža
292901 (1844) hamax

Več podobnih tem