» »

S-VIDEO v VGA/DVI

S-VIDEO v VGA/DVI

WinsuckeR ::

Živjo!

Lastim si grafično kartico (8800GTS), ki ima dva dvi izhoda in en s-video izhod. Nanjo bi rad priklopil 3x 22" monitorje.
Zanima me, če je možno uporabiti stari znani "hack" VGA2S-Video v obratno smir -se pravi s-Video2VGA ali bom potreboval kupovati converter (mogoče zunanji tv tunner podoben temu (samo heh-s nekako večjo resolucijo) ali kaj podobnega. Kar seveda zaradi možne slabše odzivnosti slike nebi hotel.)

V najslabšem primeru bom pač uporabil kaj takega:

..Kar me zaradi cene take škatljice niti slučajno ne mika.

Seveda bi sistem rad uporabljal tudi za igranje (iger).

Invictus ::

Matrox ima TripleHead2Go.

Sedaj podpira tudi ločljivosti 3x1650x1080

Najbolj elegantna rešitev, pa še precej igric jo podpira ;-).

Ampak ta rešitev ti ni preveč všeč ;-).

LP I.

Cveto ::

Ti bi rad to uporabil za igranje iger? Če je tako potem pozabi na S-video, ker lahko prikazuje samo kopijo kateraga od DVI izhodov, ti ap bi verjetno rad na vsakem monitorju svojo sliko...

Če imaš plato z dvema PCI-E slotoma (ni treba da je SLI, lahko je tudi od intela) bi bila še najboljša rešitev dodatna grafična kartica, recimo kakšna 8800GT, ki bi poganjala tretjji monitor.

WinsuckeR ::

No-glede tega nisem bil siguren-lahko dve grafične v PCI-e reži gonita neodvisno, so kakšne omejitve (imam plato s Intel P35 Express chipsetom (Abit IP35 Pro))?

Amm-glede slike pa..monitorje bi sparil (pač isto namizje čez vse tri (in ja-vem kakšen učinek bi imelo to na moj FPS v igrah, prav tako, da mora igra podpirat željeno resolucijo :( ).

h2G DVI pa kolikor vem stane..toliko kot solidna grafična kartica, je pa res, da je precej elegantna in enostavna rešitev-sploh, ker bi v primeru nove grafične spet moral razdirati celotno vodno hlajenje...

ender ::

Dokler imata kartici grafični čip istega proizvajalca, težav ne bo, vendar kolikor vem, ne boš mogel narediti razširjenega namizja čez dve kartici.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

WinsuckeR ::

wowy!
No-ptem pa mislim, da imam rešitev.
Kakorkoli-glede slike se mi zdi logično ^^.

Tnx za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560866 (195) anjica
»

pci-e agp?

Oddelek: Strojna oprema
131837 (1524) Riff
»

DVI + AUDIO -> HDMI

Oddelek: Zvok in slika
317166 (5353) Okapi
»

Multi monitor setup - vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
101657 (1657) Vesoljc
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318161 (11677) Ursus

Več podobnih tem