» »

Kateri avto kupiti (čist na kratko)?

Kateri avto kupiti (čist na kratko)?

durrenmatt ::

lexus je pr nas še nov. razen tega pa lexusi obstajajo šele od 80-ih let dalje. čist nova znamka. ober-toyota. sej ta 177 ps dizel je tud redno rabljen v avensisu npr.

mihajlo carr ::

kako pa misliš da je pri audiju, BMW, Mercedes? čakaš najmanj pol leta
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

Utk ::

No, sej je vseeno. En podoben bmw, audi, karkoli, stane vsaj 10-15 jurjev več.

fabrskd ::

Nič od tega. Samo in le to!!!
Screw you guys i'm going home!!!

Saladin ::

Oho!

Za to Astro Classic II pa sploh še nisem poštudiral (cenejša, enostavnejša,...)

Če se še komu ljubi v primerjavo tole starejšo Astro (4-vratni model, 1.6 benciner z večino dodatne opreme) vključit bi bil zelo hvaležen!
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Utk ::

Ne preveč udobna in malo slabo vleče za 1,6. Drugač pa ni slaba za tolk denarja.

mihajlo carr ::

saladin po tvojih kriterijih bi bila najboljša nova škoda fabia
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

whatever ::

Kaj zdej, Saladin, katerega si kupil?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Saladin ::

Kaj zdej, Saladin, katerega si kupil?

Še sprobujem ;)

Okoli vsega sem dobil šok replyev, samo okoli Astre Classic II ne.

A ga sploh delajo v Nemčiji? Mnenja?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

boha ::

opel all the way. vozim astro letnik 99, 1.6 16v (100KM). armatura je sicer res malo konzervativna, ampak avtomobil je maksimalno zanesljiv. pa potegne čist fajn. v glavnem, vse kar je so redni letni servisi in opel te ne bo pustil na cedilu. izredni servisi? pa kaj še. zame je to odločilnega pomena.

mihajlo carr ::

ah za ta dnar dobiš tako fabio da živjo.. opel se skrije
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

Saladin ::

ah za ta dnar dobiš tako fabio da živjo.. opel se skrije

Vstopni modeli proizvajalcev me tudi ne zanimajo (načeloma so vsi premajhni)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

koyotee ::

Saladin, ti pa mas enih problemov s temi prevoznimi sredstvi. Pac si prevec zahteven. Kup si neki za 1000€, pa ne bos mel skrbi, ce ti karkol crkne. Ce je popravilo predrago, pac kupis nekaj drugega za podoben denar
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Saladin ::

Saladin, ti pa mas enih problemov s temi prevoznimi sredstvi. Pac si prevec zahteven. Kup si neki za 1000€, pa ne bos mel skrbi, ce ti karkol crkne. Ce je popravilo predrago, pac kupis nekaj drugega za podoben denar

Saj imam Cordobo 95" za 700€. Super stvarca.

Ampak hočem nekaj boljšega. In za vsoto 10.000€ se splača tu malo pojamrat.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

koyotee ::

no, ce je super stvarca pa res ne vidim pomena, zakaj kupovati "boljsi" avto? Larger e-penis? Resno, tistih 10k nekam vlozi, bos imel veliko vec od tega. Razen ce vsak dan delas 200km+, kjer pa je udobje res primarno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Saladin ::

Glej - ne mislim sedaj debatirat o tem, kaj naj naredim z svojim denarjem.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

LeXani ::

Da ne bom odpiral nove teme po nepotrebnem..
V kratkem mislim kupiti rabljeno vozilo za okoli 3000eur.
Naj bi imel majhno porabo, vsaj 99letnik, klima, do 150.000km.
Sam sem gledal bravota 1.6 JTD, ter kašnga megana coupe 1.6 ali 1.4. Kakšen drug predlog?
Sem pa študent tako da potrebujem kaj takega da ga ne bom ravno vozil k mehaniku vsak dan, ter da ima majhno porabo..
Čas prve prijave 04.11.2005

Super Sonic ::

Odvisno - koliko se voziš, poznaš kakšnega mehanika, kako veliko vozilo bi rad...

Turbo mašin jaz ne bi, še posebno ne toliko starih ne. Verjetnost, da je vse zelo zgoneno je kar precejšnja. Priporočam kakšno simpl bencinsko mašino čeprav pije malo več (okol 7,8,9l).

Za ta denar so vozila že precej uničena zato je najbolj važno kako so se v vseh teh letih vzdrževana. Primer vozila.

Mogoče se ti splača kupiti vozilo še za jurja ceneje in nato vržt jurja na avto, boš vsaj vedel pri čem si. Mogoče kaj v tem stilu.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

;-) ::

Da ne bom odpiral nove teme po nepotrebnem..
V kratkem mislim kupiti rabljeno vozilo za okoli 3000eur.
Naj bi imel majhno porabo, vsaj 99letnik, klima, do 150.000km.
Sam sem gledal bravota 1.6 JTD, ter kašnga megana coupe 1.6 ali 1.4. Kakšen drug predlog?
Sem pa študent tako da potrebujem kaj takega da ga ne bom ravno vozil k mehaniku vsak dan, ter da ima majhno porabo..


Jaz vozim ford mondeo mk1, in kupujem drug avto za podoben denar kot ti. Razmišljal sem o vw polotu (okol 50, 60KM) baje imajo malo porabo (6-7l), ni problemov z rjo in mašino. Potem sem ga šel probat in ker sem navajen mondea (udobje, sedeži kot fotelj itd.) mi ne sede mali avto, naslednjega bom kupil mondeo mk2 ali mk3.

Kak velik avto sploh iščeš?
Če ti udobje ni prva stvar je polo dober avto, pravtako kaka ibiza. Accente tud vsi hvalijo, samo ga nebi mel, ker je hyunday pa še grd je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Super Sonic ::

"Razmišljal sem o vw polotu (okol 50, 60KM) baje imajo malo porabo (6-7l), ni problemov z rjo in mašino."

Polo mora biti 1.4, 4 valji. 1.0 ali 1.2 ne kupovat (3 valji in pa začetne serije so imele tovarniško napako - blok motorja je pri krajših relacijah, kjer se motor ni segrel, rad počil.)

Enako Ibiza!

"Accente tud vsi hvalijo, samo ga nebi mel, ker je hyunday pa še grd je."
Accent je zelo hvaležen avtomobil. Kvalitetno izdelan in ima zelo poceni servise. Tudi vse lestvice kažejo nato. Nažge po kvaliteti večino podobnih avtomobilov, edini problem je ta, da čez dve leti ne bo nič več vreden.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

LeXani ::

Odvisno - koliko se voziš, poznaš kakšnega mehanika, kako veliko vozilo bi rad...

Šlo bi za kratke relacije ter kakšna daljša na mesec, mehanik je skoraj moj sosed tako da ne bo problem.
Glede velikosti..nekaj srednje prostornega (bravo), tako da bi vsaj udobno sedel..namreč sem bolj višji in si nebi želel ravno majhnega avta. (polo, peugeot, clio)
Hyunday-a so mi že predlagali ampak mi ni všeč.
Ko sem mal po avtomobilizmu.com brskal, vsi nekako predlagajo bravota obvezno z JTD mašino.
Potem je tukaj še megane coupe, kakšen punto se bi našel, ibiza, gledal sem tudi golf 4 ampak za tak denar ne vem če bi dobil kaj solidnega..kakšno hondo mogoče?
Res ne vem..najbol se nagibam k prvemu dvema..
Pozabil sem omenit da potrebujem nekaj takega da bi zdržal vsaj 250-280.000+ km, brez kakih večjih popravil..
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

TOP ::

Kar se tiče Italjana tolk starega bodi previden,ker bo treba kaj menjat.Kar se tiče 1,6JTD ne bodi prepričan v zelo majhno porabo,ker ko je treba kaj prehitet je treba dodat plin in poraba na kratkh turah ne bo okol 5 to vedi.Sem vozil 1,6 in ga je treba kal mal pritisnit,če želiš prehitet in v klancih.Drugač pa ti je že nekdo povedal,tako starega dizla jaz nebi kupoval,ker dobrega boš težko našu.Imel sem Bravota 16 16V benzinca 8 let pa ti povem,da do 6 let super avto potle pa se je začelo,Oče mel isto starega Focusa nikdar problemov.Pa di slišal mojo armaturno,kot bi mel čričke not pri Focusu pa kot da je nov.

Tilen ::


Enako Ibiza!


Kaj si hotel povedati s tem, nisem točno razumel? Sam imam trenutno 2005 Ibizo 1.4 16V. A da so težave z slabšimi motorji? Zaenkrat mi super služi, samo za pohvalit. Naslednji redni servis pri 67k.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Super Sonic ::

Vsak, ki vsaj malo ve o vsem skupaj in je pošten, ti bo povedal, da je turbo mašina (v tvojem primeru gre za JTD mašino, ki ima še visokotlačno črpalko za vzdrževat) problematičen nakup. To vrsto avtomobila je potrebno še posebno lepo vzdrževati in redno serviserati, nikakor pa ni primerna za krajše relacije. Sedaj pa kakor veš.

Čustva in denarnica žal ne gredo pogosto skupaj, tudi v tvojem primeru ne. Če že siliš v določeno znamko, ti ne gre več samo za nek prevoz ampak si podzavesto že odločen.

Priporočam bencinsko mašino. Je enostavna, cenejša za vdrževat in manj alergična na krajše razdalje. Je pa res, da kuri več goriva.

"Pozabil sem omenit da potrebujem nekaj takega da bi zdržal vsaj 250-280.000+ km, brez kakih večjih popravil.."

Zdej ne vem ali se zajebavaš ali kaj ampak če ti rada dobit rabljen avto za 3 jurje, ki ti bo še držal na nekih 150k še dodatnih 300k km brez večjih popravil, kapo dol. Jaz pravim, da ga ne boš dobil in da boš plačal svojo ceno.

Če bi rad naredil toliko km boš prisiljen dati več denarja. Ob nakupu sedaj ali kasneje v popravila tega, ki ga kupuješ sedaj.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

"Kaj si hotel povedati s tem, nisem točno razumel? Sam imam trenutno 2005 Ibizo 1.4 16V. A da so težave z slabšimi motorji? Zaenkrat mi super služi, samo za pohvalit."

Ta motor je ok, je pa tko, da je tvoj avto poln čričkov, ima serijsko napako na plastičnih nosilcih stekl (ne odpirat šipe prav pogosto, še posebno ne pozimi >:D ) in imaš električen servo motor, ki ti bo šel kmalu v k****.

Seat je oblikovno zakon. Še posebno ta Ibiza, ki jo imaš ti je super, se vidi, da je je oblikoval isti človek kot Alfo 147 (Walter de'Silva). Ima pa vse svojo ceno, ker je narejena iz plastike. Mene je razočarala na celi črti. Ampak še vedno - ne gre za slab avto.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tilen ::

Vsak, ki vsaj malo ve o vsem skupaj in je pošten, ti bo povedal, da je turbo mašina (v tvojem primeru gre za JTD mašino, ki ima še visokotlačno črpalko za vzdrževat) problematičen nakup. To vrsto avtomobila je potrebno še posebno lepo vzdrževati in redno serviserati, nikakor pa ni primerna za krajše relacije. Sedaj pa kakor veš.

Čustva in denarnica žal ne gredo pogosto skupaj, tudi v tvojem primeru ne. Če že siliš v določeno znamko, ti ne gre več samo za nek prevoz ampak si podzavesto že odločen.

Priporočam bencinsko mašino. Je enostavna, cenejša za vdrževat in manj alergična na krajše razdalje. Je pa res, da kuri več goriva.

"Pozabil sem omenit da potrebujem nekaj takega da bi zdržal vsaj 250-280.000+ km, brez kakih večjih popravil.."

Zdej ne vem ali se zajebavaš ali kaj ampak če ti rada dobit rabljen avto za 3 jurje, ki ti bo še držal na nekih 150k še dodatnih 300k km brez večjih popravil, kapo dol. Jaz pravim, da ga ne boš dobil in da boš plačal svojo ceno.

Če bi rad naredil toliko km boš prisiljen dati več denarja. Ob nakupu sedaj ali kasneje v popravila tega, ki ga kupuješ sedaj.



Najvrjetneje je mislil 250k skupno. Se pravi kupi s 150 in vozi brez problemov do 250k. Mogoče se pa motim.

Glede Ibize in električnega servo motorja, kakšen je strošek menjave/popravila in kdaj približno začne zafrkavat? Prav tako me enako zanima glede plastičnih nosilcev stekel. V kolikor imaš kakšne bolj natančne informacije bi bilo zelo vredu vedet. Trenutno je 56k prevozenih. Avto je pa bil kupljen zgolj za kratke proge (24km dnevno) in kot prevozno sredstvo iz A v B, specifiko in luksuz bomo pa takrat ko bo vec denarja na voljo:).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Super Sonic ::

"Prav tako me enako zanima glede plastičnih nosilcev stekel."

Plastični nosilci kar stanejo (okoli 400€ en), orignal se ve. Kakšen garažni mojster ti to lahko predela za pol tega denarja v kovinsko izvedbo (od Pola, Škoda, ipd.). So pa te podatki stari 2 leti. Lahko, no sigurno je, da je sedaj kaj drugače z ceno.

"Glede Ibize in električnega servo motorja, kakšen je strošek menjave/popravila in kdaj približno začne zafrkavat?"
Prvo pravilo tega je, da nikoli, ampak res NIKOLI, ne vrti vola levo/desno, ko stojiš na miru. S tem si boš dobil ogromno časa in km! Ravno tako - cena takrat (original) je bla okoli 700€. Kako je danes žal ne vem.

V obeh primerih gre za neko vrsto serijske napake (namerne, se ve).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

LeXani ::

Najvrjetneje je mislil 250k skupno. Se pravi kupi s 150 in vozi brez problemov do 250k. Mogoče se pa motim
.
Seveda, sem ravno hotel popravit.
Čas prve prijave 04.11.2005

;-) ::

100k pomoje lahko narediš z avtom za 3 jurje komot skoraj z vsakim če je le dobro ohranjen motor in redno servisiran. Ti samo glej da bojo redni servisi pa da ma skoz dosti olja itd.

Pred letom pa pol ko sem dobil izpit in prvi avto (mondeo 1.6 16v) so mi vsi pravli da vozim v prevelikih obratih (prestavljam vedno nad 4k, tudi čez 5k velikokrat. Vsi so mi govorili da bom mel avto 1 mesec pa bojo šli ventili itd. rakom žvižgat. Nič ni res leto pa pol se že vozim tak pa je z avtom vse ok, mašina dela dobro v nulo. Prejšnji lastnik (moj oče) pa je vedno pazil nanj itd. pa je vedno mel probleme.

djordjevic ::

Nič ni res leto pa pol se že vozim tak pa je z avtom vse ok, mašina dela dobro v nulo.

Kar še vedno ne pomeni, da je to (za dobrobit motorja) zaželen režim vožnje. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tilen ::

"Prav tako me enako zanima glede plastičnih nosilcev stekel."

Plastični nosilci kar stanejo (okoli 400€ en), orignal se ve. Kakšen garažni mojster ti to lahko predela za pol tega denarja v kovinsko izvedbo (od Pola, Škoda, ipd.). So pa te podatki stari 2 leti. Lahko, no sigurno je, da je sedaj kaj drugače z ceno.

"Glede Ibize in električnega servo motorja, kakšen je strošek menjave/popravila in kdaj približno začne zafrkavat?"
Prvo pravilo tega je, da nikoli, ampak res NIKOLI, ne vrti vola levo/desno, ko stojiš na miru. S tem si boš dobil ogromno časa in km! Ravno tako - cena takrat (original) je bla okoli 700€. Kako je danes žal ne vem.

V obeh primerih gre za neko vrsto serijske napake (namerne, se ve).


Okni skoraj nič ne odpiram zaradi klime. Glede vrtenja volana pa misliš to v času ko je avto ugasnjen ali enako velja tudi takrat, ko je prižgan, da na mestu naj ne bi preveč sukal?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Super Sonic ::

"Glede vrtenja volana pa misliš to v času ko je avto ugasnjen ali enako velja tudi takrat, ko je prižgan, da na mestu naj ne bi preveč sukal?"

Prvo sploh ne, pri drugem si pa najbrž že opazil, da ti vse utripa (notranje luči na konzoli, zunanje luči) ko premikaš volan? Tudi drugega jaz ne bi počel oz. čim manj.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tilen ::

Bom sedaj še bolj pazil, hvala! :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

šernk ::

a to imajo le starejše ibize ta problem ali tudi novejši modeli? v igri je seveda popolnoma nov avto.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Super Sonic ::

To je "problem" 3 generacije Ibize (do 2008).

Novejša tudi stane enako kot Fabija oz. Polo, kar pa še nič ne pomeni, saj je čisto možno, da so pokvarl Škodo in VW, ne pa popravili Seat.
To je pač bolezen znamke, da so vsi avtomobili narejeni slabše - in to namerno.

Seat je cel plastičen, izgleda vse skupaj zelo, zelo ceneno in ne daje nobenega zaupanja. Povprašaj če ti dajo 4 leta garancije in zakaj ne, če jo Škoda, kot hišni prijatelj, nudi. Ravno tako vprašaj če zna obrazložiti zakaj ena Kia lahko ponudi 5 let garancije med tem ko oni ne nudijo več kot 2 leti. Boš videl kako bo začel cmokat in jada, jada, jada, ... Garancijo da lahko tisti, ki ima kvaliteten izdelek. Seat to (zaenkrat) še ni. Seat je slabo narejen avto, ki ga oblikovno seka.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

;-) ::

Seati imajo motorje od vw ali se motim? ibiza istega ko polo, leon istega ko golf 4, nevem zakaj bi bil slab avto to. to je samo tvoje mnenje

Utk ::

Motor pri avtu je najmanjši problem.

šernk ::

jap seati imajo motorje od vw. sicer pa hvala za info. vsak avto se tako ali tako spozna šele ko z njim prevoziš vsaj 100-150k km, če je do takrat brez večjih okvar potem lahko rečeš da je dober

kia pa btw ponuja 7 let garancije in tudi ceed je primarna opcija za nakup. gleda se še ford fiesta (vendar imajo vgrajene stare motorje=velik minus!) in fiat grande punto, nad katerim pa tudi iz izkušenj nismo preveč navdušeni. pri 60k km ima na spisku že skoraj več okvar kot fiat tempra ki ima 360k km in je motor tik pred izdihom pa še kar teče naprej :D

drugače pa fiat bravo ne vem sicer kateri letnik ali 2000 ali 2001 ima zelo nekvalitetno plastiko...armaturna dobesedno razpada, pravtako razpada kljuka itd..
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ciklamen ::

Jaz ti predlagam, da ne boš falil če kupiš Dizlaša. Kratkoročno se ti morda ne izplača, vendar dolgoročno gledano se ti veliko bolj splača kot bencinar (iz lastnih izkušenj).

Gre kot hudič, pije malo, nevem kaj druga še rabiš ;)
- End of the Post ->

;-) ::

Gre ko hudič če ma turbino drgač ne.

Steinkauz ::

No dandanes že težko dobiš brez turbine.

Valvoline ::

Gre ko hudič če ma turbino drgač ne.

Rajši navadni dizel brez turbine. Res da ne potegne tko fajn vendar možnost da pride do kšno okvaro motorja je res minimalna.
Btw če ste že obudil staro temo....
Moj golf3 1.9d je za ta cajt prevozu še + 30.000km,nobena okvara strošek le menjava olja. Poraba še zmeri 5.5l na 100km. (gorivo je tisto bl rdečkaste barve) :)

dzinks63 ::

V kratkem mislim kupiti rabljeno vozilo za okoli 3000eur.
Naj bi imel majhno porabo, vsaj 99letnik, klima, do 150.000km.

npr: Honda Civic 1.5i VTEC-E, poraba mala (6-6,5l/100km) za takšen motor in zmogljivosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

šernk ::

Jaz ti predlagam, da ne boš falil če kupiš Dizlaša. Kratkoročno se ti morda ne izplača, vendar dolgoročno gledano se ti veliko bolj splača kot bencinar (iz lastnih izkušenj).

Gre kot hudič, pije malo, nevem kaj druga še rabiš ;)


če je nasvet namenjen meni, ne hvala...:D
1. avto ni zame
2. z avtom se bo delalo dnevno okoli 30km (15 v eno smer)
3. imamo podobno mnenje glede dizlov kot super sonic in se z njim popolnoma strinjam glede vsega kar je povedal. edino glede ibize me je presenetilo, vendar sam v takšen avtu niti sedel nisem še, tako da se moram zanesti na druge info :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Urc ::

V kratkem mislim kupiti rabljeno vozilo za okoli 3000eur. Naj bi imel majhno porabo, vsaj 99letnik, klima, do 150.000km.

npr: Honda Civic 1.5i VTEC-E, poraba mala (6-6,5l/100km) za takšen motor in zmogljivosti.


Hmmm... Misliš, da ima tale Honda realne kilometre napisane? Jaz kar malo dvomim v to.

Vikking ::

JTD je odličen motor. Ampak vzami 1.9, pusti na miru 1.6 boš imel same težave. Izbiri med 1.9 in 2.4 JTD

Tudi lepo izbiro različnih karoserij imaš na voljo s 1.9 JTD motorji; od alfe, fiata, lancia, opel in saaba

LeXani ::

Nekaj takega torej.
Hvala vsem.
Čas prve prijave 04.11.2005

Zheegec ::

Isti motor imam jaz (1,9JTD 105KM), kar OK potegne. Poraba je okoli 5l ob vožnji rahlo čez omejitve, čeprav jo meni vedno uspe spraviti preko 7l :)

Vseeno ti za 30Km na dan predlagam bencinarja. Sam delam po 100Km na dan in je že bolje dizel... Pa kljub temu bo naslednji avto najbrž bencinar.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

macgajver ::

Podrta honda stara 20let špila ko urca 1.6 110konjev pije okrog 6litrov ob normalni vožnji delou neomejeno vse napol zaston mal poklepaš barva z obija kva bolšga če pa hočeš kej bl takga žeščega s klimo je pa drago. Resno idini avti kjer avto prej zgnije kot mašina počaka so stare honde za nove ne vem pa stari BMW tud vornk. Meco smo tud imel staro 190E še zdej šiba jo ima en bosanc brez problemov. Jest kupm zmer kšn 10let str avto ulaufan vem da dela tko k more nrdim glavni servis kr sam doma stvar špila za šiht super še za na morje gre brez problema ubistvu smo že po celi evropi navijal eno podrto devetnajstko 94 letnik hauba od impreze res kva to da. Idin s takimi zverinami pleh pič od blizu neboste vidl HEhehehehehhe
tenstan krompir je pa zakon

Super Sonic ::

"Misliš, da ima tale Honda realne kilometre napisane? Jaz kar malo dvomim v to."

Ena taka boga Honda, ki ima 1. lastnika res ni sumljiva. Lastnika lahko preveriš preko neta, kar se pa tiče realnih km si pa zapomni, da sinonim za takšno početje so potovalna dizelska vozila.

Ta Honda ma na notri en bogi benciski motorček, ki pod milim nebom ni naredil ne vem kolk tisoč km. Jaz mislim, da je v tem primeru kar vse ok, je pa res, da je potrebno pogledati lastnika in njegovo sorodstvo. Takšni avtomobilčki so super igrače za gont ponoč vse povprek, kar pomeni, da te ob nakupu čaka 1000€ popravil vsega drugega razen motorja.

Tule je naprimer šolski primer vrtenja km nazaj in še kakšne druge ukane.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320674 (14108) sass628
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21462442 (46208) kljhjkhkjh
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828203 (17496) MrBrdo
»

Kateri avto kupiti - podajte prosim svoje mnenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13432231 (9968) OmegaM
»

kateri avto kupit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7141395 (40341) ||_^_||

Več podobnih tem