» »

WiFi INTERNET

WiFi INTERNET

MSI7 ::

Dobil sem WiFi modem,baje za ADSL,vendar mi ni najbolj jasno kako ga lahko uporabim...
Na njem piše ADSL,zadaj ima pa 3 konektorje: za vklop adapterja,za ADSL kabel (torej je nujen ADSL in ne bi mogel vzpostaviti povezave kako drugače?:P) in za LAN,ki ga verjetno povežeš z PC-jem...
Vsaj jaz mislim,da je to WiFi modem zaradi une druge napravice zraven,ki ima anteno...:|

Tule spodaj sta pa sliki:

Iskratel SI 2000 CJT 813 Modem


Modem 2

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

bluefish ::

tole je morda wifi router. Na vhod ADSL priklopiš mrežni kabel iz modema, nato pa se lahko brezžično povežeš nanj iz nekega računalnika.
Mi pa zadeva deluje nekako "plastic-fantastic" (morda zaradi kvalitete slike). Če to res rabiš, potem si raje omisli nek kvalitetnejši router.

Slowenc ::

Skoraj ne verjamem da je tole wifi modem.
Skiny gate.

bluefish ::

tisto zraven bi bil lahko daljinec za RV modele poceni avtomobilov :).

Lucio ::

tisti modem je navaden ADSL modem, ki jih je SiOL dajal na začetku. Je imel kolega enakega.
Zagotovo pa te dve zadevi na sliki ne spadata skupaj!

BluPhenix ::

JA, levo je čisto klasičen, predpotopen ADSL modem, desno je pa daljinec za RC modelčke.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

MSI7 ::

Točno,maloprej sem ugotovil da te dve stvari res ne spadata skupaj.Torej je to NAVADNI modem.Tista stvar z anteno,pa je od helikopterja,ki deluje daljinsko...
No,vsak se zmoti.
Lahko pa ta modem ponucam za priklop na ADSL? Siol daje zdaj Sagem-ove modeme namesto teh,samo bo internet tudi s tem modemom dobro laufal na ADSL,mislim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MSI7 ()

Senitel ::

Če imaš ADSL linijo, potem si že tudi dobil modem od Telekoma. Če nimaš ADSL linije ti noben modem ne bo pomagal. Če slučajno to ni bilo očitno.

MSI7 ::

Ne,mislil sem če bi šlo (ker delamo hišo in bi rad tam imel ADSL,tukaj pa imam LAN) da bi ponucal ta modem,čeprav je res,da ti ponudnik s sabo prinese svoj modem in ga montira...A za nič drugega se ne da uporabiti,samo za ADSL?

;-) ::

Tale tema pa owna, pa kdo ti je prodal navadn modem pa pilot od avteka =)

Tilen ::

Tisti, ki mu je tole prodal se zdaj pomoje tako hudo smeji in se še en čas bo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Maggio ::

Tak modem sem dobil jaz leta 2002 za prvi ADSL v sloveniji


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548476 (667) Lonsarg
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543312 (18852) imallears
»

"nateg stoletja" ali "še mene bi bilo sram.." (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10110582 (6122) Tody
»

Adsl in oddaljenost od centrale

Oddelek: Omrežja in internet
463707 (2668) PROTOTIP
»

Od razcepnika do ADSL modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
201962 (1718) danielka84

Več podobnih tem