» »

Rtv slo strikes again

Rtv slo strikes again

kmetek ::

Bravo rtv slo čemu vam plačujem 8€ na mesec?

"ni prenosa hokeja". Samo v slo je to možno. Razen Šport klub na kabelski in siol tv.

bond007 ::

Mislim, da je naročnina čez 11€. Pa sej ne bo več dolgo, ker je že predlog, da se poveča. Kvalliteta je pač taka kot je, čeprav ta hokej bi res lahko prenašali, jih ne stane veliko. Drugače je program žalost, toliko gospodinjstev (par 100k) plača mesečno, pa reklame sučejo nonstop (topšop pa ta sranja :S), kvalitete pa vemo, kakšna je. Je par izjem, ampak uglavnem žalost.

kmetek ::

a še celo čez 11 eur je že 8-O

prispevek pomoje plača preko 500k gospodinjstev x 11 = 5.5mio € za tak shit? Pa denar od reklam dobijo itd......upret se bo treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

#000000 ::

Žali se Mišiki molkovi, ona je nek varuh "kao" pomojem je ona bolj varuh svoje zaposlitve na RTV, že pred 10 leti bi jo mogl najurit.

krucymucy ::

Tako je v tej nasi domovini. Placujemo nekaj cesar nocemo oz. ne rabimo.

Komu se torej pritoziti?

jype ::

Škoda, da ne dobimo domov položnic za vsako državno traparijo. Da bi se ljudje malo bolj bunili še zaradi drugih, za katere zdaj sploh ne vedo, da mečejo svoj denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Alexius Heristalski ::

Prihodki od reklam znašajo približno 20% vseh prihodkov RTVSLO.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

kmetek ::

današnje tekme spet ne prenaša SLO2.....LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

imallears ::

jo jo, pa še celo live stream prek neta bo baje

Link



pardon, samo prek neta se bo dal

Zgodovina sprememb…

STASI ::

Moje mnenje o prispevku. Za dnar katerega namenimo RTVSLO dobimo revščino. Ne vem koliko je podoben prispevek v Veliki Britaniji, vendar poglejte BBC. Ni reklam, kvaliteten program. Serije, filmi, dokumentarci in druge stvari katere posnamejo so res kvalitetni, morda ne vsi a veliko jih je. Kaj je kvalitetnega pri nas? Imamo reklame. Še več včasih ko nimajo nič za zapolniti programa nabijejo TOP SHOP. Plačujemo reklame? Vem da se ne moremo primejrati z Veliko Britanijo, a vendar.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Ales ::

Ne moreš primerjati, pa vendar primerjaš... Minuta na googlu mi je povedala da letni proračun BBC 3 znaša 97 miljonov. Pa to je samo BBC 3.

Meni se tudi sline cedijo ko vidim, kako dramsko ali dokumentarno produkcijo spravijo skupaj na BBC-ju, vendar je utopično pričakovati, da bo 2 miljonska Slovenija na tem področju kdajkoli lahko konkurirala kaki 60 miljonski državi. Enostavno ne bomo nikoli imeli ne dovolj denarja, ne dovolj ljudi.

Bi pa lahko delali bolje, kot delajo. Dosti bolje.

nurmaln ::

Če prihodki od reklam zanšajo približno 20% prihodkov od RTVSLO potem ima na primer POPTV eno petino dohodkov RTVSLO. Pa glih tolk zapolnejo programa oziroma še mal več. RTVSLO so torej nesposobni.

PS: pa ne mi razlagat da ma RTVSLO ful več nekih kulturnih ali drugih vsebin ker je to bull.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Alexius Heristalski ::

Ni bull. Koliko dokumentarcev je sproduciral Pop v vsem svojem obstoju? Gotovo ne toliko, kot jih RTVSLO v enem mesecu. Koliko športnih dogodkov prenaša Pop? F1 in od lani naprej celo MotoGP. Pa imeli so nogometno SP 2002 in 2006. Neverjetno!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

kmetek ::

dokumentarci se gledajo na discoveryju ne pa šit od RTV SLO2....SLO1/2 gledam res samo še zjutraj pred službo in pa SLO2 zaradi kake tekme, ko jim to zgine kaj mi bo RTV SLO?

djordjevic ::

@Alexius Heristalski: Pozabljaš, da se Pop financira izključno iz denarja od oglasov in ne maha vsak mesec z nekajdesetmilijonskimi zneski od naročnine. Samo toliko, v vednost. Ker dokler na komercialni televiziji furajo oglase, je to razumljivo, ko pa povsem isto počnejo na javni televiziji, ki se pošteno napaja s prispevka (skoraj) vseh gospodinjstev pa je to malo preveč.

zee ::

z mojim prispevkom se ne bojo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

nurmaln ::

Ni bull. Koliko dokumentarcev je sproduciral Pop v vsem svojem obstoju? Gotovo ne toliko, kot jih RTVSLO v enem mesecu. Koliko športnih dogodkov prenaša Pop? F1 in od lani naprej celo MotoGP. Pa imeli so nogometno SP 2002 in 2006. Neverjetno!


Je bull
Če furaš oglase jih furaš tolk da si lahko kupiš spodoben program. Če ti kupiš pravice za predvajanje komedije, akcije, dokumentarne oddaje ali pa sam financiraš produkcijo dokumentarne oddaje je čist vseeno.

Pa BTW koliko spodobnih dokumentarcev je pa RTVSLO sproducirala v zadnjih letih? Mislm na tiste na nivoju national geo., animal pl., discovery...
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

steev ::

Jest samo pravim da je na TVS2 zakon gledat filme zvečer. Ker so redki, evropski in niso tiste akcije iz Holywooda. Pa ko se film enkrat začne, ni več reklam.
:|

nurmaln ::

Jest samo pravim da je na TVS2 zakon gledat filme zvečer. Ker so redki, evropski in niso tiste akcije iz Holywooda. Pa ko se film enkrat začne, ni več reklam.



Jest pa samo pravim da tisti ki želite gledat te filme si jih komot rentate pa bi blo še za vas ceneje kot plačevat vsak mesec naročnino. Kaj šele za tiste, ki teh stvari ne gledajo.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

tintorel ::

RTVS je gnila nič več kot drugi: sodstvo, zdravstvo, policija, vojska, ....pa tudi nič manj...

Ted ::

Tole s hokejem je res katastrofa. Na vem kako si lahko RTVSLO privošči take kikse, kot da bi res bil tak problem tisto nesrečno Tarčo prestavit, ne pa da sem moral 2 uri kasneje gledat posnetek...
Prejšnji dan pa itak ni bilo prenosa. Namesto prenosa furajo posnetke večernega gosta ipd. oddaje, ki jim sicer nič ne manjka, ampak lepo vas prosim, ne vrtet posnetke v najbolj gledanem terminu dneva. In to v zameno za največji športni derbi v Sloveniji v tem trenutku.
Mah...

nurmaln ::

RTVS je gnila nič več kot drugi: sodstvo, zdravstvo, policija, vojska, ....pa tudi nič manj...


malce resnosti ne bi škodilo
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

djordjevic ::

Edini catch je, da se lahko zgovarjate, da naročnine ne boste plačevali, dokler:
a) živite pri starših (ki jo itak plačujejo)
b) nimate sprejemnika (zaradi morebitne slepote, pomanjkanja denarja itd.) in ste zaprosili za oprostitev plačevanja
c) vas samodejno polletno čekiranje s strani rtvslo-ja še ni zadelo

Naročnino namreč plačuje vsak odjemalec električne energije, ki je hkrati plačnik položnic za elektro, pa če gleda nacionalko in posluša nacionalni radio ali pa ne.

Meki ::

Mi smo se pred pol leta preselili v novo hišo pa do sedaj še nismo dobili nobene položnice od RTV. Takoj ko bo kaj takega prišlo bom šel tja in rekel, da nimam TVja in radia pa čao.

Kar se tiče samodejnega polletnega preverjanja. Kar naj pridejo, jaz jih v hišo spustim takrat ko bodo prišli v spremstvu policije in bodo imeli sodni nalog za hišno preiskavo. V nasprotnem primeru v mojo hišo nima kdo vstopat.

zee ::

tocno tako >:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

pa nisem se slisal, da bi koga nasli, ki bi "na crno" gledal TV.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

djordjevic ::

Kolikor vem, nič ne pridejo na dom. Enostavno ti lepo položnico pošljejo, ko vidijo, da plačuješ elektriko.

nurmaln ::

Kolikor vem, nič ne pridejo na dom. Enostavno ti lepo položnico pošljejo, ko vidijo, da plačuješ elektriko.

preden ti prvič pošljejo položnico so te dolžni obvestiti da lahko daš izjavo da nimaš sprejemnika
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Avby ::

Bi vrjel da kar naprej pošljejo položnico in da moraš ti dokazati da nimaš TV sprejemnika.

Če se pa preseliš pa ne plačuješ, pa je možno da za to, ker je to dokazal prejšni lastnik?

To samo predvidevam nič ne trdim.

Meki ::

Ma ne mi smo se vselili v na novo zgrajeno hišo, pa nismo do sedaj dobili nič zraven elektrike.

Je pa moj prijatelj šel odjavit ta rtv prispevek in so mu poslali na dom enega da pregleda če res nima TVja, vendar ga ni spustil v stanovanje. Od takrat ni dobil nobene položnice več in ima mir.

Ted ::

RTV prispevek moraš plačevati tudi če nimaš televizorja, dovolj je že če imaš avtoradio.
Mah...

Mr.B ::

Sej plačujete tudi priklučnino za elektriko. poglejte račun, pa ti noben ne zagotavlja da ti zagotovijo elektriko...samo trgajo..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zee ::

veliko večino časa ti zagotavljajo električno energijo...brez reklam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Karaya 52 ::

Je možna ureditev, da bi se RTV financirala samo neposredno iz proračuna, torej brez položnic? Ker jaz vseeno rad vidim simfonični orkester RTV na državnih proslava ipd. Kruha in iger ane, mater so bli Rimljani pametni. Js pa se naj pritožujem nad tem da imajo športno vsebino, ki je sploh ne gledam?

šernk ::

da ne bom še ene teme...naslov se itak ujema s tem.

naj mi nekdo pove zakaj moram prenos košarkarske tekme gledat preko interneta na tujem programu?
zakaj hudiča prenose blokirajo na njihovi spletni strani, namesto tega pa dajo lepo napis bla bla bla?
a tam res nihče ne dela ki ima 2 koleščka v glavi na pravem mestu? blokirat na slo IP in je zadeva rešena...ampak ne, iskati morm prenos preko španske TV!!!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Alexius Heristalski ::

Niso kupili pravic za predvajanje prek spleta?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

šernk ::

a vsi ostali jih pa lahko? kar vem se zakupi pravice za predvajanje na ozemlju slovenije in ne a bo to prek satelita al ISS.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Matheeew ::

Motiš se. Kupuje se za posebi za TV, web, mobile, HD TV....

amigo_no1 ::

Na RTVslo poslušam edino Radio gaga (še to prek neta za nazaj). Gledam nič.
Kam zmečejo toliko denarja vsak mesec mi ni jasno (in imajo pretežno minus).

Rtvslo je svetlobna leta za HRT, da ne primerjam številka reklam.

Matheeew ::

Koliko imajo lahko reklam je zakonsko določeno tako za komercialne TV postaje, kot tudi za RTV kot javno TV postajo.

amigo_no1 ::

Hehe, če hočete poslušati slo musko, potem poslušajte po 11 zvečer na slo R postajah.

Alexius Heristalski ::

amigo_no1 je izjavil:

Rtvslo je svetlobna leta za HRT, da ne primerjam številka reklam.

Mogoče pred par leti.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661443 (47195) RejZoR
»

RTV prispevek višji za evro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17911650 (7273) aljazh
»

RTV katastrofa od tv programa

Oddelek: Loža
443291 (2089) mtosev
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11010717 (8116) Yossarian
»

RTV Naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9010803 (8807) Tilen

Več podobnih tem