» »

RTV prispevek višji za evro

RTV prispevek višji za evro

1
2
3 4

Tr0n ::

Zakaj delaš razliko? Kaj ti je RTV tako pri srcu?! Dajmo še 1 EUR na mesec za MURO, 1 EUR na mesec za Gorenje, pa za Iskro, Unior, Prevent... Bomo rešili več kot le 100 delovnih mest!

Bailout za slovenska podjetja. Sem takoj za to.

kmetek ::

@ imagodei...

Ja, se popolnoma strinjam s teboj, govorim le o tem, da smo pri določenih stvareh bolj in pri drugih manj elastični...
BTW, imajo pa švedi npr. podobno rešeno. Na vsako gospodinjstvo pride RTV naročnina, like it or not. To opravičujejo s tem, da ima vsak pravico do informiranja in je to pač treba.... financirati. Res pa je, da na nacionalki nimajo reklam.... mesečna naročnina... 170 SKR oz. 15,5€, Norveška celo cca. 19€...


podpišem za 50€ naročine če mi dajo 3000€ plačo kakor imajo Skandinavci.

Za njih 20€ pomeni kot zame 3-4€ max. SLO 500-700€ plača NOR 2500-3000€

Procentualno dajemo več kot 2% od plače za tole pofukano nacioanlko, medtem ko Skandinavec niti 1% !!!!! Lepo je živeti v naši kvazi komunistično-kapitalstični FORUM21 vladajoči državi!!!!

Paradoks, a ne?

imagodei ::

@Tr0n,

In kaj bo to rešilo? Se bo zato magično povečala prodaja? Povečala potrošnja?

V splošnem mora trg povečat povpraševanje. Ljudje morajo začet zapravljat, denar vlagat - denar mora začet krožit. Dokler bo pa psihološki strah pred krizo, se pa to ne bo zgodilo. Trenutna situacija je bolj stvar psihologije množice, kot pa bailouta podjetij.
- Hoc est qui sumus -

mtosev ::

aha, kmetek. pred casom si reko kako je Jansa zajebal drzavo. a zdaj tudi trenutna vlada ni ok. Najboljse da bi drzavo vodil Silvo Plut. potem nebi vec jamrali. :)

kmetek, drugace kolk mas placo da vedno o placah govoris?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Tr0n ::

Resilo bo delovna mesta na RTV. Tudi to je nekaj.

V splošnem mora trg povečat povpraševanje. Ljudje morajo začet zapravljat, denar vlagat - denar mora začet krožit. Dokler bo pa psihološki strah pred krizo, se pa to ne bo zgodilo. Trenutna situacija je bolj stvar psihologije množice, kot pa bailouta podjetij.

Res je, ampak tale strah lahko traja predolgo in naredi preveliko skodo, zato se pac ukrepa v drzavah po svetu tako, kot se.

kmetek ::

mtosev: mi je žal da sem te kretene volil......slaba plača je glede na delo. kar je pod 1000€ je slaba plača.

kmetek ::

Resilo bo delovna mesta na RTV. Tudi to je nekaj.

V splošnem mora trg povečat povpraševanje. Ljudje morajo začet zapravljat, denar vlagat - denar mora začet krožit. Dokler bo pa psihološki strah pred krizo, se pa to ne bo zgodilo. Trenutna situacija je bolj stvar psihologije množice, kot pa bailouta podjetij.

Res je, ampak tale strah lahko traja predolgo in naredi preveliko skodo, zato se pac ukrepa v drzavah po svetu tako, kot se.


Z jemanjem denarja ljudem, ki imajo že tako malo. Naj vzamejo bogatim, aka vsakomur, ki ima plačo nad 1500€. Ne pa vsem!

Še 1x, prispevek je za vse kao enak, ampak ni, še 1x 12€ predstavlja velik zalogaj za ljudi z slabimi plačami. PA DAJTE BOŽJI LJUDJE ŽE 1X TO RAZUMETI?!

12€ za mešanje zraka? A lahko daste meni prispevek 1 cent na gospodinjstvo, sem zelo skromna oseba....na mesec bi naneslo 1cent x 600,000 gospodinjstev le 6000€ ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Tr0n ::

Govorimo o enem euru. Ce jim je velik zalogaj 12 EUR, jim je tudi 11 EUR.

Zaradi mene lahko bogatejsim vzamejo se vec, ampak nek minimum pac mora bit za vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

GregiB ::

@kmetek...
podpišem za 50€ naročine če mi dajo 3000€ plačo kakor imajo Skandinavci.

Mah, imajo strukturo stroškov drugačno, kot mi... Poleg tega je v S in N več gospodinjstev... Sicer pa, kmetek.... to, da imajo blazno drago delovno silo tudi nekdo.... plača...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Icematxyz ::

Če prav razumem štorijo tega 1 evra gre za reševanje problema glede plač? Denarja je premalo in nekje ga morajo po "zakoniti" poti pridobiti?

Kaj pa če bi zmajnšali plače vodilnim in tistim ki pač imajo napram slovenski povprečni plači dokaj visoko plačo? Bi potem tudi računica se izšla? Ker potem podpiram to drugo varianto in zmajnšanje naročnine za 1 evro.

Seveda pa to je zdaj malo populistično. Ampak glede na to kaj vse se sliši o tem javnem zavodu če je samo 1 desetina res potem je to mafija ki deluje v stilu in po načelih podobnih našim športnim zvezam? Kjer denar danes je da ga je še preveč, jutri pa malha prazna pa vsi se nekaj sprenevedajo?

AndrejS ::

Katastrofa ta naš RTV ... samo pedre tranvestiti, kuhna ema.... slabo mi rata ko jih gledam.... In potem še mi kasirajo, zato ker jih ne gledam.
Referendum...

black block ::

Res ste smešni tole o plačah ha ha 1500 EUR visoka plača pa fantje???
Dajte razumet mi smo na JV oz. Balkan - NEPOMEMBNI plača v Nemčiji Italiji itd. je za primerljivo delovno mesto vsaj 1 x če ne 2 x višja...
Opomnit je treba da so cene pri njih enake če ne nižje!

RTV = UKINITEV!
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

imagodei ::

Tr0n> "Res je, ampak tale strah lahko traja predolgo in naredi preveliko skodo, zato se pac ukrepa v drzavah po svetu tako, kot se. "

Tako, da se dviguje RTV naročnine? >:D
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Tr0n> "Govorimo o enem euru. Ce jim je velik zalogaj 12 EUR, jim je tudi 11 EUR. "

Exactly. V predvolilnih obljubah se je govorilo o ukinitvi RTV naročnine, zato je dvigovanje še toliko večji šok.
- Hoc est qui sumus -

opeter ::

@kmetek...
podpišem za 50€ naročine če mi dajo 3000€ plačo kakor imajo Skandinavci.

Mah, imajo strukturo stroškov drugačno, kot mi... Poleg tega je v S in N več gospodinjstev... Sicer pa, kmetek.... to, da imajo blazno drago delovno silo tudi nekdo.... plača...


Ehmm... od kje tebi podatek, da imajo Skandinavci povprečno 3000 € plače???
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

boš rekel, da nimajo?

šernk ::

@kmetek...
podpišem za 50€ naročine če mi dajo 3000€ plačo kakor imajo Skandinavci.

Mah, imajo strukturo stroškov drugačno, kot mi... Poleg tega je v S in N več gospodinjstev... Sicer pa, kmetek.... to, da imajo blazno drago delovno silo tudi nekdo.... plača...


kako? tako da se vozijo v boljših avtomobilih? ker če imajo 5x dražjo hrano, potem ne vem zakaj hudiča se pritožujejo ko je na naših prireditvah pivo predrago.

še vedno nihče ne vidi da cene naši primerjajo z zahodno evropo, plače pa z balkanom???
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Icematxyz ::

Če imaš v gorenju ki je podjetje ki bi mu po moji oceni lahko rekli slovenski paradni konj po 37 letih z dodatki 600 evrov plače (če zaposleni ne lažejo v kamero) potem mislim da povprečna plača 3000e v sloveniji pomeni znanstveno fantastiko. Razen pač da se da večino ljudi na borzo pa ustvari še par Šrotov in podobnih. Po njihovih statistikah pa bo potem nanreslo kar visoko povprečje. Pa se bomo lahko pohvalili vsaj s tem. ;)

solatko ::

GregiB - sploh nimajo drago delavno silo, temveč sposobne managerje, ki znajo poiskat posle z ogromno dodano vrednostjo, mi pa večina delamo neke lon nol posle, pri katerih še za režijo ni zaslužka, zato pa managerje plačujemo kot na S in N. To kar proizvajamo v SLO, bi morali delavci še kaj prinest, da bi se račun izšel. Imamo skoraj največji procent študiranih na prebivalca, po inovacijah in izzumih pa smo na repu lestvice držav. V normalni družbi nihče ne plačuje diplom, temveč rezultate znanja, ideje, inovacije - skratka produktivnost, zato so lahko plače tudi 10x večje, kot pri nas. Potrebno bo začeti uvažati menegerje in ljudi z idejami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

LeLa ::

Se povsem strinjam z vsemi, ki ste proti plačevanju naročnine za nekaj, kar sploh ne koristiš. Pri vsem imamo vsaj do neke mere možnost odločanja, le pri tej pof*** RTV ne.
Predvsem, ko vidiš, da:

    je program čisto mimo, zastarel
    vrtijo ravno toliko reklam, kot vse ostale komercialne TV (na tujih nacionalkah NI reklam)


Poznam celo primer znancev, ki živijo v zakotnih krajih, kjer jim ne "vleče" ne TV program RTV Slo, niti radio, pa niso nikakor mogli doseči neplačevanja te naročnine. Kje je v tem primeru logika "imate možnost in pravico do informacij, torej plačajte"???

Ampak dokler si samo pohlevno plačujemo, bo pač tako. Če bi vsi ali pa vsaj velika večina bojkotirala te položnice, bi pa se morda kaj premaknilo...

Icematxyz ::

Potrebno bo začeti uvažati menegerje in ljudi z idejami.


Ali pa preprosto se zavedati, da tudi sami znamo bolje? Če hočemo da bo naš sistem bolši oz drugačen se bomo morali tudi sami spremeniti. Uvoženi ljudje gor ali dol. Najprej se čisti pred lastnim pragom je nek pregovor?

djordjevic ::

Če bi vsi ali pa vsaj velika večina bojkotirala te položnice, bi pa se morda kaj premaknilo...
Boš, ja. Tožba, izvršba in plačilo zaostalih naročnin z obrestmi vred. Info iz prve roke.
No grave is deep enough to keep us in chains.

GregiB ::

Zanimivo, da je zadeva zdaj krenila v to smer... pa dobro...
Pred četrt stoletja sem par let živel v Skandinaviji.... nato še parkrat obiskal... torej...
Skandinavci, švedi, norvežani, sploh pa danci... so vedno imeli v povprečju precej starejši in bolj skromen avtopark, kot slovenci. Enostavno zato, ker so dajatve na avtomobile v Skandinaviji astronomske. Tudi gostinstvo pri nas žanje veliko večji promet, kot pri njih. Lastništvo nepremičnine je v Skandinaviji prej izjema, pri nas skoraj pravilo. Potrošništvo je pri nas precej izrazitejše, posledično tudi zadolževanje. Res pa je, da izjemno radi in množičo potujejo.... to si pa lažje privoščijo, ja.... O najemninah, utilities (elektrika, bencin ipd.) in drugih storitvah sploh ne gre izgubljati besed...
To, da pa ustvarjajo dodano vrednost uspešneje, ko mi, je pač tudi za to, ker je vrednost made in Sweden precej bolj cenjena, kot Made in anywhare south of Salzburg....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

LeLa ::

Če bi vsi ali pa vsaj velika večina bojkotirala te položnice, bi pa se morda kaj premaknilo...
Boš, ja. Tožba, izvršba in plačilo zaostalih naročnin z obrestmi vred. Info iz prve roke.


Misliš? Da bi šlo to skozi, če bi recimo vsaj 3/4 gospodinjstev bojkotiralo ta nesmisel, pa kaki protesti, itd,...?

Najhuje je, da te res jezi, pa nič ne morš proti tem monopolistom...

Bob Rock ::

Stevilo gospodinjstev v Sloveniji so leta 2002 nasteli 684.847, skupinskih pa 176(RTVSLO).
V Italiji , recimo, je st.preb 58,751,711.
Ce vzamemo isto razmerje med prebivalci in gospodinjstvi, dobimo v Italiji 20.470.980 gospodinjstev.
Ce bi vsa gospodinjstva v Sloveniji placala narocnino 12EUR, to znese 8.218.164EUR.
Ce bi vsa gospodinjstva v Italiji placala narocnino 1EUR, to znese 20.470.980EUR.

Go figure kaksen program lahko katera TV predvaja, glede na visino narocnine, preden zacnete primerjati le visino zneska narocnine.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

šernk ::

Stevilo gospodinjstev v Sloveniji so leta 2002 nasteli 684.847, skupinskih pa 176(RTVSLO).
V Italiji , recimo, je st.preb 58,751,711.
Ce vzamemo isto razmerje med prebivalci in gospodinjstvi, dobimo v Italiji 20.470.980 gospodinjstev.
Ce bi vsa gospodinjstva v Sloveniji placala narocnino 12EUR, to znese 8.218.164EUR.
Ce bi vsa gospodinjstva v Italiji placala narocnino 1EUR, to znese 20.470.980EUR.



Go figure kaksen program lahko katera TV predvaja, glede na visino narocnine, preden zacnete primerjati le visino zneska narocnine.




s tem torej opravičuješ katastrofalen program glede na pop TV in praktično enako reklam? saj ni treba primerjati se s tujimi televizijami.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bob Rock ::


s tem torej opravičuješ katastrofalen program glede na pop TV in praktično enako reklam? saj ni treba primerjati se s tujimi televizijami.


glede na POP TV?
POP TV ma kvaliteten program?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

d0rK ::

Pa sej na RTV so tut reklame, a niso? Tist TopShop sranje skos vrtijo.

What gives?

AndrejS ::

Bob Rock
Kaj ti delaš na RTV ?

Bob Rock ::

ne, zakaj?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

imagodei ::

LeLa> "Misliš? Da bi šlo to skozi, če bi recimo vsaj 3/4 gospodinjstev bojkotiralo ta nesmisel, pa kaki protesti, itd,...?"

Kako prepričaš 75% vseh gospodinjstev, da bodo hkrati bojkotirali plačevanje? To je isto, kot fore v stilu, 5 pred osmo vsi ugasnimo luči, ali pa - jutri protestiramo proti podražitvam bencina, nihče naj ne gre tankat.

It ain't gonna happen.

Na isto stavijo pazniki v zaporu, pa policija, ali pa tršice v šoli. Na eno turšico pride 30 otrok, na enega paznika 50 jetnikov, pa načeloma nikoli ne pride do izgredov. Ja, ej, če bi se vsi hkrati spravili na tiste paznike, ni vrag da vsi lahko pobegnejo. Samo, kdo bo prvi? A bodo vsi ostali tudi sledili?

Pri 600.000 gospodinjstvih enostavno ne boš dobil 75%-nega konsenza.
- Hoc est qui sumus -

šernk ::


s tem torej opravičuješ katastrofalen program glede na pop TV in praktično enako reklam? saj ni treba primerjati se s tujimi televizijami.


glede na POP TV?
POP TV ma kvaliteten program?



glede na to da ga ne plačujemo ima vsekakor boljši program
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

Dam še evro, če nehajo predvajat. Takega lezenja v rit trenutni oblasti, ne vidiš nikjer na svetu. Prej jih je imel polno rit JJ, sedaj pa prav tekmujejo kateri bo globlje zlezel BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

LeLa ::

PoP TV res ne blesti po kvaliteti, v vsakem primeru pa ima bolj aktualen program, zanimivejše filme, ...

Kar se tiče pa reklam, pa je POP TV in podobne TV postaje vsaj za razumet, zakaj jih imajo toliko, kar na RTV, pa enostavno ni logike...

Potem pa še risanko skinejo oz. premaknejo zaradi ene butaste slovenske serije!!!!

opeter ::


s tem torej opravičuješ katastrofalen program glede na pop TV in praktično enako reklam? saj ni treba primerjati se s tujimi televizijami.


glede na POP TV?
POP TV ma kvaliteten program?



glede na to da ga ne plačujemo ima vsekakor boljši program


To ni čisto res. Seveda ga plačuješ... sicer ne neposredno, ampak s pomočjo naročnin na kabelsko, SiOL.TV itn. Če pa ne tako, pa plačaš reklamo na PopTV-ju že takrat, ko kupiš kakšen izdelek v Tušu, Šparu, Mecatorju ali še kje...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bob Rock ::

glede na to da ga ne plačujemo ima vsekakor boljši program


glede na to, da je cena monitorja A 200 EUR, cena monitorja B pa 1500 EUR, ima vsekakor monitor A boljso sliko?

glede na to, da vecina osnovnosolcev ne mara hodit v solo, dajmo se placevanje za solstvo naredit opcijsko in ukinit obvezno osnovno solo...:O

meni se zdi cisto prav, da vsaj na nacionalki ne posiljujejo z raznimi Svet-ovi, reality showi, holywoodskimi filmi brez vsebine, dokumentarci kjer ne ves kdo je komu placal da se predvajajo.

Podobna stvar, kot z osnovno solo. Ljudem je treba vsilit tudi kaksen kulturni, izobrazevalni program, ker ocitno sami niso pripravljeni nic naredit v tej smeri.

//sarkazem=on
Ce se tega ne bo, kako se bodo Slovenci se naprej pocutili vziseni nad "butastimi" americani?
//sarkazem=off

edit:typo
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

PaX_MaN ::

glede na to, da vecina osnovnosolcev ne mara hodit v solo, dajmo se placevanje za solstvo naredit opcijsko in ukinit obvezno osnovno solo...:O

Šola se plačuje iz proračuna. RTVSlonina+davek+nadomestilo za plačano položnico pride na dom.

meni se zdi cisto prav, da vsaj na nacionalki ne posiljujejo z raznimi Svet-ovi, reality showi, holywoodskimi filmi brez vsebine, dokumentarci kjer ne ves kdo je komu placal da se predvajajo.

Posiljujejo z reklamami.

Podobna stvar, kot z osnovno solo. Ljudem je treba vsilit tudi kaksen kulturni, izobrazevalni program, ker ocitno sami niso pripravljeni nic naredit v tej smeri.

V osnovni šoli je izbira programa omejena. Na TVju ni.

opeter ::

Podpis pod tazadnji Bob Rockov postov. Edino to je še ostalo od "kulture". Večina ljudi dandanes itak nič ne bere (v mislih imam knjige). Poglejte občasne komentarje na nekaterih slovenskih forumih, v kakšnem stilu mladina piše.

Brane2 je pred časom že rekel, da bo slejkoprej slovenščino zamenjala angleščina. Izumre kakšna generacija ali dve, pa smo tam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

glede na to da ga ne plačujemo ima vsekakor boljši program


glede na to, da je cena monitorja A 200 EUR, cena monitorja B pa 1500 EUR, ima vsekakor monitor A boljso sliko?

glede na to, da vecina osnovnosolcev ne mara hodit v solo, dajmo se placevanje za solstvo naredit opcijsko in ukinit obvezno osnovno solo...:O

meni se zdi cisto prav, da vsaj na nacionalki ne posiljujejo z raznimi Svet-ovi, reality showi, holywoodskimi filmi brez vsebine, dokumentarci kjer ne ves kdo je komu placal da se predvajajo.

Podobna stvar, kot z osnovno solo. Ljudem je treba vsilit tudi kaksen kulturni, izobrazevalni program, ker ocitno sami niso pripravljeni nic naredit v tej smeri.

//sarkazem=on
Ce se tega ne bo, kako se bodo Slovenci se naprej pocutili vziseni nad "butastimi" americani?
//sarkazem=off

edit:typo

haha. na RTV pa mas dobre filme ja :) drugace POP kaze tudi Slovenske filme in ne samo hollywoodske filme.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

In RTV bo s svojim debilnim programom rešila slovenščino propada?

AmokRun ::

haha. na RTV pa mas dobre filme ja :) drugace POP kaze tudi Slovenske filme in ne samo hollywoodske filme.

Seveda ma dobre filme. Samo problem je da se ponavadi začnejo šele po 23h.
Če maš pa ti rajši zlajdrane hollywoodske filme, pa pač gledaš pop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AmokRun ()

PaX_MaN ::

Brane2 je pred časom že rekel, da bo slejkoprej slovenščino zamenjala angleščina. Izumre kakšna generacija ali dve, pa smo tam.

Seveda, jezik je živa stvar. Vsaka živa stvar pa lahko umre. :D

Sc0ut ::

Zamerim jim, ker so ukinili Brat bratu. Vsaj nekaj smešnega in na nekem nivoju.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Bob Rock ::

Šola se plačuje iz proračuna.

Proracun pa polni sapramiska, kar ji pa ostane pa otrokom razdeli za izpadle zobe?

Posiljujejo z reklamami.

vseeno obcutno manj kot na komercialnih televizijah, kjer je programa ravno toliko, da zapolnijo cas med reklamami (kar je razumljivo, ker od tega zivijo)

V osnovni šoli je izbira programa omejena. Na TVju ni.

Potem je se toliko bolj diskriminatorno.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Hardstyle ::

Za dokumentarce imam discovery channel,discovery world,discovery science, discovery kids potem pa še geographic,history! Na TRAVEL channel sem videl lepše predstavljeno slovenijo kot pa bo to kdaj koli na RTVSLO!

Poglej, za kabelsko dam 18€ mesečno. V ceno je vključenih okrog 60 kanalov+radio programi, za RTV naročnino pa dam 12€ in dobim kaj? Mariota,ZvezdeStrasti(ki so popolna bedarija),črno bele filme, filme iz 80ih, ki imajo isto vsebino (sranje) kot pa hoolywodski. Pa da ne pozabim onih iger, ko lahko veselo sodeluješ in igraš snake na tv wohoo 8-) Aja seveda pa je tukaj še zmešnjava s formatom 16:9 oz. avtomatskim preklaplanjem medtem, ko mi tuji kanali delajo pravilno. Da omenim še šport, ostali so le še zimski športi oz. nekaj odbojke(zdaj ko je ACH dobro igral prej pa tema) in tu pa tam kaki nogomet pa še to zelo redko!

Če povem na kratko, raje dam 30€ (18€+12€(rtv naročnina)za kabelsko kot pa RTVSLO.

Opanka ::

Brat Bratu smešen ???
Delboy bi pomoje drisko dobil če bi to skopucalo videl.
No ja, Đuro se je pa dobro omastil, evo kam RTV denar meče...
Pa glede reklam, na HTV jih med filmi ni oz. skoraj da ni, med
kvizi ... pa trajajo 10 sekund, pri nas pa ?... Top shop pol ure :-(

Bob Rock ::

hardstyle...pa pridemo spet do tega, koliko sredstev ima kdo na razpolago...

Primerjas RTVSLO z discovery, NG,...in ostalim svetom.
Recimo Institut Jozef Stefan doprinese k razvoju, glede na VSE ostale svetovne institute, bolj malo (dalec od tega, da bi hotel IJS dajati v slabo luc), ampak je normalno, da se vlaga v razvoj.(kjer je slovenija zaradi svoje majhnosti spet v dalec slabsi poziciji, kar se sredstev tice, pred vodilnimi) Bomo tudi to ukinili, saj bodo slej ko prej od drugod tudi do nas prisle nove tehnologije? Ali pa kar na NG pogledamo?

Nacionalna televizija, IMHO, mora obstajat. Ne pravim, da ima idealen program, ampak vsaj poskusajo dat nekaj drugega ljudem, kot pa televizijske hise, ki so, hoces-noces, primorane vrtet populisticne oddaje, da lahko prezivijo.
Tega nacionalki ni treba. Zato lahko ponudijo oddaje, ki mogoce ne pritegnejo taksne mase ljudi, so pa vecinoma bolj koristne, kot oddaje komercialnih televizij.
p.s.
(ja, vem, da je tudi na nacionalki dosti oddaj, ki so cisto mimo, ampak se vsaj trudijo obdrzat nek nivo)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

d0rK ::

Kok epizod Brata Bratu je pa blo?!?! Kok dnarja in papirja so porabl da so nardil 5 epizod nato pa zadevo skenclal?

djordjevic ::

Tega nacionalki ni treba. Zato lahko ponudijo oddaje, ki mogoce ne pritegnejo taksne mase ljudi, so pa vecinoma bolj koristne, kot oddaje komercialnih televizij.
Mhm, Piramida in Na zdravje. Very fakin' kulturno in poučno, ni kaj.
No grave is deep enough to keep us in chains.

LeLa ::

Tega nacionalki ni treba. Zato lahko ponudijo oddaje, ki mogoce ne pritegnejo taksne mase ljudi, so pa vecinoma bolj koristne, kot oddaje komercialnih televizij.
Mhm, Piramida in Na zdravje. Very fakin' kulturno in poučno, ni kaj.


Pa ne pozabi Maria, ki že 15 let eno ta isto fura :D --> sama kvaliteta, res... da o "nivoju" niti ne govorim

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: LeLa ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970284121 (808) PovemVfaco
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661848 (47600) RejZoR
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327768 (22363) St235
»

Referendum za ukinitev RTV Slovenija prispevka (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
807243 (4943) urban99
»

RTV Naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9010864 (8868) Tilen

Več podobnih tem