» »

Klima Problem

Klima Problem

alexmarsic ::

Pozdravljeni!

No danes imam pač takšen dan da se je to zgodilo. Imam problem doma z klimo. Zjutraj je nehala kar naenkrat hladit ter puščat vodo pol sem se sam spravil pogledat kaj je narobe. Odpru sem notranjo napravo ter notri na rebrih videl led zato sem klimo takoj ugasnil ter pustil da se led odtali ter jo spet prižgal in eh evo super Spet hladi ko prasica. Pol čez ene pol ure pogledam termometer še vedno krutih 32 stopinj in jaz uno WTF? ... Nič dam termometer gor zraven klime da preverim če hladi in evo fak piha pa nič temperatura ne pade. Pogledal sem če sem prau nastavil klimo pa useeno nič... Problem je v tem da je vedno delala prau v roku 30 min je klima v moji sobi ohladilo do 24 stopinj zdaj pa je celotno stanovanje na 30 - 32 stopinj. Sedaj sem dal na 17 stopinj klimo in upam da bo kej ohladila sicer pa hladilna rebra so suha kar ponavadi niso. Rabim nujno Pomoč saj moja nona ne bo zdržala to temperaturo če se bo tako nadaljevalo.

Hvala za pomoč

Tr0n ::

In to sprasujes tukaj ker?

alexmarsic ::

1. Nisem vedu kam utaknit
2. Vem da je tukaj dosti mojstrov ki bi znalo to odgovorit. Vsaj ker vem da ma skoraj polovica klimo in je mela kaj takega za rešit. Serviserji tu po obali so večinoma na dopustu in pač bom se sam poglobil problema :D

urli ::

Po moje ti bo edin serviser lahk pomagal. Če je pa res nuja, si boš moral pa pač za teh par dni dokler ne pride serviser nabavit kakšno poceni prenosno klimo, da ne bo nona izdihnila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Balandeque ::

Mene pa vseeno zanima, kaj je s tvojo klimo. Moja ima namreč iste simptome, razen ledu. Ne hladi, oziroma šibko, pa kondenz ne kaplja.

Na servis bi moral čakat tri mesece...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4117 118 119 120 )

Oddelek: Kaj kupiti
59791162233 (2101) darck
»

Katera je danes najboljša prenosna klima (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7830455 (24617) BorutK-73

*ebena vročina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
689581 (8263) Gandalfar
»

Prenosna klima???

Oddelek: Kaj kupiti
4145485 (31214) kobilica
»

Je to normalno delovanje klime ??

Oddelek: Kaj kupiti
174627 (3966) OrkAA

Več podobnih tem