» »

Igralnice

Igralnice

jernejk90 ::

Sem že v eni temi omenil ampak zgleda da ste jo prej zbrisali kot sem prišel do odgovora. Torej razmišljal sem da bi lahko odprl igralnico na netu. Samo domeno in pa spletno stran si je treba oblikovat in to so vsi stroški. Me zanima kakšno mnenje imate drugi o tem? Po moje bi to kr moglo laufat...

Zeberdee ::

jernejk90 ::

Pa je to že kdo sprobal? ma kdo kakšne izkušnje?

Matheeew ::

Samo domeno in pa spletno stran si je treba oblikovat in to so vsi stroški.


Glede na zgoraj napisano ti priporočam, da pozabiš na vse skupaj.

Zakaj? Ker je igralništvo že na splošno, v Sloveniji pa še bolj, pravno zelo kočljiva zadeva.

Torej...preberi si zakone o igrah na srečo, razmisli kako ti bodo ljudje lahko nakazovali denar, kako boš rešil vprašanje davkov, (izogibanje oz. na črno ti ne priporočam) kakšno firmo boš odprl in nenazadnje razmisli zakaj bi nekdo imel interes obiskovati tvojo igralnico, če pa je na spletu igralnice kot trave, kjer obiskovalci večinoma tudi ne plačujejo davkov na njihov profit.

Toliko na pamet. Nisi pa še napisal kakšno igralnico imaš v mislih.

Vikking ::

Samo domeno in pa spletno stran si je treba oblikovat in to so vsi stroški.

Ja seveda, potem pa svizec zavije čokolado.

Potrebuješ podjetje, potem si preberi slovensko zakonodajo o igralništvu.

Omogčit ogled v sistem, algoritme... komisijam, vladnim organom ter davčnim organom. Zagotoviti varnost podatkov uporabnikom, upeljat sistem plačevanja s kreditnimi karticami, se pravno in finančno zavarovati v primeru tožb.

Da ne govorimo o zadostnem kapitalu da omogoči igralcu takojšne izplačilo dobitka. Ne pozabi da za vse potrebuješ licence (od programov do opravljanja dejavnosti).

In kar je najbolj pomembno, po sedanji zakonodaji potrebuješ pridobiti KONCESIJO (veliko sreče).

V sloveniji poznam HIT Stardust da se ukvarja s tem, ampak podjetje je registrirano na Nizozemskih Antilih in ne v SLO.

Mogoče sam za pomislek spletne igralnice Bet & Win, kakšen probleme je imela pri vstopu na slovenski trg.

Na koncu še ne pozabi na davek.

jernejk90 ::

Vidim da se kr dobro spoznata na tole zadevo... kaj pa pravita na takle način: http://www.gamblingbuilder.com/ ?

Zeberdee ::

No odprtje firme v inozemstvu ni problem. just show me money. Najbližje je avstrija za take posle.

gamingbuilder je uporaben, če imaš ogromne veze po spletu ali spletno stran, ki se z igralništvom in kazinoji ukvarjajo mislim da ni problem privabiti 24 ljudi, ki bi gemblali za 10$ na dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UNPIS: Ni časti med tatovi (2) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12949930 (46564) dela
»

Konec stavam na internetu v Slo

Oddelek: Loža
353020 (1875) amigo_no1
»

Ali se pokru na slovenskem obetajo slabi časi?

Oddelek: Problemi človeštva
162376 (1825) BlueRunner
»

Družbo HIT država podarja Američanom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1619350 (5752) G-man
»

Mnenje: totalitarni vzgibi slovenskih oblasti pri odnosu do interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
29136281 (28403) driver_x

Več podobnih tem