» »

1:0 Za Murphyja

1:0 Za Murphyja

Misak ::

Zbudim se....in si recem...hvala bogu da je nov dan!
Ko pomislim na vcerajsnji dan, sem se posebej vesel, da ga je konec. In kaj se mi je zgodilo, sprasujete?
Pa začnimo....
Bil je četrtek, ura 8.00 ko se zbudim. Prizgem GSM, vtipkam kodo, se zrihtam in odidem v solo. Na poti v solo se mi GSM ugasne. Okej si recem in ga ponovno prizgem. Vtipkam prvic kodo..ne dela. Drugic ne dela.... (pomislim kaj je pa zdej to? Tolazim se s tem da sem po vsej verjetnosti pritisnil v naglici na napacno tipko). Tipkam tretjic, tokrat bolj previdno....in...SIM blocked. Totalno znorim, ker se ne spomnim prave kodo (zjutraj sploh ne pomislim na kodo, ker je ze sama rutina, tako da delam to verjetnoze kar podzavestno).
Zamudim v solo, se odpravim nazaj domov. Iscem PUK kodo za odklent...ne najdem listka. Iscem dve uri in kocno nekje, kjer sploh ne pricakujem najdem nek listic. Vtipkam PUK kodo..narobe. Se enkrat in se enkrat...narobe. Petic sem to nazadnje storil. Nakar ugotovim da je bil ta listek od prejsnje sim kartice, ki se je zgubila (pin kodo sem pa itak mel nespremenjeno od samega zacetka, tako da sem mislu da je to ta listek:) Klicem na mobitel, jim povem situacijo, nakar mi odvrnejo da se lahko samo imetnik, ki je v pogodbi prikaze z os. dokumentom da stvar uredijo (ker imam nanj napisan druzinski bonus) Oceta pa v Ljubljano ne bo...vsaj se dva tedna saj je na sluzbenem potovanju. Ves nesrecen se odpravim domov, prizgem racunalo...Cwrk...se skuri se dan poprej kupljen procesor. Ves jezen odidem v doticno trgovino, nakar ugotovijo da je bila napaka serijska in da mi ga bodo zamenjali. Okej..se vracam domov...nek voznik (seveda da je bila zenska!) spregleda stop znak in se zaleti v avto, ki je vozil pred mano. %cm pred mojim odbijacem se ustavita. pocakam toliko casa, da pridejo policisti, me popisejo za prico in odidem domov. Cez 2 uri me klicejo iz ze prej omenjene trgovine da so zadevo zamenjali..in da je sedaj se nekaj narobe (skurjo mi graficno kartico!) . Ves jezen odidem tja, se nekako zmenim za nadomestno, pograbim kisto in odprem vrata nakar zagledam kapljice (ohisje je bilo brez stranskih stranic) svoj avto pa vidim 10m naprej na parkiriscu na dezju. ojej si pomagam z deznikom odprem vrata nalozim kisto na zadnje sedeze se vsedem v avto (ura je bila 1.30, jaz pa sem moral biti v sluzbi ob 2h) Vtaknem kljuc v kljucavnico, kljucanica se zaskoci! Po mukotrpnem butanju se nekako zatic sprosti kljuc se premakne ...nato hocem vzgati avto...nic. Masina se sploh ni mogla zbuditi. Stopim iz avta odprem haubo, spucam frgazar, se vsedem v avto in po nekajkratnem probavanju zadeva le vzge... V sluzbo zamujam ze 10min. Koncno prispem v sluzbo, neh dezevati, kisto zato vzamem kar v sluzbo. Vmes dobim nekaj tako tecnih strank, da se sami niso vedelikaj zaprav sploh delajo tam:) Okej ura odbije 21.00 pograbim kisto stopim ven...spet dezuje. Sodelavka mi pomaga cuvati kisto, jest pa zapeljem avto cisto do vhoda, da sploh kisto lahko nesme v avto. Se odpelejm domov, prizgem kisto, Winsi na enkrat ne delajo. Formatiram disk, na novo nalozim, nakar ugotvim da si nisem prej backupu vse nujne zadeve (od mailov..itd). Koncno zadevo zrihtam, pogledam na uro, kaze 00.12.
Hitro ruknem en tablet za spanje in se odpravim spat.

Ne, taksnega dneva si ne zelim nikoli vec!

(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

OmegaBlue ::

Ti bogi revez.:D meni se je neki taga zgodil s bancno kartico(pozabu kodo) in nism mogu do dnara 3 tedne.:|
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bzagozen ::

Zdaj pa vse to spravi v strip in ga objavi na strani, ki jo imaš v podpisu :) Jaz ga pridem z veseljem pogledat :))
www.alkoma.si

rc-car ::

Au, ta je pa huda >:D

No, vsaj avta nisi stolkel.. :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Baja ::

jaz bi prej rekel 10:0 za Murphyja

whatson ::

Ampak vedi nekaj... od tega dne naprej bo šlo samo na bolje. Ker slabše itak ne more biti. :D

Sicer pa... kot ima PaJo v podpisu... Ne se sekirat,... raje uživat....
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

Hehe...

Drzi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

HEKO ::

Uff...sej bo :> Sicer pa bi lahko blo še slabše..dost slabše...belive me..:>
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

jRk0 ::

uf ;( no, lahko mu racunalnik sploh ne bi delal:)
You fuck up once, you loose two teeth.

BigFoot ::

jutri bo že boljše :)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

ender ::

Whatson:
Nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo biti še slabše.

Mate ::

Hehe, sej veste un vic o optimistu pa pesimistu, ko en trdi da bolje ne more biti, drug pa da slabse ne more biti ;)

kaninerror ::

Ja, vesel si lahko, da je to dan in ne leto! :)

ender ::

Mate: čist drugače je: optimist verjame, da živimo v najboljšem od možnih svetov. Pesimist se boji, da je to res...

Sergio ::

jao, a mate spomin ene fucking blowfish, ane? citat:

Znaš ti, bolan, koja je razlika između pesimista i optimista?
Koja?
Pesimist kaže, da gore ne može biti.
A optimist kaže "Ha ha, može, može..."


vem, imam zarjavelo srbščino, a point ostaja. Ničija zemlja je kul film. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Jaz pa nekako verjamem, da Murphy obstaja. Predvčerajšnjim ( četrtek ) sem na Teleinfosu ( sama nelogika, informatika in ženske, razen redkih izjem neskladno )srečal punco, ki je pojem mojega ideala, samo ker je bil pa Murphy zraven(ok, njene kolegice), pa nisem dobil številke. In se mi zdi, da sem jo spet srečal včeraj. Ah, te ženske ( a ne, Sergio? )
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

darh ::

samo ker je bil pa Murphy zraven(ok, njene kolegice), pa nisem dobil številke


ej Tomi... kaj točno si hotu povedat ? 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

PaJo ::

Verjetno to, da se nakljucja se zmeraj dogajajo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

darh ::

hm.. ne.. jest sm mislu.. a te je blo sram ce ni bla lih sama al kaj? :P
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Ne, ravno ne moreš zatežiti bejbi pred njenimim kolegicami, poleg tega je oa itak bila s šolo na obisk, in se je morala držati urnika. Sicer pa, lahko, da jo bom še kdaj srečal, nikoli se ne ve:D
metrodusa.blogspot.com

darh ::

p**** zamujena ne vrne se nobena >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Sicer bi Sergio rekel, da je to bolj beden izgovor (samo opa, Sergio se tudi moti, kar je včeraj dokazal), tako ali tako do konca leta niti slučajno nimam časa, da bi se še ukvarjal s punco. Ima dan nekaj ur premalo:O
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Tomči: sej oba veva, da to ni res, a ne?:P

Jeebs ::

Hehe, tole ne vem, al je res, al se tip zajebava, ampak zame je bil včer dan čist v podnu... Se zbudim ob 5.15, morm še torbo pripravit za v šolo, pol me matka razpizdi, pol mi še pofukan avto ni vžgal... Pridm v šolo, mi je blo tooook boring, da sm mislu it domov spat, k hočm it iz šole me spet pofukan avto jebe, pol sm mislu it pa obiskat Slo-Techovce na Teleinfos, je pa še ta prekleto preklet dež scal k iz pi****! Da ne omenjam, kok so mi pol spet starci zamoril. PODN!:(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Misak ::

Ko vsaj nebi bilo res! :O
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Tomi ::

Perci: kaj naj bi vedela, da ni res, in od kod sploh ti kaj veš?
Daj to malo bolj razloži.
metrodusa.blogspot.com

Brane2 ::


Hehe, sej veste un vic o optimistu pa pesimistu, ko en trdi da bolje ne more biti, drug pa da slabse ne more biti ;)


kar je IIRC izreku un optimist iz "nikogaršnje zemlje" in deset sekund zatem pojedu kup municije...

S tem še ni dokazu enega ali drugega, je pa dal svoj kamenček na tehtnico...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

kocba ::



Misak, kaj ti kljub temu da hodis v solo še zraven delaš?

Thomas ::

No, jest mislim, da Murphy tud dobi kakšen gol in nas ne pusti na nuli.

Sicer bi nam ne bilo za živeti!

:)) :D :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jRk0 ::

Da se jaz dodam mojo gnilo zgodbico:
v soboto me je vstavil en pof**** policaj, pa zatezil ,da se po pes coni ne smem pelat s skuterjem. Nisem dobil kazni. Grem cez 4 dni nekam k prijatelju in se obrnem, ker je zacelo dezevat. Frdaman dez:( Ker mi je zmanjkovalo bencina in nisem mel dnarja, sem hoto it na bankomat. Zavijem proti mestu in ker je dezevalo nisem hotel it pes do bankomata, tako da se zapeljem na pes cono, ker sem pac mislim, kaj bo en policaj z biciklom se zaj tam vozo. Se prpeljem 40 metrov in potem izza vogala prdirka policaj. In ja, isti kot v soboto:( Seveda sem dobil sodnika za prekrske in foter bo spet jezen. ******
You fuck up once, you loose two teeth.

Misak ::

kocba: A ni zanimivo kako so nekateri pridni?
Ja, delam pri Kodak Expressu:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Jebiveter ::

Mislim, da tko zajebanega dneva kot vi pa se nisem imel! Fantje, nasmejal sem se do solz! In to danes ze drugic! Po tem sklepam, da je danes (ki je btw moj rođen dan) eden najboljsih dnevov v letosnjem solskem letu (ne pravim, da bi lahko bilo bolje)!
Naj vam povem kako je blo:
Vceri smo pisali zgodovino in med odmorom pred uro, ko sem bil najbolj zatopljen v ponavljanje snovi (beri: nastavljanje plonkcev:P ) uleti v razred razrednicarka in zacne na ves glas trobit, kdo se javi za en TV show za publiko. S frendi jo nejevoljno pogledamo (ker nas je zmotila med "ponavljanjem" snovi) nakar zvemo, da se to dogaja danes, v soboto, ko naj bi imeli delavno soboto. S frendi se itak takoj javimo, ker bi danes drugace imeli petkov urkik, ki je eden najbolj zatezenih!
No, danes zjutraj se zbudim cisto zlomljen (nekako mi je ponoci uspelo spati zamotan v kabel od slusalk - 5m - in z zlomljenim vratom) in nejevoljno vstanem. Nakar ugotovim, da je danes moj rođen dan in sem takoj bolj vesel. In spet se spolnem, da je stara dopovedala zurko doma, ker ji nisem povedal za dve graji ob koncu konference, ceprav sem jih itak popravu (kao jim nisem povedal da mam tezave - brez veze) in sem spet malo down! Na kar mi pade na pamet, da danes dobim novo elektricno kitaro a se spet spolnem, da sele po polnoci, ko jo iz LJ prinese teta! In spet sem down. In spet me spodbudi pozitivna misel, da mi ni treba poslusat prfoksov, ker imam snemanje na TVju! Yes! No, s frendi uletimo v koper, kjer poteka snemanje za oddajo TV Poper. Tam smo bli ze ob 11, kot so nam zapovedali. Ko nas koncno spustijo v stavbo nam v roke porinejo majice, ki jih moremo nositi med snemanjem in pivo, ki smo ga morali popiti pred snemanjem - kao za sprostitev (btw, so imeli sam 1-litersko Laško scanje!). Eno uro so nas pustili, da smo se malo "sprostili" in si odpocili oci na plesalkah (predvsem na njihovih nogah). Ko smo ob 12ih zaceli snemat se potem do pavze ob 14.15 nismo nehali rezat! Mislim, oddaja, ki se predvaja ni niti priblizno smesna proti tistemu kar se dogaja med "snemanjem"! Vse je prepusceno improvizaciji in mi je prav zal, da nisem imel kamere s sabo! No, po eno urni pavzi za kosilo (igralci v oddaji so po Kopru hodili kar v kostumih) so nas pred studiem spet pocastili z pivom in spet smo se rezali do konca snemanja ob 17ih! U glavnem -> SMEH UBIJA!:D
Pridem domov z bolecimi trebusnimi misicami in zacnem pripovedovat kaj se je vse dogajalo in dozivim en manjsi "flashback" in se spet rezim, tokrat manj zaradi bolecih trebusnih misic.
Po ogledu oddaje, ki je bila btw zelo boring, se pa odpravim na ST kjer vidim ta topik in ko preberem prvi post zacnem umirat od smeha! Skoraj sm padu s stola! Od bolecin v trebuhu me je kar zvijalo! Pa kaj se vse folku dogaja! Ubitacno!

Vas (potrpezljivo "cakajoc na godoja"...khm...kitaro),
Jebiveter
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Sergio ::

vse najbolše :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jeebs ::

Vse najboljše tud od mene Jebiveter (kok si pa star?), za vse pa pripomba, da mate ful bujno domišljijo! Kar sm jst napisu je vse res.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334175 (3790) globoko grlo
»

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27119748 (12299) DJ Hamster
»

Jutri je 1. September :D (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
643563 (2467) Brilko
»

moznosti za zivljenje mladih

Oddelek: Loža
241186 (961) hanuman
»

koliko vas je

Oddelek: Loža
431489 (1049) kuzifix

Več podobnih tem