» »

koliko vas je

koliko vas je

krucymucy ::

Zanima me ce sem edin k je v soboto zvecer (ponavadi) pijan!

Sicer je ze nedelja ampak ob teh urah se gre vcas ze domov

Hvala vsem za odgovor!

Binji ::

Ko to pisem sem lih nekje vmes. Bi me pa mogu videt ene pol ure prej:D:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

krucymucy ::

Kje si bil?
A si z Lj?

Misak ::

Hmmm..no commment...must see ...right now...i`m so fucking stoned and druk:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Huey P ::

---I don´t drink alcho to get drunk---

..::DOOM III: The Legacy::..

Elemen_T ::

Mogoče smo v soboto še malo preveč(krat) pijani...zato je pa v nedeljo mir 8-)

Tomi ::

Odkar sem enkrat prišel domov dobro alkoholiziran, in me je pričakala mama ( ob treh zjutraj, ker je še nekaj delala ), ima zelo nizek prag, do katerega grem. Ker me potem vedno draži zaradi tistega. Tega pa ne prenesem;((
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

ne vem za vas.. ampak če si ded piješ špricer ali pa pir.. jaz ne pijem nekih mešanic pa dizl pa mišmaš pa dvadecišpeci, ker nisem pi*ka.. če se ga hočem pošteno napit, si lepo vzamem zame dovolj kolilčine domačega pa mogoče (vedno) kaj za pokadit, pa grem.. jaz nisem tisti, ki bi rekel: "uuhh... jaz pa živim zdravo, pa za zabavo na rebim alkohola inn droge... uuuu"... prst v rit pa kozlat!!

tonic ::

se v vseh pogledih popolnoma strinjam z LORDGregom;
jaz sem čist isti

Jst ::

men se dostkrat zgodi, da sm pijan v petek in soboto

OrlyTM ::

Jest pa sam ko je žur :))

lp
OrlyTM

PS: žur je velikrat :))
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

hmm... vedno redkeje (ni)sem pijan>:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

krucymucy ::

Ja ja, zdej ze lohk napisen, da mi je za vceri zal!:D:D:D

Snops seka - zgleda pa nekako tako:(

ns-miha ::

snops pa pir pa borovnicke to je moje gorivo za soboto.
mogoce se kaksen litr belga pol je pa dost :8):8):8):8)

Elemen_T ::

Rakija in kakršnakoli žgana drinka meni ne sede sploh. Spiješ 3/4 litra trojke pa ti ni NIČ!...to velja za pol ali pa eno uro potem pa...comma.
Prisegam na pivo in ...(>:D)

dejc2 ::

Najboljš je cviček, če ga pa ni pol pa union.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!

krucymucy ::

Enkrat (lani na morju) sem oz. sva s frendom spila vsak po 1l stocka8-O
Pol pa v avto pa v grmovje se dobr, da ni blo nic:D

Ja UNION je pa drgac zakon

Binji ::

krucymucy: okolica Postojne. Sm bil pa pr enmu frendu na RD-ju>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

luni ::

V mojem alkoholu so nasli sledove krvi ;)
Artificial Intelligentia

bostjan1s ::

In ce pa za soboto pride še kakšna takšna nedelja kot je danes, ko se še streznit ne moreš dobro pol pa je tud že kar kriza. In te mogoč frend povabi zvečer še na kako žurko, nakar pa pride ponedeljek... No comment

SkIDiver ::

Viš nisi edini. Sm tut jst eden izmed tistih. Ne maram pa žganih pijač. Največkat pijem bambus al pa laško(zakon).

krucymucy ::

Kolk mate rekord, ce ste kdaj pihal?

Lani za martinovo sem peljal avto iz zurke domov, da ga bomo naprej pil bolj za sigurn, pa me je ustavila oblast in prepovedala nadaljno voznjo.
Vzrok: 2,88 grama alkota na kg krvi 8-O
Logicno sem biu ob voznisko!
Nikoli ne vozite pijani8-)

Marjan ::

luni: povisala se mi je koncentracija krvi v alkoholu.....hitr morm neki spit

:D

Binji ::

3.24
Merli so mi pa na pumpanju:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sergio ::

binji: star si pa 16 let...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ChiefThunder ::

zares... :'(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

NoUse4AName ::

kaj je tak slabo biti trezen?

bastadu ::

Danes bi z enmu mojmu sošolcu mogla pisat prezentacijo (v powerpoint-u) za zagovor raziskovalne naloge v četrtek, pa je prš k men čist bogi, po pjači je še kr smrdu, pride v mojo sobo pa puf na pojstlo. Pol je še reku naj mu odprem okno, da mu je slab. Mislim halo, s takmu se nej bi pripravlu na zagovor raziskovalne, pa še tolk blizu ni doma, bolš da bi reku da ga tiger matra in bi ostal doma, tak pa je še z autom k men prriu... eh. Tko sem mogu vse sam delat, na koncu boma pa skupno oceno dobila.

Sej nimam nč proti se kdaj pa kdaj napit, sam ne pa vsak vikend (ali še hijjše - vsak dan). To je že pol too much. Jst če je kaka žurka pa to spijem kej za bolšo voljo. Sem (da sem probu:)) pa enkrat na enem rojstnem dnevu totalno zakomiro, da mi še mesec po tem ni blo nč jasno. Sam pol si prideš gor da ni fore in na naslednji žurki (eno leto potem pri istem frendu) mi pijača sploh ni dišala/pasala. Seveda me je pa en (če sem natančen "ena") moral oponašat in bil še hujši kot jaz leto prej. Ženskam to sploh ne paše, da jo vidiš nek za vogalom ko ko*la. Mislim ej, vsak ko je enkrat vidu kakega frenda, ki mu je alko (in današnja južna, po možnosti kaki špageti :~() že prešel čez rob, ti ni čist vseen (še posebi če ravno delaš kak prigrizek, da bo bolje teklo), kaj šele da bi videl žensko... Poznam pa tut take primerke k morjo vsak dan neki cuknat za "boljšo voljo", če ne se jim ponavad roke tresejo... Sem enga enkrat srečal zjutraj (5:45AM), sred tedna, ko sem šel v šolo, je on šel domov (haloo, ja domov) in je bil tak nasekan da je kr sam sebe prehitevu... Sam ta je itak kronik, temu ni več pomoči.

Mam pa tudi enga sošolca k komi čaka na štipendijo, da jo lahka celo zagoni/zapije, pol pa fehta doma, da mu dajo dnar za mesečno... Rajš dam tisto štipendijo na slo-tech račun al pa kake dobrodelne namene, ko pa da bi se lahko nek zakomuru, da mi bi blo potem slab in da bi lahka br**o... Mislim ej, kje je tu fora. Res je, da včasij je treba dat za pijačo pa to, to razumem, sam včasih pa je preveč...

To je moje skromno mnenje

P.S.: Pa na neu ker kej zamero... :)

Pretorijanec ::

Jst sm pa abstinent in ne pijem. Tko da pijan... nikoli.

Binji ::

Sergio: ma kaj ti pokazem uno zapestnico plasticno z imenom?:D
Sej zdej dosti bolj pazim verjemi..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

dizel ::

Pretorijanec: enako, tud jst

Thomas ::

Bravo vidva! Pretorujanec & dizel. Jest sem bil v vajinih letih tud. Zdej se pa trudim, da ne bi popil več kot 3dcl vina na dan. Danes sem ga 1/2 dcl.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

poweroff ::

Ja, zjutraj vstaneš, potem grem malo na računalnik, potem greš na zajtrk, potem greš še malo na računalnik, potem je kosilo, po kosilu se pa spet prileže - računalnik, in potem imaš enkratproti večeru program že napisan do konca, potem je pa čas za kakšen špil.

Pred spanjem greš pa še malo na internet...

A mogoče izgleda da sem obseden z računalnikom?:D

BigFoot ::

i don't drink

Tomi ::

Lepo, da je se kdo, ki ne pije. Ker vecina te ne razume, zakaj ne pijes.. No, nekaj casa.
Naslednjic, ko greste ven naredite nekaj: ce ponavadi pijete, in ce to dela cela druzba, za spremembo ne piti alkohola in potem malo glejte, kaj se dogaja drugim. Mislim, da vas bo nekaj reklo, da boste naslednjic pili manj..
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

že že ampak jest trezn žvet ne morem, kar glejte kaj vse se dogaja po svetu

>hk< :(

`DoC ::

Samo nekaj bom rekel: umetnost je na tem svetu živeti in preživeti niz dogodkov v življenju naj si bodo slabi ali dobri...umetnost!!!

jst ne zlorabljam alkohola in drog... sicer pa je na vsakemu posamezniku odločitev dana glede tega, dokler men pijan al pa zadet človek ne teži i am cool with him/she/it.:\
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

blue96 ::

meni so včasih težili, da ne smem kave piti, ker je droga...

dejte no, al je 05.mrd ljudi pol drogirašev?
.

Freak ::

Ne kadim in ne pijem!:))

miranpozar ::

Why drink and drive, when you can smoke and fly?!?! 8-)

Miran Pozar, Portoroz, www.miranpozar.com

andro ::

Ne klejem, pijem in ne kadim.

Piz** mate*** spet mi je čik v pivo pal!:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

ABX ::

Redno vsako soboto se ga napijem in nadlegujem ženske. V Nedeljo pa me nimajo kaj klicat pred 14:00.


Že tolko daleč sem prišel da mi punca sere ko sem trezen, pravi da crkuje od smeha ko pijan lutam okoli.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

_kiko_ ::

Ja krucymucy rad bi te videl ko bi sam spil 1L stocka, po moje te zdej ne bi blo vec tlele,ze na morju smo te komaj resili.Ej sam moj snops pa rula,kaj .Kaj je pa mama rekla ko si pihnu in so ti vzel voznisko

kuzifix ::

Ce teces vsak dan, umres bolj zdrav >:D
Sm pa tja pase ksn kozarcek, sam prevec pa spet ne ... Pa se to ksn bambus al pa pivo... Pa druzba mora bit taprava... Drgac mam pa raj kvaliteto kukr kvantiteto ... Raj enga Buda al pa kozarc traminca, kukr tri Unione al pa litr cvicka 8-) Kajenje me je pa minil po tistem, k sm cigare inhaliru 8-O
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239920 (34148) BigWhale
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14935185 (31461) Dr_M
»

Žuranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013671 (12213) šernk
»

Ali slovenci res tolko pijemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544590 (3600) shock
»

MLADI IN ALKOHOL

Oddelek: Loža
453365 (2661) IR Babun

Več podobnih tem