» »

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

Blum ::

keko: to bi pa js rad doživeu! če kavsaš a pol tut to čutiš ? >:D

ripmork ::

če se pred koncem kavsa ne zbudiš(budilka;( ) potem to čutiš:D ...čutiš pa tut potem močefit v gatah ko se zbudiš:( >:D

keko ::

Res je!:D

Nato sem ponosen ,da imam vsaj enki od sanj.:)

JOKER ::

Ja, prebral sem in se čudim ! Moram vam povedat, da se je to tud moji babici dogajalo ...... sedaj pa je ni več !

Vam povem kaj je to, kar se vam dogaja ? Diagnoza :
preveč časa presedite bodisi pred TV ali pa računalniškim monitorjem. Ziher !!
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

..... pa še nekaj. Ne sanjat, SEXAT !! :)
________________________________________________________
Ka te češ ....

dëych ::

se je že kdu vprašu zakaj nikol s postle ne pademo?:D

Dr_M ::

se je že kdu vprašu zakaj nikol s postle ne pademo?:D

po cem pa sklepas to?
jest sm se ze dostkrat zbudu na tleh....al pa napol na tleh...:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dëych ::

nevermind...sori za interrupt0:)

Binji ::

Meni se je tudi to parkrat zgodilo da sm v sanjah umrl pol se pa zbudu ker sm meu obcutek da se mi je srce in dihanje ustavlo. Zdej pa sam upam da je bil to sam obcutek:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Blum ::

čak, kaj sm že mislu napisat?...

aja...

kaj če bi šli en multiplayer prek sanj? >:D

Dragi ::

se je že kdu vprašu zakaj nikol s postle ne pademo?

s postle?
ko boš pol s pograda dol, potem se pa oglas, jst sm šu enkrat na počitnce k enim, ki so mel pograd, pa sm spau na vrh, pa ko sm spau, sm se pa obrnu čez stranico in cepnu dol, še dobro, da so ble blazine po tleh, ker drgač bi pa res fejst bolelo (sej ne rečem, da ni).

pingec ::

Jest sem ko sem bil majhen padel s pograda na trd parket pa clo naprej spal pa so me starsi zbudili ker naj bi nardio BOOM. :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Dragi ::

ej king, pa sm jst mislu, da sem bil bogi?:D

Microsoft ::

Dons sm mel pa jst ene cudne sanje.

Sanjam, da sem pod mizo in bozam macka. Ampak, bolj lepo sem macka bozal, bol je bil agresiven do mene in se mi je neki zaletaval v trebuh. In jst takoj pogruntam, kaj je narobe: sanjam t.i. nocno moro.
OK, se splazim iz pod mize in vstanem. Ker sem vedel, da sanjam, sem tudi vedel, kako prekiniti to moro. Enostavno sem se moral zbuditi. Vedel sem, da sta starsa v hisi, zato sem se v sanjih zacel dreti. Upal sem seveda, da bi se tudi v resnici in da bi me slisala in prisla zbudit. A glej glej, uste odprem iz sebe pa ne spravim niti najmanjsega glasu. Nic. Kot bi me kdo dusil. Potem si recem, da se bom poskusal v sanjah veliko premikat, da bi se mogoce zaradi tega zbudil. In spet, premikal sem se lahko tako, kot da sem v medu. In se krci so me takoj zaceli grabit po nogah.
Tako sem se nemocen znasel v sobi, vedel sem, da sanjam, da je to nocna mora, a zbuditi se nisem moral. Panika do konca.

Potem se cez par sekund le nekako zbudim. Res cudno. Kjet tazga se nismem dozivel v sanjah.

Danse popoldan pa sem res bozal tistega macka iz snaj. Pa mi ni nic naredil. :))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ripmork ::

čudno,ko sem jaz v nočni mori se mi vedno uspe hitro zbudit-če le hočem>:D ,včasih je fuull adrenalina in prav uživam-včasih:D .
Poznam ta feeling,dereš se in dereš,čutiš pa kot da bi imel vodo v ustih,nič se ne sliši-prav nič.

Ko se boš hotel drugič zbudit iz nočne more-preprosto orenk stresi z glavo.
Pri meni je še vedno pomagalo-no,le enkrat se mi je zgodilo da sem bil tako globoko v sanjah,da se sploh nisem mogel zbudit-a to je bilo res samo enkrat.Sicer pa deluje 99%

dëych ::

Yeah..jst sm nekajkrat probal z otresanjem glave, pa sm vsakič ob steno udaru :D :D Sicer ni blo tolk močno.:))

:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

ripmork ::

nimaš sreče:D

btw,opazil sem da ko se zbudim iz kakih morečih sanj dostikrat močno zakrulim-zadnjič sem sam sebe preplašil ko sem tako zakrulil,potem pa v smeh:D
se to še komu dogaja?tisto ko ti jezik podrajsa,res kot da bi prašiča oponašal:\

Microsoft ::

tisto ko ti jezik podrajsa,res kot da bi prašiča oponašal

LOOOL


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

keko ::

čudno,ko sem jaz v nočni mori se mi vedno uspe hitro zbudit-če le hočem ,včasih je fuull adrenalina in prav uživam-včasih .
Poznam ta feeling,dereš se in dereš,čutiš pa kot da bi imel vodo v ustih,nič se ne sliši-prav nič.

Ko se boš hotel drugič zbudit iz nočne more-preprosto orenk stresi z glavo.
Pri meni je še vedno pomagalo-no,le enkrat se mi je zgodilo da sem bil tako globoko v sanjah,da se sploh nisem mogel zbudit-a to je bilo res samo enkrat.Sicer pa deluje 99% .


Enako je pri meni!

Paramedic ::

M$ (aka JimiBtn): mogoče je pa mislu, rečt da smrči, pa si ne upa priznat :P.

Blum ::

sej to se pogosto dogaja ja :P

BigWhale ::

Jimi, tvoje sanje so precej preproste... Da ti razlozim...

Macek, mehko prijazno in scrklano bitje je prispodoba za Microsoft in Windows... Bolj lepo delas z njimi, bolj te oni nazaj butajo, placujes licence in podobne stvari... Tvoja nezmoznost govorjenja je pa enostaven klic na pomoc... F1, si ze kdaj probal dobit help s pritiskom na F1, tak uporaben help v Windowsih, ki ti ni rekel 'consult system administrator'...

Vidis Jimi tvoje sanje so povsem logicne... ... tudi moja kristalna krogla pravi tako... ;>

CaqKa ::

tvoja kristalna kugla bo počasi rabla en nov ZPM :)

SGA pa tudi :)

dëych ::

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

Je sploh kdo že odgovoru na to vprašanje?:D :))

Dragi ::

Ne:D

Microsoft ::

Jaoo BigWhale, ti si mi en MS lover. :))))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

snow ::

Ta glede ZPM je bla huda :))))



Jimi.. kaj te to neke sanje medejo? To so kr eni stranski produkti možganov... nevem komu na ljubo so koristne.. razen onim ki služijo z razlaganjem sanj.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snow ()

ripmork ::

ja snow,samo to so lahko prijetni stranski produkti možganov.8-)

Dragi ::

ja bigwhale, kokr kermu, in kokr ob katerem času, če sploh?

Pyr0Beast ::

Med poukom. :D

Zakaj pa ti zjutraj najbolj pašejo sanje?
Če se zbudim ob 3h zjutraj lažje vstanem? >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dragi ::

Kaj da ti med poukom "napumpa" adrenalin po žilah, al da zaspiš pa sanjaš.upam, da si mislu na drugo ali kakšno povsem tretjo varianto, ker prve potem sploh ne razumem.

dëych ::

Zadnje cajte ugotavljam, da sanjam zjutraj, ko je zunaj že dan pa to..torej tm od sedme al pa osme ure naprej pa do dokler se ne zbudim oziroma, ko nočm več sanjat se zbudim pa je..čist čudn.:D :D

a je tle sploh še kej normalnga:\

Blum ::

Ne.

ker meni se dogaja isto.

limited755 ::

en je rekel da je v sanjah štel preveč prstov, čisto slučajno si odkril eno od metod kak v sanjah ugotoviš da sanjaš! tako da šteješ prste! :)) pred časom sem našel www.lucidnesanje.com kjer to lepo vse piše

Reanimated ::

Jaz sem sanjal da sem na rolerjih (kar sem strašanskoooo rad) nato pa da padem, in tik preden padem trznem kot hudič. To se je zgodilo že kakih 3krat
im freakZ

Pyr0Beast ::

No, sej se je tut to men dogajalo. zapim , pol pa trznem in sam sebe zbudim, kr neki. Pa včasih sem mel občutek da nisem mogu dihat, govort v sanjah, noge pa odpovedovale .... horror :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mtosev ::

Jaz pa mam srečo da nič ne sanjam oz. zelo zelo redko. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ripmork ::

ja te trzalice so jako neprijetne...kratek stik:D

drugač je pa jeba tut ko zaspiš z roko pod glavo,potem pa se zbudiš pa sploh roke ne čutiš več...ko da je mrtva8-O ...pol pa tisti mravljinci ko jo budiš nazaj v življenje:(

Pyr0Beast ::

Uff, neprijetno, tko sem jst potem pol ure z omrtvičeno roko okol hodu.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

nokia6310 ::

Joj pa sem že mislil da sem edini ki se mu take stvari dogajajo.
Skoraj vsako noč se mi zgodi nekaj takega.
Zaspim ob enajstih zvečer.
Ko spim imam klimo prižgano.
Res je grozno in preden zaspim si rečem klimo moram ugasnit, klimo moram ugasnit nesme me zjutraj zepst ko bom ustal ker potem nebom nekaj časa sposoben priti prav k sebi nebom vedel kje pravzaprav sem itd.
Ko ustanem mi je rahlo vroče klima je seveda ugasnjena dalinec imam v drugi sobi pri sedežni na klupski mizici na drugi polici.
Potem se začnem spraševati kdo je lahko prišel v stanovanje in mi ugasnil klimo?
Kako je lahko prišel noter če imam varnostno ključavnico z bunko na zunanji strani kar pomeni da se lahko notri pride samo s ključem?
Po nekaj minutnem razmišljanju pridem do najbolj verjetnega sklepa da sem klimo verjetno ugasnil sam in da so moje čarobne besede delovale in se je klima čudežno ugasnila.
Se temu reče samosugestija?
Enkrat ko sem še bil v internatu sem si rekel nesmem zaspat nesmem zaspat če pride vzgojiteljica me mora najti da se učim ker so bile takrat učne ure in moram nekaj početi če se že ne učim.
To sem si govoril tik preden sem zaspal.
Zanimivo se mi je zdelo ko je prišla v sobo jaz pa sem stal pred omaro in jo odpiral in zapiral ter mrzlično nekaj iskal pa še sam nisem vedel kaj pravzaprav iščem.
Kako se je to lahko zgodilo?
Od tega je že dolgo časa pa mi še danes ni jasno.
Enkrat sem se zbudil sredi noči v napačnem nadstropju in sem 10 minut iskal svojo sobo pozneje sem ugotovil da sem v napačnem nadstropju.
Včasih se mi sanja da me hočejo ujeti ubiti ali karkoli drugega kaj prepreči sanjam "da me ne" oziroma da se zbudim ravno tisti trenutek ko mi hoče moj nasprotnik sprožiti pištolo in če razmišljam še naprej bi se zgodilo da bi dejansko umrl če bi to stanje lahko podalšali?
Je možno da sem ko se mi take stvari dogajajo v nekem alfa stanju in bi bilo možno da bi se lahko hipnotiziral?
Je res da se v hipnozi spomniš vsega tudi od prvega dneva življenja le da je to zabeleženo na ogromnem "disku" ki se ga neda formatirati in ki shranjuje vse še tako nepomembne podrobnosti?
V mislih sem imel seveda možgane?
Bi bilo možno če bi si cel dan nekaj dopovedoval da moram ponoči it nekam in neakj narediti da bi to dejansko storil vendar pa da se tega seveda nebi spomnil?
Zdaj pa še najzanimivejše kaj naj naredim da nebom takih stvari počel?
Tema je res zanimiva zato bi rad da mi kdo odgovori ki ve nekaj o tem.
Lp vsem

Mamaplata ::

Najbolje bo da si v sobo namestiš senzor premikanja ,da bo začelo piskat ,ko boš hotel it iz sobe.
Tako vsaj neboš naredil kake neumnosti >:D

Zgodovina sprememb…

nokia6310 ::

Ja potem bi bla pa fora da bi od strahu ko bi se zbudu umru?
no saj ni tako hudo to se mi nasrečo ne dogaja vsako noč sem pa tja pa je kak čuden pojav in če nebi bilo te teme še pisal nebi o tem.

Barac00da ::

Je res da se v hipnozi spomniš vsega tudi od prvega dneva življenja le da je to zabeleženo na ogromnem "disku" ki se ga neda formatirati in ki shranjuje vse še tako nepomembne podrobnosti?


To bi blo zanimivo. Potem nebi nobene stvari izgubil, oziroma bi se lahko spomnil, kje si jo pustil in dojel bi kakšne zanimive detajle, ki jih zavestno sploh nebi opazil.
Interesting...

Drugače se je meni vččasih velik sanjalo, zdaj pa zelo malo. Kar malo pogrešam sanje:\ .
Menda sem že tudi hodil po stanovanju in govoril v spanju pa to, seveda sam nič ne vem.
Večkrat se mi (še sedaj) zgodi tista fora, da se v sanjah nekaj zaletim ali nekaj brcnem, ipd. in potem močno trznem in se zbudim. Sem pa na morju, ko sva z fotrom spala na istem ležišču, ga ponoči menda nekajkrat močno brcnil :D .
Zdijo se mi zanimive te lucidne sanje. To se mi še ni zgodilo, bi blo pa zanimivo to se naučit.:)
---------------------------------------
A ti mene zumeš brjatu?

ziga321 ::

To sam doživim kar dostikrat. V povprečju imam take napade enkrat na dan:)

Samo se mi zdi malo čudno. Sam doživljam to, ko sem zaspan, pa nočem zaspat.. torej najprej 'kao zaspim' čez 3 sekunde me pa kot da bi mi elektrika šla v glavo in se zbudim.

Še najbolj grozen občutek ki me je pa prijel: ponavadi vedno zaspim z roko pod pouštrom, ampak to jutro ko sem se zbudil nisem mogel roke premikat. Sem vstal, pa mi je cela roka kar visela od ramena navzdol. To se mi je zgodilo še ene 2x, 3x, ampak sem se do takrat že navadil:)

najbolj prijeten občutek, ki sem ga pa imel, je pa bilo ko sem se enkrat samo na pol zbudil, pogledal za manj kot sekundo čez okno in potem nazaj zaspal. Ta pogled se mi je potem nekako ustoličil v glavi, tak da sem sanjal nekak ognjemet, ko sem gledal čez okno. Za tisti trenutek sem mislil da je resničen. Vse skupaj je trajalo manj kot 30 sekund.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ziga321 ()

nokia6310 ::

Danes se mi je sanjalo da hodim po ograji od mosta seveda je bilo kakih 5 metrov do vode in hodil sem po leseni ograji gor in dol prav zoprno če mene vprašate.

Pyr0Beast ::

Jst sem res ene 20x sanjal da hodm po mostu brez ograje, pa me veter skor dol fu***, no, pol me pa plavam v umazani vodi ooooo, groza.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Mamaplata ::

Hm danes sem imel res zanimive sanje ,prav zanima me od kod mi to .
Namreč sanjal sem ,da mi je zrastel na hrbtni strani še en organ (uganite kateri >:D )
Sem se razveselil : two cheeks at once >:D

@ljash ::

Matr ti zavidamo. >:D

IMHO boš mel zdej mal problemov pri opravljanju kšne druge potrebe...
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

SebaR ::

Pojdimo sanjat fantje, tudi možgani morajo danes malo telovadit :P
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Person ::

:D
Let's make something useful!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lucid Dreaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12621415 (17266) CleanPower
»

Naključja v sanjah

Oddelek: Loža
453345 (2288) Metulj1
»

Zanimive sanje

Oddelek: Loža
372842 (1943) Pyr0Beast
»

Sanje

Oddelek: Loža
211940 (1657) jeti

Več podobnih tem