» »

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

««
6 / 6
»
»»

Crimson_Shadow ::

Zanimivo, da ko sem sam "umrl" v sanjah nisem prav nikol doživel bele svetlobe, ampak sem se v trenutku pojavil nekje druge s popolnoma drugačnimi sanjami. Enkrat pa se mi je zgodilo, da sem sceno ponavljal kar trikrat po "smrti" (kot LOAD game v igrah :D)

Neko letošnjo noč sanjam, da se sprehajam po bližnjem mestu. Grem mimo pošte. Na moji levi opazim luštno punco, ki stoji in me opazuje (malce nenavadno). Naredim še nekaj korakov nakar dobim nek čuden občutek, da nekaj ne štima. Se obrnem, grem mimo punce nakar pridem do nekakšnega zida. Še malo prej je bil tu prehod. Dam roke not, zid vzvalovi kot v "Zvezdnih vratih". Nakar se premislim, da bi šel v drug "kader". Se obrnem in se vprašam, kaj bi se zgodilo če punco poljubim? In ko to opravim me zgrabi neka nenavadna sila in me začne, na nek način "dušiti".

Občutek strahu je hipen, skoraj grozen, čutiš nemoč in kot da ne moreš nič narediti. Bolj ko se otepaš in se hočeš rešitit slabše je. Sploh občutek je kar srhljiv, ker čutiš svoje lastno telo, roke, noge, zbudit se pa sploh ne moreš. (Kaj zaboga to sploh je?)

Sedaj ko o tem razmišljam je kot, da bi se zadeva "hranila" z mojim strahom. In vedno, šele ko se nekako že udam in umirim postane bolje nato pa se vedno zbudim. In to s težko glavo in kot da bi bil utrujen.

Sicer se mi je to zgodilo že večkrat ampak to je bilo sploh prvič, da sem sam sprožil situacijo. Enkrat pa sem se celo rešil "stvora".

Me napade nekakšen zombi. Se probam branit pa ne pomaga prav nič. Čutim nemoč, makar me spreleti ideja ... ljubezen? Odprem roke, se nasmehnem in si rečem "Ljubim vse, ljubim svet in vse kar obstaja" in nato odprem moje "srce". Strah in bojazen v hipu izgine. Zombi kar nekam izgine in ponikne, nakar se tema in kompletna scena spremeni v bleščeče belo nato pa se v hipu zbudim. In počutim se nekam nenavadno, zelo budno in spočit.

Enkrat, ko sem sanjal zelo barvite sanje sem pa celo videl svoje dlani. Celo zavestno sem obrnil obe roki in videl normalni človeški dlani z 10 prsti (5 na roko) v nenavadni belo zlati barvi. 8-O
We create worlds

DOOM_er ::

wtf
Robots will steal your job. But that's OK

pingec ::

Tip skos kadi določene substance pomojem :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

waLkeR^! ::

Jst spim ko top. Še dobr da mamo dormeo. Pomaga >:D Najbolj me pa seveda zanima kavs >:D če občutiš tisto tlenje med nogami? :D :D :D oprostite izrazom če sem malo zjeba**
Don't annoy me. I can be really really strange.

alexxxx ::

hehehehe šaljivci
:D :D :D

francka45 ::

jest pa zadnje cajte ko se s kolegom sprehajava ponoči mal naokoli, skorej vsako noč vidim neke čudne stvari. zmerej preden kaj vidim me zmrazi po celmu telesu, pol pa u krogu nekaj sekund vidim kaj v bližini; nazadnje sem sredi enega polja videl dokaj razločno postavo visoko cca. 3m in izjemno suho. potem sem enkrat videl nekaj nekako žareče rjavega ter temno zelenega kako skače, leti, nevemkaj vzdolž polja.
kar pogosto se mi dogaja tudi da ko se vozim v avtu in gremo naprimer mino tovornjaka, se mi kar pred očmi začne odvijati film kako bo ta tovornjak nekako tko zavil da nas bo vse pobil, da bo z njega kaj padlo na nas, da nas bo zrinil s ceste... u glavnem zmerej nekj izjemno negativnega:(
jest bi reku da sem z živci čist pr konc...
pa še (ampak to že dolgo časa) si pogosto začnem v glavi prepevati en komad/ritem in po nekaj sekundah začne nekdo v bližini mal za foro prepevat ta komad8-O

zdej pa ne vem kaj bi, saj ta zadeva z musko me ne nardi nč živčnga, sam s zgoraj opisanimi rečmi ki jih vidim ponoči se pa zdim smotan sam seb;( še sam sebi najraje nebi vrjel...
tiste reči ko pa skos vidim kako bom umrl me pa tut kr najedajo že:'(

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Včasih ko sem bil še majhen in sem v šolo hodil s pomočjo avtobusa se mi je kakih n-krat sanjalo kako ga zamudim. To je bil takrat očitno moj največji strah. Vedno je bilo tako, da sem priletel na postajo že ko je avtobus odhajal. Seveda sem mahal in tekel za njim a žal brez uspeha.
Pogosto se mi je sanjalo o raznih pošastih: velikanskih pajkih, velikanskih dinozavrih (gledal sem godzillo :) in podobnih stvorih, ki so me preganjali. Pred njimi sem se skrival in enkrat se spomnim, da sem padel, ko sem poskušal bežati. Seveda so noge postale svinčene in vstati nisem mogel.
Pogosto se mi je sanjalo, da sedim v neki košari in padem v globino ali pa da mi je padla žoga v globok jarek in sem enostavno skočil za njo.
Enkrat, ko sem preveč igral Aliens versus Predator 2, se mi je sanjalo, da sem bil zabarikadiran v hiši. Imel sem naložene vreče peska okrog strojnice in sem čakal da pridejo alieni...brrr...to je adrenalin...še bolj neprijetno je bilo, ker je okolica bila izredno temačna. Mislim da sem se zbudil, preden je prišlo do obračuna :)

Zelo pogosto se mi je pa sanjalo da letim. Da enostavno lebdim, in potem sem lahko naredil flyby okolice. Najbolj kul je bilo, da nikoli nisem izgubil sposobnosti letenja v sanjah. Vedno sem letel do tedaj ko sem se zbudil. Zdaj so take sanje bolj redke in jih kar malo pogrešam.

Ped kratkim se mi je zgodilo, da sem se ponoči zbudil, dvignil in pogledal k mojim nogam in tam je bila oseba, ki je nisem poznal :o. Zgledala je pa kot kaka iz grozljivk. Čudim se, da se sploh nisem sekiral, da je nekdo pri mojih nogah, ampak sem enostavno zaspal nazaj. Zdaj ne vem, mogoče so bile to sanje v sanjah.

Moja najhujša nočna mora se je dogodila pred kakima dvema mescema. Hodil sem po mestu z ozkimi ulicami, ko so se nenkrat stene začele ožati. V hipu sem bil ujet med njimi. Čutil sem kako mi "oblivajo telo" ... niso bile trdne. Kot da bi hotele stopnjevati občutek groze, da bi trpel še dlje. Bil je to najstrašnejši trenutek, bil sem ujet, nisem se mogel premakniti. Čutil sem da me stiskajo, dihal sem še s težavo nato ne vem kaj je bilo. Skratka, bilo je grozno.

Kakšna pa je vaša najhujša nočna mora? >:D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

waLkeR^! ::

No, jst ga tut serem. Zadnje cajte se mi velik sanja o Michaelu Myereu.. WTF?!??!?! :D :D :D sej mudel je prav kul, sam scary je pa tut vse skp :|

No, sanjal se mi je, da je mene sestriča sestrično lovil po njegovi hiši, da so policaji kao čakal na neko zasedo, medtem ko smo se hotel mi (R,U,N) rešit tega klavnatorja :D :D . Zjutri se zbudim in sem ceu moker po glavi...

Enkrat se mi je sanjal da sm Majkla Majrsa z vodo poliu u kopalnci in je zmrznu, in pol je še nekak dedi prispeu tja not, vendar sem jaz zbežal ven. Pol so mi pa usi v sanjah govoril da bo dedi umru zarad mojih neumnostih... Spomnim se še samo kako sem v sanjah takrat jokal... Nato zjutraj vprašam babico, če sem v sanjah kaj govoril, pa je rekla da se je skos nekaj slišalo...

Sedaj sledi še najpart tega poglavja. Sosedu (starejši >:D >:D ) se je sanjal da je na nogometnem igrišču, in da ima prosti strel, in da mora pač brcniti žogo. Takrat se je zavedel, in z vso močjo brcnil v radijator.

Ne morem se znebiti tudi kakšne pesmi, ki jo zapojem tiho, samo v mislih jo ponovim, pa odmeva še 300 x. Naprimer texas chainsaw massacre, se mi je ponavljala tako dolg da sem se ugel na posteljo ter si glavo pokril z vzglavnikom!

Imel sem tudi že prisluhe. Ampak ne malokrat. Ko nobenega ni bilo doma, sem slišal da stric igra na harmoniko, nato sem se hotel seveda prepričati če je to res, in grem gor v sobo pogledat in ni bilo nobenega (to sem že itaq prej vedel)... In grem spet nazaj dol in bum, allover again...

RAZLAGA = ????
Don't annoy me. I can be really really strange.

ripmork ::

že dolgo nazaj...sanjal da sem slep in zaprt v omari, ne morem se premikat...in nekdo me išče da me ubije...bil pa sem v omari v domači kleti....čakaš in poslušaš kako se morilec približuje in
tista panika ali te bo našel al ne...|O

tudi z zombaki so zgodbe - ko se jih otepaš in bežiš pred njimi,ne moreš se jih otrest s sebe kolikor se trudiš ne gre...vreča polna adrenalina, pogosto sem potem že prav užival v morah
ko se ti strah stopnjuje do te mere da te bolj strah enostavno ne more več bit...;)
tiste da padaš v globino so pa tudi svojevrstne scene,osebno me je že itak strah višine in je zato groza še toliko večja...

jih pa sedaj sploh nimam nikoli več praktično...

sem pa tud sam že nekaj ugotovil pri morah: če v takih sanjah svoj strah premagaš in se recim obrneš da bi se bojeval proti pošasti, namesto da bi bežal pred njo...naenkat postaneš močen in jo premagaš...in sanje postanejo res lepe...8-)

sanje vidim kot nekak virtual reality test za grajenje osebnosti in odkrivanje lastnih strahov...

BigWhale ::

Najbolj hecna stvar, ki se meni dogaja, je to, da se pod menoj ugasajo ulicne svetilke. Se peljem z avtom po ulici in ko pridem do svetilke, se le-ta ugasne. Po nekaj metrih se spet prizge in to se mi je zgodilo nekajkrat, po razlicnih ulicah. Pa ko ponoci sprehajam psico, se precejkrat kar v temi znajdem...

Tale javna razsvetljava bi ze lahko zrihtala te luci trapaste... :P

R33D3M33R ::

BigWhale: nisi edini
Zadnjič sem zvečer ob kakih šestih, sedmih šel v LJ po ulici in se ustavil pred prehodom za pešce. Pritisnil sem na gumb za čakanje in po nekem zanimivem slučaju so se ugasnile ulične luči v dveh ulicah. Ammm, WTF? Malo srhljivo, se vam ne zdi?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mit3k ::

Kaj pa če je vse res?? :D

A. Smith ::

BW: Cestne svetilke imajo vgrajena varovala proti pregrevanju, ki jih vsake toliko izklopijo, za kako minuto. In če so žarnice zelo podobne, se lahko pregrejejo ob točno enakem času (tudi prižgane so bile neankrat).
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

A. Smith ::

Če je pa to v večih ulicah, je bila pa pač motnja v napajanju...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

BigWhale ::

To s pregrevanjem je precej dobra razlaga, sem tudi sam o tem razmisljal. :)

Mamaplata ::

Itaq da imajo zaščito ,drugače bi se mi ze sfuzlalo od teh luči.Sem šel tečt ven in so se mi tri luči za povrstjo ugasnile, ko sem tekel pod njimi ,ko pa sem šel nazaj pa sta se dve prižgali , me je tako stisnilo :)
Kaj pa ko se ti neonke začnejo ugašat pod tabo :P

ajin ::

Crimsom Shadow, ali si delal tehnike lucidnega sanjanja?

Mi lahko poves kaj vec o tovjem dogodku, in nacinu kako to izvajas, lahko na ZS. HVALA!

Pyr0Beast ::

No, po enem hudem lan-partiju sem zaspal in sanjal.. :D
Na začetku sanj sem zalavfav komp, log in, in smo šli špilat COD2 , strelali smo se v prvi osebi, ranki, kill lista, skratka vse. Neki časa sem se matral, ko mi ni hotelo orožja zamenat, pol sem se pa zbudu. Naslednjič ko sem zaspal sem se zasanjal da prodajajo 7800GTX 512 za 14.4 kSIT, kr v eni igralnici, če si šu še kej žetonov kupit so ti dal še ene 2kSIT popusta. :D

Nekaj časa nazaj smo čakal prjatla na ulici, potem je mal ratal dolgčas, pa smo za foro vrgl en kamen v jašek (odtočni), v istem trenutku ko je kamen padel vse luči crknejo. In mi like WTF?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

error7891 ::

Js sem tudi pogosto sanjal/sanjam da ne morem zbežati pred čim ki me lovi ipd. Ugotovil sem, da če zaspim s skrčenimi nogami, se mi sanja kaj takega, da me lovi kak bik ali kaj drugega js pa ne morem nič drugega, kot pa samo stojim in gledam. Če pa zaspim s stegnjenimi nogami pa se teh sanj izognem 8-) , oz. jih skoraj nimam cc. 1 krat na 2 meseca. Baje je to čisto res, saj mi je to rekla tudi babica. Poskusite.0:)

theD3viL- ::

Ko sm meu še tsr komp (400mhz) sm sanju...da sm kupu novga.. (meu sm narjen sam predračun tkt, ampak sm sanju da sm ga kupu) in sm nanov naložu winse, hotu installerat ATI driverje, sm šu na ati.com downloadu .. hotu installerat .. pa mi je pouhn errorjev vn vrgl pa use štekal, nakar sm se zbudu, pojedu, šou u šolo, kupt komp in use je delal uredu :).

WelikGobec ::

ti maš domišlijo... jst sanjam par let nazaj kako sm se zabil s skuterjem u avto.. 8-O in pazi kmalu se sanje izkažejo za resnične čista vizija model kar ti sanjaš je pa preveč računalnika in premal seksa :D tko da.. primi se v roke:)

DJ Hamster ::

hmm... meni se pa to več ne dogaja, da bi zaspal in potem nekaj sanjal... :\ kar naenkrat nič več...:'(

no... po drugi strani pa nisem tako prikrajšan, ker se mi zadnje čase pogosto dogaja da v zgodnjih jutranjih urah (po noči brez spanja) kaj delam po računalniku... pa začnem premišljevat o neki stvari... potem pa malo sanjarim kako bi bilo lepo in prav :D pač... po mojem okusu8-), čez nekaj časa zaspim in začuda potem sanjam točno to, kar sem prej sanjaril + dodatke :D recimo prej si predstavljam "rokoborbo" :D potem pa kar naenkrat zaspim in sanjam... vse podrobnosti :)) :D

če boste delal to... kkšna noč ali 2 brez spanja prej, obvezno :D
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lucid Dreaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12621349 (17200) CleanPower
»

Naključja v sanjah

Oddelek: Loža
453336 (2279) Metulj1
»

Zanimive sanje

Oddelek: Loža
372835 (1936) Pyr0Beast
»

Sanje

Oddelek: Loža
211934 (1651) jeti

Več podobnih tem