» »

uri geller show...ah

uri geller show...ah

lepovreme ::

bohdej,

a gleda kdo na pro7 next uri geller,kakko napiz... ljudi,ki mu verjamejo:))
nisem vedel da so nemci tko zašli:))

http://urigellertricks.wordpress.com/ca...

lool

ajde

Matek ::

Mah, brezveze. Ne maram carodejev, ki se delajo, da imajo nadnaravne sposobnosti. Itak ga je Randi ze veckrat razkrinkal...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

lepovreme ::

me zanima če bi v slo tudi bil folk tko butast da bi to gledal:)
pa se na veliko čudil magijiii:))

tale geller bi bil brez tehnike revež:)

uporabljajo tele podvodne mikrofončke,ki lahko človeku poveš besedo ne da bi jo slišal skozi ušesa:)

pol pa je to branje misli itd:)))

mogel bi en od prostovoljcev rečt če si lahko mikro dol vzame,ker ga moti:))


ajde

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: lepovreme ()

Azrael ::

>me zanima če bi v slo tudi bil folk tko butast da bi to gledal:)
pa se na veliko čudil magijiii:))

Klik!
Nekoč je bil Slo-tech.

lepovreme ::

ja,jaz bi takim šovov bol rekel izkoriščanje nepoučnosti naroda.

Mogoče pa ma folk rad to da se pustijo nategovat,kljub temu da mogoče vejo zakaj gre...

100 ludi 100 čudi...


ajde

Gr0unD Zer0 ::

pri teh carovnijah je ravno finta da folk hoče bit nategnjen...

lepovreme ::

ja,stanski učinek inteligence?

:))

lp

Modri dirkač ::

Ah, švabi so tega Uri-ja po 20 letih spet iz naftalina potegnli, so ga že razkrinkal, zdej ga pa spet vlačijo okrog ...
Everybody lies!

mikena ::

Men se je pa ene par stvari zdelo ful zanimivih in dvomim da je šlo za kakšen trik. Recimo, če ste gledali v 1. oddaji, ko si je en tip zavestno ustavil srce 8-O Posnetek na YouTubu!

Prav tako sta me prepričala tisti moški in ženska, ki sta telepatsko sporočala misli en drugemu! Šlo se je za to, da je ženska imela čisto zvezane oči, on je pa hodil med publiko in se dotikal raznoraznih stvari, ona je pa kar uganila česa se je dotikal. Najbolj nenavadno je blo to, ko je z evro bankovca prebrala neko sedemmestno cifro, brez da bi pogledala!!! KLIK! Šlo naj bi za neko miselno povezavo... on si v glavi vizualizira predmet, se osredotoči nanj, potem pa misel pošlje njej, ona pa to misel sprejme. Ful hudo!!!

Drgač pa... sam Uri Geller je pa blefer prve klase! Se mi zdi, da je večina nastopajočih bolj talentirana od njega! On itak nč druzga ne zna kot premikat mize in zvijat žlice :\ Prava reč! Da ne govorim o tem kašne je mel zadnjič, ko je hotel gledalce odvrniti od kajenja :\

Sicer pa... Večina ljudi, razen tista dva, ki sem omenila, je fejk po celi črti. Iluzionisti! Velika večina nima pravih sposobnosti in le mlatijo prazno slamo ter zavajajo nevedne ljudi. Npr. iz prvega šova oni z noži in tista grozljiva pojava s krokarjem. Vse fejk. Sta pa bila definitivno resnična ženska in moški, par, ki je izvajal telepatijo, ter tip, ki si je ustavil srce! Kapo dol za ta dva.

lepovreme ::

http://www.youtube.com/results?search_q...

to si poglej:http://rs339.rapidshare.com/files/87117...



ti si eden izmed tistih švabov:)

tisti trik ko je imela zavezane oči in je vedela kaj ima dec v roki je tak trik da boš se po glavi tolkel ko boš zvedel za kaj gre.

Če ti povem na kratko imata določene besede za kaj gre.Se pravi če on reče "wass kan den das sein" recimo potem je to osebna izkaznica,
ali recimo številko ki jo ugotovi,on reče zaporedje besed ,ki pomenijo vsaka beseda svojo cifro...

dol si potegn to kaj sem ti dal pa boš videl kake tečne fore.

Vs tile triki ki so kao branje misli pa delujejo na mikrofonu ki ga ma prostovolec gor,in lahko z enim pritiskom sproži signal oz besedo ki jo sliši v glavi,ne da bi jo kdo izrekel!To so navadni podvodni mikrofoni!...

Najbolj primitivno pa mi je blo ko je oni s tistimi puzli čaral in mona lizo:)Da je ženska potegnila pravi puzel iz vrečke.
Če pa gre malo po internetnih trgovinah,pa lahko to foro kupiš:)in doma nardiš otrokom:)
http://www.murphysmagic.com/Mona-Lisa-2...

tu maš vse erkleart:)
http://urigellertricks.wordpress.com/ca...

Bolana je bila tudi ona fora ko je sonja kraus kao čutila kaj je oni tip nardil na descu.Je pa fora v tem da ji je rekel zapri oči in potem recimo po rami potrepljal,ko je imela seveda zaprte oči,potem pa je šel k descu in ga po rami potrepljal,ona pa je seveda rekla da je čutila nekej po rami:)))lol

take poceni fore,pa folk ne pride gor:)
ajde:)

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Hehe, glejte okrog 1.20 kako si nekaj pritisne na prst:

The Video Geller Does Not Want YOU to see
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

lepovreme ::

ja tale kuec ma podkuplene ljudi na youtube,da brišejo te trike dol,enga sem dal gor pa je drug dan će bil zbrisan,kao neprimerna vsebina:))

ćlovek pač hoče čim več dnarja potegnit iz tega dokler se da...


ajde

rissp ::

Gledal sem madžarsko verzijo te oddaje "The Next Uri Geller" (the successor) na madžarski TV2.
Če koda zanima je vsako soboto ob 20ih na madžarski komercialni TV2 , ostali so še trije, po mnenju mnogih in po mnenju Uri Gellerja osebno bo zmagal Christian Panthera(Budimpešta)

MarkookraM ::

Poiščite kakšen video od Derren Brown. Ta človek je nevaren. Sam se imenuje mentalni iluzionist. Priporočam tudi njegovo knjigo Tricks of the Mind.

Mahdi ::

A je včeraj kdo gledal Uri Gellerja? :DNezemljani, pa to...

BuBBle.D ::

Jaz sem malo gledal; kakšna bedarija, adijo pamet. Tale Geller je še večji nategun kot un parček v oddaji, kateru naj bi nezemljani ugrabljali (attention whores).
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miza, ki napove prihodnost (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1074130510 (19053) feryz
»

Facebookov IPO povzročil vihar tožb in preiskav

Oddelek: Novice / Ostale najave
97229 (5872) wooted
»

Duša (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25016822 (13093) DarwiN
»

Michael Jackson mrtev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927857 (4391) Vajenc
»

psihokineza

Oddelek: Loža
385896 (5156) n2lisjak

Več podobnih tem