» »

Call of duty 2 se mi obeša, naj mi kdo pomaga ker sm čist obupan

Call of duty 2 se mi obeša, naj mi kdo pomaga ker sm čist obupan

>tadej< ::

Ko igram call of duty 2 preko multiplayer mi po 10 minutah računalnik čisto zablokira ( sledi resetiranje ) , vendar to se mi doga samo pri cod 2, poleg tega igram crysis, cod 4, prostreet in mi nič ne zašteka med igranjem. To se pravi da me zajebava samo pri cod 2, pa ne vem zakaj, ker te igre katere igram poleg cod 2 so veliko bolj zahtevne koz pa call of duty 2.
Naj mi da kdo kak nasvet!!!

Matko88 ::

Glej tako je...
sam sem mel isti problem. reševal sem ga postopoma da sem videl v čem je težava. najprej sem dol potegnil najnovejše gonilnike za grafo in zvok(ja... tudi zvok ima možnost napake), pol sem še od drugod potegnil dol cod2(nima veze kje dobiš igro, ampak da imaš org. cd key), potem pa še upload(v1.3) ki sem ga dobil na uradni strani. če si s tem že poskusil potem preveri disk... zbriši igro, defragmentiraj, in naloži igro še enkrat! neboš verjel ampak meni je ravno to pomagalo, saj sem pol ugotovil da moj novi maxtor ni bil ravno v najboljšem stanju, saj mi film ki je takrat bil na istem mestu kot prej igra, ni delal več! upam da tebi tudi :) če pa je narobe kaj druga pa napiši kaj(ko boš ugotovil) :)

>tadej< ::

Aha. Ja drajverje za grafično, in zvok sem dal vse najnovejše, call of duty sm že 2 krat izbrisal in ponovno naližil ( imam cod 2 3 kopije od različnih kolegov ) tako da ne vem zakaj me to zajebava.

>tadej< ::

Am ei.... upload patcha 1.3 to nism še naredil, kje to naredim, daj pošlji mi link

>tadej< ::

Jao nč prebral sm update :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672266 (15032) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869837 (11742) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510694 (6667) hojnikb
»

cod 2 zmrzne - win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
61286 (987) Dejan5
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312625 (8460) G-man

Več podobnih tem