» »

Ancient Aliens 2.

Ancient Aliens 2.

Janez01 ::

Ali kdo gleda to serijo?

Kakšna se vam zdijo vprašanja?

Zanimiva so mi vprašanja glede žitnih krogov.
Poustvarjeni žitni krogi imajo zlomljena žitna stebla.
Medtem, ko imajo nekateri žitni krogi, nezlomljena žitna stebla.

Zanimivi so mi tut ustvarjeni kamni v Puma Punku.
Ker so znanstveniki nekak ugotovil v praksi, kako so gradili piramide brez novodobne tehnologije.
Me zanima, kako bi poustvarili kamne v Puma Punku, brez tehnologije oz. brez novodobnih orodij v praksi oz. v primerih.
Ker za orodja iz tistega časa na tistem območju skoraj natančno vemo, kakšna so uporabljali.









  • spremenil: Janez01 ()

DrDre95 ::

A ni zanimivo da mediji stvari ki jih lahko vidiš z lastnimi očmi označijo za fejk news, starodavni vesoljci ki hodijo na Zemljo peštat koruzo so pa promovirani?

keba ::

Pogledal večino epizod. Nekatere teorijo so zelo zanimive in zelo dobro podprte z dokazi.

Jaz osebno verjamem v obstoj Nezemljanov, saj je zelo arogantno misliti da smo v celotnem vesolju čisto sami.

Je pa veliko vprašanje v kakšni obliki in kje so Nezemljani.

DarwiN ::

Dvomim, da ima ta serija kakšne povezave z znanostjo in znanstveniki. Kolkr sem jaz videl, so v ozadju norci, ki prodajajo teorije zarot v obliki knjig, preko medijev, ipd. Povedano drugače - serija za trumptarde.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Janez01 ::

keba je izjavil:

Pogledal večino epizod. Nekatere teorijo so zelo zanimive in zelo dobro podprte z dokazi.

Jaz osebno verjamem v obstoj Nezemljanov, saj je zelo arogantno misliti da smo v celotnem vesolju čisto sami.

Je pa veliko vprašanje v kakšni obliki in kje so Nezemljani.


Zakaj bi oblika določala nezemljane?

Jaz sem mnenja, da obstaja neka "duša" in da je telo, oz. so fizična telesa le neki prehodi.

DarwiN je izjavil:

Dvomim, da ima ta serija kakšne povezave z znanostjo in znanstveniki. Kolkr sem jaz videl, so v ozadju norci, ki prodajajo teorije zarot v obliki knjig, preko medijev, ipd. Povedano drugače - serija za trumptarde.


Ali so potem posnetki iz Nimitza tudi teorije zarote, po tvojem mnenju?

In po tem tvojem mnenju serija za trumptarde?

3-4je vojaški piloti so videli neznan leteči predmet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

Janez01 ::

DarwiN je izjavil:

Dvomim, da ima ta serija kakšne povezave z znanostjo in znanstveniki. Kolkr sem jaz videl, so v ozadju norci, ki prodajajo teorije zarot v obliki knjig, preko medijev, ipd. Povedano drugače - serija za trumptarde.


Lahko poustvariš objekte v puma punku.
Brez novih orodij in tehnologij.

In dokažeš, da so norci.
In da je to res serija trumptarde.

c3p0 ::

Seveda, on to doma v peskovniku vsak dan z lopatko.

link_up ::

pa jade...ancient astronauts theorists say "YES". Itak.

Tam so tudi nagruntali, da smo Greyi mi. Kako se nisem sam tega spomnil ej...huh.
V resnici pa je cas tako razpreden, da se civilizacije med seboj prakticno skoraj ne morejo srecat....potem so tu se razdalje...
In and Out

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Cruz ::

Janez01 je izjavil:

3-4je vojaški piloti so videli neznan leteči predmet.
Skrivni projekti, disfunkcionalna ameriška politika.

 Ancient Aliens

Ancient Aliens

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

DarwiN ::

Janez01 je izjavil:

In dokažeš, da so norci.
In da je to res serija trumptarde.

Lahko ti dokažeš, da big foot in chupacabra ne obstojata?

Res, prenehaj gledat te oslarije, ker boš staknil trumptarditis. Če ni že prepozno zate. ;)

T-h-o-r ::

We have to ask ourselves, is such a thing even possible?

The answer is aliens.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Janez01 ::

DarwiN je izjavil:

Janez01 je izjavil:

In dokažeš, da so norci.
In da je to res serija trumptarde.

Lahko ti dokažeš, da big foot in chupacabra ne obstojata?

Res, prenehaj gledat te oslarije, ker boš staknil trumptarditis. Če ni že prepozno zate. ;)



Nimam takšnih posnetkov o bigfootu ali chupacabri.

Kot jih ima ameriška vojska o neznanih predmetih okoli vojaških letal.
In uradni del vojaške državne organizacije.

Javno so objavili le en posnetek iz letalonosilke US Nimitz, kateremu predmetu so sledila vsaj 3 vojaška letala, pri zadnjem vzletu vojaškega letala, pa so celotni dogodek posneli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

husky1 ::

Optimistično si odprl temo ravno na pravem forumu, kjer je 99.9% prepucavanja kdo ima prav, 0.1% postov bo pa mogoče zanimivih. Nima smisla, res. Večina ljudi pač ni zmožna razmišljat z odprto glavo, pa naj si bojo nezemljani resnični ali ne.

Če te zanima ta tema, toplo priporočam youtub kanal "balkan ufo". Možakar ima zelo zanimive teme vsako nedeljo, ima dosti realen pogled na to temo, objektivno opisuje zadeve. Škoda, ker objavi samo 1x na teden, namreč zmanjkal mi je za gledat ;)

DarwiN ::

Pokojni Art Bell je bil vedno glavni na tem področju z njegovo oddajo Coast to Coast AM. Še vedno je polno njegovih radijskih oddaj na YT. Sem včasih veliko poslušal. Ne ravno zato, ker bi bil believer, ampak zato, da sem si zdresiral BS detektor.

Seveda kar hitro ugotoviš, v čem je štos. Praktično vsi ti paranormalni velemojstri prodajajo knjige, intervjuje. Skratka, za čisto vsako tole BS zgodbico je zadaj cela produkcija in se obrača denar, "strokovnjaki" pa med seboj tekmujejo, kdo bo bolj prepričljivo napizdoval in sestavil pravo zmes dejstev in bullshita, tisti pač pobere večji del pogače. Ljudje namreč želijo verjeti, saj vendar vidite, da je pol sveta čist zblojenega in neracinalnega. In kjer je povpraševanje, tam se neizbežno ustvari ponudba, ne glede na to, kaj si misli realnost.

Sej zgodbe znajo bit fascinantne, ampak bo za vaše duševno zdravje bolje, da stvar jemlješ kot komedijo za naivneže, oziroma poskušaš dekonstruirat nateg, medtem ko poslušaš. Predvsem pa - use the google machine! :P



:DDDDD
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Janez01 ::

DarwiN je izjavil:

Pokojni Art Bell je bil vedno glavni na tem področju z njegovo oddajo Coast to Coast AM. Še vedno je polno njegovih radijskih oddaj na YT. Sem včasih veliko poslušal. Ne ravno zato, ker bi bil believer, ampak zato, da sem si zdresiral BS detektor.

Seveda kar hitro ugotoviš, v čem je štos. Praktično vsi ti paranormalni velemojstri prodajajo knjige, intervjuje. Skratka, za čisto vsako tole BS zgodbico je zadaj cela produkcija in se obrača denar, "strokovnjaki" pa med seboj tekmujejo, kdo bo bolj prepričljivo napizdoval in sestavil pravo zmes dejstev in bullshita, tisti pač pobere večji del pogače. Ljudje namreč želijo verjeti, saj vendar vidite, da je pol sveta čist zblojenega in neracinalnega. In kjer je povpraševanje, tam se neizbežno ustvari ponudba, ne glede na to, kaj si misli realnost.

Sej zgodbe znajo bit fascinantne, ampak bo za vaše duševno zdravje bolje, da stvar jemlješ kot komedijo za naivneže, oziroma poskušaš dekonstruirat nateg, medtem ko poslušaš. Predvsem pa - use the google machine! :P



:DDDDD


Verjetno niso dobro prodajane knjige.
In redki služijo s prodajanjem teh zgodb.

Praktično vse priče pa tudi nimajo nič od tega,
razen to, da jih označijo za "norce"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

s1m0n ::

Ah v te zgodbice verjamejo samo Američani :).

Cruz ::

Janez01 je izjavil:

Verjetno niso dobro prodajane knjige.
In redki služijo s prodajanjem teh zgodb.

Praktično vse priče pa tudi nimajo nič od tega,
razen to, da jih označijo za "norce"
Ti lahko iz prve roke povem, da so Američani nori na to, še posebej, če se pod knjigo podpiše kak veteran. Se proda v sekundi. Ogromno Američanov je dejansko videlo te NLP-je, ko sem bil v Ameriki mi je gospod pripovedoval, da jih je tudi on zagledal na nebu, zato so še toliko bolj zainteresirani v to.

Saj priče dejansko obstajajo, ampak priče ne govorijo, da so bili nezemljani, ampak da so na nebu videli nek NLP - neznani leteč predmet. NLP =/= Nezemljani.

Jaz sem bil celo osnovno šolo obsedel z vesoljci, nlp-ji, žitnimi krogi ipd., res predelal ogromno, preveč gradiva. Na koncu sem ugotovil, da je šlo samo za skrivni vojaški projekt testiranja letal.

Kot je @Darwin napisal, te teorije, zgodbe je potrebno jemati kot entertainment. Jaz še zdaj kaj pogledam, nikoli pa več ne jemljem resno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jest10 ::

s1m0n je izjavil:

Ah v te zgodbice verjamejo samo Američani :).

Na žalost se fejst motiš

DarwiN ::

Believerji so seveda po vsem svetu, ampak so pa Američani najbolj dovzetni, ker je polovica prebivalstva verskih fanatikov in ti so seveda mentalno hendikepirani, povsem neracionalni in ne premorejo niti K od kritičnega razmišljanja. Povrh tega sta tam mediji in marketing zelo razvita, kar tudi ne pomaga, ko se sproducira in oglašuje toliko tega wishful thinking sranja.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Okapi ::

Ancient Aliens je čisto zabavna serija. Samo jo moraš gledati kot X-Files, ne kot dokumentarec.

KAVINSKY ::

DarwiN je izjavil:

Believerji so seveda po vsem svetu, ampak so pa Američani najbolj dovzetni, ker je polovica prebivalstva verskih fanatikov in ti so seveda mentalno hendikepirani, povsem neracionalni in ne premorejo niti K od kritičnega razmišljanja.


Stanje pri nas je očitno precej podobno :))

T-h-o-r ::

Mnogi seveda ne služijo s tem. Služi en tip - Erich von Däniken - ki je vir vseh ancient alien prizadetosti (od piramid pa do nazce in kaj je še tega); drugi jih zgolj tweakajo.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VAXXED in kontroverzija , ki obdaja film

Oddelek: Loža
466909 (3108) grex
»

Nezemljani in območje 51 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222708 (18578) jest10

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325994 (19743) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516523 (13933) Ziga Dolhar

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27964622 (60212) hamax

Več podobnih tem