» »

priklop 5.1 zvocnikov na sony bravia

priklop 5.1 zvocnikov na sony bravia

Baz ::

Pozdrav,

doma imam televizor sony bravia kdl-32d3000, zdj za bozic sem dobil bolj nizko cenovne iz spara 5.1 zvocnike in sicer IQ-Sp 5927 Home Theater, seedaj mam problem, ker ne vem kako to prikljuciti na tv, tv nima posebnih izhodov s cincami ki bi ustrezale tem na zvocnikih in me zanima ce in kaj morem dokupit, da mi bo ta podvig uspel.

Za odgovor se vam zahvaljujem.

boris22 ::

Te zvočnike boš mogel priklučiti na dvd player in iz dvd player z npr scart kablom na tvoj tv.

Baz ::

Aha, no sj tudi to je vredu, ce jih lahko spravim v pogon vsaj na dvd-ju, vendar imam tudi tukaj porblem imam namrec Philipsov DVP 3100V in nima toliko avdio izhodov, kot naj bi jih bilo za zvocnike. Morem tukaj nabavit kaksne osebni kabel/razdelilc?

Hvala za odgovor.

BlackHole ::

Boš rabil kar kak ojačevalec oziroma receiver. Dvd player ne bo dovolj.
LP Marko

Baz ::

Aha, ok, bom pogledal v tej smeri kaj, ce se mi bo sploh splacalo, nabavlat nek ojaceval ali receiver za zvocnike, ki verjetno niso nevem kja. Hvala za odgovore.

T-h-o-r ::

lahk jih pa priklopiš tudi na pc
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

boris22 ::

Ma lahko bi napisal kake konektorje imaš na teh zvočnikih in kakšne avdio vhode ima tvoj dvd player, da bi ti znali lažje svetovat. Mogoče se da dobit kake adapter da ne rabiš nov dvd player. Reciver pa kupi samo v primeru če imaš pasivne zvočnike. V primeru aktivnih dodatnega ojačevalca ne rabiš. Po mojem imaš cenejse 5.1 računalniške zvočnike, ki imajo na koncu 3,5 mm jack. Kupiš 3 take kable:
http://www.mercadolibre.com.ve/jm/img?s...
in povežeš na 5.1 audio analog out od playerja.
Tukaj si poglej te izhode Rdeče beli

DjAndy ::

Hm, sam imam podoben problem...
Zdej naredil bi tkole, ko je svetoval boris22...Kupil bom tele kable in priklopil vse skupaj na Yamado...Imam od Logitecha z5300...
Samo v tem primeru dela zvok preko zvočnikov samo, ko predvajaš DVD, ko pa gledaš npr. televizijo pa zvočniki ne delujejo....Ma ko kakšno idejo še kako rešit ta problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako spraviti zvok iz lcd na 5.1 zvočnike?

Oddelek: Zvok in slika
112353 (2196) dpicul
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626887 (14143) psytoma
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310542 (9817) T-Majo
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634032 (16803) josko674
»

Zvočniki - DVD. Pomoč prosim.

Oddelek: Zvok in slika
161769 (1382) BOCo.

Več podobnih tem