» »

www.Si-GAMER.net - SLO-CLANBASE

www.Si-GAMER.net - SLO-CLANBASE

Xpepermint ::

Pred casom sem na nekem forumu bral, da si igralci Counter-Strikeja zelijo imeti slovensko CS stran. Ideja o tem je po 2 mesecih 16h/dan dela sedaj uresnicena. To ni le navadna CS stran, ampak je to cel SLO-CLANBASE.

www.si-gamer.net.

Vem, da se bodo nasli stevilni igralci, ki jim stran ne bo vsec. Nic ne de :))) Vazno je, da je stran narejena za vse nas CSje, tako da,... ce imate kakrsnekoli pripombe, zelje, vprasanja mi to prosim sporocite na admin@xpepermint.com da stvari popravim oz. spremenim.

VABIM VSE, DA NA STRANI PRIJAVITE SVOJ KLAN in tako zacnemo tekmovati. Tockovanje spopadov sem izdelal po vasih zeljah. Spopadi se namrec tockujejo procentualno s kolicnikom kvalitete klana. Se pravi... ce dober klan izzove slabega (ki ima manj zmag), dobi manj pik kot ce bi slabsi izzval bolsega. Pri vsakem spopadu se uposteva kvaliteto klanov oz. njuno razmerje. Vec o tem si preberite na strani.

Cez cca 1 mesec lahko pricakujete tako stran (v sklopu si-gamer.net) se za ostale igre.

Se nekaj dodam... Ko prijavljate klan, naj opozorim, da slike ni nujno dodati in pa, da jo vedno lahko zamenjate (klanske privatne strani). Ce pa bi radi imeli logo, pa ga ne znate narediti, mi povejte, pa se bom potrudu :)


Lep pozdrav.

Xpepi
  • premaknil: Predator ()

Predator ::

xenocide on mirc mogoče?

Xpepermint ::

hmmm... kako to mislis?

Predator ::

sorry kot kaže napačno sklepanje... sem mislil če imaš mogoče nick Xenocide na mircu

Xpepermint ::

no... it is I... Xpepermint
In... ti je stran vsec? Se trudim, da bi jo se izboljsal. Mas kak predlog.

Predator ::

stran je zelo kul kar se vsebine in funkcionalnosti, imam pa nekaj lepotnih pripomb, vsaj za moj okus >:D

najprej barve... stran je ok samo ko jaz odprem tole ob 12-04 zjutraj >:D dobim nevralni šok iz mojih oči; jaz bi ponudil tudi drugo shemo ( nekaj podobnega defaultovi slo-techovi )

na obeh straneh je malce preširok pas praznine ( oz vsaj na ie 6,0 1024*768 ); jaz bi pustil na vsaki strani max 1-2cm praznine ( tako bo tudi cela stran bolj sloka izpadla ker bi bilo manj vrstic le te pa daljše), pa tudi del z povezavami bi pomaknil malce nižje ( recimo par cm ) ter zmanjšal velikost tistih slik ( mogoče potem ko bi bila stran širša to ne bi bilo niti več potrebno )

ampak to je le moj okus :)



aja če želiš lahko to temo premaknem v Izdelavo spletišč tako da ti tam dajo malce več pripomb kar se tiče oblikovanja (brezveze da podvajaš temo )

lp,
matjaž

Xpepermint ::

oj... najprej hvala za pripombe. Se strinjam z nekaterimi predlogi. Problem je le v tem, da ze na zacetku nisem predvidel takega sistema. Bom pa popravil ko bom lahko (razen barve). Trenutno imam guzvo :).
Vidim, da bom imel še več dela :))

LP

Xpepi 0:)

Xpepermint ::

aja... ja premakni temo tja prosim.
HVALA!

LP
Xpepi

cahahopie ::

Zelo dobra stran... upam da se bo redno moderirala...
Lahko bi dodal še lasten forum.... poleg lestivce tujih forumov.

rc-car ::

Samo nekaj moras nujno popravit in sicer to, da lahko en obiskovalec samo enkrat glasuje v anketi (nastavi piškot)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Xpepermint ::

Aha... forum... hm...
dobrai deja. Ga bom probal cim preje usposobit. Hvala za predlog. Ga bom uposteval.

Kar se tice anket me je ze nekdo na to opozoril. Tudi to bom popravil.
100x thx za vse predloge.

LP

darh ::

hehe.. jest prejle nisem mel nec za delat pa sem mal flodow... sem ene 30x glasoval :P
Excuses are useless! Results are priceless!

SLOWWWeb.net ::

No, men je ta stran tako postala všeč, da sem si jo dodal med priljubljene :D . Sama zasnova je OK, le tisti efekti čez sliko so nekoliko presvetli >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tejo ::

Stran je zelo vredu. :D

Da ne bom še ene take teme odpiral, si oglejte stran PC-Freaks.net. Komentarji so zaželjeni...

Xpepermint ::

No to mi veliko pomeni, da vam je stran vsec. Tudi novice sem ze popravil, da se ne da kar klikati v nedogled. Forum je pa tudi ze, samo moram pripraviti teme (2 dni). V roku 3h dni bodo dodane nekatere nove moznosti, kot npr. dodajanje novic vseh obiskovalcev ter clanki (obsezni opisi iger).

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena spletne trgovine - estetika, funkcionalnost

Oddelek: Izdelava spletišč
252973 (1706) SandiP11
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29017111 (11390) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744566 (26432) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836562 (29324) cnZz
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655500 (4015) Primoz

Več podobnih tem