» »

Kaj menite o Slo-Techu?

Kaj menite o Slo-Techu?

«
1
2

Primoz ::

Kaj vas moti? Kaj vam je všeč? Brez zadržkov (ne bom brisal / ne bom talal nazivov - samo za to temo seveda).
Samo pohvale / pljuvanje čez Slo-Tech (ali ekipo). Če se boste začeli med sabo, bom zaklenil. Verjetno ne bomo odgovarjali, ker nas zanima čim več mnenj. Na koncu bomo pa videli kakšno je trenutno stanje duha tukaj :D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

jype ::

Cist zanic. Sploh ne vidim reklam :)

Asgard ::

ma tko bom reku: odpustite tistga ka je delal dizajn, ker je totalno zanič. odpustite delavce za kodo, za vse in gremo spat domu. Kva sploh sprasujete take bedarije. ST je ql, samo mogoče malo šminke (ki ne bi delovala na povezavo) bi blo tre gor ruknt !!1

_pobesneli_ ::

v download bi lahko dodali kaksne nove programe.Sicer stran je ql.:)

Thomas ::

Dej Googlu gledat, da vse poindeksira. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

NEG:

Glede reklam - ene tok presneto bodejo v oči, da je preveč. Take bi bilo treba črtat!

Moti me še pomankanje novic v nekaterih obdobjih. Novice naj bodo čimbolj v stilu - Comp. AND tech.

Ankete so neprimerne, ali celo otročje. Malo poglejte po drugih straneh, ki majo prov fletne ankete, z njimi dobesedno raziskujejo slovensko javnost.

Pa na tisto funkcijo o kateri sva se pogovarjala - prikaz postov določenega uporabnika - si čisto pozabil, Primož...?!

A ni nekaj časa veljalo, da se userji z nazivom, oz. njihovi posti brišejo? Blo je prov zakon. Zdej so se pa spet začela pojavljati opravičila... :(

Mogoče imate rahlo nefer odnos do userjev. Spomni se primera o moderiranju v Sci&tech; niste nič javli pol. (samo sem vseeno zelo zadovoljen z zdajšnim stanjem v tem oddelku)


POZ:
O teh pa ne bom govoru, da se ne boste poslabšal. :D
Na splošno je Slo-tech zakon stran. :)

Misak ::

Slo-Tech je zagotovo "mocna" beseda v slovenskem kiberprostoru. Zakaj je tako ne bom nasteval, ker je velikostvari za povedati (btw: kdaj bo napisan kaksen clanek v zvezi z samimi zacetki slo-techa pa vse do danes?)

Torej preidimo na mnenje...
Pozitivne stvari:
- Zanimive novice
- velika ekipa Slo-Techa, ki ga upravlja
- fasciniran nad Izmenjavo (druge tako velike strani ne posvecajo nobenega casa - nam "malim" stranem
- zanimve ankete
- odlicni clanki, testi
- cisto udomacen izgled strani
- Kakovosten forum!(kjer prezivim(o) najvec casa)
- Izredna In se kaj drugega...

Slabe lastnosti:
- vcasih prevec vzviseni nekateri admini/moderatorji
- vcasih malce pretiravate s pravili
- beseda "Svoboda Govora" ne pride v postev, saj se moramo podjarmiti vasim (vcasih nemoralnim, pateticnim) zeljam/volji. (Redkokdaj, a vseeno je prisotno)
- zastarelo programje v download sekciji

Zelim si:
- vec testov
- vec DVD recenzij
- Pravila -crno na belem- sive cone omejiiti na dolocen interval, ter ne na interval brez mej.
- odstraniti vse "podvojene" userje - ce sploh so
- VEC slo-techarskih srecanj (Piran sem nazalost zamudil)
- Lepse obnasanje na #slo-tech

- da bi koncno naredil matematiko:D (no to je moja najvecja zelja)

Upam da boste premislili o vsem kar sem napisal...


(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Gh0st ::

Moti me nič.
Mogoče je dizajn malce morbiden. Barve so pre temne (za zgled si vzemite stran 3Delavnica). Sicer je dizajn zlo v redu, le barve so malce zgrešene. Vse skupaj bi moralo biti malo bolj živo.

Zakaj enkrat kdo ne naredi kaknega članka na temo mrežne in sistemske administracije? Bi kdo kaj napisal o Linuxu? Če ne, bom jaz...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

rc-car ::

Predvsem si želim boljšo združljivost z Mozillo - textarea pri vnašanju odgovorov še vedno ne skoči v novo vrstico... :|
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

Neo32 ::

Moje mnenje: Najbolsi pejđ v sloveniji, sploh nimam nobenih pripomb, ce bo slo tko naprej kukr gre zdej, bom kr zadovoljen!
Neo32 (c)

Primoz ::

Odgovori dosedaj (en del... ostalo potem):
download sekcija ... bo (zal se malo vleče)
full text search (tudi po postih) ... bo, samo da vidim, koliko je strežnik obremenjen od trenutnega
reklame: 2K sit / leto pa jih ni, popupov ni (najnovejsa slovenska marketinska iznajdba)
novice: se trudimo, včasih ne gre (samo takih obdobij ni veliko)
posti od userjev se niso nikoli kar tako brisali ... samo nekaj časa ni bilo novih uporabnikov, ki menijo, da lahko delajo kar hočejo - mogoče bi bilo dobro uvesti vrtenje pravil spodaj in zgoraj - random člen :)
moderiranje - vse emaile se mamo. Ko bo čas, bomo prebrali in napisali kdo je v redu. Če boste še zainteresirani v redu, če ne... tudi v redu.
Podvojeni userji... še kakšnih 400 jih je... kadar se mi da jih brišem v paketih po 100 (mergam v najnovejšega).. pa saj ste videli, da včasih število uporabnikov pade.
Črn design... če komu ni všeč, naj si v osebnih nastavitvah izbere drugo barvo.
Mozilla... uporabljam in popravljam. Bo.

Ostalo kasneje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Binji ::

Slo-Tech mi je zelo v redu stran, po pravici povedano ena najljubsih, ampak:
(copy-paste mojega mnenja iz ene prejsnjih tem)
Ok se strinjam, da wareza tukaj ne sme biti. Ampak "sive" cone bi pa lahko bolj tolerirali (divx, doticna tema), ker uporabnik ima res pravico si izdelati 3 kopije za zasebno uporabo.
Glede crackov...dokler je ta no-cd crack in povezan s temo, v kateri je omenjan problem s predolgim nalagalnim casom se ga po moje lahko pusti. Takoj ko se da link do cracka, ki "pomaga" pri registraciji nekega programa - izbris linka+zaklep.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

Osebno menim, da bi bil nov dizajn dobrodošel oz. prijetna osvežitev, še posebej velja to za dizajn foruma. Seveda sedaj vse funkcionira bp. samo malce svežega vetra bi bilo kul...

Vsebina in ostale kvalitete so pa itak prima.

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Gunny ::

Glede na to da večkrat uporabljam iskalnik imam naslednje pripombe in nasvete.

-Ko dobim ven spisek tem bi blo lepo da mi nebi prikazalo male oglase ,ker na rezultatu iskanja mi da 80% malih oglasov ,kar mislim da nobenega ne zanima ponudba stara kakšno leto.
-Drugi nasvet je ,da bi se delil prikaz tem na več strani, ker drugače čakanje dokler mi da vseh rezultatov iskanja je dokaj dolgo.

Za enkrat mislim da to je vse:\

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gunny ()

jRk0 ::

Stran je itak kul in samo naprej s takim delom.

Zelim pa si tudi jaz, da bi blo kako slo-tech srecanje vec in ne samo Piran, ki sem ga zamudil:(

Pe prosim lepo, da v hladno modrem stilu (ki ga uporabljam) spremenite barvo casa napisanega posta v forumu, ker je totalno neberljiva.

Samo upam, da bo cimprej konec mature, da bodo spet testi, pa recenzije, ki ijh v zadnjem casu rahlo manjka.
You fuck up once, you loose two teeth.

Dusko ::

Nujno potrebujete malo več moderatorjev ,ki bi imela malo več časa da bi furtali to stran.
Mogoče da bi uvedli napredovanja.Pač da bi imel vsak uporabnik glede na količino postov nek določen naziv.Mislim pač da bi se že ob postu vidlo ali ga je dal newbaby ali pač kakšen bolj izskušen uporabnik slotecha.
Pol zaradi tega ker folk skoraj vedno sprašuje iste finte bi mogoče blo vredu nardit kakšen link do najbolj pogostih vprašanj in pol bi blo odgovorjeno.Da se pač en bi to tolkokrat ponavljalo.
Ker najrajši je napisat novo temo kot pa iskat stare poste.
Dizajn bi tud lahko malo porpavli in recimo še to ko daš link zadnje teme bi lahko zbrisali tiste poste ki so pod mali oglasi.Ker slotech ni bolha ampak uporabna stran s koristnimi nasveti.

Primoz ::

Prikaz posameznih oddelkov v novih temah / temah zadnjih 24h si lahko izklopiš v osebnih nastavitvah :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Binji ::

Kasn je ze mejl za se prjavt za moderatorja?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jRk0 ::

Dusko:

ko se tebe ni blo na strani, so bile se zvezdice in napisi, ki so se pac s stevilom postov boljsali in si bil vedno nekaj vec. Tisto so ukinili, ker je vedno prislo do prepirov in mislim, da tega vec nocej(m)o ponoviti.
You fuck up once, you loose two teeth.

sketch ::

Ja, glede zvezdic - prihajalo je do masspostinga oz. nabijanja odgovorov za zvezdice, in pa seveda trgovanja z njimi (a dobim zvezdico, če naredim to-in-to?). Blah.

Kar se pa tiče mojih pripomb na s-t:
- Osnovni design bi lahko vsaj malenkostno barvno in tipografsko spremenili
- Moderatorjem možnost popravljanja postov, s tem da je obvezen vpis pojasnil popravka; včasih je namreč nek odgovor ravno na meji izbrisa - pa se ga bolj splača popravit.
- Lahko bi za foro sprobali karmo (Primož ve, o čem govorim). Ne vem, kako bi se obneslo - ampak smo tko, za foro.
- ... skleroza kicks in ... O.o

lp
s.
Adapt and overcome.

Tomi ::

Karma bi lahko bila, samo spet je vprašanje, koliko ljudi bi razumelo, kaj sploh počne, in kako deluje.
Tako da sedaj Slo-techu skoraj nič ne manjka, razen tistih zadev, ki naj bi še prišle.
metrodusa.blogspot.com

ChiefThunder ::

ne tolk pokroviteljsko. razložte nam kaj pa kako, pa bomo probal razumet... :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AngelOfDeath ::

SLO-TECH RULZZZZ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ziga Dolhar ::

Predlagam ustanovitev Sindikata Pisunov SloTecha! SPS!

Prekleto, še Ford je (sicer po zahtevi sodišča :]) priznal sindikate, bosta pa še P&S >:D

Zeberdee ::

Še od moje male malenkosti:

1. Admini se imajo za "največje", najbolj pametne, nekateri (obrazložitev potem) se ne zanimajo za druge uporabnike. Kot, da bi bila stran narejena za vas, ne za uporabnike.
2. Za vaš ugled se gre. Na IRC kanalu #slo-tech so mi (neopravičeno) dodali ban (nikakor nisem prišel na kanal). Glede tega sem kontaktiral Primoža, ki mi je diplomatsko odgovoril, da mi on bana ni dal in naj kontaktiram gregorja. Ko se je ta pojavil na kanal sem ga prijazno kontaktiral in mu razložil mojo situacijo. Povedal sem mu, da me je k njemu preusmeril Primož. Ta mi odgovori da mu je čist usen če sem banan. Da ga boli kurac za uporabnika... Pa kaj ste vi? Še v Mercatorju so bolj prijazni

Justy ::

Seveda so, k se jim gre za dinar, tu je vse zastonj:D ;)
(hec)

Ma men je ql, res, sploh ce malo pomislim (ko zdaj zadnje dni nekateri dajejo linke na arhive starege slo-techa), koliko izkusenj smo ze izmenjali med seboj in koliko lepih stvari doziveli (na forumu in z raznimi medsebojnimi pogovori), je res tale slo-tech nekaj posebnega. Med racunalnicarji ima kulten sloves...... kdor ga danes ne pozna, ta je skoraj zagotovo neznalec (med racunalnicarji) ;) .

Tudi tisti malo bolj "zatezeni":P ne moreje vec brez..... te droge:D

Nekateri so se vrnili,........ bi lahko rekel celo od mrtvih:D

Verjamem da imate (admini, moderatorji) marsikdaj tecno opravilo, ko vas v obup spravljajo razne tecke, in vcasih odreagirate nazaj (prav je tako).
Vendar vcasih (predvsem policajci) kje kaj prevec radi koga pod kljuc dajo:D ...... no ni nic kriticnega, lahko pa se ozremo na vse to z nekega blagega ali drugacnega stalisca.
Ce kdo kdaj nuca kak cd prepect (pa naj ma sto zascit in pol, saj ga bo zase al pa tud ne, itaq nima veze, ker prek interneta je lahko vse resnica al je pa sploh ni) si bomo ze nekak pomagal med sabo,...... je dost bolj krutih stvari na svet in nima smisla, da smo mi (kiberfrendi;) ), med sabo zategnjeni.
Katastrofa je nasa vlada, pa korupcija, pa lakota, pa vojna,......... ce bi oni znal za take stvari poskrbet.... pa da bi bil mir na svet, pa pravica za vse (k pol bi mi ziher winse dobil za 5 cuku:D prej, preden bi oni sli letalo kupvat) pol se nam vcas ne bi blo treba cesa lotit (kar je nim v pet), saj jim cvenk pol ne tece dost v zep....

To je bla sam taka misel (mi pride vcas:D , mal muzike zravn, pa dobre vole, pa se kaj lepga da clo napisat), ampak dejansko (sej je prav da mate red) zakaj ne bi vcas mal na desno oko mal zamizal....


Drugace nimam pripomb (bla je zadnja glede tistega prvega aprila, pa pustmo to zdaj), lahko bi edino ankete mal spremenil:
- da bi pri registriranem userju, ko enkrat glasujes, ob samodejni prijavi naslednjic avtomatsko prikazalo rezultate
- pa vprasanja zastavljajte lahko tud drugacna (ne samo iz racunalniskega sveta), je ze enkrat nekdo na slo-techu omenil:"da bi lahko raziskoval mal slovensko podrocje z anketami". Se pravi recimo zdaj v casu sp-ja bi bla lahko enkrat anketa povezana z nogometom,...... ko bi kake misice izbiral kaj zvezi z tem (ktera je bla naj:D ) in tak naprej..... naj bo kaj smesnega, izvirnega, taka kot je zdajle je vredu, pa mal vidmo kaj bo folk delel polet....

Drugace pa se mi :O , bo treba spat, danes bo zanimiva tekma, navijam za brazilke:P :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Justy ()

paper ::

na kratko..

zanimiva stran z eno pomankljivostjo: EGO moderatorjev in s tem povezane t.i. kazni z raznimi otrocjimi nacini kaznovanja kot so nazivi in podobno sranje ter se vsakic znova nasmejem primitivnosti moderatorja, ki 'ukrepa'. Aja, z warezom pretiravate.

Drugace cool.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paper ()

DrSergioDJ ::

[Duro]: bannal sem te jaz (se mi zdi), potem ko sva se oba tako zmenila, saj je sel vsem že prav na živce tvoj automsg. Kontakitral sem te na privat, kjer sva prišla do zaključka, da ne moreš/znaš izklopiti tega in zato sem te na kanlau bannal (celo sam si to predlagal, žal loga nimam).

Če sem ti s tem storil krivico, se opravičujem.
...

Predator ::

[duro] v merkatorju ne najedajo z automessagom

[19:02] *** Joins: Duro_ (Ident@BSN-77-106-48.dsl.siol.net)
...
[19:18] *** Quits: [Duro] (Ident@BSN-77-106-48.dsl.siol.net) (ScaryScript by Vip4Evr ! http://www.scaryscript.uni.cc)
[19:18] *** Duro_ is now known as [Duro]
[19:19] *** Joins: [[[ (Ident@BSN-77-106-48.dsl.siol.net)

sendal si pa automessage kot je tale

Session Start: Sun Jun 09 16:55:22 2002
[16:55] Session Ident: [[[ (Ident@BSN-77-107-131.dsl.siol.net)
[16:55] <[[[> Radio [DoT]SI: http://193.77.107.131:8000/listen.pls in na #dotsi
Session Close: Sun Jun 09 16:55:28 2002

:)

paper: warez je nelegalen in debate o tem ali bo dovoljen ali ne ni ker je ne more bit ( lahko pa začneš drnovška nadlegovat da ga boš volil za predsednika če spremeni zakonodajo preden gre :P ); zaklepajo se pa teme kjer je očitno da gre za rip/kopijo or whatever ali za razne širjenja "demotov" po kazaa ali oslu;

Zeberdee ::

pa tistga avto msđja ni blo pol gor ker ga kuj dol vrgu... kot vse pa ni mel nikol nicka [Duro]... (aš bot me je pa bannal samo pod tem nickom [[[ je bil dovoljen...). sedaj je ok... če pa boste vidl kakšen moj bot na vashmu kanalu ste se pa zmotil

Pisk ::

-Admini ne vedo kaj je to warez, sploh pa si ne zaslužijo tega naziva, ker so preveč nestrpni. Če je opozicija nestrpna še ne pomeni, da imajo tudi oni pravico odgovarjat na enak način. Admin mora biti vzor. Vedno. Ne glede na provokacije.

-Večina novic nima veze s "tech" zadevami :'(

-Luni vam dela samo zgago, predlagam, da to stran preimenujete, stari slo-tech pa mu daste nazaj. Tako bomo dobili splošno računalniško stran brez zajedalca, ter pristno overclockersko/hi-tech stran, kar je slo-tech nekoč bil. Tam smo lunija častili ker je področje res obvladal, tukaj pa...

...shit happens :D
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Predator ::

primož bi bilo možno dodat temi oznaka "vroča"?
s tem mislim da bi bila vedno na vrhu ( naprimer ko nekdo od moderatorjev prosi naj nehajo podvajat teme pa je takoj 10 novih istih tem odprtih to sporočilo pa se izgubi ali pa kakšna aktualna tema da ne bi vsak odpiral nove ker bi takoj na vrhu zagledal to- primer nogometne teme sedaj)

potem bi imel pa še predlog za opcijo združevanja tem... če nekdo naprimer odpre 5 temo o eni stvari da bi jih samo združil v eno temo

IceIceBaby ::

Več stvari o OC. Včasih je blo v forumu videt večinoma zanimive poste o navijanju in hlajenjo itd. Zdaj tudi v temi hlajenje in modifikacije ni več tapravga vzdušja. Pa zato nemorem krivit adminov, ampak pač se mi slo-tech dopade manj kot se mi je.

Jaz na slo-techu uporabljam večinoma forum, pa novice preberem. Drugih stvari pa se mi zdi premalo. Mogoče bi moral mal v to smer it.

Drugače je pa kul. Dost folka, velik se da zvedet ... Ankete pa res sux zadnje čase.

Tic ::

hmmm. Jest bi adl v sekcijo povezave še povezave do buyoverlockingthings trgovin!
persona civitas ;>

TESKAn ::

Še en predlog: pri obvestilu o odgovoru na temo v forumu bi bilo lepo, če bi povezava kazala na sporočila, ki jih še nisi prebral.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Marjan ::

No, tale napakca me že kar neki časa moti:
Pri daljših temah, ko je npr. 10 strani, in kliknem "10" in tam vse prazno! Tako, da moram kliknit "9", tam pa so zadnji reply-i.

Aja, prelom mam na 100.

d0rK ::

Pozdravljeni,

obiskovalec Slo Techovih strani vendar pa sem uporanik postal šele pred kratkim.Slo tech mi je zelo všeč.Tako članki kot oblikovanje in je stran postala moj Homepage.

Fantje..tako da...Čim več člankov[Osebno so mi najljubši o Modifikacijah ohišij], novičk, testov itd.

Glede nesporazumov na forumu pa, kaj ta teskst na koncu strani[Za vse na Slo-Techu objavljene prispevke odgovarjajo izključno njihovi avtorji]nič ne pomaga?
Ko nekatrei objavljajo stvari o warez stvarh.Kaj vas to ne "opere" krivde?

Viva la Slo Tech :D


Pa še en lep pozdrav

Gandalfar ::

Ce delim vrecke z mamili na katerih je listek .. "uporaba na lastno odgovornost" .. ali me to opere krivde?

Sergio ::

Če uživaš mamila, pa trdiš, da je to tvoja vera (rasta), a pol si nedolžen? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

Sergio: če jih samo uživaš, potem si res >:D

Joze_K ::

... a ni blo na začetku povedano, da naj ne bi bilo medsebojnega debatnega krožka....

NO JA - premalo novic, premalo, premalo!!!!!!!
Preveč se vse obeša le na forum - sicer je ta ful OK, vendar SLO-TECH ni le forum (vsaj bil ni!)

Predlagal bi, da se naredi povzetek novic iz drugih strani (pa še te se izmenjujejo vsake toliko časa), npr. v desni stolpec:
AnandTech:
- novica 1,
- novica 2, ...
Toms Hardware
- novica 1,
- novica 2,

...

Ob naslednjem odprtju pa druge novice

DA res bi bila to napol reklama, vendar tako ali tako novice pobirate s teh strani, pa še userji rajši beremo SLO besedila z našim (vašim) sočnim humorjem, VENDAR ... bi MASTNO pripomoglo k temu, da ne bi bilo takega pomanjkanja novic (zdaj človek odpre ST pa je spet razočaran, pol pa gre sam (peš >:D ) iskat še druge sorodne strani, pa saj veste koliko je teh...

JAP mislim, da bi to SLO-TECHU dalo novo MEGA UPORABNOST 8-)

STRAN JE DRUGAČE KAR MALO ZASPALA - na žalost :O , je bila včasih bolj zanimiva ... dajte malo vetra PROSIIIIIIIMMMMMMM !

d0rK ::

U got me.:D

d0rK ::

Ej...gandalfar..a si ti mogoce tut kdaj na ircu?

tko an #gimvic+, pod nikom Gandalf.

A si to ti Jure?

:P

DoloresJane ::

Moti? To da ga se vedno berem, čeprav od njega ni nobene koristi. :D Moti me tudi (najbrž "poklicni" defekt), da so recenzije in testi slabo napisani. Sicer ne vem, kaj je namen le-teh. Nasmejati bralca ali povedati mu nekaj konkretnega in strokovnega. Kakšna šola kreativnega pisanja pisunom ne bo škodovala. :) Moti, kot že neštetokrat povedano, kultura dialoga. Ali pa gre spet za defekt? Na ostalih forumih je (v primerjavi s s-t-jem) le-ta na neprimerno višji ravni, zato je tudi veliko manj zapletov. Sicer so tam administratorji, ki za forum žrtvujejo polovico življenja... AMPAK - če se gremo resne zadeve (in mislim, da bi to vi radi), potem vam zaenkrat še precej škripa.

Všeč? Strastne privlačnosti se racionalno ne da razložiti. :D

Justy ::

Nadezhda, predvidevam da si svoh racunalnicarja..... ali pac...

Beres predvsem lozo, znanost, solo pa kulturo..... drugje te itaq se nism srecal (zaenkrat)....

Popravi me ce se motim...

Drugace me pa se zanima, kaj pricakujes ti na tej strani ?

Mogoce ljubezenske pogovore in razne trace... ne vem... ampak sploh po tem tvojem postu se mi nekako zdi, da slo-tech ni stran tvojega okusa ???

Marjan ::

(najprej sori ker bo moj post podoben Justy-jevem)

Nadezhda mene ful zanima - a si ti mogoče profesorica slovenščine ali pa nekaj zelo podobnega? Ker to se mi zdi že odkar berem tvoje poste. :))

Prosim reči, da o "višjih" straneh misliš tuje, in ne slovenske.

[out] ::

Slo-Tech je okej, samo mene zanima zakaj majo vse take strani podoben dizajn? Na primer ProgramiranjeCom
Ne vem kdo je od koga kopiral, sej dizajn ni slab, samo kr je dolgocajtno. Elementi na obeh straneh so 90% enaki, barve isto temne...:O

darh ::

nekdo je nekoč rekel: posnemanje je najvišja oblika spoštovanja
Excuses are useless! Results are priceless!

Ziga Dolhar ::

... in tako si naš StilistTM predstavlja, da je oni facon iz Futurame ... :)

d0rK ::

hahahahahahahahh.:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140265 (22828) Gandalfar
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214431 (10773) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
596970 (5686) Jaffa
»

MyDoom napada ... SCO!

Oddelek: Novice / Varnost
322891 (2891) RejZoR

Več podobnih tem