» »

Linksys wrt54gl šteka

Linksys wrt54gl šteka

ant ::

čao

imam tale router in zadnje čase mi neki šteka. dogaja se, da povezava prek wifi kar crkne nakar je potreben reset. sicer je povezava z routerjem še vedno delujoča, saj lahko normalno dostopam do nastavitev, internet pa ne deluje. če se potem priklopim direktno na modem preko kabla tudi normalno deluje.

drugi problem, ki je morda v povezavi s prvim: v primeru izklopa routerja iz elektrike npr. zaradi nevihte je potrebno po priklopu ponovno nalagati vse nastavitve, tako zaščito kot vse ostalo. naložen imam original firmware od linksysa, saj mi je od dd-wrt ful štekal. problem sem delno rešil s tem, da sem naredil backup nastavitev. zadnje čase pa tudi to ne deluje več. nastavitve se normalno naložijo, potem pa smo spet pri problemu, da se ne da povezati v internet, medtem ko do routerja normalno dostopam.

hvala za vse predloge

LP

aja na router sem wifi prijavljen cel dan, nekajkrat dnevno še en računalnik, preko kabla pa je priklopljen še en pc > pol dneva npr.

MTm2H37rqt7B ::

Ce ti zbrise nastavitve ko je iz stroma, je definitivno nekaj narobe z samo napravo. Nesi v garancijo.

Slowenc ::

upgrade routerja bi moral pomagat.
Skiny gate.

MTm2H37rqt7B ::

Ce mu v NVRAM ne spravi nastavitev, pa da je z DDWRT ze probal... je zgleda defektna naprava.

ant ::

takoj na začetku sem naložil dd-wrt in so bli z njim sami problemi, od tega da nisem imel dobrega signala, do tega da se je sesuval in spet ni bilo nič od interneta.

kako je pa s servisom? a takoj dobiš novega, ali ga popravljajo??? ker imam edino vezo z internetom preko wireless in bi bil potem kakšen mesec brez neta, kolikor bi po vsej verjetnosti trajalo popravilo???

LP

MTm2H37rqt7B ::

Ce obrazlozis kaj se dogaja, nebi smeli kaj prevec komplicirat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1776550234 (1065) d4vid
»

TP-Link TL-WR1043ND (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
813167414 (32307) hojnikb
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981770 (13531) brez-imenko
»

težava z routerjem (TP-LINK tl-wr741nd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6213184 (5923) AC_DC
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7416849 (14343) Vanadium

Več podobnih tem