» »

optika t2 nc nerazumem

optika t2 nc nerazumem

ffka ::

No zdej konco potece pogodba z siolom pa bom su na t2 dons sm duu en prospekt kjer piše internet 10mbps(10mb) je 14€ pa grem zdele na stran pa vidm link da je 1 mb 14€ mi lahka kdo to razloži a je res 10mb 14€ al je tole 1mb 14€ druga ponudba.

ker nc nerazumem

hvala

iskalnik nedela ce je podobna tema se opravičujem

mte ::

Optika bo imela to ceno s 1. oktobrom. Seveda ne kjerkoli ampak samo, kjer je optika napeljana.
lp

ffka ::

se da pogledat kje bo optika napeljana

Gwanaroth ::

Šiška, Bežigrad, del Kranja, Koper.
Lights often keep secret hypnosis..

ffka ::

pol okolica lj odpade

m.i.h.a. ::

ne samo okolica tudi v sami ljubljani je še ni povsod :'(

OOTBOXZY ::

Meme pa v zvezi z optiko zanima tole. Pri nas optiko napeljuje Telekom, jaz pa sem ze nekaj casa na T2-ju. A je kaka varianta, da bi preko Telekomovih opticnih kablov dobil T2, ali je to prevec pricakovat. Ker Telekom optiko napeljuje zastonj, si jo bom jasno dal napeljati, ampak ce T2 signala po njej ne bo, ali to pomeni, da bom moral od vsakega ponudnika, v prihodnosti jih bo najbrz se vec, napeljati svoj kabel. Naj mi kdo pojasni te stvari.
LP

OOTBO XZY

robbe ::

Na telekomovi optiki se ne boš mogel priklopiti na storitve t-2.

OOTBOXZY ::

A pa se nebi mogli zmenit za najem kablov? A ni bedarija, da vsak gradi svoje omreztje, ko pa bi lahko lepo sodelovali in pokrili Slovenijo veliko hitreje. Tako pa bomo imeli ponekod hise do katerih bo vodilo neka opticnih kablov razlicnih ponudnikov, ponekod pa tudi sanjati ne bodo mogli o optiki. Kje je tu logika. Cene najema bi se pa tudi dalo postaviti tako, da bi bilo vsem prav. Samo usest bi se moral in zmenit. Tako bi vsi ponudniki prisli do vecjega stevila narocnikov.
LP

OOTBO XZY

St@jler ::

Drugače imate že tukaj temo o optiki: Optika za vogalom :\

Senitel ::

Jah OOTBOXZY dobrodošel v Sloveniji...

OOTBOXZY ::

Ja, ja! Saj vem! Ampak vseeno hvala za dobrodoslico. Sem pac moral nekaj povedati. Je toliko takih primerov, da clovek vsake toliko casa nekomu mora potoziti.
LP

OOTBO XZY

farko ::

1 Megabit / sek. simetrično 3.355 SIT 14 €:D :D :D :D Upam ,da si boš vse dobro prebral predno menjaš operaterja.Ponujajo med in mleko potem pa pride nekaj drugega na koncu kot med in mleko.
farko

Ted ::

Siol pa ponuja kaj že? Visoke cene in izpade tujine.
Mah...

Hammer123 ::

Ted: To kar si rekel sem sam doživel ravno pri t-2. Pa jebiga ni vsem usojeno.

edit:typo

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

A ni bedarija, da vsak gradi svoje omreztje, ko pa bi lahko lepo sodelovali in pokrili Slovenijo veliko hitreje.

V bistvu je njihovo obnašanje povsem logično. Njim namreč ni cilj pokritje Slovenije, pač pa povečanje dobička in onemogočanje konkurence. Predvsem v slednjem so precej dobri...
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optika v notranjost hiše (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6620458 (10845) ToniT
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52962199 (9583) morosito
»

Gradnje optike, VDSL central.... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
30660126 (26185) Lonsarg
»

Optika (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7113611 (11027) Skyman
»

Telekom Slovenije zahteva stečaj T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13140059 (31711) Hevidi

Več podobnih tem