» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

blekaut ::

Ne to ni bil problem, sem pred kratkem formatiral.

Zdej mi že dela normaln, zgleda da sem mogu sam en dobr cfg dobit.

lp

minkye ::

Hvala SharkStyle :)

_Stylle_h20 ::

lp.
včeraj sem formatiral comp zaradi fps in težav s cod2. Ponovno sem vse inštaliral samo za spremembo win7. Prej sem imel visto in mi je delalo, sedaj pa mi pride v igrico in mi pokaže pač katero ekipo kero orožje potem pa mi pokaže črn ekran, vidim samo scoorboard tamalo mapco(ke je a,b) koliko metkov imam pa križec za strelat. Ne vidim puške ne vidim mape nič razen naštetega.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
lp.h20

xteakwondox ::

če lahko pojdi v meni in v multiplayerju nastavi grafiko iz dx9 na dx7 mislim da bi moralo delovati=)

ttommy ::

Mi lahko kdo pomaga?
Zadnje čase,ko v Xfire zaženem COD2,se mi hitro pokaže majhno okence COD2,potem pa potrebuje 2 minuti da se začne na server povezovat.Ve kdo kaj bi bilo?
Pa še nekaj-samo na mojem računalniku je internetna hitrost 3.2MB,na ostalih je polno-9.82MB.Pa če na svojo linijo priklopim netbook,je brzina isto polna...?
LP
Gamer

ozone14 ::

No mene pa zanimajo serverji brez pb-ja (Punk Buster-ja)Do sedaj jih še nevem nič, prosim za pomoč kako jih bi najdel. Če pa že kdo ve za katerega pa mi naj kot komentar napiše IP strežnika.


P.S.:Rotaidal ODJEBI!!!
Łp GašPer

ttommy ::

ozone14 je izjavil:

No mene pa zanimajo serverji brez pb-ja (Punk Buster-ja)Do sedaj jih še nevem nič, prosim za pomoč kako jih bi najdel. Če pa že kdo ve za katerega pa mi naj kot komentar napiše IP strežnika.


P.S.:Rotaidal ODJEBI!!!


Zakaj pa brez Punkbusterja-da bi cheatal?
Gamer

urby6300 ::

Kaj ti bo brez PB ka bi te rad cheatal al kaj se glej če te pa kdo dobi da si cheatal pa gre te spectat pa te recorda pa pošle na ClanBase pa ti net ip bannajo pa si brez cod2 neka mescov ;(
ATI radeon 5770HD , 4gb ram , Windows 7

xteakwondox ::

ja in to je spet en velik ČE in koliko so jih že pobanali?? kljub temu koliko ljudi igra cod2 bi lahko naredili kak popravek protti hackom vendar se jim ne gre zato saj je igra prestara vendar legendarna=) Seveda pa se ve da hackajo samo tisti ki niso dovolj dobri proti konkurenci igrati pa tako ali tako ne znajo kaj ti pomaga avtobot če nimaš skilla=)=)

ttommy ::

xteakwondox je izjavil:

ja in to je spet en velik ČE in koliko so jih že pobanali?? kljub temu koliko ljudi igra cod2 bi lahko naredili kak popravek protti hackom vendar se jim ne gre zato saj je igra prestara vendar legendarna=) Seveda pa se ve da hackajo samo tisti ki niso dovolj dobri proti konkurenci igrati pa tako ali tako ne znajo kaj ti pomaga avtobot če nimaš skilla=)=)

Se podpišem.
Gamer

ozone14 ::

urby6300 je izjavil:

Kaj ti bo brez PB ka bi te rad cheatal al kaj se glej če te pa kdo dobi da si cheatal pa gre te spectat pa te recorda pa pošle na ClanBase pa ti net ip bannajo pa si brez cod2 neka mescov ;(


in kako me no recordal če pa mi neprestopoma spreminja nick?? :D no pa prosim napiši mi server brez pbja in prosim brez pritožb :)
Łp GašPer

xteakwondox ::

server brez pb boš zelo težko našel saj se v večini uporabljajo na lan partijih in ne odprto saj je na njih preveč hackanja=)

Mentalist ::

LP

Jaz mam pa en problem. Vedno ko v xfire zaženem en server, me takoj kicka, probal sem že na večih pa je isto.
Mam pa Windows 7 Professional 32 bit.

Do včeraj je vse delalo lepo zvečer.
Lool.

xteakwondox ::

lahko poizkusiš da v konzolo vpišeš /cl_maxpackets 30 in /pb_security 0 ali pa priključi mikrofon=)=)

ozone14 ::

Mentalist je izjavil:

LP

Jaz mam pa en problem. Vedno ko v xfire zaženem en server, me takoj kicka, probal sem že na večih pa je isto.
Mam pa Windows 7 Professional 32 bit.

Do včeraj je vse delalo lepo zvečer.


Ja kaj ti pa napiše podrobneje opiši.
Łp GašPer

ozone14 ::

Mene pa zadnje čase muči ping!! na vsak server go grem mi laga da bi najraje po*****!!kaj naj storim lepo prosim za odg..



pred 4 dnevi je še vse lepo delalo.
Łp GašPer

ttommy ::

Tudi na naših serverjih?Na bolj oddaljenih je itak večji ping.Če si prej imel normalnega,potem ti nekaj žre linijo.Preveri hitrost www.speedtest.si ali pa www.speedtest.net
Si linijo deliš še z kom,pa na veliko downloada?
Gamer

ozone14 ::

ttommy je izjavil:

Tudi na naših serverjih?Na bolj oddaljenih je itak večji ping.Če si prej imel normalnega,potem ti nekaj žre linijo.Preveri hitrost www.speedtest.si ali pa www.speedtest.net
Si linijo deliš še z kom,pa na veliko downloada?


tudi na naših strežnikih ugotovil sem da lagira tudi internet grozaa!!a kaj mi bi požiralo linijo?? saj imam ja T-2 :D
Łp GašPer

tristan ::

mogoče imaš kake programe odprte.. ali Internetno televizijo.. preglej.. ker to men ponavadi žre ko pri norcih-.-
mogoče kakšen uTorrent ali Limewire, Emule, Ares.. itd.
=)
Tristan

Xserces ::

urby6300 je izjavil:

Kaj ti bo brez PB ka bi te rad cheatal al kaj se glej če te pa kdo dobi da si cheatal pa gre te spectat pa te recorda pa pošle na ClanBase pa ti net ip bannajo pa si brez cod2 neka mescov ;(


ja to bo to ja... ROFL dej ne poki
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

detroit ::

če komu kaže bel ali black screen po loadu sobe, nej kensla antialiasing. Drugače se pa tud jst spopadam na kompu enga mulčka da mu z 250 na 100fps padl po instalaciji win7 (prej xp). Upam da bojo cfgji pomagal na polno:D
Skero

ozone14 ::

tristan je izjavil:

mogoče imaš kake programe odprte.. ali Internetno televizijo.. preglej.. ker to men ponavadi žre ko pri norcih-.-
mogoče kakšen uTorrent ali Limewire, Emule, Ares.. itd.
=)



grem probat hvala!
Łp GašPer

ozone14 ::

ozone14 je izjavil:

tristan je izjavil:

mogoče imaš kake programe odprte.. ali Internetno televizijo.. preglej.. ker to men ponavadi žre ko pri norcih-.-
mogoče kakšen uTorrent ali Limewire, Emule, Ares.. itd.
=)



grem probat hvala!


deluje!!najlepša ti hvala!!!
Łp GašPer

tristan ::

lol.. To bi moral vedeti usaki =)
Tristan

ozone14 ::

tristan je izjavil:

lol.. To bi moral vedeti usaki =)


vedi da mi učasih ni lagalo!
Łp GašPer

tristan ::

;]
Tristan

jizzer ::

Zdravo...

Ko špilam Call of Duty moram aimat(Mouse Button 2) pri tem pa držim za streljanje(mouse button 1) se mi spremeni DPi na miški... To je zelo moteče ker morem potem kliknit tipko na miški da se DPi spremeni nazaj...

Če zna kdo kako se naj to spremeni da se nebi spremenil dpi ko klikneš: Mouse BTN 1/2 + Mouse BTN 2/1...

Hvala! Google mi ne najde nič! :S

tristan ::

emm.. kakšo miško pa imaš?
Tristan

jizzer ::

neko za 15 EUR z moznostjo spreminjanja DPi s klikom na gumb ki je na miski...ampak zgleda da se spremeni tudi ce kliknes tak!

tristan ::

Povej mi firmo.. model.. ..=)
Tristan

jizzer ::

tristan ::

Klik

Dol potegni tisto stvar.. pa si jo naloži.. in potem lahko v tem programu nastavljaš kaj delajo tipke.. In tu si lahko nastaviš tko da tvoj problem ne bo več obstajal!

L.P.
Tristan

jizzer ::

tega programa mi noče zagnat :S

tristan ::

hmm... to pa nebi znal zakaj :S
Kaj imaš za OS.. Windows XP ali Visto ali 7?
Tristan

Mentalist ::

7 mislim da ma.
Lool.

jizzer ::

ja 7ko

tristan ::

Poskusi googlat.. Gigabyte GM-M6880 drivers windows 7 compatible.. pa mislim da ti polno najde.. !
Tristan

Mothman ::

Pozdrav! Ko zaženem cod2 MP mi tisto okence kaže 3 min šele potem me poveže v igro, pa tudi connecta mi zelo dolgo. Isto je pri cod4. Ve kdo kaj bi bi lahko bilo?
Hvala!

ttommy ::

Mothman je izjavil:

Pozdrav! Ko zaženem cod2 MP mi tisto okence kaže 3 min šele potem me poveže v igro, pa tudi connecta mi zelo dolgo. Isto je pri cod4. Ve kdo kaj bi bi lahko bilo?
Hvala!


Tudi meni pri COD2 isto,pa ne vem kaj bi bilo....?
Na katerih serverjih najraje igrate COD2?
Gamer

tristan ::

emm.. umm.. jaz sem dobil ta problem tudi.. =D ne vem še zakaj.. ampak.. nekaj sprobavan.. torej.. bo.. za kakšen čas.!
Tristan

SloSlayer ::

Imas slucajno Microsoft securitsy essentials antivirus? Meni se je dogajalo to ko sem ga imel, ko sem ga uninstaliral pa je delalo vse vredu.

mijav7 ::

IPje si nastavi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mijav7 ()

Mothman ::

M1llkaaa, eno vprašanje, kak pa pridem do tega okenca?

mijav7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mijav7 ()

ttommy ::

Jaz imam T-2 internet.Si lahko tam tudi kako nastavim?Ko sem imel še pri Siolu,se spomnim,da sem si isto nastavil IPje,pa mi je hitreje zaganjalo.
Gamer

ttommy ::

Sem že našel in nastavil DNS strežnike.To je bilo to.Hvala.
Gamer

svetetko ::

Zdravo!
Kolega ima problem s cod2: na starejšem računalniku (3500+, 7300gt) mu je delala normalno (ni bil ravno presežek fpsjev:)). Zdaj je nabavil novejši računalnik (rabljene komponente, razen diska, ki je nov). Tu pa mu cod2 na približno 10 sekund ''zapinga'', velikokrat mu piše connection interrupted. Vse sotale igre mu delujejo normalno, vključno s cod4 multiplayer. Doma ima 1mbit, v ljubljani pa 10; problem je enak. Konfiguracija: Q9300, maximus formula, 4gb, samsung f3 500 gb, gts 250 1gb, win7. Ne verjamem, da je problem v OS-u, sam imam namreč zelo podobno konfiguracijo na istem OS-u in mi dela normalno na 1 mbit. Se komu kaj sanja kaj bi lahko bil problem? LP

xxxgeekxxx ::

MODERN WARFARE 2 HOST PROBLEM

Imam problem in me zanima če kdo ve za kakšno rešitev.
Pri MW2 me večino krat izbere za hosta, kar je super pri TDM in ostalih, kjer je do 12 ljudi... Problem pa nastane, ko me izbere za hosta v ground war, jaz imam namreč 4 črtice povezavo, vsi ostali 3, ampak igra pa zelo laga, skoraj neigralno ;(( Ne da se mi več 10 krat znova povezovat na drug ground war, samo zato da nebom host.
Zanima me če kdo ve kaj bi se dalo naredit, da me nebi izbralo za hosta?
Vnaprej hvala za pomoč.
LP!
Ke te češ

XsenO ::

Sicer nimam MW2 toda sem skoraj zihar, da to lahko preprosto rešiš tako, da ko igra določa kdo je host, da zaženeš kakšne torente ali podoben program, ki ti zabaše internet povezavo.
1 + 1 = 1

xxxgeekxxx ::

Ampak to pomeni, da moram vedno zagnat torrent, da najde pa me poveže v igro, in minizirat ter ga izključit ko sem notri... Kar nebi bil problem, a skoraj nikoli ne gre več kot 2 mapi zaporedoma v enem lobiju igrat, ker napiše game lobby closed, kar pomeni da moram spet minizirat, prižgat torrent, maximirat, se joinat, minizirat... Upam, da razumete kaj hočem povedat :8)

Morda pa ima to kaj opraviti z router NAT typom? Na drugi lokaciji pa nisem nikoli host, imam pa NAT type STRICT. (Na tem ko sem host je OPEN)?
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126852 (3813) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158448 (2946) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869404 (11309) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510575 (6548) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375725 (3928) Rotaidal

Več podobnih tem