» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
10 / 11
»»

Wisor ::

oo7 je izjavil:

Mogoce ve kdo ali se , da kje prijavit igralca ki goljufa pri Modern warfare 3 . Aimbot in take fore???
Hvala in lp


Pritisni SHITFT + TAB, da ti odpre "steam meanu" klikni current game, izberi osebo ki igra, View profile pa tam na community pagu samo napisat da heka in submitas.

listje123 ::

Po enournem igranju mw3 multiplayer je speed fan pokazal naslednje temperature:
System:51
CPU:51
AUX:27
HD1:48
HD0:41
Core:38

Zanima me ali so temperature vredu ali so previsoke.

lp

Primoz78 ::

@tajki, mislim da taka vprasanja niso za v to temo....drugace pa temperature so ok.

lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

dr.Akula ::

Je že kdo tu uporabil FoV changer za MW3? Je kakšna nevarnost za ban? Sicer je igra pripravljena na fov povečave in mi zato ni jasno zakaj ni vključen v settings... :S

Še slika:
 big fov

big fov

ni podatka

69charger ::

Baje lahko dobiš zaradi FOV changerja ban.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

galu ::

Kak vraga pa lahko kdo preko neta konkretno izve, da to uporabljaš?
Tako to gre.

69charger ::

Punkbuster zazna spremembe v konzoli itd.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Freaxx ::

Ja morš met nesrečo, ker 2 frenda igrata na 90 FOVa (bivsa cod4 igralca) in ni nobenga bannalo še, pa praktično od izida preigravata...
Po igranju BF3 na fovu ki je tam nastavljiv, sem šel potem igrat mw3 na 65 FOV, pa ni šlo. Dost lažje je it na več ko na manj :)

69charger ::

"Anything that modifies the game may result in a VAC ban (excluding config edits)." To je napisal mod na Steam forumu. Pritožujejo se kako je spreminjanje FOVa goljufanje,a uničevanje vida z tem ozkim FOVom je pa vredu -.-
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

dr.Akula ::

Saj ravno zaradi tega, ker mi vid jebe hočem fov spremenit. Lahko je konzolašem, ker večinoma igrajo s kavča in jim ozek fov pride prav, za nas na pc-ju bi pa res lahko popravili tole. Saj stvar je evidentno že implementirana oz. pripravljena na uporabo, samo še v meniju bi jim jo bilo treba omogočiti.
ni podatka

69charger ::

Jaz sedaj igram z FOV changerjem pa se ne bom več sekiral za ban,kupil sem špil in ga bom igral tako da ne bom čez 5 let škilil z očmi od tega bednega FOVa.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

def0r ::

Dvomim da povzroca FOV skiljenje ampak v redu :P Samo nismo navajeni tega FOVa gledati od blizu to je vec ali manj vse :)

69charger ::

Če malo pomislimo da če stalno uči usmerjaš v eno točko npr. majhen ekran si lahko uničiš vid. Tukaj je pa podobno,moraš se skoncentrirat v crosshair ker je FOV tako majhen. Sem preigral eno urco z FOV changerjem pa še nisem dobil bana.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Jaz sem jih že nekaj prijavil na STEAM,ker ne prenašam tistih,ki goljufajo.Predvsem Aimbot in Wallhack.Samo ne vem,če kaj zaleže ta prijava na Steamu če kaj ukrepajo,ker ni fer do drugih če folk goljufa.

Kdo sploh naredi te mode,da folk lahko goljufa???

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem jih že nekaj prijavil na STEAM,ker ne prenašam tistih,ki goljufajo.Predvsem Aimbot in Wallhack.Samo ne vem,če kaj zaleže ta prijava na Steamu če kaj ukrepajo,ker ni fer do drugih če folk goljufa.

Kdo sploh naredi te mode,da folk lahko goljufa???



Upam da je več takih kot ti. Nevem zakaj goljufajo, sej pa je sam igra. Vsa zabava se pokvari s tem -.-

Machete ::

A se splača tole vzet? Ali je vse spet zdrekano zaradi DLCjev kot v mw2, ko si lahko igral samo z ljudmi z enako kombinacijo DLCja.. Ps. dlcjev ne nameravam kupit. Torej so serverji in solidno število ljudi samo z osnovno igro za normalno igranje. Je mogoče, da lahko igraš tudi z tistimi ki imajo dlcje, dokler je seveda mapa in gt tista ki je v osnovi.. ?

Primoz78 ::

Jaz sem strejdal DLC-je na steam trade a ko mi jih je instaliralo mi v MP-ju kaze, kot da jih ni...pa tudi ko gledam v steam clientu so DLC-ji vidni samo v SP-ju in ne v MP-ju...a je kaka fora pri tem?

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

dr.Akula ::

@Machete Če boš kupoval, vzemi rusko verzijo na intkeys, ker je pomojem daleč najceneje. Res jo moraš aktivirati preko ruskega vpn-ja, ampak ko je enkrat povezana na Steam account imaš na voljo vse jezike.
Glede dlc-jev ne vem točno kako je, trentuno ima Collection 2 svojo playlisto, ne vem kako je pa z Collection 1 (nisem igral že kakšne mesec).
ni podatka

Jerry000 ::

kako pa to narediš da aktiviraš preko ruskega vpn? Še nikol nism delu tko. Ne sprašujem direktno za to igro ampak nasploh...vidm da je pocen. Kaj so vse igre steam active?

dr.Akula ::

Tule je video, ki je na njihovi strani, v opisu pod videom imaš navodila.
ni podatka

miraldi ::

začel sem igrati MW3 multiplayer mi lahko kdo razloži kako poteka samo napredovanje trenutno imam tam zraven nicka cifro 7.kaj to je stopnja mojega lika? Od česa je odvisno to napredovanje a od števila folka k pobiješ ali od česa?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

miraldi je izjavil:

Od česa je odvisno to napredovanje a od števila folka k pobiješ ali od česa?

Ja, takšno je pač življenje. ;((

miraldi ::

Kaj pomen ida mam visok ping? Ker me ven vrže.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bor H ::

Da morš izklopt vse kar ti žre internetno povezavo, ker rabijo tvoji podatki predolg do serverja.

miraldi ::

Aha ok tenx. To mi je sicer enkrat nerdil do sedaj. Bom utorrent izklopu.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Maglorfin ::

Eno vprašanje: pri Survival načinu se ne da shranjevati napredka, ne? Sem ga namreč ravno dobro začel igrati, pa moram vedno spet začeti pri prvem valu sovražnikov, ne glede na to, da so me nazadnje npr. ubili pri osmem ali devetem valu ... Ne vem no, sčasoma postane rahlo annoying, da ne moreš shraniti napredka in da je treba vedno začeti od začetka. :/
When you look into the abyss,
the abyss also looks into you.

Machete ::

Zdaj ko je tale zastonjski termin sem malo probal mp in edino kar rečem lahko je da bi bil to najslabše zapravljen denar. Sem mislil da se po polomiji z iwnet v mw2 kaj podobnega ne bodo šli več. Ne razumem od kje in kako take prodajne številke za neigralen mp špil z 3dlcji po 14€.. ??

nofaith ::

a ste upazl kok hekerjov je. to sploh nemoreš verjet. več hekerjev kt takih ka ne hekajo.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

oo7 ::

Ja ogromno jih je:(

Jerry000 ::

kko nemorjo eni dojet da CoD ni več tak kot je biu? In še vedno kupujete te drage DLC kvazi MW3. Cod od CoD4 ni več to to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Tac20 ::

MW2 je bil čist korekten špil, škoda da so skenslal alteriw net, zdej sem se vrnil na cod4

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

kko nemorjo eni dojet da CoD ni več tak kot je biu? In še vedno kupujete te drage DLC kvazi MW3. Cod od CoD4 ni več to to


COD je zakon samo če ni hekerjev od taprvega do tazadnega dela8-)
Najbolši multiplayer:COD2,COD4 MW in COD MW3
Najboljši Single player:COD4 MW in COD black ops

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Machete ::

Jerry000 je izjavil:

kko nemorjo eni dojet da CoD ni več tak kot je biu? In še vedno kupujete te drage DLC kvazi MW3. Cod od CoD4 ni več to to


Ma sej dojamemo. Sam qrc je ker z izidom novega dela scena prejšnjega umre..
Zadnji pristen je bila 5ka, ki je bla daleč od zanič in verjetno zadnji kolikor toliko skilzorski, nezalagan, ne prej in killstreak spamerski del.
Ampak o tem je že toliko napisanega, da škoda časa... Je kar je.

]Fusion[ ::

Najboljši Single player:COD4 MW in COD black ops

Kaj pa ne pomeni da je SP del igre dober :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Unknown_001 ::

Če mene prašate mi gre prav na živce te serije, ko delajo ker se sam na zgodbo osredotočjo, ne pa na samo kvaliteto igre: pogruntajo en game engine da vse skp kolikortoliko lepo zgleda in ga ni treba menat dok se serija zgodbe ne konča.:8)

Sem preigral vse ampak še to zarad zgodbe in ravno zaradi tega nisem nobenega kupil. Zadnji kateremu sem namenil malo budgeta je bil COD2:|

oo7 ::

Jaz upam,da Infinity Ward že dela Call of Duty 10:).Nimaš boljšega kot,da vsako leto izide tak špil kot je Call of duty.Tudi če je grafika stara ampak še vedno super važno je,da je igralnost huda tako kot Single in Multuplayer;).
Itak pa bodo z BO2 spet podiral rekorde tako,da ni bojazni,da COD 10 ne bo:)).

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jaz upam,da Infinity Ward že dela Call of Duty 10:).Nimaš boljšega kot,da vsako leto izide tak špil kot je Call of duty.Tudi če je grafika stara ampak še vedno super važno je,da je igralnost huda tako kot Single in Multuplayer;).
Itak pa bodo z BO2 spet podiral rekorde tako,da ni bojazni,da COD 10 ne bo:)).



Kr upi ja...kupiš špil in ga igraš 1 leto, pol pride nou CoD in prejšnji CoD umre MP ker je novi pršu, 60€ skoz okno vrženo. Naj delajo CoD na vsaj 3 leta da se lepo lahko igra normalno MP. Mam MW2 in ga ne morem igrat več ker ni folka...je pa isti špil kot MW3...isti.

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

kko nemorjo eni dojet da CoD ni več tak kot je biu? In še vedno kupujete te drage DLC kvazi MW3. Cod od CoD4 ni več to to


COD je zakon samo če ni hekerjev od taprvega do tazadnega dela8-)
Najbolši multiplayer:COD2,COD4 MW in COD MW3
Najboljši Single player:COD4 MW in COD black ops


Kaj? Ti to resno? SP od CoD in CoD UO je zame še vedno top, ok CoD4 je tut ql. Ampak use se že ponavlja, use se že ve kaj bo, use se že predvideva...preveč ponavljanja je in cuzanja




CoD je postal tko kot Apple. Daš igralcu za igrat MW2 in mu rečeš evo ti novi MW3. Sej ni razlike, sam ovce kupujejo špil kr so brainwashane

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

oo7 ::

Vsak COD sem kupil in vsakega tudi bom.Nikoli mi ni bilo žal centa,ki sem ga dal za igro COD nasprotno od tega:)
Men je super,da vsako leto pride nov COD ven pač nekaterim ni kaj češ 100 ljudi 100 čudi.

Je pa res,da je COD najbolj prodajana igra in najbolj piratizirana.Si predstavljaš,da bi še pirati kupili original:))

Jerry000 ::

No sej oni ko majo iPhone si isto mislijo. Tko da vidiš zdej to foro:)

Bananovec ::

God damn fuck damn fuck fuck.
Včeraj spet po dolgem času igral malce to igro.
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kako slabo netkodo ma ta igro. Pinga oko 100ms, lag je dolg pol sekunde. In ne, ni povezava kriva, ne, tudi drugi niso krivi, ne, ne domišljam si. Ja, prav imate, igra je kriva.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oo7 ::

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered will also allegedly be a timed PS4 exclusive

https://www.gamerevolution.com/news/644...

Jerry000 ::

Vidim da se COD prestavlja počasi na PS exclusive :)

oo7 ::

Kot kaže bo najnovejši COD - Call of Duty: Modern Warfare 3

Modern Warfare 3 logo leaked before official reveal



https://www.sportskeeda.com/call-of-dut...

Jerry000 ::

Ja madona saj se še MW2 nismo naigrali pa že novi. Upam da se vsaj skini prenesejo, če se ne, potem po domače rečeno ko jih je**. Sem kupil MW2 po 10 letih v upanju da je kaj bolje, pa vidim da ni nič. Milking money since 2009

oo7 ::



Jerry000 ::

Krneki...naj pustijo da se MW2 odigra pa naj raje updejtajo to kot pa SPET novo igro in novo razočaranje

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Krneki...naj pustijo da se MW2 odigra pa naj raje updejtajo to kot pa SPET novo igro in novo razočaranje


Kaj si pa pričakoval saj veš, da vsako leto izide nova Call of duty igra. Tako je že od leta 2005.

Jerry000 ::

Zato pa jamram...ker bolj očitno ne morejo denar molzit. Lani sem kupil COD MW2 ker mi je zapasalo ampak to je čisti obup od igre kar je bilo do 2009

oo7 ::

Call of Duty: Modern Warfare 3 so danes tudi uradno najavili. Igra izide 10 novembera 2023.

Modern Warfare III is Coming

oo7 ::

Najboljši negativec franšize COD Makarov se vrača.

Modern Warfare III - Makarov Reveal Trailer


Remeber no Russian
««
10 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653655 (18294) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768392 (36157) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100047 (74876) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534131 (25728) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676850 (59336) Unknown_001

Več podobnih tem