» »

Call of Duty 2 MultyPlayer

Call of Duty 2 MultyPlayer

macjaskatla ::

Tukaj se use razpisiti o igri cod2, kdo igra, kako igra, favourite weapons in use kar JE in BO
  • zaklenil: Rotaidal ()

mihec91 ::

Živjo
Lepo bi prosu če kdo mogoče ve zakaj mi ne dela call of duty 2 na temle računalniku?
In kaj moram narest da mi bo delal???
Napiše mi: Run in safe mode? in poj še nekej spodej in ko dam yes se mi pokaže še COD2MP_s.exe ne deluje več

Matična plošča Asus P6T
Procesor Intel Core i7 920 2.66GHz
RAM Kingston DDR3 6GB, 1333Mhz (3x2GB)
Graf. Kart. Sapphire ATI HD 4890 1024MB PCIe
Napajalnik LC-Power 850W Silent, 140mm
DVDRW NEC/Optiarc AD-7243S-0B SATA črn
Ohišje Antec Three Hundred
Win Vista business DSP SLO 64-bitna

Najlepša hvala
Lp Miha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec91 ()

DaVidQ ::

Lahko bi povedal v čem je problem, priložil kak screen ipd....

mihec91 ::

macjaskatla ::

ma mas use? patch 1.3? in ku te prasa run in safe node dej NO. najbprej pa zbrisi in se enkrat instaliraj cod2. in odpri cod2multyP in dej multyplayer options, dej punkbuster na on. in nastimaj si use kot je treba.

Robert_S ::

Dobra mašinca stari , kokl si dal zanjo ?

mihec91 ::

ja zdej sem inštaliral igro in patch in še vedno ko hočem odpret cod2 multiplayer mi napiše COD2MP_s.exe ne deluje več. Kaj naj naredim?? Mam pa visto sam pomoje bi moral delat tut na visti.


Prosim za pomoč

macjaskatla ::

ja zdej sem inštaliral igro in patch in še vedno ko hočem odpret cod2 multiplayer mi napiše COD2MP_s.exe ne deluje več. Kaj naj naredim?? Mam pa visto sam pomoje bi moral delat tut na visti.


Prosim za pomoč


ma sem reku da si unistaliraj pa spet instaliraj! lohk da mas ksn virus tud

mihec91 ::

sej sem naredu tako

NoXy ::

Poskusit ni greh:
Meni dela

Enable Stereo MIX, Vista RealTek

-Start, control panel
-Hardware and Sound
-Sound
-Recording Tab
-Right Click in window, chose "Show Disabled Devices"
-"Setero MIX"appeared, Right Click and choose enable
-OK

DaVidQ ::

On ima slo visto, poleg tega mu že deluje ;)

macjaskatla ::

ja nevem. mas kej comp zjeban. drgac moje najbulsi urozje pr cod2 je kar98 in in tudi britaska rifla

mihec91 ::

ja zdej je se en probelm ker mi javi nek punkbuster in ne morem igrat coda2 kaj nej nardim ????

Heavy ::

ja zdej je se en probelm ker mi javi nek punkbuster in ne morem igrat coda2 kaj nej nardim ????


Meni pa na armaturni od avta sveti ena lučka in avto cuka...


Daj sliko kaj napiše.

mihec91 ::


evo

mihec91 ::

PunkBuster must be Enabledbefore joining this server.Punkbuster can be Enabled/Disabled in the Multiplayer options menu. Visit www.eventbalance.com for PunkBuster suport.

Evo to mi napiše če se slučajno ni pokazal Printscreen.

NoXy ::

Bravo mihec91 :))
Idi pod multiplyer options pa dej PunkBuster na enable.

macjaskatla ::

PunkBuster must be Enabledbefore joining this server.Punkbuster can be Enabled/Disabled in the Multiplayer options menu. Visit www.eventbalance.com for PunkBuster suport.

Evo to mi napiše če se slučajno ni pokazal Printscreen.

h
hahah pojdi pod multyplayer options in dej Punk Buster na ON

martincek1 ::

Uh tale tema je bla pa hitr narjena xD drugač pa naj weapona nimam, od kar98k, do tommyja, stena, pumpe, sniperja, mp44 xD Če pa kdo hoče še kej vedt nej pa pošle pm pa gremo kšn špil :)

Master Chief ::

Pa kaj se kr ne nehate s tem COD2. Jaoo, ka vidite v tem, sploh pa Tujanah. Najbol bv mapa ever. COD4 FTW.

DaVidQ ::

Pa kaj se kr ne nehate s tem COD2. Jaoo, ka vidite v tem, sploh pa Tujanah. Najbol bv mapa ever. COD4 FTW.


Kaj pa ti vidiš v CoD 4?

Heavy ::

Kaj pa vsi vidite v CoD igrah? A ste sploh kaj drugega kdaj probali preko neta igrat?

majeric0 ::

Poskusit ni greh:
Meni dela

Enable Stereo MIX, Vista RealTek

-Start, control panel
-Hardware and Sound
-Sound
-Recording Tab
-Right Click in window, chose "Show Disabled Devices"
-"Setero MIX"appeared, Right Click and choose enable
-OK



To dela če maš visto in realtek driverje...naredi to mojemu frendu smo na lan partyju tio vse zrihtali pa je delalo pol...
DUGICAJT :D

galu ::

Kaj pa vsi vidite v CoD igrah? A ste sploh kaj drugega kdaj probali preko neta igrat?

Masivno igrane igre so dobre za špilat preko neta.;)

__Devil__ ::

zakaj men pri grafi 4890 kaže samo 60 fps konstantno, mam vse na max, resolucija 1920x1980 4x AA.. pa mam nareto max fps 333, pa mi kaže samo 60fps ko dam draw fps :8)

NoXy ::

Izkluči Sync Every frame oz daš na "NO"

DaVidQ ::

Devil a maš directx 7, al 9? Meni na 4870x2, directx 9, 4xAA FPS-ji nikol ne padejo pod 600...

__Devil__ ::

hvala Noxy in DaVidQ

__Devil__ ::

hvala Noxy in DaVidQ


EDIT: mi lahko kdo pove kake nastavitve ima z grafično 4890? da ima 600+fps seveda ? hvala

macjaskatla ::

Pa kaj se kr ne nehate s tem COD2. Jaoo, ka vidite v tem, sploh pa Tujanah. Najbol bv mapa ever. COD4 FTW.


cod2 and toujane rulZZZzZ

__Devil__ ::



cod2 and toujane rulZZZzZ


+1

Vixx ::

Slovenian CUP of the best Clans =)

Prijavite se na S.C.o.t.B.C turnir za NASLOV NAJBOLJSEGA CLANA V SLOVENIJI !!!!! (4vs4)


Prijavnice Sprejemamo na mail: vixx.bubanja@gmail.com


Igra se 4vs4, tocno dolocene mape: 16 Clanov ~ 4 mape ~ 1 mapa CARENTAN* 2 mapa BURGUNDY* 3 mapa Downville* 4 mapa TOUJANE*(finale)

Obveščeni boste na dani mail poleg prijavnice ki je boste poslali na mail (vixx.bubanja@gmail.com)

Prosim za cim vecjo udelezitev, kajti zmagovalec bo Razglašen po vseh Slo.Cod2 Forumih za NAJBOLJŠI Clan Slovenije 2010* Zelimo vam veliko srece & mirnih živcev ;) Pozz. Vixx*

jizzer ::

Te pa ste res pametni če date to na začetek leta...šabane...
Pravzaprav kajsploh maš od tega če zmagaš?nič...Kolko pa je te SLO COD 2 forumov? 3je+5 amaterskih ko je samo 5 prijavlenih...

bejž no s takimi kdo bo se te prijavo...denarno nagrado dajte pa bote meli klanov dovol za celo leto...

To se zgodi ko se trije otroci nekaj spomnijo pa ne vejo kak bi naredli kaj...

Spyro ::

Hi!! :D
Mene samo zanima če mi lahko kdo pove zakaj mi igro zapre, ko preklopim na drugo okno?
recimo mam odprt msn pa cod2 in ko preklopim z alt+tab mi igro kar zapre. :S
a bi se dalo to mogoče odpraviti? Ker sem po googlu iskal pa nism nič našel. :S

Hvala za odgovore!

mihco ::

Obicajno se to dogaja ko igro poganjas na non-native resoluciji.
Probaj resolucijo v igri spremenit na isto kot jo uporabljas na desktopu.

69charger ::

Igram s MP44,Kar 98 ali pa Thompson. Odvisno v kateri ekipi sem. Ampak definitivno TUNISIA SUCKS!

__Devil__ ::

Rifla pri nemcah raztura IMO :P

Rotaidal ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672072 (14838) tropico2078
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173288 (1645) Ciklamen
»

Call of Duty 2 Multiplayer- Problem

Oddelek: Igre
281785 (1481) Dober dan

cod2 server problemi[pomoč please]- modem???

Oddelek: Igre
52416 (2342) Mavrik
»

problem z cod2 in cod4

Oddelek: Pomoč in nasveti
131847 (1536) broj_jedan

Več podobnih tem