» »

TOP SECRET-Izjava JFK-ja

TOP SECRET-Izjava JFK-ja

primzx ::

http://209.132.68.98/pdf/kennedy_cia.pdf

Ostalo pa še indexirano:
http://209.132.68.98/pdf/

Mogoče je to za kerga zanimivo.

lp

netanyahu ::

Oh kako prikladno, zraven je še obrazec za naročilo dodatnega materiala.

Wikipedija, False document: "The Majestic 12 documents are widely suspected to be a hoax. (Peebles, 1997:258-60, 264-268)"

FBI: "Subject concerns an FBI inquiry into a possible unauthorized disclosure of classified information when a document marked "Top Secret" was made public. The investigation was closed after it was learned that the document was completely bogus."

dukenukem ::

majestic 12 se ukvarjajo z nlpji in so top secret v ameriki ,potem ko se razve kaj takega ,se pa delajo norca in vse izpade kot bedarija, v resnici pa v bazi area 51 ,katera je najbolj zastražena na svetu ,delajo čuda poizkusov ,vsi prototipi letal ,se testirajo tam ,pravijo da majo tud že delujoče leteče krožnike ;) sm gledu dokumentarce, k je veliko folka vidlo velikansko letalo letet čez phoenix,in ko je bla po tv obrazložitev, kaj je to blo ,je prišel edn napravlen v aliena notr, zravn predsednika,seveda so se vsi smejali ,samo ljudlje ,k so to vidli v resnici , se jim pa ne zdi fer ,da tkole zablamirajo tako stvar ;)

BigWhale ::

Tudi Slovenija ima nekaj podobnega kot je Area 51. Rece se mu Okoliš 24, nevem tocno kje je, vendar tam testirajo vse vrste novih motokultivatorjev in obracalnikov sena. Tud tehnologijo za delanje zitnih krogov ze imajo!

Seveda je vse drzavna skrivnost in o tem se nic ne ve. Pa da ne bo kdo tega naprej razlagal in od kje je to slisal... Ker mam lahko potem se probleme.

dukenukem ::

jao se delaš norca ,pa dobro se ve, da so vse nove modele lovcev in izvidniških letal testirali v area 51 ;) glej mal discovery, al pa kak podoben program :D

R33D3M33R ::

Mislim BW, ti moraš pa tudi vse zlapat ;(
Od kod ti sploh ti podatki??? :|
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

kunigunda ::

Ne razumem, zakaj bi morali imeti leteci kroznik. A ni kocka bolj prikladna. Ne leti nic bolje kot kroznik. Pa plac je bolje izkoriscen.

Barakuda1 ::

Mam čudn občutek, da bom tole temo preselil v ložo (če ne bo kakšnih resnejših komentarjev)

BigWhale ::

Sej grem v tisto temo o Alienih pisat. Tam mi bo vsaj kdo kaj verjel!!! Tle pa sami skeptiki!

mtosev ::

Haha dobra BW :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dukenukem ::

predsednik clinton je tudi ,k je prišel na oblast ,hotel zvedeti kaj je zdj z nlpji :D to piše ,nebi blo nič čiudnega ,če bi že mel v ameriki kašne prototipe ,ker to že dolgo raziskujejo ;)

BigWhale ::

Kje je pa to pisal? V Hopla, takoj zraven tega, da so Natalijo V, vidli v Sparu kako se je slikala z Elvisom?

dukenukem ::

B.W off topic skoz nabijaš ,pejd v drugo temo afne guncat |O

koyotee ::

res je, nakladalnica je za take stvari
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

T0RN4D0 ::

mislim pa kaj vam ni jasn glede teh NLPjev... "pravi NLPji" "so" tisti k jih majo vesoljci, tist kar nasa razvija so pač avioni/plovila in zakaj za vraga je zdej tolk pomembno če so trikotne al pa okrogle oblike in zakaj bi jih mogl razkrit javnosti če tega nočejo. Pa to ni noben alien tehnologija ampak pač razvoj in testiranje sodobne tehnologije, big deal. Jesus.

dukenukem ::

sam bi blo zanimivo vedet ,kok daleč so prišli z razvojem,to je top secret ,ker majo tolk skrit ,da se težko izve kaj majo ,sj že kr dolgo niso pokazal ,kašne prototipe majo ;)

BigWhale ::

Je tolk secret, da se sami ne vedo kaj imajo! ;>

Tko k bivsi jugoslovanski stealth airplane...

Je neviden za radar in za oko!

sword ::

loooool @ BW :D:D

mtosev ::

BW je komediant :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

NavadniNimda ::

BigWhale, ni bil pa neviden za vladajoče bedake, saj je kar težke milijarde USD popapcal in so si za to sposojali pri Američanih. Jaz in ti, pa še ostali forumaši tule, bomo pa to še stoletja odplačevali!;((

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Uni so imel cesarjeva nova oblacila, mi smo mel pa Milkino novo letalo... ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poročila FBI o strmoglavljenih NLP

Oddelek: Loža
417018 (5286) petrus

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58442514 (33554) STASI
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20217115 (12405) dukenukem

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990161707 (115845) Stepni Volk
»

N L P .....click here to find out more... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1828753 (6569) jetam

Več podobnih tem