» »

Poraba avtomobila pri vžigu

Poraba avtomobila pri vžigu

1
2
»

bond007 ::

No jst bom tudi moral dati klimo nafilati. Mogoče pozna kdo kakega mojstra za avto klime iz Celja? Sicer eno varianto za 50€ imam - ampak hočem čuti alternative. Drugače pa je tako, da če moraš dati klimo nafilati, očitno nekje spušča... lahko jo nafilaš, a spuščala bo še naprej, dokler ne zakrpaš luknje :) . Pri meni že 8 let ni bila nafilana, pa sicer klima še hladi, a ne tako, kot bi morala. Zato upam, da mi res minimalno spušča in bom dober za naslednjih 8 let... kar se verjetno ne bo zgodilo:(

darkolord ::

Če drži tolko let, potem glede puščanja ni treba bit ravno zaskrbljen. Če je pa treba vsako leto filat, pol pa že.

kekz ::

Jaz dajem klimo nafilati najprej na 4-5 let, potem pa vsako drugo leto, pri čemer mi nafilajo ~10% manjkajočega plina, kar sicer sploh ni kritično in bi zdržalo daljše intervale. Mojstri pravijo, da ni popolnoma zatesnjene klime, zaračunajo pa ponavadi glede na količino plina.

Pri 13 let starem avtu in skoraj 300.000 km klima še vedno deluje kot nova. Nekoč sem jo moral razdirati, ker mi je drgnenje nekih dratov preglodalo cev, ki jo je bilo treba zamenjati. Plin je seveda tudi ves pobegnil, hujše okvare pa ni bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kekz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba avtomobila. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
12022653 (19400) Zheegec
»

Poraba sodobnega vozila pri vožnji po klancu navzdol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412773 (10626) darkolord
»

Prižiganje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14118485 (14154) krucymucy
»

Varčna vožnja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16225137 (20640) Malner
»

Poraba bencina pri "štant gasu"?

Oddelek: Loža
152610 (2220) Stallone

Več podobnih tem