» »

Prey 2

Prey 2

oo7 ::

Ali je Bethesda v igri Doom Eternal najavila igro Prey 2 ? :D



Tretja knjiga z leve na sliki 2 Prey or Not 2 Prey?


A post on Reddit has a screenshot of a bookshelf in DOOM Eternal with a bunch of Easter eggs, including one for Prey.

----------------------------------





Malo zgodovine o franšizi Prey :)

Prva Prey igra je izšla leta 2006. Igro je naredil studijo Human Head Studios.


Leta 2009 je Bethesda pridobila pravice za igro Prey.

Human Head Studios je začel delati tudi nadaljevanje igre Prey se pravi Prey 2. Leta 2011 so na E3 pokazali prvi trailer.


Leta 2013 so se začele težave med Bethesdo in Human Head Studios.

Leta 2014 je bila igra Prey 2 uradno mrtva.

Potem so pri Arkane studios (Dishonored serija) naredili igro Prey, ki je bila reebot. Tako je igra Prey izšla leta 2017.


Konec 2019 so zaprli studijo Human Head Studios ljudje z studija so šli k Bethesdi kot kaže so zgladili nesoglasja in odprli nov studijo Roundhouse Studios.



Sedaj pa je vprašanje ali igro Prey 2 bodo naredili pri studiju Arkane Studios ali pri Roundhouse Studios. Oba studija pa spadata pod Bethesdo.
  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Arkane Studios delajo poleg igre Deathloop še eno nenapovedano igro. Ali delajo Prey 2 Arcane ali originalni Prey razvijalci Roundhouse Studios bomo pa še videli.

opeter ::

Meni pa je bil prvi Prey z indijacem Tomijem v glavni vlogi dosti bolj zanimiv ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

sem igral ampak skoraj vse že pozabil. Point je v temu, da so zadnjem Preyu samo nalimali ta naslov zaradi upa v večjo prodajo. Igra je nastajala čisto samostojno in verjetno imela planiran drugačen naslov. Amoak PR oddekek je prišel na dan z genialno idejo...

oo7 ::

yayo je izjavil:

sem igral ampak skoraj vse že pozabil. Point je v temu, da so zadnjem Preyu samo nalimali ta naslov zaradi upa v večjo prodajo. Igra je nastajala čisto samostojno in verjetno imela planiran drugačen naslov. Amoak PR oddekek je prišel na dan z genialno idejo...


Prey 2 igra je imela težave pa so jo ukinili in naredili čisto novo Prey igro bi rekel, da je neke vrste reboot.

opeter ::

yayo je izjavil:

sem igral ampak skoraj vse že pozabil. Point je v temu, da so zadnjem Preyu samo nalimali ta naslov zaradi upa v večjo prodajo. Igra je nastajala čisto samostojno in verjetno imela planiran drugačen naslov. Amoak PR oddekek je prišel na dan z genialno idejo...


Jaz prvega Preya ne morem pozabiti, saj je imel kot prvi portale (še pred valveovim Portalom!) za prehod, menjavanje gravitacij ipd. Neverjetno dobro!

Tu pa je zanimiva primerjava začetka igre iz leta 2006 in različice iz 2017:



Dober opis igre:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

yayo ::

ja, zdaj sem malce pogledal pa se mi je spomin vrnil :)) Ko Tommy premlati bikerje v pubu in ga začne tractor beam iz veslojske ladje vleči v luft, iz jukeboxa zaigra Don't Fear The Reaper od Blue Oyster Cult, moj najljubši bend iz časov srednje šole. Fak, se spomnem kako sem z avtobusom hodil v Trst kupovat original U.S. vinilke (pst, 1979-1981)...
Don't Fear The Reaper AKA I gotta have more cowbell!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Ja saj zdaj je odvisno kdo bo delal Prey 2 ali originalni studijo ali Arkane. Zaradi mene lahko kar oboji :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15711412 (562) wolverine22
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30344939 (7778) oo7
»

Microsoft prevzema ZeniMax

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
328899 (3758) opeter
»

Rune II [Ragnarok]

Oddelek: Igre
373306 (962) oo7
»

Revija Wired objavila najodličnejše predstavnike kategorije "Vaporware"

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
213515 (2249) kuglvinkl

Več podobnih tem