» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
10 / 16
»»

hooger ::

@rex_7788

problem je verjetno v slabi piratski kopiji by razor :D

donmar ::

Živijo!
Imam en problem, pri igranju Cod4. Vedno, ko igram mi igra zavzemo minimalno 700MB ram-a in nato začne igra štekati. Problem se je pojavil, ko sem ponovno nalozil XP (prej sem lahko imel odprt server za cod4 in zraven igral cod4).
Moj računalnik je
Cpu: Intel duo Core 2,14 GH
ram: 1024 MB ddr2 533MHz
disk: 320GB
grafika: GeForce 7600 GT PCI Express 256MB
windows xp.
Za pomoc in odgovore se vam že v naprej zahvaljujem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donmar ()

damjan11 ::

@ DirectX poglej tu
Mislim da je že zunaj, Pa naredi malo večje mape če gre:)
Tu je tudi video trt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

BoberLord ::

zame je bla call of duty 4 taku razočaranje....
spet si postavljen v škornje ameriškega superheroja ki s svojo nadmočno pokalico dela dar-mar po neameriškem svetu in civilizira ljudi. že ideja da si praktično neranljiv mi gre na jetra. >:D v tej igri sem pobil tuk rusow, muslimanow in ostalega folka se praw 2 psa in 3 heliče :D kuker ga premore moue malo mesto. ne wem kaj folk vid v takih igrah kjer hodš pa tiščiš miša zraven pa se bašeš z kokicami pa nabijaš let the body hit the floor. kam gre ta industrija iger men ni jasnu. vse te igrce so narjene za grafične cipe ;(( nam ostalim želnjim pristne streljačine navdihnjene z kančkom oziroma ščlepcem realizma preostane nič drugega kot da še naprej vse noči drkamo operatiom flashpoint ter upamo na boljše čase.
sej je res da cod4 nos neko sporočilo sm jz ga nisem dojel. :\ mogoče sem R. vojne so vedno ble in bodo zud k ns ne bo več. jebeš. najboljši način da se znebimo odvečenga folka. :( žalostnu ni kej.

mihajlo carr ::

mam problem. lepo prosim za pomoč..
inštaliral sem patch 1.4. nato sem zbrisal celo igrico in jo še enkrat naložil. ko hočem spet inštalirat patch 1.4 mi napiše da ja že inštaliran, a v resnici ni!
mi lahko kdo pove kje ga lahko dokončno zbrišem, da ga potem na novo naložim?
ali pa pove če je treba kaj drugega ukreniti??
lepa hvala za odgovore.
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

jan01 ::

@disel
uninstaliraj in pobrisi, kar je ostalo od call of duty s windows installer cleanup(pazi, da ne pobrišeš kaj drugega!)

mesoreznica ::

@BoberLord če te zanima realna streljačina imaš od novejših tu GRAW ina GRAW2. Meni je pa COD4 bil odličen. Zanimivo je bilo recimo strelat dol z aviona. Pa misija na ladji, pa sniper del...

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

noucamp90 ::

Tud mene ni tale cod4 ne vem kako navdušil,... edina stvar ko je OK so ti leveli, pa še to je shekano tak da man vsak noob 55...
V cod2 se je vedelo kdo ma skill, tle pa jih enkrat ubiješ 5 z bombo in pol maš airstrike in nwm ka vse še...to je uber dosadno! In pol ma en ko pojma nima scor 60 - 5 bv
It's like a gift you know,...it's like i can't control it...

Volta ::

Saj se bo hitro pokazalo (ne)znanje v Multiplayerju >:D

BoberLord ::

ja samu na multiplayerju so uni cheati zame. povečana hitrost, da čez stene strelaš, da si neviden na radarju... :\

Volta ::

Hm. Vsekakor so cheati za multiplayerja ena velika bedarija...

Gr0unD Zer0 ::

se strinjam...

nasplosno so ti globalni leveli za en qrac...

pri ET je blo narejeno boljse... reset xpja ob koncu mapcycla(kar so tudi zajebali z xpsejvom)

zacnes spilat 2 mesca kasneje, ob nadrkanih nasprotnikih maš še dodaten hendikep zaradi tega ker nasprotniki nosijo močnejša in boljša orozja...
da ne omenjam red dot sightsov, ki so prava milina proti iron sightsom

Ravager ::

lol, prvo kot prvo CoD4 se ne dogaja v 2. S.V. kot se predhodniki CoD, zato seveda imaš novejša orožja, ki delajo različen dmg, imajo različen domet itd. Imaš dodatne funkcije kot so airstrike, heli, radar kar je po mojem mnenju REALNO saj to uporabljajo v sodobnih bojih (kar naj bi bil CoD4), ne vem tudi zakaj ne bi mogel ubiti več ljudi z eno bombo Oo. Glede raznih perkov, recimo red dot, scope, dušilec,... lahko daš na vsa orožja čeprav v realnosti na nekatera ne moreš; določena orožja lahko tudi v realnosti zadenejo tarčo skozi zid itd. Veliko še vedno živi v času CoD2 in ni navajen na nov način igranja, če ti pač ni všeč pa igraj dvojko noben ti ne brani ;)

Kar se pa tiče multiplayerja, če si n00b se ne rabiš zgovarjat na tiste, ki so višji level od tebe, ker to ne pomeni nič. Sem videl kar nekaj ljudi ko so npr. lvl 15-20 pa so bili prvi ali med prvimi pa je bilo ker nekaj 55 in višjih levelov od njega. Pomemben je skill (znanje) in ne kakšna orožja ali pa perke imaš, ker lahko kar nekaj dobrega orožja dobiš tudi pred 30 npr. z M4 Carabine (& red dotom) bo lahko nekdo pri 25 enako dober ali pa boljši kot en pri 50.

Igra je pač sodobna (čeprav ne vem zakaj je MP44 v multiplayerju, kr neki :P ), seveda da ne more bit potem enaka kot CoD2, kakor jz vem imaš pri 2. prav tako pri multiplayerju air strike v Admiral modu, tako da nekaj novosti pa le mora bit ;) saj bi bilo bedno, če bi bil isti način igranja kot pri dvojki.

:D

Judge ::

Ak 47 je eden najboljših gunou v špilu in dobiš ga pri lvl 9 če se ne motim...
Peace

AlexUS ::

Zdej pa lahko rečem da je tale COD4 res d best.
Prej imel GF 8500 GT pa je bla grafika čisto zmazana, zdaj ko imam ATI HD 3850 pa lahko samo rečem da je carsko.
1280x1024 resolucija ter max. navita grafika v igri - realno, noro, brez zatikanj :)
Kar notri padeš.

Tako da tisti kateri imate še stare grafične, pa imate namen menjati vam 100% priporočam HD 3850. Cena se giblje od 162€ do 180€ (odvisno od trgovine). Je prva krafika ki se lahko primerja tudi z tistimi dražjimi, ki so ponavadi bile nad 250€ (višji rang), v PCFormat je dobila zelo dobro oceno.


LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

damjan11 ::

Ja cod4 boš igrak kake dva meseca, potem pa boš videl, da to ni to. Čiterjev malo marijo vsi lv 55 in ni več kaj za dosežit.
Sem bil včeraj pri enem in videl, kako deluje aimboot. Tip samo na miški drži tipko i n pobija kot za šalo skozi stene, headshoti se kar vrstijo, pa če je to uredu? Ne ni vse je ena velika banana.
Joint ops rula. Igra je stara nekaj let in je še vedno the best kar se tiče map in igralnosti.
Lahko voziš vse od kolesa pa do miga tako da cod4banana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

mihajlo carr ::

a lahko ta aimbot pol tudi izklopiš al pa zbrišeš?
kokr js vem ne...
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

damjan11 ::

se da izbrisat ja

Gr0unD Zer0 ::

nic niam proti airstriku, ne proti heliju, tudi ta pimp my weapon prenesem. mi gre pa na zivce da moram pri vsakem ustreljenem sovrazniku gleat ce se bo slucajno ki pojavil grenade warning, ker ma tip pač ta blesav perk, ki spusti granato ob smrti, ker za snajpanje enostavno rabiš stopping power ter ostali useless piece of S...

zaj če pa tebi ni jasno kakko je lahko nepravično da ma tip avtomatski shotgun samo zato ker špila 2 meseca dlje je pa tvoj problem...

(damn, ko da bi pri UT čakal lvl 50, da lahko uporabljam secondary fire na flak cannonu:\ )

streljanje skozi steno pa je ql, nevem kje piše da mi gre v nos

in da, vsakič ko se vojakecu v real life sprdne, uleti airstrike:\

in tudi xp bi bil ql, če bi se tu pa tam kaj resetiralo(folk štarta z bazukami, claymori, 3x frag grenade, dušilci še na riti, jaz pa zacnem z enim shitty mp5 ter USP-jem?

pošteno? yeah right

hvala kurcu da vsaj cheaterjev ni na konzolah

Zgodovina sprememb…

demon#666 ::

kj s takim rač bi delau:
• Procesor: Intel C2D E4500 (2.2 GHz, L2 2MB, FSB 800MHz)
• Spomin: 2 GB DDR2
• Grafična kartica: VGA PCIe ASUS EN8600GT 512 MB
• Trdi disk: 500 GB SATA II
• Optična enota: Samsung WriteMaster™ DVD RW
• Zvočna kartica: High Definition Audio, ADI AD1986A SoundMAX 6-channel CODEC integrirana
• Mrežna kartica: Realtek RTL8110SC PCI Gb LAN 10/100/1000 integrirana

mesoreznica ::

Bo delal.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

BCSman ::

Na katerikoli server se povežem, takoj ko zloada mapo, včasih celo pokaže score in potem vrže ven in napiše: Notice - Disconnected from server. Imam najnovejši patch 1.4 in pbsetup zagnan (punkbuster).
WTF

damjan11 ::

bcsman@ si že fasu hudi ban na punk bastru

iLichu ::

a ste za en klan ??? k čez en tedn dobim call of duty 4 pa nov komp pa sm že tok zrajcan bi prosu če mi kdo mal opiše igranje preko multiplayerja


Lp:))

strictom ::

Isto kot COD2. Le da z uber bednimi dodatki in samimi bednimi mapami.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mik3y ::

Ko začneš igrat Cal of Duty, en čas igraš kot ponorel. Ko pa igraš tam približno 2-3 mesce, se naveličaš in igro daš v kot, ko pa te nekdaj spet prime, pa...;)

Snohman ::

Imam problem s COD4: multiplayer.

Delalo mi je dva dni nazaj še vse normalno, včeraj nisem igral. Hočem danes preko xfirea pognati MP in samo pokaže tisto začetno okno in igra se ne odziva več.
Sem reinštalal, singleplayer dela, MP pa ne.

Kaka ideja?

C4rtm4n ::

Imam isti problem...
Respect my Authority!

Alessio983 ::

nevem zakaj vendar kakšen dober mesec nimam več an xfajerju nobene mapa za špilat oz. serverja kaj bi lahko to bilo , so jih ukinli ??

flisko123 ::

jst bi pa uprašu am, kako pridem do 55 lvl-a? k baje če si višji lvl te nuben ne more zadet
da

C4rtm4n ::

No newem kdo ti je to povedal, da te ne morejo zadet.
Če hočeš priti do lvl55, boš moral čim več igrati. :)
Respect my Authority!

Tilen ::

On topic.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Ja, vem zakaj tre ne more noben zadet - kr g33kaš v tri pizde matrne noč in dan in se nadrkaš vse mape napamet, dobiš neke super duper uber reflekse, ter natančnost, da v 14 milisekundah nacitraš in napumpaš headshot na drugem koncu mape, pol pa itak da te noben ne more zadet, lol :D

rdecaluc ::

1.5 patch je zuni :
-> mod tools
-> nekaj malenkosti ki si jih lahko sami pogledate ; Zdej če ste kej brihtni boste počakal da se saj nekaj serverjov pretvori na 1.5. (cia.clan je že ...)

Lp
Est modus in rebus. ,typos

Meizu ::

Ej kako najdeš Cia.clan? Xfire nekako noče...

rdecaluc ::

ne vem ... mogoče uporabiš Game monitor? , drugače pa imaš tukaj ip-je:
>cia.clan domination 84.255.246.218:28965
>cia.clan SD 84.255.246.218:28960
>cia.clan TDM 84.255.246.218:28970
Est modus in rebus. ,typos

Meizu ::

thank you very very much ;)

C4rtm4n ::

Imam problem z pb. Ko ga hočem v options vklopiti ( oz. dam YES), se mi noče shranit (se mi nastavi nazaj na NO ) . :\

Kak nasvet?
Respect my Authority!

;-) ::

Odpri cfg (konfig) z beležnico, poišči pb_securitiy in nastavi vrednos 1, shrani in uživaj:D

Tako je bilo pr cod2 mislim da pri 4 ni nič drugače.

C4rtm4n ::

Nisem našel pb_security. :'(
Bom poskusil znova naložit špil in potem probat znova.
Respect my Authority!

The_hammer ::

Cartman, ponavadi ima veliko zraven X-fire, med tem ko si spreminjas nastavitve ugasni X in probaj spremenit vrednost... Men je isto delalo samo to z resolucijo, ko sm jo želel spremeniti, je vrglo iz igre in javlo directx error. Ko sm ugasno X-a, je šlo brez problemov, mogoče ti pomaga, drgač pa je eweer že omenil poizkus z cfg, ki pa bi mogel delovati.
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

tilinho20 ::

Koliko imaš misij v tej igri?

Volta ::

Špil je super, vendar se mi je zdel kar (pre) kratek :'(

Klemzz ::

Najbolši del špila je tist s sniperjem.

Meizu ::

Najbolši del špila je tist s sniperjem.


Se podpišem.

Volta ::

Tudi meni se je zdel ta del odličen. Igra te kar precej potegne vase :)

tilinho20 ::

Kok pa maš misij v tej igri?

iLichu ::

fora call of dutija je vedno bla multiplayer,single player tko bl za okras hehe sam multiplayer sm dons igral 4 ure brez presnatka tok te potegne not :D :))

tilinho20 ::

Poglejte to foro.
:D :D :D
klik

Bohorc.si ::

hm jst dobim jutr original igro in me zanima al samo cd-key vnesem in igram naprej al bom mel kej problemov z PB-jem?
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127811 (4772) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672061 (14827) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768992 (36757) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510643 (6616) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108550 (85348) mkonci

Več podobnih tem