» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
9 / 16
»»

Gr0unD Zer0 ::

jah, to z granatami je že od prvega COD-ja tako...

na oni mapi na zelezniski postaji je prvo kot prvo cez bajte letela vsa zaloga granat obeh moštev...

ce je launcher, toliko bolje...


to da rabis rank za orozje pa je debilno...

ET FTW

Zgodovina sprememb…

PrimeEvil ::

če igraš na kaki internetni ligi (CB,TWL,...) uporabljajo mod kjer rank ni pomemben, pa tudi dosti nadležnih perkov ter orožij je bananih ;)

findme ::

Jest bi rad igral Call of duty preko multiplayerja a imam tezavo. ce se hocem povezati na katerikoli server mi napise KEY CODE IN USE. PLEASE TRY LATER. a ce poskusim kasneje mi napise isto. kaj lahko storim?

Tilen ::

Kupi original.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

pozitron ::

Nimaš original serijske, verjetno te bo tut moderator opozoril, da se tukaj ne daje info za piratske stvari.

Edited - mod

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pozitron ::

Tilen no mercy :)

C4rtm4n ::

findme če pa imaš org. pa se ti to dogaja, kar je seveda možno. Prekini internetno povezavo da se ti spremeni ip in nato puskusi znova.
Respect my Authority!

Tilen ::

findme če pa imaš org. pa se ti to dogaja, kar je seveda možno. Prekini internetno povezavo da se ti spremeni ip in nato puskusi znova.

In če ima statičnega?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

rdecaluc ::

Potem pa treba samo zelo dolgo počakat (tolko da tisti server dol pade pa ga na novo postavjo :D )
Est modus in rebus. ,typos

Good Guy ::

tilen

proxy ftw>:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MagicMan ::

Jst mam en problem...Vsakič k pridem na en server izberem orožje in ko se začne runda mi vrže ven in erorr report a bi kdo vedu kaj bi lahko bilo?

mosnik ::

Men pa vedno tole napiše ko štartam igrico in ne gre več naprej kaj bi bilo narobe

iw3mp.exe je naletel na težavo in se mora zapreti. Opravičujemo se vam za neprijetnost.
C:\DOCUME~1\JELEN\LOCALS~1\Temp\a532_appcompat.txt
danč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mosnik ()

mosnik ::




Takole to zgleda
danč

damjan11 ::

V tej TXT datoteki je napisan tvoj problem

rdecaluc ::

@pushte probaj izklopit xifre pa poročaj
Est modus in rebus. ,typos

mosnik ::

Če izklopim xifre je enako mora bi nekaj druga narobe
danč

mosnik ::

Ali imate odgovor na moj problem
danč

Michaelosz ::

probaj reinstall

AnZo ::

Zdravo,

danes sem namestil patch 1.4 sedaj pa me pb meče ven (pb sem tudi updejtal).
Napiše mi pa naslednji error:

PB message 1
ali pa
PB message 2

Igra je original.

Lp in hvala za odgovore.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnZo ()

Michaelosz ::

AnZo predvidevam da maš inštalirano Visto...?

damjan11 ::

If you are kicked from a PunkBuster enabled server with the reason “No packet flow”, make sure the Windows XP internal firewall is disabled

http://www.pbbans.com/information.php?p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

Malkec ::

Na T-2 smo postavili dedicated COD4:MW gameserver. Strežnik je lociran v datacentru na t-2, priklopljen direktno v omrežje.

Pravila so: Gametype SD, maxplayers 32, maxping 100, laufa pam mod 3.0 Beta.

Naslov: 84.255.251.2:28960 ali gameserver.t-2.net

Seveda server NI crackan. Veliko užitkov ob igranju.

lp
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

damjan11 ::

Igra je čedalje bolj brezvezna, saj zelooo veliko ljudi cheata in to je brez veze. Da me človek 8x zaporedoma ustreli v glavo???? na koncu pa ima rezultat 122 killov in 16 deats no FW. Kako sovražim to

rdecaluc ::

Vsaj ime povej... pa ga bo mogoče kak admin banal
Est modus in rebus. ,typos

AngelOfDeath ::

@damjan11

a. Lahko da je čiter. - Igraj na serverjih z vklopljenim pb.

b. Zato ker je boljši od tebe mora bit čiter , saj si ti svetovna elita, najboljši od najboljših.

c. Samo otročički čitajo, starejšim se ponavadi več ne da, ker je igra za njih le igra.

Keri odgovor zate velja ?

P.S

Za večino velja odgovor: b
edit: Slovnica

Michaelosz ::

Je kakšna možnost da bo formatiranju ohranim moj profil? Prosil bi za hiter odgovor0:)

hvala, lp

damjan11 ::

pred formatiranjem si shrani profil in ga potem samo dodaš pa je.

Angel@ mogoče za tebe velja odgovor B, kajti zame definitivno ne. Sem malo prestar.

AnZo ::

Moje vprašanje:
imamo kupljen server na katerem je mod (modwarfare) in pam (pam4 beta 3.1)
Sedaj pa bi radi imel sledeče:

- da ko bi igrali sami prijatelji med sabo bi imeli server brez vseh modov in pamov.. tako,
da bi imeli vse perke, čine, orožje...
- v primeru, da bi kdo hotel kaki FW (CB ne bomo igrali) bi pa potem prenesel pred warom pam in mod.

Naredil sem že sledeče:
- iz mape mods/modwarfare sem pobrisal ven pam in restartal server (server je sicer tekel brez pama ampak mod je pa še ostal, in nabiranje činov se je začelo od 1 naprej.
- iz mape mods/modwarfare sem pobrisal vse datoteke (okol 6 ali 7 datotek), restart in spet je bil še kar gor mod (modwarfare) in čini od 1 naprej

Kaj torej narediti da bi server tekel čisto po default nastavitvah (in seveda, da bi nam ostali vsi čini ki smo jih dobili od igranja prej).

Tnx in lp,
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

TgT ::

odstraniš +fs_game modwarfare pri zagonu serverja?
Hit'N'Run

AnZo ::

Bom probal še to rešitev - tnx.

Zdaj mam pa novi problem.
Še jaz eno vprašanje. Formatiral sem comp. Prej sem celo mapo players shranil na usb ključ. Prej sem v igri imel 2 profila, tistega s katerim sem igral (imel rank 55) in enega ki sem ga ustvaril po pomoti (v mapi players mi je kazalo samo slednjega). Sedaj, ko sem formatiral comp sem hotel kopirat players v novo inštalacijo in sedaj imam samo oni profil ki sem si ga ustvaril po pomoti. Ranki so pa šli nekam u.
Igra je original.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

cnZz ::

Datoteka mp_data se ti je zjebala, tam notri so shranjeni ranki. Predvidevam da si prvo imel cracked? Potem si pa igral s tem in kupil org. cdkey pa si ga notri vpisal ne? V tej datoteki mp_data so tako shranjeni podatki da ranke in pa tudi povezano je z cdkeyem. Kot nekakšna zaščita activisiona, da nebi imeli vsi playerji kar tako rank 55. Za naredit nimaš kaj. Gikaj do ranka 55:D

Malo višje zgoraj sem pa prebral nekaj glede cd-key in use.
No če imaš org. se to lahko pojavi: Če se naprimer 2 connectata v istem času na server (popolnoma isti) in server obema dodeli enak guid v igri. Potem ko pa PB to pregleduje pa to opazi in obadva dobita kick. Tukaj samo narediš reconnect pa je to to. Lahko se pa še naredi v primeru da ti mogoče zalega (999 m/s). V tem slučaju si pa master server zapomni tvoj guid (ko imap 999 tebe ni več v igrcu ampak na serverju še kae da si z 999m/s) in zato ne moreš več gor (spet 2 enaka guida na serverju). Tukaj pa moraš ugasniti povezavo za vsaj 5 min. Če še to ne gre pa celi comp ugasnit za 5 min. In to je to.
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

SpecialK ::

Jaz sem postavil nov server Call of Duty 4 1.4

IP: 87.118.66.38 Port: 28960

Server je hostan na 100mbit pipci in powered by Linux :)

Vsi vabljeni! :)

alien13 ::

Lep pozdrav vsem uporabnikom foruma!

Imam en velik problem in vi ste moje zadnje upanje, ki mi je še ostalo!

Problema sta 2:

1. Imam Cod4 (original) ampak ne morem igrati preko neta (zaradi česa sem igro v prvi liniji tudi kupil). Finta je v tem, da lahko igram samo na 1 serverju od vseh 11500 serverjev. Na vseh ostalih serverjih mi igra, takoj ko naloži in vrže zaslon za izbiro teama in orožja, freezne. Ne pomaga nič drugega kot reset. Finta je v tem, da pa na tistem 1 serverju lahko igram brez problema, celo noč, pa igra ne zmrzne. Ne vem, kaj takega še nisem videl! Probal sem že vse. Od posodobitve vseh mogočih driverjev, ponovno inštalacijo, Activisionovo pomoč sem pregledal od A-Ž, samo igro sem updatal, pa ni rešitve. Pogledal sem tudi temperaturo CPU-ja, grafične in ostalega, pa ni nobenih posebnosti. Mislim, da temperatura ne more biti problem, ker potem bi tudi na tistem serverju igra freeznila:

2. Ko sem obupal pri multiplayerju, se hotel igrati single player - ja seveda! Igro hočem zagnat, pa mi napiše:

Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application.

Igra je original, ne vem kaj še hoče od mene! Tudi za ta problem sem pregledal Activisionovo stran, pa ni rešitve.

Upam, da mi kdo lahko pomaga, če ne, mi ne preostane drugega, kot da jo prodam.

Če kaj pomaga, je tukaj opis mojega sistema:

Manufacturer: NVIDIA
Motherboard: Gigabyte GA-K8NXP-SLI
Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+, MMX, 3DNow, ~2.2GHz
Memory: 1024MB RAM Kingston
Hard Drive: 250 GB Hitachi
Video Card: GeCube RADEON X800 GTO
Monitor: Samsung SyncMaster 970P,
Sound Card: Realtek AC97 Audio
Keyboard: Logitech HID-Compliant Keyboard
Mouse: Logitech HID-compliant Cordless Mouse
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600


Vsem en velik HVALA za pomoč!

rdecaluc ::

Upam da si da lcd noter za singleplayer. Drugače pa poskusi kak no cd crack za singleplayer če res ne pomaga. Glede MP.. probi zagnat igro v safe mode pa se poskusi pridruzit serverju.
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

Na MP probaj poiskati serverje, ki nimajo vključenga Punkbastra pa bo šlo

alien13 ::

@ rdecaluc: ja sem dal DVD not. Ne vem, zakaj bi rabil NO-CD crack, če je igra original, mora laufat! TUd če probam v safe mode je stvar enaka.


@ damjan 11: Punkbuster mam updatan, pa ne vem, zakaj bi zaradi PB igra zmrznila. Bom pa probal in poročal.

rdecaluc ::

Lahko da je tole krivo za tvoje crashe DirectX® 9-compliant Shader 3.0 card ker X8xx serija ima samo SM 2.0
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

Saj pravim, da samo probaš na serverju brez PB, ker sem tudi sam imel probleme z to igro. Igra je original, a je včasih vse zamrznilo, tako da je pomagal le reset. Ko pa sem igral na NO PB serverju,je pa šlo.
tu pa je še en link, kjer je veliko govora o cod.

alien13 ::

@ damjan11: ne morem verjet, imaš prav. Na serverjih z izklopljenim PB lahko normalno igram!!! Končno!!! Pa si lahko kak rešil ta problem z PB-jem al si obsojen na čiterske serverje?

Problem z Insert correct DVD-ROM ostaja .... bom res probal kak NO-CD crack in pri tem ujel kaki virus :( Bom poročal kak se zadeva odvija.

rdecaluc ::

Mogoče bi ti pomagalo če bi dobil pb mapo od nekoga kateremu dela brez problema in jo nadomestil s tvojo .
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

Ne bo šlo..zaenkrat je problem nerešljiv ali pa zelo teško rešljiv (samo če imaš srečo). Prihaja do neke nekompatibilnosti med PB in ostali programi, vendar problem še ni rešen ker nekomu pomaga nekaj drugemu pa spet nekaj drugega.
Se pravi, da univerzalne rešitve ni.
PB naj bi bil v sporu z Atti toolom ali riva turnerjem pa tudi realtec on board naj bi bil problem.
Vsak dan prebiram sporočila na linku, ki sem ga dal 2 posta nazaj ampak NI rešitve.
Ljudje se veliko pritožujejo, saj so denar takorekoč vrgli skozi okno ker ne morejo igrat.
Upam, da bo problem čimprej rešen. Če bom kje to zasledil, bom o tem poročal.
Imejte se

alien13 ::

Lp!

Problem z "insert correct DVD-ROM" sem rešil. Na kompu je bil instaliran Daemon tools, za kar sploh nisem vedel, ke rje računalnik v "skupni rabi". Zdaj, ko sem ga vrgel dol, mi DVD normalno zažene in lahko igram.

@damjan11: sem pogledal na oni link, ki si ga dal, pa vidim, da na srečo (ali žalost) nisva edina s tem problemom. Upam, da bodo hitro kaj pogruntali. Jaz zdaj preizkušam nasvete iz onega foruma - izklapljam programe, jih deinstaliram ... Zasledil sem tudi, da bi se naj poigral z nastavitvami PB-ja v console načinu v igri, samo problem je, da mi console ne odpre (CTRL+alt+tilde), pa tilde tipke tudi v Wordu ne morem napisat ampak če jo 2x pritisnem, naredi "¸¸" Have no idea!

marjan_h ::

LP!

Jaz imam pa en zelo nenavaden problem v cod4, k ga še sam ne znam pojasnit.

Uglovnm po dolgem času spet zaženem cod4 in se connectam na server kjer vidm da imam samo 5-10fpsjev?! Prej sem jih mel zmer 80. Reinštaliram mogoče je patch kriv. Spet zaženem igro in je isti problem.
Ostanem v mapi in mal strelam v sode, mečem granate in po 5min se mi normalizirajo fpsji nazaj na 80. Si mislim ok, sam da normalno dela.
Grem ven iz igre in čez 5min jo spet zaženem IN SPET ISTI PROBLEM!
Dam vse na LOW, resolucijo na najnižjo pridem v mapo in imam 160fpsjev. To shranim grem ven jo spet še enkrat zaženem in imam spet samo 5-10fpsjev klub temu da imam vse na LOW.

Če nekak skrajšam, vsakič ko zaženem mora bit okol 5min cod4 pržgan da se normalizirajo fpsji.

Ostale igre mi delajo normalno na high-extra nastavitah.

damjan11 ::

alien13@ če hočes, da ti odpre consolo, potem jo moraš v igri omogočiti. Tam nekje pod settings daš console anable pa bo tilda

damjan11 ::

alien13@
če hočes, da ti odpre consolo, potem jo moraš v igri omogočiti. Tam nekje pod settings daš console anable pa bo tilda.

directx11@
tudi poglej tisti link, tam sem zasledil tudi ta problem. Fantje potem samo spremenijo neke vrednosti v neki cod mapi pa majo optimalno št. Fps-jev.Celo zelo jih povečaja.
poglej tu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

primzi5 ::

mam en problem.
nekaj časa (2 tedna) mi je, ko sem se connectav na en server, takoj odprl igro ... zdej pa ker neki treja... recimo 30 sec., prej pa 5 sekund....
(ok to bom reinstalleru..)

bol me pa zanima tole...
zdej bomjs na računalnik dav nove windowse in sm lih lepo pršu do 55 levela, in kje se to shran. oz ja, kje bi js lahko naredu kopujo... da potem ko bi igro inštaleru ponovno, bi nekako lahko igrou v moje prisluženem 55 levelu ?

AnZo ::

Meni ti leveli grejo že pošteno na živce. Vedno mi je zj... nekaj. Prvič ok, sem kupil original in šel znova od 55. Potem pa si hočem shranit profil in namesto dveh sem imel samo enega v mapi profiles. In še to tistega ki se začne z rankom 1.
Do nadaljnega sem vse skupaj vrgel na polico, naj se prah nabira...
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

damjan11 ::

evo ga ... kupil nov proc in novo plato brez realtec on board in sedaj ni več problemov z zmrzovanjem. Prej sem lahko igral samo na serverjih z izkljopljenim PB sedaj pa igram na vseh brez problema.
Grafična je ista kot prej(3870) in tudi gonilniki so isti7,12
včasih pomaga tudi tole
go into c:/programfiles/activision/callof duty4file open the file called "miles"rename
the file called "mssmp3.asi" to "mssmp3.bak" turn all ya graphics settings down to lowest possible turn off blood etc its worked for me im able to play multi and single without a hitch except for punkbuster but an update off them should help ...........cheers hope it helps u out

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

StandAgainst ::

Imam sledeč problem vsakič ko zaženem COD4 dobim obvestilo da bi moral igro zagnati v safe mode. Vendar se ne zgodi nič, tudi če igro zaženem v safe mode (še vedno gledam svoje namizje in ni nič). Je mogoče problem v mojem OS, imam x64 XP. Vendar multiplayer mi pa dela normalno.

marjan_h ::

Lp!

Mene pa sam zanima če je sdk ali pa kakšn radiant za izdelovanje map že zuni?
Ker sem opazil da je z patchom prišla nova mapa.
Hvala za odgovore.
««
9 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528131913 (8874) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674057 (16823) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32772374 (40139) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6511009 (6982) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109282 (86080) mkonci

Več podobnih tem