» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
11 / 16
»»

iLichu ::

Men se pa pojav tole po parih minutah igranja,mam pa original cod4

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Alpheus ()

iLichu ::

s novim patchom mi vse dela brezhibno ^^

tilinho20 ::

A je že velik serverjev preklopl na 1.5 patch?

damjan11 ::

vsi

iLichu ::

vsi glih ne,jst mam 1.4 patch pa je serverjov mal vec k 1200 :D

AngelOfDeath ::

@iLichu

če se še ti bo kdaj tole izpisalo boš moral ročno posodobit punkbusterja
edit: Slovnica

tilinho20 ::

Ali ima kdo tuki 64-bitno Visto ter kako mu dela CoD4?

iLichu ::

ja zirhtu sm to s novim patchom

damjan11 ::

:D @ilichu lahko da imaš toliko serverjev, sam na njih se ne moreš konektat:D

iLichu ::

verjem da se lahko

tilinho20 ::

Ali imaš pri PC veriji CoD-a 4 tudi tako imenovane Intecl station (moraš zbirat prenosnike).

The_hammer ::

Imaš, imaš, samo moreš bit dost pozoren, ko igraš, ker so kar skriti, jst sm jih ene 5 komadov najdo...
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

tilinho20 ::

Na youtube je en posnetek kje so.

rdecaluc ::

Est modus in rebus. ,typos

tilinho20 ::

Kje se da najceneje dobit original CoD4?

iLichu ::

uf pod 40 ne bos najdu,jst sm kupil v mantisu za 47€,sm pa tudi slišu da lahko samo cd key kupiš za 25 € in pol maš :D

rdecaluc ::

Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

damjan11 ::

Pa je že kdo kupu cd-key preko te povezave? Mislim.. ali je bilo vse ok?

Meizu ::

Ma enih par jih je že kuplo ja... In niso imeli nobenih težav, vsaj tako pravijo...:)

iLichu ::

A se da kje dobit profil za cod4 multiplayer ker sm reformatiru komp in sm pozabu shrant na usb :'(

rdecaluc ::

Hmm pomoje da to ni mogoče , razen če kšn "hek" uporabš .:\ prej bi moral na to mislit .
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

pošlji mi email na zs, pa dobiš profil:D

rdecaluc ::

lej sej ni fora v tem da dobiš od nekoga profil , ampak kakor sem gledal do zdej se profil zresetira čim pride na nov računalnik ... nvem mogoče ne več?
Est modus in rebus. ,typos

The_hammer ::

Profil se že zresetira tudi če igri zamenjaš cd-key, uporabite google in pobrskajte kako pridobiti nazaj lvl 55, obstaja tudi filmček ki ti lepo prikaže kaj moreš naredit da odkleneš vse lvl-le... A je kdo v kakem klanu?? Se upa kdo kakšen fw?? >:D

P.S.: (smo novi na sceni (wFv) in imamo resne namene >:D, če je kdo za igro naj me kontaktira prek X-a ---->omfg123456789, po 7 uri zvečer)


Lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

iLichu ::

a od multiplayerja savefile je mpdata ??? k bi se zavaroval da ne bom spet sou pol delat use ,zdele igram multiplayer 2 dni redno in sm prsu do 30 levela pa me zanima če rab kdo kakega člana za v klan :D

damjan11 ::

Se mi zdi, da je mapa players in da kar njo skopiraš in je.

z3ro ::

nekdo ti mora poslat mpdata datoteko pa njegov cdkey pa maš 55lvl takoj:D
pol sam replacaš mpdata pa v registru zamenjaš cdkey.

iLichu ::

ni čudn da ste noobi pr levelu 55 če tko delate ;(( sm lepo šou igrat in sm že level 38 ^^

damjan11 ::

Sem že dvakrat prišel do lvl 55 in to z igranjem. Prvič sem reinstaliru winse in pozabu na profil????' No potem pa od začetka lvl1 pa dva pa 40 pa tako naprej

C4rtm4n ::

Respect my Authority!

rdecaluc ::

Ne lepi takih bedarij sem !
Est modus in rebus. ,typos

iLichu ::

ja sj pol igraš in se čudiš kako so lahko uni s 55 levelom čist ozadi a ti s levelom 38 med prvimi :D ker goljufate ;( ;((

AngelOfDeath ::

Sem se po dolgem premoru spravil malo igrat, in so me velikokrat premagali osebki z manjšim rankom :P
To je pa tako če ne igraš dosti ;)


Lp
edit: Slovnica

sojko ::

Pozdravljeni
Ko zaženem igro in če želim preskočit začetni video mi slika blokira in moram računalnik blokira. Če pa pustim video do konca mi pa potem ko želim izbrati recimo single player mi naredi enako. V čem bi lahko bil problem?

Moj računalnik pa je:
amd sempron 2800
1gb rama
geforce 6600 gt (driverji najnovejši in direct x tudi najnovejši)
A je mogoče da je prešhov računalnik?
LP

AngelOfDeath ::

xfire maš izklopljen ?
edit: Slovnica

C4rtm4n ::

Bilo je govora o tem kako priti do levela 55 , zato sem tudi dodal link. :\ Pa ne jokajte takoj, ker ste vsi res tako pametni....
Respect my Authority!

sojko ::

sploh ga nimam inštaliranga, a ga rabiš met??
lp

damjan11 ::

Ne rabiš met x-fire, sam je pa fajn če ga maš.

mmmato ::

Pred kratkim mi je crknil laptop in sem bil prisiljen si kupit pocen rabljen desktop pc.
Kupil sem socketA kišto, epox nf2, AXP 1.8 GHz, 1GB drr400, r9600 PRO.
Js bi rad na temu kompu špilal cod4, razmišlal sem, da bi kupil rabljeno gf7600GT agp. Bo to laufal? Sem gledal minimum req. za cod4, menda hoče imet čez 2GHz ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

pozitron ::

Čeprav igram občasno špil. Po mojem mnenju ni tuk fajn, da bi kupoval novo grafo ali celo komp. Se v COD2 še vseen bolj vživim.

AngelOfDeath ::

@tyaz

Bo laufalo bp
edit: Slovnica

mmmato ::

Kaj pa kakšna cenejša alternativa 7600gt ? Pravzaprav ne bi rad dal preveč keša za agp grafo, ker bom prej ali slej moral prešaltat na pci-e. Kaj pa recimo prejšnja generacija, 6600gt?

EDIT: Ogledano imam tudi SAPPHIRE grafična kartica ATI RADEON HD 2600PRO, nova za 63€ ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

Meizu ::

Ja a jst sm trefu za 75€ mojo 8600GT novo PCIE. BOlje da kr kupš nov komp, ker, kot si menda že sam opazu nima smisla neki kupevat zdej grafo, če pa dobiš še enkrat boljšo za 15€ več:P Kaj šele če doložiš še kakšen € več:P

Zavesa ::

Lp

Imam problem, ki me je zelo zafustriral: Pred kratkim sem nabavil novo maticno, graficno in ram, seveda sem comp. formatiral in nalozil Windows Visto, ko sem zagnal cod4 1.5 je bilo samo 15fpsjov pri nastavitvah, ki jih je cod sam postavil. Seveda sem probal z najnizjimi nastavitvami, fpsjov je bilo piclih 30-40fps. Kolega ima veliko slabsi comp. vse na low 70-80fpsjov. Prosim za pomoc.

Iz programa EVEREST:

Računalnik
Tip računalnika ACPI x86-based PC
Operacijski sistem Microsoft Windows Vista Ultimate
OS Service Pack Service Pack 1
DirectX 10.0

Osnovna plošča
Tip procesorja DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)
Ime osnovne plošče Asus P5N-E SLI
Čipset osnovne plošče nVIDIA nForce 650i SLI
Spomin
OCZ Gold XTC OCZ2G8001G 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
DIMM3: GeIL CL5-5-5DDR2-800 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

Zaslon
Grafična kartica NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)
Grafična kartica NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) Tukaj zna bit problem(nimam dveh graficnih kartic)??
3D-pospeševalnik nVIDIA GeForce 9600 GT
Gonilniki 7.15.11.7453 - nVIDIA ForceWare 174.53 Datum je 11.3. takrat sem instaliral prvotne driverje, ki so bili na cdju. Pred parimi dnevi sej instaliral najnovejse driverje, seveda sem tastare odstranil samo datum pa se vedno pise 11.3.??

Multimedia
Zvočna kartica Realtek ALC883 @ nVIDIA nForce 430i (MCP51) - High Definition Audio Controller

Diski
Trdi disk Maxtor 6 V160E0 SCSI Disk Device (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)

BIOS Verzija ASUS P5N-E SLI ACPI BIOS Revision 0703

Napajalo 400W

Ce sem napisal pod naroben topic ali kaj podobnega se opravicujem. Hvala za vse odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zavesa ()

macgajver ::

si naložil visto---potem si še naložil vse driverje za matično in zvočno potegnil še nove šoferje z neta za grafično kajne. ali pač ne?
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Zavesa ::

Nalozil sem vse tanajnovejse driverje za maticno in graficno.

macgajver ::

imas navit procesor?
Poglej s kakšno hitrostjo ti deluje PCIE
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Zavesa ::

Ok pomoje, da sem odkril problem....procesor ni navit samo se segreje na 68°C pod stresom. V mirovanju ima pa 56°C. Malo sem razmisljal, od starih delov mi je ostal procesor, disk in napajalo. Kolega ma 2500+ amd athlon xp, geforce 7600gs, 1gb rama in ima ~70fpsjov na low, jest sm meu pa pri stari konfiguraciji asrock 775dual-vsta, geforce 7300le 512mb ter 2gb rama in mi je na low laufal na 30 fps, seveda proc. je isti...pri 3d marku 06 1024x768 resolucija doseze procesor(nenormalno niskih) 340 točk! Sicer bom pa naslednji mesec nabavil novga(E8200) do takrat bom pa revez, ce nebo nobene razlike sm pa obupal. Kasna mnenja so zazeljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zavesa ()

mesoreznica ::

To mi smrdi na PCI-e vodilo. Poglej z kakšno hitrostjo ti deluje. Vidim da imaš možnost SLI-ja. V katero režo si vstavil kartico?

Vzami CPUZ in prevri hitrost PCI-e vodila najprej.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Zavesa ::

http://img255.imageshack.us/my.php?imag... ...je prava reza(modra za single card).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zavesa ()
««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126827 (3788) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35671649 (14415) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510575 (6548) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108418 (85216) mkonci

Več podobnih tem