» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
8 / 16
»»

pozitron ::

mcgajver, jst tut ne opazim ogromne razlike, sploh me pa v multiplayerju depth of field moti, ko pogledam čez nišan :)

Slo-One ::

Strictom: Slo-one, isto mi je delal. Preden nastaviš resolucijo zapri X-Fire. Meni je potem šlo normalno.



Zaj pa dela hvala.

Chronoboy ::

lažje kocke vlke cilat ko pa male glavice

A ni lazje videti (razlociti od okolice) nasprotnika, ce je narisan bolj natancno in z vec piksli?:\
Tisto nizanje detailov in vsega moznega pa je IMO ena velika brezvezna neumnost. In strinjam se z macgajver-jem, da se taki lahko smilijo.

rsroki ::

Hmmm, prosil bi za eno pomoč.. ko igram SP je na sliki ves čas tista prekleta oznaka za granato in nikakor ne izgine..ne vem kaj je vzrok za to in kako lahko to popravim ? Polega tega ni nikakor ne uspe sprožiti Stingerja " Lock-on Required " :O :) :))
rsroki

AngelOfDeath ::

To pa je to ko ljudje igrajo z cheati...
edit: Slovnica

Snohman ::

Lep pozdrav vsem, moj 1. post na slo-techu.

Zanima me kje se COD4 igra kaj bolj resno v slo. Na teh serverjih ki se jih da videt na x-fire je samo run&shoot, za ljudi nad 18 let pa bi bi blo fino če bi se kje dalo igrat malce bolj premišljeno.

Res ogromno sem preigral COD1 in COD:UO, COD 2 pa je bila v MP bolj ko ne za en drek. 4-ka me je ponovno navdušla, samo je trenutna scena bolj tko-tko.

LeXani ::

..ja mene tudi to zanima..če je kašn elite server v slo.:\
Čas prve prijave 04.11.2005

VoX ::

kot vsi public serveri ima do njih dostop vsak in zato je tesko najt kak "high skilled" server....najdi si clan pa sekite ware z elito
More money, more problems ! ! !

strictom ::

Angleški serverji so zakon.

Seveda je problem če imaš zeleno kopijo igre...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

alien13 ::

Lp!

Mam en problem, pa ne vem več kak bi ga rešil, zato sem se obrnil sem - več glav več ve!

Problem je sledeč:

Cod 4 sem naložil in od začetka sem lahko brez probema igral, tak sp kot mp. Naenkrat pa je pri mp-ju, po tem ko se je igra naložla (izbral sem ekipo, orožje in šel v igro) igra zamrznila! Nič ne pomaga ne Ctrl+Alt+Del, ne Alt+ Del, nič! Edina stvar je pritisk na reset.

Če ma kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe - prosim na plan z njo!

alien13 ::

Nihče ne ve?

strictom ::

Grafična pregreva, CPU pregreva, PSU pregreva, ...

Možnih napak je mnogo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Slo-One ::

En moj frend dobi kr GUID ban pa ni nikoli čitov. A ve kdo kako rešit to pa zakaj je to.

Jok3r ::

kup orginal pa ne bo tega ce ne bos ćitu

Michaelosz ::

Danes sem v Avstriji kupil original igro. Ko sem vstavil DVD sem ugotovil, da je igra v celoti v nemščini.;(( ;(( Ni na izbiro angleški jaezik!!!;(( ;(( ;(( Zaj pa me zanima, če obstaja kakšna možnost, da bi mel igro v angleškem jeziku?

P.S. Če jo kdo kupi mu jo dam za 43€(dal sem 50€).

Chronoboy ::

MIchael|007: ena moznost bi bila tudi, da si igro dobis na "travniku", vstavis pa tvoj originalen cd-key. Mislim, da bi moralo delovati.

Michaelosz ::

To je možnost ja... Samo zakaj pri ***** ******* sem pol dal 50€ za špil ne... Če bi lahko samo za cd-key dal 20€;((

EDIT: Tak pa nebi šlo, če bi prek nemškega špila fukno english 1.2 patch?

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Ne.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

AngelOfDeath ::

Lahko pa poskusiš v zone zmetat english... in izbrisat germany...

Tic ::

MIchael|007: Kje lahko kupim samo kljuc za 20e?
persona civitas ;>

Michaelosz ::

Bom probo bom german iwd datoteke menjat z english datotekami. Upam da bo delalo, če ne sem v pizdi;((

damjan11 ::

alien 13@

To z zamrznitvijo slike je kar velik problem in to pri vseh grafičnih karticah ne samo slabih
Preberi to : link
Mislim, da je nekje nek BUG. Bojo že porihtal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

damjan11 ::

vredno pa je posodobiti PB
http://www.punkbuster.com/index.php?pag...

qwer4 ::

Živjo

mam en problem,ko zelim igrati kero kol igrco,ki jo inštaleram mi javi error in mi napiše:

Error during initialization:
Create2DTexture( $floatz, 800, 600, 0, 114 ) failed: 8876086c = Invalid call

a mi lahko kdo pomaga.

LP,hvala!!

rdecaluc ::

Posodobi gonilnike.
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

QWER4@

ali pa je grafična sploh preslaba za cod4? link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

qwer4 ::

imam NVIDIA(R) Geforce™ 7000 in naj bi zadostovala.Na drugih forumih sm zaznal ta problem vendar nikjer ne najdem resitve,problem naj bi bil v nastavitvah pri graficni "kao".

Tr0n ::

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

Izberi Geforce 7 Series in downloadaj za tvoj sistem. Ce imas WinXP, si instaliraj tudi zadnji DirectX, ce ga se nimas.

g. Oden ::

Zdaj bom jaz malo preusmeril temo nazaj na samo igralnost. CoD4 v teh zadnjih mescih dobiva visoke ocene in nasploh ga večina kuje v oblake. Mislim pa, da ta večina pozablja, da so bili avtorji tokrat še bolj leni in da smo isto igro igrali že pred dvema letoma. Pomislite malo, zakaj le so se odločili postavit dogajanje v današnje časovno obdobje? Če bi ostalo pri 2. sv. vojni bi namreč igra zgledala na las podobna dvojki. Grafični pogon je resda izboljšan, a ne drastično. Skozi celo igro sem imel občutek, da igram nek mod za CoD2 in ne veliko, dobro ocenjeno štirko. A tokrat so šli še dalje, kar se linearnosti tiče. Ne ponudijo niti dveh možnih poti okoli hiše, kot je bilo to v dvojki. Tokrat je tu alternativna pot zaprta z ograjo/gorečim avtom/zabojnikom ali še čem bolj čudnim. In nekaj misij je celo tako linearnih, da sem se počutil, kot da se igra sama igra (npr. tista misija izpred 15 let - sniper). Še dobro da lahko sam cilam z miško. Opevana je bila zgodba, ki pa je podpovprečna tipa Conflict: Global Storm ali Adwanced Warfighter. Tudi multiplayer ni bogve kaj, res pa je, da je boljši kot v dvojki. Dobro, ne me zdaj narobe razumet, CoD4 je solidna igra z res dobrim vzdušjem, a takih pozitivnih kritik si pa res ne zasluži. Pomislite, koliko dela je bilo vloženega v popolnoma skriptiran CoD, ki sploh ni bil na novo skriptiran, ampak kar prekopiran in recimo umetnino kakršna je Crysis. Malo se spomnite na to, potem pa podajte še svoje mnenje.

g. Oden ::

Kar se pa tiče tehničnih težav, je tu v 90% primerih samo ena rešitev:
Posodobite si že gonilnike in zakrpajte to prekleto igro. Kaj naj še rečem? Če to ne pomaga pa zakrpajte še Windowse (čeprav bi to že itak morali, ampak eni so...) al pa počakajte na nove posodobitve. Sam nimam NIKOLI težav, zakaj? Mogoče, ker imam naložene vse posodobitve? Če znate igre inštallirat, bote znali sami tudi poiskat gonilnike/patche! Če ne, pač ne igrajte.

pozitron ::

Meni je multiplyer zlo fajn, cod2 sem igral 2 leti skor vsak dan, pa mi je 4-ka res boljš. Sem pa mal probal singleplayer te dni, pa je zame en velik krš. Sej streljačina kot streljačina, sej niso mogl nevem kaj izumt, samo enormne količine sovražnikov, mislim pretiravajo res, ni zanimiv. Pa vsi z snipersko natančnostjo mečejo bombe, ampak samo vate. Zgodba me pa sploh ni potegnla. Grafiko so res mal spimpal, je kr vredu. Multiplayer bom špilal verjetno spet kakšno leto, dve. Samo single je pa gnil.

Urc ::

Heh. Updejtal sem na verzijo 1.3 in zdej ne morem igrat na (skoraj) nobenem SLO serverju ker tukaj obstaja samo 1.0 verzija oziroma 1.2 če imaš res srečo... ;((

z3ro ::

Js sm tud instaliral 1.3 patch pa zdaj ne morem igrat na nobenem serverju... napise da je server verzija 1.0... obstaja kak nacin da patch zbrisem brez brisanja celotne igre?

rdecaluc ::

Ali pa potrpite teden oz 2 pa bo povsod 1.3 , saj je bil izdan šele predvčerajšnim.
Est modus in rebus. ,typos

sunsHinex ::

LP

jaz pa sem igral na 1.0 normalno sedaj sem inštaliral patch 1.3 in ko hočem priti v igro napiše tole :



pa niti konzole nemorem odpret :-(

kaj naj naredim ??

Calligulla ::

Mislim, da tisti, ki govorite o graficnem pogonu ces, da ni drasticno izboljsan nimate pojma. Porbajte ta spil na 8800GT pa navijte vse do konca (tudi tisti, ki pravite, da to nima smisla boste gobcali dokler ne boste na lastne oci videli, da je tisto potem cisto drug spil) pa boste videli kaj je grafika.

Igralnost in grafika na vrhuncu sta stokrat hujsa kombinacija kot le odlicna igralnost ali le huda grafika. In ta spil ma oboje in sele, ko sem videl vse na high sem videl, da se splaca stisnit denar za hudo graficno.

_Marduk_ ::

Zdravo!

Imam eno vprašanje glede Punkbusterja.

Ko me poveže na server, me vedno vrže takoj dol in napiše da sem bannan na tem serverju zaradi punkbusterja.
V multiplayer options, sem ga vključil in tudi v konzolo napisal /pb_security 0 ...

Prosm, če lahko gdo pomaga :)

Lp, Andraž

Urc ::

Bannovci zdi se mi da imate cdkeye iz travnika. Če tole drži, zamenjajte in poskusite ponovno :D

macgajver ::

calligulla glede igralnosti vsaj kar se sp tiče je malo višje nekdo prav lepo napisal.
tenstan krompir je pa zakon

vander ::

Zdravo
V meniju sem pomotoma izbrisal svoj profil, s katerim sem že dobro napredoval. Ali obstaja način, da ga obnovim ?

damjan11 ::

Lahko si naložiš kar profil z 55levelom in boš glavni tako kot nekateri...:)

vander ::

Mislim, da sem bil dovolj jasen - rad bi obnovil svoj profil.

macgajver ::

evo da napisem komentar glede multiplayerja od začetka mi je bil full dobr res me je vleklo da sm nabiral te ranke ampak sedaj se mi vse skupaj zdi že prekletno noobovski špil.
Noobovsko izpade predvsem iz dveh razlogov granade launcherji na puskah in drop live granate.

Sploh ni nobene igre več štart najprej se zmečejo granate folk šprinta kot odvezan in nabija z granade launcherji če ti pa rata že koga ubit v tisti zmedi in kaosu moraš spet begat okrog zaradi drop live granade in med tem ko šprintaš proč je 80% da bo par merov naprej explodirala kakšna druga granata ali bo kakšen noob ustrelil z granade launcherjem mislim podn no. špil nujno potreben dobrega moda za multiplayer to je moje mnenje.


In nisem slab na serverjih sem vedno med prve tri ampak vse skupaj se mi zdi že prekleto neumno. Kje je skill če te skoraj vsako rundo ubije en amater s rocket launcherjem pa ponavadi še na blef streljajo.
tenstan krompir je pa zakon

Tic ::

Saj bodo večje mape pa bo ok.
persona civitas ;>

damjan11 ::

Še vedno sem mnenja, da joint operation pohodi cod4. Čim sem prebral, kako si lahko menjate profile,je bilo vsega konec. Kot prvo, je moteče to, da si z točkami izboljšuješ profil in s tem pridobivaš" boljše"orožje? Za vse bi moralo biti enako,potem pa pokaži svoje spretnosti. V glavnem full noobovska igra!!

pozitron ::

Odvisno je tut na kterih serverjih špilaš, spoh pa na S&D ni tolk tega sranja. Je pa večina map res majhnih. Upam, da bodo kmalu custom mape.

jan01 ::

Najbolj smešno pa je, ko te n00b z granade luncherjem parkraz fali. Najnovejša n00bovska taktika: nosiš 2 puški, vsako z granade luncherjem--2x več...
Z drop live granade so občasno problemi, ker če šprintaš naprej proti njemu, ti prepozno pokaže indikator...
Mape so res majhne in tako snajperce sploh ne pridejo do izraza, saj lahko vsak s skoraj kakršnokoli puško enostavno sneme snajperja... Pa predvsem m4 s red dot(in tudi g36c,..) nimajo nikakršnega recoila...

>>><<< ::

S&D je beden zaradi spawn killerjev...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

LeXani ::

"Kot prvo, je moteče to, da si z točkami izboljšuješ profil in s tem pridobivaš" boljše"orožje? Za vse bi moralo biti enako,potem pa pokaži svoje spretnosti. V glavnem full noobovska igra!!" ..sej obstaja old school ..:D
Čas prve prijave 04.11.2005

LuuKaa ::

Ko špilam igro mi naenkrat sredi ekrana nastane ko propeler od helikoptera pa se nič ne vidi več. Full bi proso za pomoč če kdo ve kaj naj naredim al pa kaj podobnega. ko sem mel prvič installirano tega ni blo zdaj ko pa mam drugič pa se je to pojavlo.:O Full prosim za pomoč!0:) ;)
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528131910 (8871) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674056 (16822) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32772372 (40137) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6511008 (6981) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109282 (86080) mkonci

Več podobnih tem