» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
7 / 16
»»

Klemzz ::

@AlexUS, tvoja grafa je podn za nove špile, pač se sprjazn...

rdecaluc ::

damjan v game options jo moraš omogičit prvo da se ti potem pokaze
Est modus in rebus. ,typos

pozitron ::

Damjan dat morš "enable console" na yes, v game options.

AlexUS ::

Hja Half-life 2 Episode 2 niti ni tako zelo stara; sem pa pogledal teste pa je res zelo porazno pri rezultatih GF 8500 GT


LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

Pesimist ::

Alex nehaj ze pocasi moriti. Res je to kaj si zdaj ugotovil in kaj ti ze pravijo celi cas. Tvoja grafa je slabsa od moje stare 6600GT. In zdaj imam 7600GT pa tudi nemorem vec tekoce spilat nad 800x600 COD4 vse na low.
Ostalo je ze pod 60fps kar je za neigrabilno. Tak da. Nabavi si novo karto pa fertik. Pa ne kako 8600GT ker ni skoraj nic bolsa od moje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

strictom ::

Ta grafična more komot poganjat COD4. Moja 2600XT ki je cca. 25% hitrejša ga poganja brez problema na vse max.

Probi se malo pozabavat z gonilniki in ponovno inštaliraj igro. Problem po vsej verjetnosti ni v COD4.

PS.: Bi rad videl R96P pohanjat HL2EP2 na eni spodobni resoluciji in max. detajlih ja.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Pesimist ::

7600gt na x2 4200+ da bi kamot poganjala to? 25% mocneje je ze kar nekaj. Res da nisem probal vec kot low nastavitev. Ampak glede da na 1024 ze prevec sepa za moj ukus, dvomim da bo kaj pomagalo. Sicer pa ma cod kake recomended drivere kot chiterski crysis?

Judge ::

A je kakšna varjanta da cod4 ne dela na kompih ki ne dosegajo minimalnih zahtev. Recimo mam en komp ki je 2600xp, 1gb rama in pa 9800 pro in mi špil ne zalaufa sploh. Pa sm formatiral in vse.
Vedno ko hočem zagnat špil mi napiše da je prišlo do napake in da se bo program zaprl.
Peace

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Judge ()

damjan11 ::

Super ste hvala za odg
Sedaj imam tudi jaz 7600gt in igra gre BP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

mihajlo carr ::

pozdravlejni,
imam original cod4 in ko ga poskušam zagnati mi vedno napiše: 'Error during initialization:
Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.'
imam integrirano kartico intel x3100. zanima me če je problem v driverjih ali pa je kartica preslaba?

kixs ::

Presvoh/nepodprta graficna.

mihajlo carr ::

a pol nebom mogu u nobenmu primeru špilat?

Pesimist ::

Uuuuiiiii. Me kr glava pece kaj eni pod vredu in tekoce razumete. Kot en kolega ko trdi da mu spil sevedno tekoce laufa pri 20fps in low nastavitvah. Res da ze bol slabo vidi. Pac genetski motion blure.

mihajlo carr ::

a če bi dav notr(v laptopa) kako 8600gt bi delovalo?
kje sploh prodajajo grafične za laptope?

macgajver ::

|Sawyer| Se strinjam pa nemorš vrjet kolk je takih jest imam 2x boljši komp pa jamram pri kakšni špili da mi malo šteka folk pa pravi men dela vse super na high ko pa pri njem probaš špil pa vidiš da je domala neigralno vse dela počas folk pa še kar trdi da je vredu.

Čudna so pota gospodova.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

stock ::

nene nč nima kle gospod... ti si razvajen ;)

macgajver ::

Nebi rekel razvajen pomoje sem le bolj navajen kako more delat in prej opazim ko dela slabše. folku ki skoz slabo dela pa ne opazijo ne morjo potem govort igra dela super na high 4xAA grafična je x2600xt ja lool ne me basat.

In kaj dobiš en kup lagerjev na serverjih.
tenstan krompir je pa zakon

strictom ::

macgajver, prosim utihni, ker nimaš četrt blage zakaj dejansko imaš 'lagerje' na serverjih.

...

Bedak, tehnično nepismen.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

The_hammer ::

No spet problem, ja spet jst =) Poglejte tole sliko in ce ma kdo hiter odgovor, kako tole popravit. Hardware je v podpisu, driverji so na novo instalirani,.... ne vem enostavno so vsi modeli crni in se nekaj avtomobilov pa se par stvari ;((. Ne vem kje naj zacnem detalji so na max resolucija 1280x1024, AA off, glow in ostali bomboncki razen corpsov, water in se enih detajlov so vse max igra laufa od 100 do 200 fps, vse lepo in prav, sam to mi pa ne gre v glavo. Single player isti bullshit. :| . Sm mislo, da bom mel vsaj uzitek tam igrat (mojga k.... sploh ne vem kerga bi strelo vse crno 8-O ) Da vam ne bom prevec zatezil...

Lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

jan01 ::

Odinstaliraj gonilnike, v safe modu počisti s prej instaliranim river cleanerjem(in še z drivere sweeper,če bi slučajno še kaj ostalol). Izbereš seveda vse od nvidia(če imaš še kaj drugega od nvidie, to spustiš!). Po ponovnem zagonu skenslaš wizarda in posnameš najnovejše driverje link. Pa še directx posodobi povezava na stran oz še boljše kar direkten link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

macgajver ::

strictom samo povem tako kot je saj vrjamem da je težko sprejet.
Ta grafična more komot poganjat COD4. Moja 2600XT ki je cca. 25% hitrejša ga poganja brez problema na vse max.

Za lagerje pa res nimam pojma zakaj so ampak ne morem si drugač predstavljat kot slabi fpsji če ima folk 40pinga in se zatika na serverjih da ga nemoreš zadet nevem Znanstvena fantastika za moje pojme.
tenstan krompir je pa zakon

strictom ::

Slab framerate ki bi se poznal kot lag bi moral bit cca. 10-15 fps.

In na 2600XT na ful grafiki 1680x1050 (brez raznih bloomov in AAja, ...) mi igra laufa med 60-100FPS. Tako da pri primeru AlexUS bi igra morala brez problema lavfat na low pri prb. istih frejmih. Pri njem ni problem v grafični, ampak drugje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

suntrace1 ::

Končno sem preigral single player in sem brez besed 8-O Končno so začeli delati igre tudi za nas, ki imamo več kot 18 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

macgajver ::

strictom prosim ne izumlat tople vode. LINK
tenstan krompir je pa zakon

Good Guy ::

@macgajver

vsi vemo kako je z tomovo stranjo...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

intelček ::

hud spil:D
airsoft

strictom ::

macgajver,

Ne bodi pameten. Tam je najnižja resolucija 1280, kar je za to grafično že skorajda preveč. Vsi detajli so na ful in kot Tomshardware rad pedrira z 16x FSAA in 8x AA, je čist možno da je še to dvoje gor.

Čez eno urco dobiš ingame muvi kako se obnese 2600XT.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jerry56 ::

prosim pomagajte mi
ko hočem iti v server mi napiše SERVER CONNECTION TIMED OUT
kaj naj nardim da bom odpravil to napako?
že naprej se vam zahvalujem za odgovore

damjan11 ::

pojdi na drugega
izklopi dolvleko
ali pa kupi original

jerry56 ::

sej to mi je zdej začel pisat prej sploh ni..... connecal je brez problemol tud dolvleko sm mel skoz zaprto in tud zdj jo mam...a se da to rešit še na kakšen drug način

Tac20 ::

Sem prešpilal do konca in morm rečt da je igrca res super. Sam načeloma ne maram teh vojaških igric, ampak ko sem prebral da je moderna vojska sem ji dal šanso. Špil me je res povlekel noter, gameplay, grafika (tam ko si v Rusiji černobil oni snajper :o kakšna grafika) orožja, ali pa recimo tam ko se plaziš po tleh pol metra stran pa mašira vojska, ko eksplodira atomska bomba wow res hud špil, samo prekratek mi je bil malo, drgač pa res pozitivno presenečen.

macgajver ::

Strictom ajde mal se zresni in se ne obračaj kakor veter zapiha.

Tvoje izjave

n na 2600XT na ful grafiki 1680x1050 (brez raznih bloomov in AAja, ...) mi igra laufa med 60-100FPS.

Ne bodi pameten. Tam je najnižja resolucija 1280, kar je za to grafično že skorajda preveč.

Kaj je zdaj? ti laufa na 1680-1050 vse max ali je 1280-1024 preveč?

IN še enkrat LINK dobro poglej tista 1280-1024 pri 8600gts ki je nekje rang 2600xt ima 32fpsjev.


Bodo pa rezultati na tomshardware kar držali imam 8800gtx in rezultati so dokaj slični. Nihanje fpsjev je pri tej igri ogromno to priznam na 8800gtx včasih pade na 35.
tenstan krompir je pa zakon

Good Guy ::

madej ajvar pober se no.. am serješ po tej temi
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

strictom ::

Jao jao. Vse resoluciji do 1280 nekak nimajo nikakršnega vpliva na framerate. Od te resolucije dalje se pa že kar pozna, sploh za 129 bitno vodilo. Na tomshardware je pa vse nabito do konca. Sploh bloom požre veliko resursov.

Brezveze se kregat, ker nimaš pol blage.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pozitron ::

Strictom ti igraš brez bloom, senc, depth of field, etc. (in temu praviš pri ful grafiki :), imaš ja večina izklopljeno, ostane ti samo texture, tist pa nisi povedal kako maš nastavlen). Morda imaš res 60-100fps. Jst mam z 79gs 550/1600mhz, brez teh stvari (bloom, ..) in 1024x768 + 2AA ter pod teksture vse na extra tut od 60-100fps. Samo, ko prestavim na 1280 x 1024 se že precej pozna padec fps, na 1680 x 1050 ti bol težko verjamem da maš takšne frejme. Ampak tut, če jih imaš ne morš rečt temu ful grafika, če imaš pod graphic option skor vse izklopljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

jerry56 ::

A se da kako lvl prenest če na nov installeras cod 4?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

suntrace1 ::

Da :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

jerry56 ::

a res
kako pa?
a sam zamnejam save k na nov inštaleram

Slo-One ::

Ko hočem COD 4 nastaviti na višjo resulucijo od 640x480 se mi igra zapre in dobim sledeč error.



Računalnik:


Grafične gonnilnike sem namestil pred 1-im mescom direct-x pa imam tistega kerega igra namesti. :D


Help anyone?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Good Guy ::

klikni tm pr grafični da updejtaš driverje...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Slo-One ::

Ni to. Ker se spomnim ko sem Timeshift inštaliral sem posodobil drivere to pa je 9. novembra takrat glih ko so novi gonnilniki prišli. A še kakšna ideja.

nsane ::

AMD64 X2 3800+
1.5GB
7600 GT
Res.: 1650x1050
FPS: 70-150


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

strictom ::

Slo-one, isto mi je delal. Preden nastaviš resolucijo zapri X-Fire. Meni je potem šlo normalno.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Klemzz ::

@nsane ja use na low...

pozitron ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Klemzz ::

1024*768?

pozitron ::

Ja 1024x768 +2xAA, vse na extra. Bloom, depth of field, sence, specular na off.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

;-) ::

nwm zakaj rabiš vse na extra ko tiaq težje igraš tak. Dost manj folka vidiš itd. Vsi prO ji oz. tisti ki se jim gre za frega si nastavijo grafiko tak da lahko čimveč fregov po talaš pa da čimveč vidiš :)

800x600 pa vse na LOw>:D lažje kocke vlke cilat ko pa male glavice

macgajver ::

davidx300
Špil zgleda dost lepo. če je Bloom, depth of field, sence, specular na off.

Jas imam vse vklopljeno. pa ne opazim nobene posebne razlike.


EWEER
Pomiljujem take ljudi. Ubistvu se mi revčki kar malo smilijo ker so prikrajšani za vso lepoto igre zato da so prvi na lestvici.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

pozitron ::

lažje kocke vlke cilat ko pa male glavice

hehe, če nimam texture na extra me moti, ker je preveč kockasto, sploh trava. S temi nastavitvami mi je grafika čist fajn, pa tut 100 frejmu mam dost za ownage :)
««
7 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528131907 (8868) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674056 (16822) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32772370 (40135) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6511008 (6981) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109281 (86079) mkonci

Več podobnih tem