» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
6 / 16
»»

kluka30 ::

ka ma kdo kak pofile ki ma vsa orožja odkljenjena ki je že blizu 50 levela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kluka30 ()

marjan_h ::

kok pa je levelov oz. ker je najvišji?

strictom ::

500. Pri levelom 500 dobiš nanosuit in potatolauncher. Potem je bonus lvl. 501. Pri tem levelu lahko pričaraš vojsko nazijev na dinozavrah in se braniš (takorekoč god mode).
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Pesimist ::

Mene tudi zanima ce obstaja hacki profil z vse open. Ker jaz kr pogosto formatiram pa se mi neda vedno odznova zacet :\

rdecaluc ::

ne obstaja , vendar pa obstaja gik ki je vse že odklenil. Nejgov profil pa si lahko prilastiš če ga je kje objavil
Est modus in rebus. ,typos

pmesar1 ::

Mene pa zanima kaj je s tem Pink Busterjem. Vedno ko se skušam priključiti na kakšen cod4 server mi napiše, da moram omogočiti opcijo pink buster. To tudi storim v multiplayer options, vendar mi ga avtomatsko spet izklopi do takrat ko se hočem ponovno povezat.
hvala za pomoč

micho123 ::

Hallo pred kratkim sem instaliral cod4 in ko ga hocemzagnat mi napise (Run in safe Mode?)
Potem lahko kliknem da, ne ali cancel - karkoli od tega klikmem se na hitro prikaze cod4 in potem izgine in to je vse. Torej ne pridem v igro kaj bi lahko bilo tu narobe?

Pesimist ::

Aja torej lahko profil shranis in pol simple pastas nazaj gor? A to preverjeno deluje da nerabis nekih bednih registry stringov? Ce je tak bom ga tak sproti odklepal pa pac shranjeval.

Good Guy ::

@pmesar1
v multiplayer options si dej punkbuster na enable

@micho123
kupi original

@|Sawyer|
pomoje bi šlo tako da skopiraš profile iz datoteke players/profiles
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

rdecaluc ::

@micho123 : izklopi xfire če ga imaš prižganga.

@pmesar1: če ne prime v igri odpri config in poišči moznost punkbuster pa daj vrednost 1
Est modus in rebus. ,typos

Urc ::

@pmesar1

Kot je rekel rovtar, ampak če praviš da ti ko konektaš zbriše nastavitev, probi it najprej ven s špile ko daš enable da ti shrani. Ali pa se sprehodi do cfgja, ga odpri z notepadom in spremeni tam punkbuster na 1:)

micho123 ::

Xfire nimam prizgan - torej je verjetno kaj drugega, sem malo bral po drugih forumih pa majo nekateri podobne tezave. Gonilnike za grafo pa sem dal na novo instalirat pred in po pa ni pomagalo - edino malo vec slike se je pokazalo potem pa spet tema in nazaj na namizje!

rdecaluc ::

Ko smo že pri tem. je kdo doživel da so se mu resetirali statsi in ranki?
Est modus in rebus. ,typos

deeejavu ::

Meni so se resetirali statsi ko sem zamenjal cd-key :( A kdo ve kako bi lohk nazaj dubu tiste statse? k se mi res neda usega znova... btw bil sem lvl 40 :D

strictom ::

So že kaki "Slovenski" serverji?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

rdecaluc ::

Povsod jih je polno. nebi lih tukaj jih pisal ampak so pa.
Est modus in rebus. ,typos

Good Guy ::

vse serverje najdete na http://www.game-monitor.com/
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Chronoboy ::

Ko smo že pri tem. je kdo doživel da so se mu resetirali statsi in ranki?

Statsi naj bi se resetirali, ko gres na en server, kateri ima vklopljen kak mod. Prijatelju se je to zgodilo, so mu pa potem sli spet na mesto. Ne spomnim se kaj je naredil, restartal igro ali sel na navaden server.

rdecaluc ::

Da malo objasnim ... ko igraš na normalnih rankirnih serverjih se ti nabirajo točke in ranki (teh serverjov je trenutno večina). Ko pa greš na modan server (npr. modwarfare mod za cod4) se ti pa v mapi players v profilu ustvari nova mapa mods in v njej nova datoteka mpdata (tukaj se shranjujejo ranki). Torej imaš 2 seta rankov ,...enega za tisti mod kateri je na serverju in enega za normalne nemodane serverje. Ljudje pa so doživljali da so se jim resetirali celotni profili ko so prehajali med tema 2 izbirama in pa nerankiranih serverjih. Tako tole gre trenutno. Se pa ljudje že pritožujejo zakaj se teli ranki ne shranjujejo na online strezniku (npr. EA ima tako urejeno) ampak v mapi na disku. Upam da bodo s prvim patchom kaj popravili.
Est modus in rebus. ,typos

EvilDare ::

Pritožujejo se samo tisti, ki imajo piratsko verzijo igre in ne vedo kateri cd-key so uporabili pri prvi inštalaciji. Tisto bogo mapo boš pa že nekam prekopiral, da ne boš izgubil profila in težko priigranih točk.

rdecaluc ::

Nimajo samo tisti s skrekanimi cd keyji problema. Prvi patch je zunaj

Call of Duty 4: Modern Warfare v1.1 Patch

Description:
It addresses the issue of Rank / Stat resets reported by users moving from a Modded / Un-ranked server to a non Modded / Ranked Server

download
Est modus in rebus. ,typos

Pesimist ::

Mag moras bit pirat, da prezivis v Sloveniji, medtem pa se se malo pozabvas kaksno urco na dan. Nimamo vsi direktorskih plac pac. Ampak to ne pomeni da bom zdaj prvi pred uradnim izidom na vlko oglaseval kak mam neko stvar, kaki ass brez las sem in kak kosmato rit mam. Koga te to zanima.

rdecaluc ::

Še dodatek glede patcha. Ta patch nima veze z verzijo igre, tako da ne bo tako kako je je bilo pri sedajšnih codih ko je bilo treba počakati da so vsi strežniki posodobljeni. Zamenja se samo 1 datoteka.
Est modus in rebus. ,typos

The_hammer ::

Lp vsem, mam en problem ki ga lahko opazite na sliki.

Prosim ce lahko poveste kako resiti ta problem. Hvala
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Good Guy ::

poskusi z reinstallom
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kluka30 ::

Glede tega patcha Call of Duty 4: Modern Warfare v1.1 Patch

KA ti ta patch resetira profile na mukltiplayerju pa če lahko greš v vsak server s tem patchom

AlexUS ::

Jst bom pa popizdu, mam Dual 2 Core mašino(4300), 2Gb Rama, GeForce8500 GT pa ne dela igrca gladko?

Sem dal da sam sistem naštima pa vrže kar ene nastavitve z 800x600 resolucijo - je vse neki čudno (linije recimo mize sploh niso ravne je kar deformiran) :(
To rešim edino če dam Antistropic na 4x sam pol pa vse bolj brejka; hecno se mi je zdelo ko sem čist do konca dal nastavitve je boljš delal kot prevzete avtomatske nastavitve..

Kaj najbolj odžere igri? Ker če ne bo delal gladko jo rajš ne špilam...
Recimo pri COD2 je blo zakon vse delalo ok na max nastavitvah, tudi H-L 2E2 mi dela super če dam vse na ful, sam tale COD4 brejka :(

Fajn bi blo če bi mi ker spustu screensnap od nastavitev, da vam nebo treba pisat :)

COD4 demo, mi je velik boljše delovalo tale original me je pa na celi črti razučaru.. MP, sploh probu nisem, vsaj dokler ne uredim da bo tekoče delovalo; do tedi COD2 MP rules!


LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

rdecaluc ::

@The_hammer: Xfire izklopi pa bi ti morala delovat normalno.

@kluka30: patch ne resetira ničesar, samo samenja mapo iw32mp.

@AlexUS: zdi se mi da malenkost preveč ženeš svoj sistem. Daj na malo nizje nastavitve, saj navsezadnje 8500gt ni ravno nekaj najmočnejšega.

edit: typo
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

AlexUS ::

Ne fora je da ko dam nastavitve na full bolj tekoče dela kot da vse izključim.. Če izključim vse pa zmanjšam resolucijo pri obratih šteka+grafika je taka da dol padeš (kockasto)? :(
Modrost ni debelost, debela je norost.

dzinks63 ::

:)) 8500gt je slaba grafična, zamenjaj za x1950pro , pa boš lahko igral. Kako rabljeno dobiš že pod 100€.

rdecaluc ::

Priporočam tudi jaz tole in si jo tudi lastim.
Est modus in rebus. ,typos

AlexUS ::

Pa ne bom šou zdej menjat nove grafe zaradi ene igre, sploh pa ne Ati 1950, če že kajga 8800 GF.. ampak ne še zdaj ker se mi zdi bedast menjavat novo grafo.;(

A res ni nobene druge rešitve?
Modrost ni debelost, debela je norost.

Pesimist ::

Kaj je netcoda res tak mizerna v tem spilu al se mi samo zdi? Je kr dosti laggerov pa tudi ko merim v nekoga mi deluje bol kot da mam 250 pinga kot 50.

strictom ::

AlexUS, daj izklopi AA in daj vse nastavitve na medium resolucijo pa na 1280. Pa FSAA je po defaultu gor.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dzinks63 ::

:)) >ampak ne še zdaj ker se mi zdi bedast menjavat novo grafo

Očitno nisi nič Slo-Tech-a prebiral ,ko si kupoval nov računalnik, ker potem sigurno ne bi nabavil take mizerne grafe. Menjat jo boš moral čimprej, ker drugače boš diapozitive in kocke gledal ali pa preigraval stare igre.

rokec992 ::

lep pozdrav mene pa zanima če se da cod4 igrat preko mreže in ne prek intržerneta. ker bi rad mal z bratom tu igral pa ne znam naštimat kako in kaj.

rdecaluc ::

Da se , postopek je enak kakor pri cod2( če si igral seveda). Najprej ustvariš server (mora bit na local ne internet) potem si izbereš vse parametre. Tvoj brat gre v igro in da filter na local iz izbere enake parametre kakor ti . Najdte tvoj server in igrata. Samo morata bit povezana v lokalno mrezo da to deluje seveda.
Est modus in rebus. ,typos

Pesimist ::

mater ko sovrazim take spile z tem posranim punkbusterjem. Zaj me dol mece ker se nemore initalizirat. Pa so serveri rpazni. Jebemtiboga no.


Sem pa probo kaj se zgodi ce windowse restoram, kar delam zelo pogosto in brez da isntaliram COD4 seenkrat.
Prvo mi rece da se je comp konfiguracija spremenila, potem ko starta spil rece could not read stats. Resetting.
Potem grem v multiplayer da seenrkat keyvpisem in ponovno kopiram profil. Pa je spet vse blo unlockano. Oz kaj sem pac unlockal 0:)
Tak nebi bla nevem kaka izguba ker jaz samo uporablam ove prve puske z digitalnim merilcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

strictom ::

PB si updejti nub.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mikko ::

Zakaj meni Xfire ne najde nobenih serverjev ? :s
Piše mi [o] (0/3012) ?!
Za COD2 mi jih pa normalno najde :s
HELP, please ;)

LP, mikko

strictom ::

Tole z xfirejem tudi mene teži. Po vsej verjetnosti je odgovor v kakem updejtu.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pingec ::

Tiste ki vas danes meče PB dol odprite UDP port 28962
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

AlexUS ::

strictom:AlexUS, daj izklopi AA in daj vse nastavitve na medium resolucijo pa na 1280. Pa FSAA je po defaultu gor.

Ja sem izključil AA, dal na 1280 resolucijo vse izključil in dodal vse nastavitev na medium (texture Bilinear in antistropic na nič) pa tolk brejka da ni za nikamor.
Ko delaš obrat vidiš sliko kar po odlomkih..
Kaj si to mislil FSAA?

Ko pa dam vse na full pa ne trokira tolk ko se premikaš(gladki obrati) vendar kljub temu ne moreš špilat normalno ker se občuti trokiranost tako da pri ciljanju praktično na dolgo razdaljo sploh ne morš nobenga zadet.

Je še kakšna duga rešitev?
Modrost ni debelost, debela je norost.

cewapcic ::

meni se noce konektat na noben server...
pri vsakem je samo awaiting connection v nedogled in to je to
help ?
aja pa v xfire mi sploh ne kaze da xfire podpira cod 4 ...
sam cod 4 demo mi kaze
pa pac k frendi igrajo cod4 mi kr v xfire napise unknown game?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cewapcic ()

macgajver ::

Jest sem tud probal multiplayer pa folk res laga na serverjih tud če imajo 50 pinga štekajo ko prasice nevem al to igrajo s prešvoh kompi al kaj res je nadležno.
tenstan krompir je pa zakon

AlexUS ::

Evo jaz sem obupal nad COD4.
Sploh ne morem naštimati grafike, pa če me kilneš :(

V glavnem sem probal vse pa je tudi vse trokiralo, pol na konc sem dal pa vse na minimum pa resolucijo na 800x600 pol je šele normalno delal, sam grafika je tak ugly da mi gre kar na bruhanje..
Hja COD4 me je razučaral po celi črti, zgleda da bo COD2 pri meni še naprej aktualna :)


Have phun,
LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

OldSkul ::

Ja bugpomagej no. Ti maš slabo grafično, zapomni si to. Bo treba kaj konkretnega nabavit, če hočeš uživat v COD4. In zdej te je razočaral... ker si sam bedno grafično nabavil:\

AlexUS ::

Hja tak podn pa spet ni; res da ni "the best" sam je dobila po testih kar nekaj točk; sploh pa če primerjam starejše kartice..
Zanima me zakaj mi recimo HL 2E2 dela pri visoki kakovosti čist ok, gladko brez zatikanj - COD4 pa trokira ko 100 matr?

Za grafiko sem vedel kakšna je njena ocena sam sem dobil celotni računalnik napol zastonj tak da itak nisem študiral al bi blo boljše kaj drugega al ne..

LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

macgajver ::

Zato ti dobro dela ker je half life delal že na 9600pro dobro. pa malo pobrskaj koliko je to staro.
Ta grafična ki jo imaš ti je dobra za kakšen film pogledat in internet za igre igrat mogoče kakšne starejše.

Na link povezava
tenstan krompir je pa zakon

damjan11 ::

Problem:
pri cod4 ne morem stisnati tilde(gumb levo od enke) vem da je na začetku lepo deloval in sem lahko ročno vpisaval serverje, zdaj pa kar naenkrat ne dela več??
Mogoče kdo ve zakaj se gre?
Ko uporabljam tildo v beležnici, mi izpisuje po dva znaka naenkrat?
Drugače pa COD4 zelo dobra igra , danes prvič naletel na server z zelo veliko laga.
lp
««
6 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528131902 (8863) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674056 (16822) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32772368 (40133) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6511007 (6980) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109281 (86079) mkonci

Več podobnih tem