» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
5 / 16
»»

tommy boy ::

Lep pozdrav!

Imam en problem s COD4, vsakič ko začnem igro ( v meniju igrca lepo dela) loadat ( filmček pred igranjem dela normalno) se mi v ozadju pojavi pisk, kot kakšna napaka in loadanje noče iti naprej. Ko pridem pa na namizje ni pa nikjer nobenega poročila o napaki. Imam pa grafično kartico x800 in bi moralo delati čisto lepo, ker kolegu dela na x600 grafi.
Sam sem posodobil gonilnike od grafične pa je še vedno enako.

LP.

Good Guy ::

Kupi original
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

SpeLKo ::

Mene sama igra zaenkrat še ni navdušila. Sem malo naprej od televizijske hiše v igri in vse kar sem opazil je to, da predolgo zadrževanje za svojimi vojaki povzroči pravo čistilno akcijo brez moje pomoči. V primeru pa da jih prehitim in uberem pot, ki ni predvidena oni ostanejo zadaj in se nato enostavno vedejo kot, da nisem ravnokar pospravil ˝celotne˝ mape. To me še malo bega in upam, da bo v višjih stopnjah kaj bolje.
Lep dan še naprej

EvilDare ::

Ja AI je še vedno neumna, ampak vse se nadoknadi z misijo v letalu, sniper misijo in zadnjih 10 sek igre. To so najboljši trenutki oz. misije v igri, vsaj zame. Trenutno obračam na harddened in je AI še vedno neumen. Včasih se mi zdi da sem edini, ki streljam.

gameby ::

dej no ne igrat na very easy pa bo bolš....... drugač me je navdušila bol kot ostala 2 dela morm reč ....
obiščite http://negdo.blog.siol.net/

pozitron ::

Multiplayer je zakon.

Good Guy ::

jah k bi mi delu..

ko hočem grafiko sprement mi vrže en direct x error..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

gameby ::

maš original?
obiščite http://negdo.blog.siol.net/

Urc ::

rovtar maš xfire med tem prižgan ?:\

nuclear ::

a ma kdo kak dobr config mogoče?

na radeon 9550 je delal demo vse na low okoli 35fps, medtem ko original(!) brejka pod 10fps...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Good Guy ::

original.. mam

xfire bom pa zdele ugasnu pa probam
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

rdecaluc ::

xfire morajo popravt , meni se igra sploh ne zažene če je prizgan. Drugače pa MP rox. Edino kar bo verjetno bedno to ko bo že čez par tednov folk shexal ranke in bodo vsi meli vse.
Est modus in rebus. ,typos

kluka30 ::

nujno rabim pomoč

meni se zgodi da če hočem it na server mi noče it napiše mi tole
SERVER CONNECTION TIMED OUT

Če kdo ve kaj naj nardim da mi bo delalo mam pa original igro
pa nevem kaj bi blo to

hvala za vse odgovore in nasvete

kluka30 ::

mene se samo tole zanima

kok pridet na multiplayer do zelo visokega levela
če ima kdo kak odgovor naj mi pove


če pa ima kdo zelo velik level me lahko doda:
- xfire (kluka30)
- msn (hippopotamuses@hotmail.com)
- skypa (fingerluka)

če ima kdo velik level na multiplayer - ju.

pozitron ::

A če reinštaliraš igro je dovolj, če shraniš players/profile in ti potem unlocki in rank ostane? Da ne bi zdej zavsak ko bom inštaliru na nov zgubil vse.

A komu xfire že pokaže serverje? Zaenkrat se kar z igre konektam, sam imam rajš xfire, pa me zanima če že komu dela oz najde serverje?

kluka30 ::

men jih še ne pokaže serverje za call of duty 4

če makdo xfire me naj doda nick: KLUKA30

pa hvala za odgovor

če ve kdo kje se najdejo slovenski serverji ali pa kje jih vidiš v igri al morš met srečo da ga najdeš

kateri derectx je boljše met za call of duty 4 directx 10 ali 9.0c

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kluka30 ()

Good Guy ::

ok zdej dela..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tomaz25 ::

Malce pomoči bi rabil in verjetno je samo kaka "nesramna" malenkost, ki sem jo spregledal.

Ko moram uporabiti Javelin na tistih tankih na mostu, se mi to orožje ne sproži. Pravi, da se mora lock-on target ampak men se ne. Vidim samo tistole na sliki na spodnjem linku.



Kaj delam narobe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaz25 ()

nvidiaboy ::

Tisti k mate probleme z iskanjem slovenskih serverjov...... http://www.game-monitor.com/ :)) :D

kluka30 ::

čudn ko men se locka po treh sekundah mogoč mal prej al pa mal kasnej
to kar maš pa ti pa nebi vedo zakaj se ti ne zaklene da bi lahka sledilno reketo iztrelo

rdecaluc ::

@Tomaz : pojdi na bolj na odprto , če slučajno streljaš iz hiše.

Drugače pa , ko reinstaliraš se ranki ne prenesejo tudi če kopiraš mapo profiles , če se bo kdor koli igral s temi mapami v profilih se avtomatsko resetira na 0. Malo še potrpte da kdo najde način kako to prenest.
Est modus in rebus. ,typos

PEK- ::

Sori nism bral ce ma kdo iste probleme,... morda ve kdo kako se znebim neke cudne graficne napake... mam a7900gto driverji so 162.18 za winxp 32bit.

Problem pa je taksen, slika je na nekaterih predelih cisto crna... orozja npr.

tkole cudno zgleda: Rad limam dolge linke

Ce kdo ve resitev se priporocam ;D

Zgodovina sprememb…

pozitron ::

To so pa potem kretensk naredil, da bom mogu spet nevem kolk dni špilat, da bom kej odklenil. Sej multiplayer mi je res fajn, samo me pa motijo ti unlocki in ranki, pa mape se mi zdijo mal majhne, kolkr je več kot 20+ igralcev. Pa nevem zakaj je pri S&D samo ena bomba. sej upam, da bodo modi kej porihtal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Tomaz25 ::

Ne vem če je fora v tem, da grem na bolj odpto za streljanje z Javelinom. Sem bil zunaj na dvorišču, znotraj hiše, zgorej v hiši in zgorej na tistem balkonu/terasi zunaj pa je vedno isto... Lock-On required.

rdecaluc ::

@Tomaz , potem pa ne vem , probi reinštalirat kej -.-"

Drugače pa glede odklepanja orožij:
-da jih odkleneš rabiš nabirat ranke
-ko ga odkleneš se ti pojavijo "chalanges" s katerimi odklepaš dodatke za orožja
Est modus in rebus. ,typos

OldSkul ::

Pomoje je problem ko uletiš čez nekaj mesecev na MP sceno in majo že vsi max ranke... je mal težko igrat.

thatDudeYea ::

jst sm do zdej že ful velik špilu cod2...več k 2500 ur...Mi je ratal mal dolgočasn ampak moj comp ni dovolj dober za cod4...ampak santas coming :P

;-) ::

zna kdo nardit server za cod4?

Mi vse lepo naredimo server kot je treba potem pa tisti ki ga postavi lahk gre gor ostali pa nemorejo... Firewall izklopljen itd. vse kot mora bit. Če kdo zna lahko napiše tukaj ali prilepi kak link do kakega vodiča, ker si že par ur lomimo glave:D

lahk pa tud dodate na xfire: eweer pa se pogovorimo preko TeamSpeaka...:\ hvala!

kluka30 ::

Za ranke ko ste govoril sej že majo nekateri več ko deset rank.

največ kar se vido je blo nad 30 lvl

Urc ::

Ja prehitro grejo tile ranki gor za moje pojme. Je pa res da bi bilo tud slabo ko bi igral pol leta in pol bi mogu formatirat al karkoli in bi bil spet na 0 ;((

macgajver ::

Ste pa čist navalili na multiplayer jas sem si res uzel čas za SP moram rečt da mi je zelo všeč po kvaliteti izvedbe bi ga lahko primerjal s half life episode2 ni kej odličen špil razn AI je bol bogi kot ste že ugotovili
Sniper misija ruls.

V multiplayerju bo nujno treba sprobat kakšen sniper mod ker ko se vležeš v travo v kamuflaži si domala neviden puščavništvo zna sekat.

Idino tipom pri activision sem ze hotel napisat email da naj si v naslednji izvedbi te igre ne privoščijo take napake kot je crosshair ki je še kako nepotreben pri takih na hard vojnih igrah.
tenstan krompir je pa zakon

pozitron ::

Precej hiter grejo gor ranki res, js sem v dveh dneh prlezu na 23lvl, pa nisem po cel dan igral. Drgač sem pa videl folk tut z 42lvl, pa z MP44. Čeprav mi defult orožje in perki čist zadostujejo za ownage :) . Scope, pa red dot, itd. mi niso tolk všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Celebhair ::

Lep pozdrav
Imam manjši problemček. Ko zaženem CoD4, mi napiše:

ERROR: image 'images/gamefonts_pc.iwi' is missing
Couldn't load image 'gamefonts_pc'

Pomoč? :)

mihajlo carr ::

Kje nej dobim to igco? A vam tistim, ki nimate original dela normalno?

;-) ::

disel dobiš jo v trgovini...oz jo boš dobil.

kluka30 ::

tist ki je dober v tej igri in zna dober igrat ker jst sn ene vrte noodov zato bi vas proso za kakršen koli nasvet ki bi lahko bolje igral te igrce npr. Call of duty 4 in 2.
hvala za vse odgovore in upam de mi bote dali nasvet ne pa zmerjali !!!

;-) ::

No serverje smo postavli, zaj pa se en problem, ker še rcon toola za štirko ni ali kakega drugega programa z katerim bi lahk upravljal server lahk špilamo vse druga sam TDM ne...ker pač uporablamo rcon tool za cod2 pa je kr neki ne dela prav (logično:D ).

ma kdo komande za mape itd.?

LeXani ::

Na kerih serverjih kej špilate ??:\
Čas prve prijave 04.11.2005

rdecaluc ::

?Jz sm se znajdu pa preko ase iščem serverje, jih je že kr veliko. Drugače pa rcon komand noben ne najde -.- ?
Est modus in rebus. ,typos

LeXani ::

Ma kiri ase maš ?? Men sploh noče zaznat špile.;(
Čas prve prijave 04.11.2005

Chronoboy ::

Izmed nekaterih serverjev, ki sem bil gor, mi je najboljsi server od C3ll klana (C3ll | Hardcore S&D, ip: 85.236.101.40:16567). Nastavljen je hardcore nacin (sploh mi ni vec tako zanimivo igrati brez njega), vrtijo pa se mape v S&D nacinu, vsaketoliko pa se vmes zamenja na en Sabotage round.

sajmonmofo ::

bostjand ::

pozdravljeni!
nisem siguren, če prav razumem!
COD4 se že da igrati na netu?

marjan_h ::

ja cod4 se že igra na netu

drgač bi pa sam vprašu, če so iste komande k pr cod2 ; /name , /cg_drawfps 1...?

pozitron ::

Da, iste so.

rdecaluc ::

ase mam eno staro verzijo ... edino kar moraš narest je da se malo igraš :D
Est modus in rebus. ,typos

damjan11 ::

Jaz imam original in ni treba imeti dvd-ja noter za MP
Za singleplayer pa moraš imeti dvd not

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

Mavrik ::

Piratstvo ne spada na te forum.
The truth is rarely pure and never simple.

bostjand ::

zivjo!
me veseli, da se tukaj ne podpira piratstva!! ;D
bom vprašal pa takole:
kje se da kupiti cod 4 , če se že sploh da?
lp

rdecaluc ::

nekako je razprodan v nekaterih trgovinah.
Est modus in rebus. ,typos
««
5 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127827 (4788) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672068 (14834) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768997 (36762) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510645 (6618) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108554 (85352) mkonci

Več podobnih tem