» »

Zunanji disk in hišni kino

Zunanji disk in hišni kino

dpai ::

Pozdravljeni

Kupil sem hišni kino LG LHRHSE predvsem zaradi tega, ker ima USB vhod, sedaj pa ne morem povezat svojega zunanjega diska na katerem imam shranjene posneteke, ker ima hišni kino priključek USB 1.1, zunanji disk pa priključek USB 2.0. Hišni kino mi ob priklopu zunanjega diska ponudi edino možmost za izbris podatkov iz diska.

Hvala in lep pozdrav
  • spremenil: dpai ()

Lucio ::

ni finta v USB standardih, problem je datotešni sistem formatiranega diska. Predpostavljam da imaš ti NTFS, dvd pa prebalvlja FAT32.

ToneR ::

Zanimivo,

tudi moj AV receiver (Harman Kardon) ima zadaj mini USB priključek. Nisem pa vedel, da lahko nanj priključim zunanji hard disk. Lahko iz njega le berem, ali lahko tudi snemam nanj?? Je to res, ali si jaz vse skupaj napačno razlagam (sorry, nisem štromar), le kmečka logika.

dpai ::

Lucio hvala za nasvet, bom poizkusil. ToneR, če imaš vgrajen trdi disk v svojem snemalniku, potem lahko preneseš posnetke iz trdega diska v snemalniku na zunanji disk. Poglej v snemalniku, če imaš opcijo USB, potem lahko snemalnik bere iz zunanjih naprav: USB ključ, prenosni disk, MP3...

danix1 ::

Zunanji disk lahko uporabiš za predvajanje ampak samo pod pogojem:

1. Da imaš disk z lastnim napajanjem (torej oni mali laptop disk brez napajanja ni OK)
2. Da imaš disk formatiran v FAT

Takrat 99% naprav prebere disk ampak samo prvo particijo.
kar se pa tiče USB 1.1 in 2.0 pa ne bi smelo biti problemov z združljivostjo

@ToneR: iz diska lahko z Harmanom samo bereš MP3, WMA, WAV, ne pa tudi snemaš.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862233 (14723) Buffy
»

DVB-T videorekorder?

Oddelek: Zvok in slika
111679 (1404) delfin
»

Priklop zunanjega diska

Oddelek: Strojna oprema
493735 (2988) Stoyc
»

Predvajanje DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
102082 (1898) solatko
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497411 (6245) Lyon

Več podobnih tem