» »

Predvajanje DVD

Predvajanje DVD

sslazio ::

Prosim, če mi lahko kdo pove če lahko iz prenosnega diska 500 BG gledam DVD filme na DVD predvajalniku preko USB porta. dvix mi delajo brez problema, dvd pa ne morem. Zanima me ali je sploh mogoče.

tempoFlow ::

Načeloma je mogoče. DVD-ji so zapisani kot VOB datoteke, ki jih znajo nekateri DVD predvajalniki brati. Zatakne se ponavadi pri hitrosti prenosa, saj dosti predvajalnikov uporablja USB 1.1, ki pa je za predvajanje DVD-jev prepočasen.
Jaz raje pretvorim vse DVD-je v DivX ali pa Xvid, pa še dosti manj prostora zasedejo.

lakomlacen ::

Zdravo

Tudi jaz imam isti problem kot sslazio. DVD predvajalnik ima vgrajen hard disk in me morem kopirati posnetkov na prenosni disk. Obratno, da bi iz prenosnega gledal pa tudi ne gre. Predvajalnik mi ga sploh ne zazna.

Je kdo probal z usb ključem?

lp

Zgodovina sprememb…

tempoFlow ::

Lakomlacen, ali si poskusil povezati DVD predvajalnik z računalnikom. Morda ti ga spozna kot zunanji disk in lahko nato kopiraš na drug zunanji disk (s tem, da je tudi preko USB 2.0 to izredno počasno početje).

solatko ::

Samo če imaš formatiran disk v FAT32, NTFS ne prepozna.

lakomlacen ::

Ne, na računalnik še nisem probal vezat.

Vem pa da sem zunanji disk formatiral v NTFS, ker sem ravno na tem forumu bral da je folk imel veliko težav ker so imeli FAT32 sistem. Tako da bom verjetno kar pustil NTFS. A z FAT32 bi sigurno delovalo?

Bom pa probal na računalnik vezat.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Delovalo bi samo omejitev količine je pri dvd filmih problem.

sslazio ::

S katerim programom pa pretvorim DVD v DivX?

solatko ::

Google, malo poišč avi, mpeg v DivX.

Gazi ::

Če jaz prav razumem lahko preko NTFS normalno gledaš XIVD zadeve, če pa želiš gledat DVD filme pa potrebuješ zato FAT32 sistem...in kakšna je omejitev pri DVD filmih k jo nekaj omenjate, mogoče v količini DVD filmov na disku?

solatko ::

Predvajalniki na katere lahko priklopiš zunanji disk z posnetimi zadevami preko USB-ja, prepoznajo samo fat32 sistem, če imaš disk NTFS, failov ne bo predvajalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639081 (11130) JanezC
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019674 (12254) filipc
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
252897 (1938) dudl
»

povezava - predvajalnik DVD in trdi disk

Oddelek: Zvok in slika
62271 (2109) bomber1111
»

dvd player in zunanji trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
62550 (2466) AlienGT

Več podobnih tem