» »

Richard Burns Rally je med nami

Richard Burns Rally je med nami

1
2
3

A1eN ::

Mene pa zanima zakaj mi ko vozim pač po stezi mi drevesa ter ograje tako utripajo,včasih jih pa sploh ni in se zaletim v njih....Imam pa radeon 900o pro 64mb....Je zelo moteče..

OrlyTM ::

Caligula: ja Xpand rally je res hud ja.Grafika super,pa posnetke lahka shraniš,noro.


ne vem no ... sm probu demo, pa mi grafika lici cist na CMR4 ... prevec se blescijo vsi cari ... a je ze kdo to vidu v RL, da se tko sveti ko kak zvodnikov nasmeh ... :D

drugac pa probu sam z tipkami in filing kr OK, bom zvecer se mal na volan probu ... mam obcutek, da bo precej bolj "dirkaski" kot RBR, ki je prava simulacija in kjer je treba pac tut bolj pocasi vozit :)


lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OrlyTM ::

Kolega ma P4 2,6 in Radeon 9200, pa pravi, da mu ne dela ... v igro mu pride, pol pa vse tok steka, da se ne da vozit ... a je to pac presvoh grafa, al se da z kakimi gonilniki postimat? (gonilnike ze dolg ni updatal!)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

CoolBits ::

Igra je ZAKON z volanom...se pa treba potrudit tudi z nastavitvami avta.. po asfaltu utrdit in znižat pa diferenciale mal več na prednja kolesa... se odlično obnaša... priporačam vsakemu divjaku :D grafika odlična..rabiš že high end mašino :|

El Barto ::

No ja igra kar obeta. Imam pa enak problem kot A1eN ; se pravi ograja, drevesa, ovire,... utripajo oziroma jih ni.
Imam pa P4 2.0 512 MB grafa je pa R9100 128 MB, mam ta zadne driverje, SP2, pa sprobov precej nastavitev, pa je lahko samo še slabše (ni nobenih stvari od prej naštetih).

Če ima kdo kakšno rešitev, se priporočam.

CoolBits ::

Rešitev... boljša grafična najprej, ker pa igra porabi dosti procesiranja za fizikalno realnost tudi boljši procesor. Js dobim zadovoljive fps komaj pri 800/600/16 :|

sk8er ::

hja, men dela na XP2200+,512ddr,R9800Pro z okol 40fps na 1024x786 in vse na high, sam mi manka pa glavna stvar ...volan:\ , s na tipkovnici zgublam živce
Flip that sh*t!

OrlyTM ::

Mene pa zanima zakaj mi ko vozim pač po stezi mi drevesa ter ograje tako utripajo,včasih jih pa sploh ni in se zaletim v njih....Imam pa radeon 900o pro 64mb....Je zelo moteče..


moj kolega ma iste tezave z radeonom 9200 ... prej mu sploh ni delalo, zdej je pa updatal driverje, se pa da vozit, sam mu periferija okol utripa ko zmesana ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

CoolBits ::

Ena možnost je da si nastavite vse na minimalno in to direktno v datoteki RichardBurnsRally.ini kjer se lahko izklopi tudi forcefeedback.

Najnižje nastavitve: RichardBurnsRally.ini

[Settings]
ConstantForceMultiplier = -30
Depth = 16
ForceFeedback = false
Fullscreen = true
MinDepthBits = 16
MinStencilBits = 8
ParticleQuality = low
RenderCarShadow = false
RenderQuality = low
RunIntro = true
RunStartup = false
Sound = true
UseCubicEnvironmentMaps = false
UseEAX = false
UseSoftwareAudio = false
UseTripleScreenBuffers = false
WaitRetrace = false
XRes = 640
YRes = 480

OrlyTM ::

a je to ze kdo probu? ... a kr to kopipejstnem v .ini al rajs sam pregledam?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

CoolBits ::

To lahko kar kopiraš ja... lahko si pa potem še kaj po želji nastaviš.8-)

ginekolog ::

zanimiva, realna igra. Dela pa zelo gladko na 1280 high, no sicer pa grafika tut ni ranga doom3. Mi je bil nfs lepši.
Divers do it deeper.

mloncar ::

men lepo dela.. ..detajli na high, pri 1024!

od cca 40 pa do 110 frejmou! povprečje cca 70!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

alexb ::

Zivjo!

Meni stvar laufa lepo, vendar ne vidim polovice objektov. Tako kot so ze nekateri dejali, utripajo drevesa itd. Imam pa ATI 9100 64mega.
Poleg tega mi v treningu na drugi voznji vrze iz igre.

Kaka resitev?

sk8er ::

alexb: na treningu pritisni esc in pol izberi try al karkoli že, ker če enter prtisneš res ven meče
Flip that sh*t!

alexb ::

Ok vn me ne mece vec, mi pa se vedno gozdovi utripajo kot nori. Na tistem poligonu na zacetku treninga ne vidim robnikov in tiste hisice na drugem koncu poligona..vse utripa..

poga ::

zivjo!

A kdo mogoce ve, kako se nastavi "default controller"? Imam namrec MS Sidewinder joystick, katerega mi igra prepozna in mi potem tipkovnica ne deluje (oz. deluje samo delno - zavijati se ne da) ... Motece je, ker moram tako pred zagonom igre vedno joystick izklapljati (USB kabel iz racunalnika), da mi tipkovnica normalno deluje...

p.s.: saj vem, saj vem, volan bo treba nabavit ;)

tnx, Poga

||_^_|| ::

tuki enake težave z utripanjem na dveh mašinah radeon 8500 in 9000mobility. Sploh ni dreves in vode, oz vse utripa.:(

Haby ::

Pr men pa pride v igro in potem pri lovdanju zmrzne. Kdo ve kaj bi bilo, instalirana je pa iz fajla rld-rich
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

slikar ::

Ali laho da kdo link za demo. Probal z googlom pa nič našel.

LapD ::

seveda da nisi našel če demota še ni:) Kar se pa tiče rld-rich pa mislim da komentar ni potreben :D

Tilen ::

LOL :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Romčy ::

No Burns je prepočasen za mene. OK ok se ne bom hvalu. Francija 1stage 2.43.57. Bom pa sigurno prišu pod 2.40 ker vem kje imam še rezerve. Dej naj pove kdo rezultate da se malo dajamo, ampak poštene !!:D

Haby ::

Kar se pa tiče rld-rich pa mislim da komentar ni potreben


No care pa komentiraj za naj k smo glupi??!! Mislim da tle nima vecin folka originala in me zanima kje so dobil spil.
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

bond007 ::

Jst mam francijo okrog 2.42 ... ka romcy.. sam francijo špilaš al ka? Dei povei case ostalih chalangov :\ >:D

BlackHole ::

Vas je kaj, ki se matrajo s tipkovnico in ali se da uživat tudi z njo? Koliko sploh stane kvaliteten volan?:D

OrlyTM ::

AFAIK se da cist lepo vozit tut na tipke, pac, mal se prilagodis in gre ... je pa povsem druga izkusnja z suvalnim volanom, to pa res!

Dober volan pride 35k/sit :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

bond007 ::

Mal sm se zmotu. Evo čas za francijo:



Drgač pa jst tut furam na tipkovnico. Ene proge se kr fain da sfurat, sam je pa ene par takih, kjer nč ne morš.. Uglavnem zakon špil.

||_^_|| ::

a je že komu ratal odpravt bug z utripanjem dreves?

Frgazor ::

nak, meni na r9000pro 64mb utripa vse kot zmešano in igra krešira. malo manj krešira če izklopim vse detajle.

||_^_|| ::

zgleda da je blem sam na ATI karticah..

Tilen ::

meni nic ne utripa.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BlackHole ::

Meni nič ne utripa (Geforce 4200), ampak na tipke je pa res težko vodljiv, precej precej težje in drugače kot Colin. A se ga bo dalo z vajo normalno obvladat ali ne bo šlo na tipke?:D
A je z volanom tudi težko ali se ga že na začetku obvladat? Je v redu igra sicer. Všeč mi je,č e zapelješ prek kakega holda, ali štora, da se ne zabiješ kot v steno (Colin) ampak lepo preko ali pa nasedeš. Tudi lesene ograje, se da podret ob cesti.
LP Marko

OrlyTM ::

zgleda da je blem sam na ATI karticah..


tell me something new :\ ne vem no, vecina folka k ma z spili probleme, ma ATIjeve kartice (ali bolje, gonilnike) ... nekateri smo pa zadovoljni nvidia userji ;) hehe ...

Pa da nebi bil kaki flejm war zele, igra vsekakor seka, sam na Radeonih 9200 in nizje ma veliiike tezave! (3je kolegi majo 9200 in isti problem z utripanjem dreves)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

alexb ::

OrlyTm

JSt bolj mislim da je problem v igri ne v ATIju. Ne vem zakaj je to prva igra kjer imam dejansko probleme. Far Cry, Doom3, Vietcong, CMR, COD..
To vse dela. BP. Tu pa kar nekaj utripa. Pa na random mece vn iz spila.. Za moje mnenje je spil dokaj podn. Da ne govorim o tem da pr 80tih bp postavis rally avto na glavo, da ne govorimo o tem da te pr 50 ce mal volan premaknes takoj odnasa..

Senzacionale ::

Hmm
zdele sem probal ta rally, je kr col, sam takoj avto razbijem, v šolo pa nočem :)

Men na ATI radeon 9800se@pro del BP. Na 1024x768 čist brez problema, po mojem niso driverja od atija kriv, drugač pa probite omega driverje, te mam jaz in stvar dela.
http://www.dostavahrane.si

ssokec ::

Ali mi lahko kdo da iz registrya podatke o špilu?
Sem windowse nanovo dal špil še vedno del amapak ne morem dati patcha za špil ker ni več nastavitev v registryu.

regedit->find richard burns rally ->export to file (neki tazga)

falj mi pošljite na ssdmmate@hotmail.com

Hvala.

ČIP 008 ::

Meni na 1280x1024 dela tekoče brez problemov in to na GF ti 4200. Edino zvok motorja od znotraj je tuleče cvileči skratka popačen in to me zelo moti, od zunaj pa normalen. Kaj bi to bilo? Igra je vredu boljša od Colina le hitrost in pospeševanje se mi zdi pretirano, pa saj rally ni formula.

kilergas ::

Pr colinu al gres 20 al 400na uro je isto,.tukaj pa ti da lep obcutek med 20 na uro in 210, (ce se prej ne razbijes) :>

zvitorepec ::

Za tiste, ki jim utripajo drevesa in okolica: to se dogaja samo s catalyst 4.9 driverji; s 4.4 in 4.8 deluje bp (vse tri verzije sem testiral). Imam pa R 8500le @ 275/275. Ocitno imajo zadnji driverji neko napako v zvezi s starejsimi cipi, ki je v prejsnjih verzijah ni bilo.

Imam pa tezavo z random zmrzovanjem, ki je se nisem uspel odpraviti - ideje dobrodosle

P.S.: pa ne pozabite pred instalacijo odstraniti stare verzije driverjev, ker ce jih kar povozis so potem rahle tezave (no vsaj vec dela kot je potrebno obicajno)
HOWGH!

skyline ::

emm...CIP 008:
vsak WRC avto ima pospeske od 0-100 okoli 3s - na vsaki podlagi.8-O men se zdijo hitrosti v RBR zlo realne v primerjavi s Colinom, kjer si letu 200km/h kadarkol si hotu...:\ tle je dosezek ce grez cez 150 pa se ne razbijes...
;>

mloncar ::

pospeški WRC avtomobilov

med 3 in 3.5s do 100km/h, odvisno od podlage! najboljše pospeške seeda dosegajo na asfaltni podlagi, kjer je najman vrtenja koles v prazno (najboljši prenos moči na podlago)!

drugač je pa BRB zelo realen glede občutka hitrosti in samih pospeškov! zame, najbolja simulacija relija!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

zvitorepec ::

Tudi zmrzovanje je odpravljeno in sicer kar s catalyst 4.8 driverji. Vceraj se po 3 urah ni niti enkrat sesul, tako da predlagam vsem to verzijo.

Se strinjam s temi podatki o pospeskih, ki so prav brutalni.
Na zacetku sploh nisem mogel obdrzati avta v ravni liniji in mi je poskakoval kot podivjana mula (igram pa s tipkami in zato je vse skupaj se tezje). Zdaj sem zadovoljen ze, ce se prevrnem 1-2x na etapo :P
HOWGH!

Frgazor ::

izsz 4.8 ne dela popolnoma nič. to je tudi razlog zakaj sem naložil 4.9, s katerim pravtako ne dela nič.

El Barto ::

Žal tudi na R9100 ni nobene spremembe, neglede katere catalyste imam.

Zgleda da bo treba počakat na kakšen patch za igro ali pa mogoče catalyst 4.10.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Tilen ::

teh se dolgo nebo
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

zvitorepec ::

Mogoce ima pa kaj pri tem directx 9. Sam imam nalozeno verzijo 9b in je ok; mogoce je problem v verziji 9c
HOWGH!

mloncar ::

Se strinjam s temi podatki o pospeskih, ki so prav brutalni.


že tej podatki od WRC avtomobilov so breutalni, de sploh ne govorimo o pospeških npr. 205 turbo, audi S2 turbo, lancia S4, R5 maxi turbo in podobni, ki so imeli 0-100km/h tolk ko ma formula 8-O 8-O
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

||_^_|| ::

audi v reliju je bil S1 ne S2, S2 je 80 coupe 2.2T. 8-)

mloncar ::

ups.. ..sm narobe napisu, pa prau mislu! se oproščam za napako!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474350 (3315) opeter
»

Rally Simulacija - How hard can it be?

Oddelek: Igre
333110 (1524) Decorator75
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210446 (6702) frenk
»

NFS-U2 in podo0bne dirke - par začetniških vprašanj...

Oddelek: Igre
61392 (1304) Thanatos
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408508 (5687) PrimozR

Več podobnih tem