» »

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID

««
«
1 / 6
»»

Tr0n ::

Nova Codemasters dirkacina, ki uporablja odlicen Ego pogon (Colin McRae: DiRT) in izgleda res obetavno.

Uradna stran
Wiki
Videos
  • zavaroval slike: Tilen ()

iLichu ::

ja igra bo konkurirala forzi 2 in gt5 :D

Tr0n ::

GT5 ima velik fan base, tako da dvomim, da ga bo katera dirkacina resno ogrozila. Ima pa GRID definitivno potencial.

Orbit89 ::

Pa tudi ProShit je med konkurenco.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

iLichu ::

jst ne vem kako je lahko GT5 simulacija,če avti nimajo poskodb

Tr0n ::

Race Driver: GRID to include integration with eBay Motors

Codemasters and in-game ad firm Engage have announced that the upcoming Race Driver: GRID will feature integration with the eBay Motors marketplace, allowing players to buy and sell in-game vehicles in a "realistic setting." GRID's love affair with eBay doesn't stop there, with the online auction house also sponsoring a race series in the game called "The eBay Motor Muscle Series," allowing players to the race the eBay Motors Mustang GTR concept car in downtown San Francisco, Long Beach, Washington D.C. and Detroit.
Sweet. :)

Ales22LJ ::

in gdaj pride vn :)

destroyer2k ::

Tr0n

Nekaj me zanima, ko se mi res ne da iskati tega, ta igra ali bo vsebovala že ray-tracing? Ker vem da so codemstar omenjali da bodo dal v nov pogon za avte notri ray-tracing in me zanima to.

Tr0n ::

Heh, dvomim.

destroyer2k ::

Tr0n
thx

Potem zgleda bo v naslednjem pogonu dano notri.

Zgodovina sprememb…

dukenukem ::

za zdaj kažejo samo animacijske filmčke,js bi raj vidu posnetke, ki kažejo igro ko voziš;)glede na zadnje race driverje ,bo tole en podobn šmorn ,narejen da ga igra čimveč folka, kar prinese arkadno dirkanje

Tr0n ::

Ce si igral DiRT potem priblizno ves, kako se igra zadeva. Ni ravno simulacija, ni pa tudi cista arkada.

Tr0n ::

Demo ta teden!

Zakaj bo GRID boljsi od GT5?

Tilen ::

Hudo!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

t3hn0 ::

uf...zgleda res hudo ;)
^.^

dukenukem ::

počakmo demo ,bomo pol govorl ,ker tole so lahk same animacije

Pesimist ::

naja sem huge racing fan, but this doesnt blow me away. Se GTA4 ma bolsi damage kot GRID :D

Nazalost prevec ljudi mislis da je racing = zaletavanje. Vbistvu pa ma z dirkanjem tolko skupnega kot pistola in en norec z nogometno igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

matija14 ::

Komi čaka igro, izgleda fantatično. Nobena dirkaška igra pa ne more konkurirat Forza 2.

Tr0n ::

Sorry Sawyer, ampak Ego engine ima trenutno najbolj dodelan damage model. Nalozi si DiRT, pa bos vido. :)

Pesimist ::

nerabim vec nic druga. Mam nekaj bolsega but cant tell NDA pac :D

Zheegec ::

GT5 je tako in tako poden, grafika in fizika sta blazno slaba. Dirt je super, tole bo nekaj podobnega, samo da bo cestno dirkanje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

destroyer2k ::

ALIEn3001

Grafika na gt5 slaba? Od kod pa tebi to grafika je odlična tam, edino kar je slabo glede grafike je to, ker avto je zelo dobro narejen, ampak so pa trava slabe grafike in tudi dosti je 2d gledalcev (kartonasti). Ampak še vseen je zelo dobra grafika.

Zheegec ::

Grafika je na nivoju PCja par let nazaj. Slabe teksture, praktično nič anti-alisinga, pozna se da je slika na 1080p upscalana.
Slabša, kot pri GTA4, pa tudi tam ni nič posebnega.

Sprobano na dveh TVjih, en projekcijski za nekje 5000€ in en Sony full-HD za nekje 3000€. Zraven seveda G25 volan, kot se spodobi.

Colin Dirt povozi GT5 glede igralnosti, fizike, sploh pa glede grafike. In to po celi črti. Grid bo pa najbrž samo rahlo dodelan engine, torej tudi bistveno superioren GT5.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Pri GT5 me prevec moti sterilnost. Sterilnost prog, avtomobilov in na splosno cel videz je tako fino porihtan, niti enega kamencka ali kaj umazanije kje. Bljak.

borchi ::

> Mam nekaj bolsega but cant tell NDA pac

NDA pri kateri ne smeš povedat niti glede česa si sprejel NDA?! uau!!!

sicer pa, če to ni iRacing (ki je ravno danes prešel v beto) me niti ne zanima... vse drugo je za froce... :D
l'jga

RC14 ::

Zgleda hudo, upam, da bo tudi igralnost dobra. Komaj čakam.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

dukenukem ::

čas je, da nardijo nekaj tazga, kot je bla toca 2 pred leti

destroyer2k ::

ALIEn3001

Upscale? Od kodpa tebi to, ker to je ena redkih iger katera je full 1080p brez upscale samo dovnscale je v tej igri.

Nevihta ::

Se vedno mislim da so to igrce za otroke.

Zanimivo je predvsem to da nihce ne omeni Richard Burns Rally-ja-za moje pojme razred pred vsemi kar se simulacije tiče.
Nevihta

Tr0n ::

Demo v petek.

t3hn0 ::

sele :( ;)
^.^

ru7 ::

RBR ti nič ne pomaga, če ti sede po dirkališčih se furat. Je pa fizika huda, prav tako v LFS >:D

dukenukem ::

mah rbr tud ni tok hud ,mal spremeniš nastavitve in avto skače, kukr da ma skokice ,a to je zate simulacija :))

Tr0n ::

Za 360 je demo ze zunaj, za PS3 pa enkrat danes. Se vedno nic informacij o PC demotu.

matija14 ::

Že veselo downloadamo demo!

iLichu ::

Rippy ::

Načeloma ne igram več takšnega tipa iger, Need for same mi je čisto okus pokvaril. Ampak ko gledam video/trailerje od te igre mi adrenelin gor skoči, komaj čakam! :D

Tr0n ::

evo xbox 360 demo video http://www.gametrailers.com/player/user...
Opa, cool stuff. Tole je damage model!

Thx za tole.

bidybolder ::

We found a problem with keyboard input stalling single threaded PCs due to a lack of time allowed for the keyboard update to run. A by product of our recent preformance tuning I'm afraid. We could not realease a demo with this problem in it, but it's now been fixed and the demo is being prepped as I speak. Just waiting for the final nod from QA, which I suspect will come early tomorrow morning GMT. Source
2016: i3 6100/TS15A|Z170i Pro Gaming|16GB Dark Pro 3200MHz/C16
RX 480 8GB|G2460VQ 75Hz|SM951 256GB|3x 750 EVO 250GB R0|
SUGO 07/600W|G610 Red|G503 PS|G640|G633|F310

matija14 ::

Jah kaj rečt....pričakovano, bolj arkadna ampak meni vseeno zanimiva igra s prelepo grafiko!

Pesimist ::

Razen dobrega vizual damage modela ni nic dobrega o tem arkadnem spilu za povedat. Probal Xbox verzijo. Sux. avto zvil v malo kocko pa sevedno dohiteval AI ceprav sem mogo stick levo drzati na ravnini. ;(

Se vidi da je spil naret za zaletavanje in ne dirkanje. Longlive codemasters. Zato bi jih zrediral z mape sveta ker izdajajo dirkalne spile z primarnim namenom se zaletavat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

GRID > GT5

Skankulja ::

Čista arkada po videu sodeč. Žalostno, ni kaj. Sem upal vsaj na semi-simulacijo. Je sploh še upanje za nas sim-freake (kaj novega na vidiku mogoče)? ;)
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Pesimist ::

novega edino iracing. Starega razni rfactor modi pa GTR2. Drugo je bol tak tak. ziher se je LFS, kaki Netkar2.0 pa take fore dobre. Ampak bol easy je z GTR2 in rfactorjem na race2play dobiti pac kvalitetne dirke.

Tr0n ::

Ni cista arkada, ampak ena taka fajna mesanica, ki je ravno prav arkadna in ravno prav realisticna. Pa vizualno in tehnicno vrhunska zadeva.

Fun stuff torej. :)

t3hn0 ::

njihovo obvestilo od vceri:
We've had some demo-specific bugs crop up, at the very last minute, and we can't release the demo with those bugs still unresolved. It wouldn't be good for codemasters, and neither would it be good for the PC fans of GRID.

I'm sorry you'll have to wait a little bit longer, but it'll be worth it.
^.^

Meizu ::

ah... pa pri vseh je enako dej...

Tr0n ::

GLAVNI ::

WUHU!

Orbit89 ::

Ze pobiram...:D
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916594 (3172) Buggy
»

Grid 2 Uradna Tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515098 (3219) PugPlug
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815438 (7700) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329270 (21640) Jst
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313008 (9233) thebaloh

Več podobnih tem