» »

Dirt 3

Dirt 3

1
2
3

Tr0n ::

Meni pa dela normalno na ultra settining. Siba ko nora. :)

LeXani ::

dandanes mularija sam še to gleda kako ima igra dobro grafiko..kam smo prišli...
Čas prve prijave 04.11.2005

kmetek ::

To so starši krivi, ker jim dajejo €.

Sssaga ::

Res je! Kdor sam plača IN sam sestavi komp, še toliko bolj ceni lepo sliko :P 8-)

tt2 ::

Sem kar vesel, ko vidim, da sploh ni razlike med dx9 in dx11, ker se držim win XP kot pijan plota in dokler ne bo nekega napredka (pomojem predvsem zaradi konzol) ni šans da kopujem nov komp in menjujem windowse. Na radeonu 4850 prežveči vse lepo kar mu daš. :D:D

jizzer ::

kak se sploh vklopi DX11? V Optionsih za spremenitev te funkcije ni?

Buggy ::

dx11 se ne vklaplja (ce imas temu primerno okolje), ker je nastavljen po defaultu...lahko pa ga izklopis (v primeru tezav) tako, da v "../ My Documents / My Games / Dirt 3 / HardwareSettings" v file-u "hardware_settings_config.xml" postavis spremenljivko directx forcedx9="false" -> true

MajstrZvasi ::

Itak nima veze ker še noben špil ni izkoristil potenciala dx11 niti 10%.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Buggy ::

vceraj je igra preko GFWL javila da ima popravek. Popravek je velik cca 500MB naj bi pa zajemal tudi dx11 loading crash fix:

• Time of day and weather options are now correctly saved within Jam Session save/restore slots.

• Fixed an occasional loading screen hang which could leave the player with a black screen.

• Fixed a soft lock when removing the Ethernet cable on some screens during a LAN session.

• Battersea Compound – Parking Lot environment updated to ensure that smash blocks are always present.

• Resolved specific instances of the player being able to drive into areas of crowd.

• Corrected a rare issue with online staggered start team events which could lead to incorrect team scoring.

• Fixed a very rare physics issue which could lead to the player’s vehicle falling through the world.

• Fixed two graphics issues which could lead to a crash when changing resolution or resizing the windowed game to a height of 0 pixels.

• Resolved an issue preventing Player 2 from re-binding their controls if using a keyboard within a split-screen event.

• Fixed an issue which, in specific circumstances, could lead to a spectator seeing incorrect progress during a multiplayer Transporter event.

• Minor corrections to track boundary and reset lines.

• Fixed an issue which will occasionally cause the green ‘infected’ effect to be applied to the player’s car during loading between Outbreak events.

• ‘World Record’ and ‘Personal Best’ symbols now correctly appear within all circuit-based time trial events.

• Correction to particle behaviour during high speed collisions, avoiding any instances of them spawning in the wrong direction.

• Minor finish line adjustments to avoid the possibility of bypassing them in some routes.

• Fixed an issue which lead to the driver’s hands clipping when in the interior camera ‘brace’ position.

• Resolved an issue which would occasionally prevent the ‘World Tour’ tetras from spinning within the front end.

• Resolved an issue which could lead to some vehicle cards flickering within the front end vehicle select screens.

• Adjusted a small number of text references and menu options for the ‘VIP Pack’, which should be referred to as the ‘Free Car Pack’ for PC.

• Various stability fixes.

MajstrZvasi ::

Sam so debili popravili so vse a najbolj očitne zadeve niso. Vsakič ko zaženem špil moram na novo nastavit volan ker ga špil ne shrani.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

ABX ::

MajstrZvasi je izjavil:

Sam so debili popravili so vse a najbolj očitne zadeve niso. Vsakič ko zaženem špil moram na novo nastavit volan ker ga špil ne shrani.


Ko zaženeš igro pritiskaj tipke na volanu in ne tikaj tipkovnice.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Buggy ::

ABX je izjavil:

MajstrZvasi je izjavil:

Sam so debili popravili so vse a najbolj očitne zadeve niso. Vsakič ko zaženem špil moram na novo nastavit volan ker ga špil ne shrani.


Ko zaženeš igro pritiskaj tipke na volanu in ne tikaj tipkovnice.

to je sicer res, sam je res zalostno da tega niso odpravili...pa dx11 meni se vedno crasha na lodingu :(

ABX ::

Kaj češ, meni čaka na polici dokler ne uredijo problemov. Je škoda si pokvarit okus, ker zgleda super igra.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MajstrZvasi ::

Nope ne deluje še vedno moram vsakič skonfigurirat mislim a je to tko faking težko popatchat zadevo da se cfg zapomne tipk če bi bilo vsaj normalno kot pri ostalih špilih cfg nastaviš daš read only pa je.
Drugače so poštimali pri nvidiji špil z novimi driverji glede performanca.
gtx480 - 1920-1080 4XAA ULTRA SETTINGS dx11
 1

1

Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

Sssaga ::

Split Screen :)

aljaz-selmer ::

Jaz imam pa problem s shranjevanjem. Vsakič ko naredim kakšno spremembo in mi špil hoče shraniti se mi pokaže okno iz Windows Live in mi napiše:

Profile save failed.
Save failed. Do you want to retry?

Na windows Live sem vedno prijavljen. Ali kaj delam narobe?

Engineer_SLO ::

problem s tipkovnico G110 še vedno ni rešen, sramota.... :((
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

FishFreak ::

tud men je drkala tipkovnica..baje zard tega ker ima usb priklop..sem si nabavu eno dzabe tipkovnco k ma samo PS/2 priklop in dela k šus :)

Buggy ::

...mene pa zanima, ce ima kdo tezave z lagom pri online nacinu?

Na vsake toliko casa za cca 10-150 sekund, dela kot po diapozitivih, potem pa spet kot da ni bilo nic.

Preverjeno vse zivo, GFWL, driverji (mrezni, grafa) rapture3d nova verzija, vsi nepotrebni servisi ugasnjeni...nic ne pomaga.

je to serverski problem ali morda peek time ali kaj drugega?
Ima kdo od vas kaksna podobna opazanja, ideje?

Sigle player je OK

je pa sistem: W7 64bit, Amd platforma quad, nvidia grafika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Sssaga ::

G25 v akciji


Sssaga ::

Dirkanje z različnimi legendarnimi rally avtomobili

Uživajte!


Sandi1987 ::

V Joker-ju ima oceno 55 %. Ali je vredna igranja? Ali naj nadaljujem z igranjem ali naj jo izbrišem?

Bolf3nk ::

jebote joker pa ocene. kaj gledaš druge. Sprobaj pa vidiš, če ti je ok ali ne,:))

bluefish ::

Ali naj nadaljujem z igranjem...
Očitno si igro že igral in si najbrž ustvaril nek vtis.
Meni osebno je bil Dirt 2 boljši in sem tole prenehal igrati po tretji sezoni v igri. 55% se mi kljub temu zdi malce prestroga ocena, vendar pa jim sam več kot 65 tudi ne bi dal.

Sandi1987 ::

Hvala za mnenje. Igro igram z volanom in se mi sploh ne zdi tako slaba, samo sem se začudil, ko sem videl oceno v Joker-ju. Sem gledal opise na drugih spletnih straneh in ima povsod približno oceno 8.

Berserker ::

Mah jaz sem ko igral pri sosedu, vozi se tako kot da avto dobesedno podivija in cel čas drsi. Čisto drugačen občutek kot v Gran Turismo 5 Rally eventi.

FishFreak ::

men je pa glih to všeč k lahko zganjaš vragolije vsepovprek..pri GT5 je vse monotono-sem imel filing da se avto nikamor ne premakne,tudi če se pelje 200km/h..ni nekega hitrega tempa pač pa je potrebna 100%na koncentracija :)

mihec87 ::

Sandi1987 je izjavil:

V Joker-ju ima oceno 55 %. Ali je vredna igranja? Ali naj nadaljujem z igranjem ali naj jo izbrišem?

WTF..
Človek pa kaj ti igrco igraš zaradi ocene v reviji ali zaradi zase ali si totalno brez svojega okusa/mnenja in slediš ostalemu tropu kakor pač le ta narekuje?

Buggy ::

igra je res na online nekaj tako zabavnega kot ze dolgo ne...jezen sem le na developerje ker ne porihtajo tako ocitnih bugov, ki jih je poln cel njihov support portal

m4x7 ::

Če bi kdo vozil prvenstvo ;)
Povezava!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m4x7 ()

Sssaga ::

Wow, takoj! Sam ... ni original :/

Eh, škoda

m4x7 ::

Saj dobiš original že za 15€ (Steam) ;)

LeXani ::

igra bi bila perfektna, če..bi bila samo zvrst rally (tudi starejši 70,80,90ta), samo rally ter seveda super special. potem predvsem daljše proge ter raznovrstne in zanimive (cmr2), izboljšat krmiljenje avta..da bo bolj realistično in bolj zahtevno, ter dodat raznovrstne bonbončke..da bi tudi doživel progo (v 80tih so se množice zgrinjale na progo naprimer), da bi imel servisno cono da bi uštimal avto, pa da bi med hp-ji lahko peljal..itd. grafični pogon je super, zvoki avtov so pa preveč enolični, in premalo izraziti..sploh na starejših avtomobilih.
škoda.
Čas prve prijave 04.11.2005

matija14 ::

...pa še nekaj...po cca. 5-6 urah kolikor sem preigral, se igra začne strašansko ponavljati(v mislih imam proge). :(

LeXani ::

normalno da se..totalno brezveze. odpelješ progo (so same kratke), pol imaš naslednjo in ugotoviš da greš po isti progi samo v obratni smeri. ahh..booring..
Čas prve prijave 04.11.2005

Buggy ::

a ti na progi gledas okolico ali se boris s casom (drugih ali svojim) ter ugotavljas, kako se bolj pravilno odvoziti ovinek?

cudim se da niso vozniki F1 ali pa se huje NASCAR-a do sedaj ze pocrkali od dolgcasa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

bluefish ::

Če imaš fetiš na vedno enake proge in ovinke ter poteze, potem kar, vendar se rally v realnem svetu precej razlikuje od tega.

Buggy ::

Ja v online in time-trial nacinu imam fetis, da na progi naredim boljsi cas kot prejsno voznjo.
Za gledanje okolice si pa privosci test drive unlimited, kjer bo igra ta tvoje pojme bolj "razgibana"

Sssaga ::

No ja, še zmeri je zakon. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Sssaga ::

2 volana na 1 PC

Sssaga ::

2 volana, 2 monitorja (3840x1080) in 1 PC

:D




HOW TO?

Poglej video na YT in si oglej info.

Kamion ::

Kje v Sloveniji bi lahko dobil igro Dirt 3 Complete Edition za PC?

LP M

Pipi_Karamba ::

Igra še kdo tole pa bi bil morda kdaj za kako dirko z modifikacijo ACAT (all cars, all tracks)?

dottor ::

Škoda da Monte Carlo DLC stane 800 točk oz. 18€ :8)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

da ne bom smetil Steam teme:

Etola sedaj DLC-ji niso vec problem...saj ce imas vanila Steam verzijo D3, dobis zastojn oz. kot novo instanco v library D3 Complete edition (vsi DLC-ji)...isto naj bi vlejalo za retail/box/digital edition userje, vendar je tam lahko se kaksna tezava z aktivacijo tega kljuca na samem Steamu. Nekaterim je zacelo ze delati, meni se vedno ne deluje.

Druga tezava, ki jo sedaj opazam na novem D3 CE in je kot vidim prisotna tudi pri drugih userjih (klikni negativne reviewe) pa je, da volan konstantno vlece v desno.

Imam Fanatec GT3V2 in v stari ratail GFWL verziji dela volan normalno (kakor tudi v drugih spilih) v CE pa navkljub temu da imam iste nastavitve za volan (preset ali mapiranje ne igra vloge) volan na ravnem konstantno vlece v desno. Ce izklopim FFB ingame je stvar OK...se bolj natancno, ce settiram srednjo nastavitev pod vibration and feedback na 0 potem tezave ni...seveda to ni za vozit, samo tako za info.

Se kdo s podobnimi tezavami?

Mimogrede: Leaderboradi (rekordi WR, PB) so v CE verziji pobrisani in gre vse od zacetka, prav tako na novo zacnes s profilom LVL 1 (starega se ne da uvozit), ter pocasi odklepas avtomobile. Isto se ne mores povezati iz CE verzijo na retail in obratno v multiplayer. PA seveda ni vec GFWL-ja, tako da frende ki si jih prej imel na njem, si sedaj izgubil...dobro jih je predhodno opozoriti poslati ingame message :)

Buggy ::

ocitno se problema z volanom pri CM zavedajo, se vedno pa mi ni jasno kako je to slo lahko cez vse teste. Gre namrec za zelo veliko stevilo volanov s tezavami.


justbiglee [developer] 7 minutes ago
Hi all,

Just wanted to say we are looking at getting this fixed, we can get to the bottom of the problem quicker if you can all provide us with more information. If you haven't all done so could you provide the info requested here please? http://steamcommunity.com/app/321040/di...

Thanks :)


http://steamcommunity.com/app/321040/di...

http://steamcommunity.com/app/321040/di...


BTW: moja retail koda se vedno ne deluje, ceprav je zelo veliko stevilo reportanih primerov od razlicnih online supplierjev, ki so tekom dneva zacele delovati...upanje ostaja, za oba problema :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kurzweil ::

Tale igra je totalen šrot. Kar se fizike tiče je obup (avto iz ovinka kdaj poleti kot, da bi vrgel prazno kartonsko škatlo, tu mislim sam izgleda poleta). Igralnost obupna, glasba obupna, meniji tečni. Sem jo že prodal dalje za 5€ ceneje. WRC3 je proti temu skropucalu simulator. Kar se DirectXa tiče mi je popolnoma vseeno ali podpira 9 ali 11, isto velja za grafiko če je le znosna. Važno je da je izkušnja prava, realna, driftanje kot se reče, ne pa neko arkadno sranje.

_geek_ ::

No, saj nikjer ne piše da je to simulacija. Meni je kar všečna zadeva. Je pa res, da če je želja po sim, potem je v digitalnem reli svetu edino RBR dobra izbira, al še kaj drugega obstaja na tem nivoju?

Buggy ::

mali follow up, za tiste ki ne spremljate dogajanja na steam forumu:

Zelo zalostno dejstvo, kar se situacije z GFWL kljuci pri migraciji v steam dogaja. Doloceni, ki smo takoj, ko je leta gospodovega 2011 igra izsla, kupili kljuc (takrat prepisan iz skatelne verzije) smo ostali na suhem. Codemaster se je namrec odlocil, da v kolikor si kupil kljuc pri supplierju, ki je prodajal samo kljuce in za DL igre navajal torr omrezja smo zviseli. Konkretno nas je vec kupilo kljuc pri http://gamecards.eu/ na ta isti GFWL account smo pripeli se nebroj DLC-jev, kupljenih preko marketplace-a in ceprav je bil na CM poslan email z racunom ter kodo, se po vec dnevih nihce se ni javil, ne z negativnim ne s pozitivnim odgovorom. Se bolj je zanimivo, da so dolocene trgovine, kjer so tudi prodajali digitalne kljuce na white listi ...G2A recimo.

Pa recmo da jih tukaj se nekakoko razumem (sploh ker jim je enkrat konec 2012 leaknilo vec tisoc kljucev ven).
Ni mi pa jasno kako je lahko po dveh tednih se vedno popolnoma unicen forcefeedback na volanih, kjer izjem med proizvajalci volanov sploh ni! Vsi so neigrabilni, ker vedno vlece v desno...stvar popolnoma lepo dela tako na retail GFWL verziji, kakor tudi na Steam standard editnu. Problem je zgolj "senkan" Steam CE. Zalostno je ze to da je sel tak spil ven, se bolj pa da toliko casa rabijo da pinpointajo problem, sploh ker imajo referenco ;(

_geek_ ::

Če se ne motim je včeraj prišel FIX za FFB ko je volan v desno vleklo, a je kdo že kaj probal?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 5 (Codemasters)

Oddelek: Igre
333117 (1789) DamijanD
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941261 (20277) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474361 (3326) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815454 (7716) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329330 (21700) Jst

Več podobnih tem