» »

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID

««
6 / 6
»
»»

zisk ::

Jst bi si pa kar malo to temo sposodil, ker imam nek problem z grafiko ceprav se mi zdi, da le tega ne bi smelo biti...sicer pa mam patch 1.1, vendar mi je tudi brez patcha 1.1 delalo isto:

no Imam visto ultimate sp1...vsi update-i,
core 2 quad q6600
8GB rama,
radeon HD 4850 512mb rama...zadnji driverji,

problem je sledec: cist na random mi vrze ven iz spila vcasih po prvi dirki vcasih po drugi dirki,...vcasih celo zdrzi malo dlje...napise mi namrec da imam premalo virtualnega spomina...imam pa kr vse na high...oz na najvec...morda celo ultra....

kaj bi lahko bilo narobe...morda kdo ve? ali je pac samo moja graficna tako slaba...ceprav mislim da bi moralo delat glede na to, da mi tut BiA HH dela lepo, in se nekaj novih spilov delal lepo...no tudi crysis dela use na veryhigh...torej? kdorkoli?

Valvoline ::

Daj si gor patch 1.2
Trenutno je špilam na mojo staro x1900gt vse na med nastavljeno vedno cez 70-80fps,2g rama,e2160 na 3ghz. Tko da v tvojem primeru bi moglo letet vse na max z 100+ fps.Če ti kaj ne rata pa zmanjšaj na med nastavitve tako k jaz. Je čist zadost in super grafika.

zisk ::

mnja...nov problem mam...sm ze dal gor patc 1.2 samo ni tak kot bi moralo biti...se vedno dela isto..mece ven kot da imam premalo rama...no pa se ta problem..sploh ne morem driftat...ker ko izberem drift...tm pr japoncih...ko izberem avto..zacne loadat...in pol vrze ven...:S samo avto sem pa lahko kupil...sem pa ze odigral eno japonsko...tisto prvo...tako da zgleda za enkrat da je samo drift problematicen :S se kaj drugega?

Valvoline ::

Imas piratsko igerco....:D tako k jaz....8-)
Ne preveč o tem...
Da se dobit patch na internetu ki drift zadevo porihta... mal se potrudi.

Engineer_SLO ::

jaz imam pa en drug problem,to je v multiplayerju pri rankih....

vedno ko začnem igrati mi rank začne iz začetka,čeprav mi ostanejo vsi kilometri ki sem jih prevozil in vsa ostala statistika,samo rank me zajebava...

ima kdo podobne težave?

rešeno,fora je v tem da ranke prišteva na cca 24 ur...
čudno ampak resnično....
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Zgodovina sprememb…

Engineer_SLO ::

sedaj sem pa še jaz upadel v problem...

ko zaženem igro se le ta zažene normalno do filmčka,nato pa čne strahovito štekati in to traja kakšno minuto da se zadeva stabilizira.
nato lahko singelplayerja normalno igram,ne morem pa se nikakor povezati na net,ker se takoj ko izberem destinacijo začne zatikati in se ne morem povezati.
poizkusil se reinstal,nove gonilnike iskal kakšno rašitev na netu,vendar odgovora niosem dobil.
poizkusil sem brez patcha,nato z patchom ,potem še pri low nastavitvah,vendar ne morem nič
vse ostale igre delajo normalono!

uporabljam win7 in na začetku je grid lepo delal,po občutku celo boljše kot na win xp,problem pa se je začel pojavljati včeraj....


kakšen predlog?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Engineer_SLO ::

našel sem krivca za tako obnašanje,samo odpraviti pa ne znam napake....

ko izštekam kabel it mrežne igra dela normalno,to zatikanje je samo zaradi mrežne...

menjal sem privzete driverje z najnovejšimi za visto ker je nekaj zaj... nod s svojim požarnim zidom...
sedaj pa ne pomaga tudi če naložim privzet driver..



kakšna ideja?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mitja358 ::

Pozdravljeni, danes sem si znova naložil GRID + 1.2 patch in ko odigram prvo progo in potem kliknem contiune me vrže v namizje in javi da se je igra nehala odzivati. Sem probal že zagnati v združljivostnem načinu z XP-ji SP2 .... pa nič. Kaj je za storiti? Aja, pa OS je Vista 64-bit.

Tr0n ::

Your compy is f0x0rded.

Mitja358 ::

???

ABX ::

Jst bi si pa kar malo to temo sposodil, ker imam nek problem z grafiko ceprav se mi zdi, da le tega ne bi smelo biti...sicer pa mam patch 1.1, vendar mi je tudi brez patcha 1.1 delalo isto:

no Imam visto ultimate sp1...vsi update-i,
core 2 quad q6600
8GB rama,
radeon HD 4850 512mb rama...zadnji driverji,

problem je sledec: cist na random mi vrze ven iz spila vcasih po prvi dirki vcasih po drugi dirki,...vcasih celo zdrzi malo dlje...napise mi namrec da imam premalo virtualnega spomina...imam pa kr vse na high...oz na najvec...morda celo ultra....

kaj bi lahko bilo narobe...morda kdo ve? ali je pac samo moja graficna tako slaba...ceprav mislim da bi moralo delat glede na to, da mi tut BiA HH dela lepo, in se nekaj novih spilov delal lepo...no tudi crysis dela use na veryhigh...torej? kdorkoli?


Moj PC:
C2D E4300 @ 3.2
ATi 4850
1680x1050, vse na full.
60 FPS brez težav.
XP SP3
še nikoli me ni vrglo ven.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Engineer_SLO ::

Pozdravljeni, danes sem si znova naložil GRID + 1.2 patch in ko odigram prvo progo in potem kliknem contiune me vrže v namizje in javi da se je igra nehala odzivati. Sem probal že zagnati v združljivostnem načinu z XP-ji SP2 .... pa nič. Kaj je za storiti? Aja, pa OS je Vista 64-bit.



jaz sem imel čisto enako težavo na vin 7 in sem zadevo rešil tako da sem uporabil svoj stari save game iuz win xp in premostil problem,ne vem v v čem je fora.
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mitja358 ::

Pozdravljeni, danes sem si znova naložil GRID + 1.2 patch in ko odigram prvo progo in potem kliknem contiune me vrže v namizje in javi da se je igra nehala odzivati. Sem probal že zagnati v združljivostnem načinu z XP-ji SP2 .... pa nič. Kaj je za storiti? Aja, pa OS je Vista 64-bit.



jaz sem imel čisto enako težavo na vin 7 in sem zadevo rešil tako da sem uporabil svoj stari save game iuz win xp in premostil problem,ne vem v v čem je fora.

Ja sam jaz nisem mel xp-ja gor že 2 leti...

Engineer_SLO ::

pač snameš nekje 100% save game...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Pyrus ::

Recommended Specifications

* Windows XP/Vista. (If running Windows Vista, SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
* 2GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
* Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space

Supported Graphics Cards

ATI Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, HD2600, HD2900, HD3870

NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9800

Po specefikacijah bi ti moralo vse odlično delati.Probaj poiskati Grid kje drugje in jo ponovno naložiti.

davekrave ::

jst mam pa problem da mi igrce sploh ne zazene,ampak mi javi da je program naredil neveljavno operacijo in se mora zapreti.kaksen nasvet,prosim

Valvoline ::

jst mam pa problem da mi igrce sploh ne zazene,ampak mi javi da je program naredil neveljavno operacijo in se mora zapreti.kaksen nasvet,prosim

Rabiš crack :) OT

davekrave ::

a je mozno da mi dela probleme windows xp black edition

Rotaidal ::

windows xp black edition


? Kaj te to je? Čudno da si še folk ne da gor "dragon ball super windows xp edition"

Posnami si "normalne" xp gor. Kupi igro in sprobaj znova.

tuned ::

jst ma problem da zmeraj ko grem kašno glavno dirko(tiste ko dirkaš 1vs1 iz ravenwest ekipo) mi zmeraj na koncu, ko končam igro ven vrže iz igre. Kaj je to narobe?

LP

fr!Xy ::

Si bom sposodil temo!

Mam volan Genius VIBRATION Speed wheel 3, pa me zanima prvo kje oz ali če se sploh da vi igri nastaviti na vožnjo z volanom.
Volan dela preverjeno v ostalih igricah!

lp!

Robert_S ::

Normalno , da se da . Jest igram z G25.

fr!Xy ::

kak si si pa nastavo

Berserker ::

Mene zanima če se to splača na xboxu igrat, mislim če je vredu igra, da je dosti avtov not, lahki achivementi,...

laught ::

Avtov je okrog 45 pa špil niti ni nevem kaj, rajše igraj forzo če misliš na xboxu špilat.

Maverick33 ::

Morem rečt tale špil ga seka.

Bi vas pa ob tej priložnosti povabu na GRID turnir kjer so tudi nagrade!

www.sportmania.si

LP

Kforge ::

ali obstaja kakšen popravek ali je nasploh narejena igra tako,da si ne morem nastaviti kontrol na wsad?napiše da niso supported al neki takiga.verzija 1.0,win 7 64 bit.lahko igram le na puščicah,za kar mi pa ni.

lp

Engineer_SLO ::

na custom lahko nastaviš kar hočeš,tako da ni panike...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

jobers2 ::

živjo mene pa zanima sicer imam naslednje: win 7 64 bit, in špil inštaliram normalno naredim profil use in ko bi pol mogu prit noter v meni mi nalaga v nedogled in ne morem v meni kaj bi lahko blo narobe
hvala

opeter ::

Je original?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jobers2 ::

ne v glavnem na prejšnjih je delalo normalno

opeter ::

Mogoče so problem gonilniki, lahko je slab "fiks" ... marsikaj je lahko problem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jobers2 ::

ja samo potem tud v špil ne bi pišel po moje
ker potem tam nalaga in nalaga ko ti kaže kolk si prevozil pa skoki in denar .....
ampak tisto kaže v nedogled tud zablokira ne. ne vem sem že iskal po drugih forumih pa ni nič

opeter ::

Kaj pa si že poskusil igro ponovno namestit? Odstranit in na novo naložit?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jobers2 ::

ja vse sem že probal
nebi rekel da mi sploh notri noče it samo pridem notri naredim profil potem pa nalaga v nedogled
ne vem kaj bi blo

nodrim ::

probaj z originalom :|

uro1001 ::

Pozdravljeni

Da ne bom odpiral nove teme, bom napisal kar v to temo. Pred kratkim sem igral Grid Demo, da sem preizkusil grafiko ter igralnost. Moram reči, da me je igra navdušila, pa čeprav so v Demo igri le 3 dirke. Naredil sem tudi video, ki si ga lahko ogledate na spodnji povezavi. Upam, da vam bo všeč.


Lp.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916619 (3197) Buggy
»

Grid 2 Uradna Tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515129 (3250) PugPlug
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815461 (7723) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329345 (21715) Jst
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313027 (9252) thebaloh

Več podobnih tem