» »

Dirt 3

Dirt 3

1 2
3
»

Buggy ::

Sem probal in so koncno nekaj popravili ja. Pri meni ni vec tistega izrazitega cukanja v desno, ceprav se mi zdi volan se vedno nekako manj odziven kot GFWL verzija, navkljub istim nastavitvam. Lahko, da je zgolj placebo, porocajo pa predvsem lastniki Thrustmaster volanov, da imajo se vedno dolocene tezave.

sosed ::

Evo moj gameplay:

_geek_ ::

Kaj tole si z gamepadom al z tipkovnico igral?

Seljak ::

Po mojem na gamepad,ker se vidi kako mu kolesa levo in desno poskakujejo,kar z volanom ne bi nikoli,ker ne moreš tako hitro levo in desno zavijati ;)

meho7 ::

Complete Edition free prek Humble Bundle

MacGyver141 ::

Če je kdo zamudil Humble Bundle akcijo in si ga želi imeti, ga lahko dobi za manj kot 2€ na g2play.
https://www.g2play.net/category/15748/d...

ST-777 ::

V Dirt 3 za PC sem pred časom uspel izbrisati zeleno črtkano črto na cesti, sedaj pa mi ne uspe. Graphics option/ Skidmarks je na off; HUD je vse off; imam win 10.

Kako nastavim, da se zelena črtkana črta na cesti ne bo videla?

Lojzze ::

Če greš v singel player>singel race>poženeš eno dirko se ti potem najprej odpre meni za car setup in te zadeve imaš difficulty and assists>greš pod advanced in izklopiš dynamic race line

ST-777 ::

Hvala Lojzze, sem izklopil dynamic race line in sedaj je v redu.

Buggy ::

Kdorkoli je bil aktive clan rally scene je poznal tudi Timija. Podajam zalosno vest, da nas je zapustil eden od zelo dobrih in prijetnih racing sim legend.

Hello Alibuggy. This is Janet here...Tim's wife (TimothyWayne on STEAM). It's with a heavy heart I am writing this message to you on STEAM to let you know that my dear husband Tim passed away in August. Sorry it has taken us so long to message you but its been incredibly difficult of late. He had such great fun racing with you and the other guys, it was one of the things that made him most happiest in life. As sad as this is, he would have wanted me to inform you of this news as you are all probably wondering why he has not been online for long. I often watched him racing online and competing against you guys - it was a big part of his life and mine. I'd be grateful if you could let me know that you recieved this message. Would you know of anyone else that raced online who would want to know of Tim's passing...if so please let me know?? Pls keep on racing and have Tim in your hearts. Regards, Janet.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 5 (Codemasters)

Oddelek: Igre
333117 (1789) DamijanD
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941261 (20277) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474361 (3326) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815453 (7715) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329329 (21699) Jst

Več podobnih tem