» »

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID

iLichu ::

a mogoce ve kdo kako se odprav blur ???

darius ::

ko vidim razbitega forda mustanga mi kar gre na jok :(8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

jeryslo ::

Za odpravo blur greš pod My Documents\Codemasters\GRID Demo\hardwaresettings\hardware_settings_config in daš blur=false. Priporočam tudi da date postprocess=false, vsaj meni zgleda igra lepša, bolj ostra, je pa res da prav blur in postprocess zakrije nekatere low quality teksture. Če hoče kdo dati resolucijo na več, pa ne more, ker ima samo 256mb rama, se gre pod \GRID Demo\system\hardware_settings_restrictions in daš maxwidth poljubno resolucijo.

iLichu ::

hwala za pomoc

GLAVNI ::

Najbolj debilni pa so oni, ko se nastavljajo na stezi, pa ko se ti v prvem ovinku puni šus v rit zaleti. Če pa si prvi, te pa še hočejo kickat, marš budale.

darius ::

blur se da izklopit pod Graphic options pa klikneš Shift(Advanced) pa maš spodaj bluR.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

darius ::

Kak se že naredi SS v igri ?
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

dukenukem ::

sam demo ne podpira vseh gamepadov,pomoje bo v celi verziji bol podprto

Tr0n ::

Ce ti ga v winsih prepozna, se ga tudi v spilu da skonfigurirat. Samo rocno si moras nastavit.

iLichu ::

Kak se že naredi SS v igri ?


jst uporabljam FRAPS ,se odreze kr dobr :D

Meizu ::

Tudi serija Geforce 9 je v tem demu bolj slabo podprta, saj mi tako na 9600GT kot tudi na 9800GTX na progi z Mustangi redno pade framerate na 1-2FPS ali takoj na začetku, če pa ne, pa na tisti taprvi ravnici. TKo, da ko igram online, se teh ameriških dirk izogibam, saj mi evropski session dela normalno.

iLichu ::

Tudi serija Geforce 9 je v tem demu bolj slabo podprta, saj mi tako na 9600GT kot tudi na 9800GTX na progi z Mustangi redno pade framerate na 1-2FPS ali takoj na začetku, če pa ne, pa na tisti taprvi ravnici. TKo, da ko igram online, se teh ameriških dirk izogibam, saj mi evropski session dela normalno.


isto meni,dirka s mustangi kr pada fps in je kr zlo opazn,druge pa normalno delajo

iLichu ::

moja sestra je vcer igrala mal GRID lol :D
 null

null


 null

null


 null

null


 null

null


 null

null

kixs ::

Tvoja sestra ima izpit za avto? :O

iLichu ::

trenutno ga se nima :)

Tr0n ::

Kolko mate kaj drift score?

Folk ze ma preko 50 millijonov tock, medtem ko se jaz cez 100k ne morem. ;(



Nasel sem celo enega z 63 milijoni. Folk je nor malo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Meizu ::

Mah meni je največ 2.800.000 pointov uspelo nadriftat. Več nekako ne gre. Me je pa spodbudilo :D Grem driftat :)

tommy boy ::

Ta drift je v Gridu kar zakompliciran za vozit. Težko je avto usmerit tam ko ga ti češ, še posebno z gampadom.

Meizu ::

Hehe, sedaj sem ubral neko novo taktiko vožnje in sem nadriftal za skoraj 9 milijonov scorea. Avto ni spet tako težko vozit, zavrkne se, ko izključiš stability control :P

iLichu ::

a GRID res pride vn 6 junija ?

Meizu ::

a že? Super :)

Meizu ::

Upam, da bodo v polni verziji odpravljeni konflikti z GeForce-i serije 9... :(

Tr0n ::

Vse assiste si moras izklopit za drift. Pac vedno moras drzat kombo brez zaletavanja, pa se ti hitro nabere. Samo je kr zajebano. :)

dukenukem ::

probite najnovej driverje ,lih zdj so novi whql,mogoče to odprav konflikte

Meizu ::

mah, sm sprobal že vse možno, pa očitno Codemasters ne mara GeForcov 9 kaj preveč... Sm probal inštalirat Colin Mcrae Drift npr. pa mi dela slabše na 9800GTX in 9600GT, kot pa na X1950XTX... Na živce mi gre tale codemastersov pogon, ker podpira samo eno peščico kartic, in to je to. Kar ostalega vržeš gor, ali nekaj malega dela, ali pa se sploh ne zažene. Probajte recimo naložit GTA2 - Je delal toliko let nazaj, ampak na mojem sistemu še vedno dela brez problema. Temu pravim jst odlična podpora grafičnim karticam. Ne pa da kupiš novo serijo grafičnih v upanju, da boš dobro igral igro, pol pa zariblje. Sej za GRID verjamem, da se bo zadeva popravla, sam za DIRT pa težko verjamem...

iLichu ::

a mogoce veste keri avti bojo u koncni verziji ??? sm vidu na slikah da bojo f1 mclaren,pa vem da bo bmw pa mustang GT in to je to :D ,za druge pa ne vem ;((

ps: pa se nissan :))

Tr0n ::

Grid will feature "45 of the best racing cars" according to Ralph Fulton, Chief Game Designer.

Saleen S7-R
Toyota Corolla GT-S (AE86)
1970 Plymouth AAR ‘Cuda
Aston Martin DBR9
Dodge Challenger Concept
Nissan Silvia S15
Dodge Viper Competition Coupe
Mazda 787B
Mopar Dodge Charger SRT8
Audi R10
Honda NSX R
Ford Boss 302 Mustang
BMW 320 SI
Chevrolet Lacetti
Mazda Rx-7 FD3S
Toyota Soarer JZZ30
Koenigsegg CCGT
TVR Tuscan
Creation CA07-AIM
Pagani Zonda R
Corvette C5-R
LMP1 Lola
Nissan R390 Longtail
Nissan R34
Nissan 350Z
Nissan Skyline R34 GTR Z-Tune
Subaru Impreza
Toyota Celica
Toyota 1991-2000 Lexus
LMP2 Porsche RS Spyder
Corvette C6.R
Ferrari F430 GT
Porsche 911 GT3-RSR
Porsche 997 GT2
C60
Camaro Concept
Red Bull GTO
Doran Daytona Prototype
Intersport Lola
'70 Dodge Challenger
Koenigsegg CCXR
Dodge Viper SRT-10
GTR Mustang Concept
Jupiter Eagleray Mk5
Binnie Motor Sports Lola LMP2

iLichu ::

za pol ne vem sploh keri so sam pa se slisijo dobri hehe

iLichu ::

uzel sm si čas da si pogledam use avte in morm priznat da se mi slince cedijo :D komi čakam tole igro :)) definitivno jo bom kupil 8-)

Urc ::

Ali na x2 res tako slabo dela, kakor je tukaj prikazano ?>:D

Meizu ::

Ja. Ampak le zaradi slabe podpore serijam 9. Kot sm že napisal, dela meni super z 9800GTX in 9600GT na Ultra, 8xAA 1680x1050, le na progi z mustangi ne. Tam mi namreč redno na prvi ravnici, za prvim ovinkom, pade framerate na 2FPS... Če se obrnem v kontra smer vožnje kar naenkrat spet 80FPS. Mah krneki, treba počakat na polno verzijo v upanju na boljšo podporo...

iLichu ::

evo opis GRIDA na ps3,dubo je kr 8.7 kar je super :D http://ps3.ign.com/articles/876/876208p...

pozitron ::

Ima kdo težavo z nastavitvijo resolucije nad 1280x1024? Nimam sploh na voljo 1680x1050 (nativna), tut če dam aspect ratio 16:9, je na voljo 1280x1024 max.

Meizu ::

Aspect ratio daj na 16:10 ;)

pozitron ::

Kateri koli aspect ratio dam, nimam na voljo widescreen resolucij. 1280x1024 je max.

grafa 7900gs, monitor nec 20wgx2 pro

OS windows driska ultimate x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Meizu ::

To je mal čudno ja - meni je avtomatsko prepoznalo mojo nativno resolucijo 22'' LGja... Am... Se spomnem, da mi je bil isti problem, kot ga imaš ti, v CSS, pa sm sam aspect ratio dal na 16:10 in mi je potem naložilo še mojo nativno resolucijo...

djordjevic ::

Evo, sprobal demo. :))) Edina dirkačina, ki sem jo v zadnjih letih igral intenzivno, če odmislim Dirt zadnjih par mesecev, je bil GT4. In čeprav je Grid bolj arkadast, zadeva ful sede. Da ne bo pomote, GT je dodelan v nulo, ampak kot je nekdo napisal, sterilen do amena. Tu navdušujejo efekti, nenazadnje tudi poškodbeni model. Dejansko se ti manj ljubi izsiljevat v ovinke, če veš, da boš razbil avto, kot pri GT, ko pač odnese drugega ven in je to to. Igralnost je bomba. Skratka, komaj čakam na izid. Špilam na x2 5200, 3850 512 in 22'' monitorju lepo na 1680 krat 1050, vse na ful. Dejansko tud v gužvi teče bolj gladko od Dirta. Zaenkrat z moje strani two thumbs up. :p

pozitron ::

Sem rešil problem. V Codemaster/GRID demo/System/Hardware_settings-restrictions je treba maxwidth spremenit na 1680. Menda imajo težave s tem 256 mb kartice. U glavnem važno, da dela upam, da komu kaj pomaga.

Špil je pa u glavnem optimiziran super z 7900gs 1680x1050 overall detail na medium, izklopil sem še sence in dela avg. 40 fps. Dost boljš kot DIRT. Upam, da bo cel špil tut isto, da niso sam take mape pobral za demo.

Tilen ::

Meni je brez problemov šlo nastavit na 1920x1200 tako, da bo vrjetno res problem pri 256MB kartah.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

iLichu ::

kako ti pa to ratal nardit s avtom lol

kixs ::



Original 1920x1200

>:D


Seveda avto potem se naprej vozi kot da ni nic 8-O

Tilen ::

Izid igre je vedno bliže. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Orbit89 ::

Nekater jo ze igramo. :D

AnZo ::

Probal demo. Lepo izgleda. Je pa kar precej arkadna. Sem probal igrat s tipkovnico - zvozil brez večjih težav. Potem sem pa priklopil Logitec MOMO - prvi ovinek v steno. Z volanom nisem imel nobenega občutka za zavijanje. Tudi po parih poizkusih sem se zabijal levo in desno. Je še kdo probal z volanom?
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

djordjevic ::

Nekater jo ze igramo. :D

:))

GLAVNI ::

Super je!8-)

kixs ::

Bom popoldne probal se polno verzijo, ce so jo kaj izpopolnili.

Ales22LJ ::

A gdo igra na 16:9 Formatu 1650x1050 Z graficno 9600GT na vse na max. Spil dela tekoce samo k te ubrne (car) vse za steka drogac pa lepo dela. Pa kj je spol point spila? Da dubis garazo svojo in potem nabijas tiste pike tocke (R) in kj pol... ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916614 (3192) Buggy
»

Grid 2 Uradna Tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515120 (3241) PugPlug
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815454 (7716) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329330 (21700) Jst
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313024 (9249) thebaloh

Več podobnih tem