» »

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID

Tr0n ::

Derby online je fun stuff. :)

Pa single player z dodatnimi opcijami (sponzorji,..) in kostumizacijo je tudi n33t.

darius ::

je že izšla ? :O
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

kixs ::

Kar zabavna arkada... malo me spominja na Screamer ;)

PINki ::

@Daurius: DAAAA

iLichu ::

zdele sm odpelu prve dve dirki in se mi igra zlo dopade :D

jeanmike ::

Ima še kdo probleme s force feedback-om? Mi ga nikakor ne uspe usposobit da bi volan ratal odziven v igri. Sicer dela vredu Samo povratnega učinka ni. Volan je pa Logitech Formula Force FX

iLichu ::

a mi lahko kdo razlozi kako se drifta ???

z3ro ::

celotna verzija mi dela boljše kot demo... je pa zakon igra.
kako se drifta? hm...pred ovinkom stisni mal ročno pol pa sam drži avto čim dlje da bo "drsel" postrani... drugače nevem povedat.
LP

iLichu ::

a tko nj mal stisnem rocno al nj drzim rocno in gas u celem ovinku ? k edin u driftanju smrdim lol

Cveto ::

Verjetno nisi nikoli tega probal v živo?

Ideja je v tem, da avto pred ovinkom spraviš iz ravnotežja, da začne stransko drseti in potem z dodajanjem/popuščanjem gasa in z obračanjem volana v nasprotno smer odpelješ ovinek tako da ti avto skozi cel ovinke bočno drsi. To narediš tako da že malo pred ovinkom zaviješ v smer ovinka, popustiš plin in po potrebi potegneš ročno, da začne avto dreseti, nato pa dodaš poln plin, zadnja kolesa se zavrtijo v prazno, ti pa odpelješ ovinek "na počez" Pri močnejši avtih oziroma tistih z veliko navora pa je včasih dovolj že samo da v ovinku "sunkovito" dodaš gas, zadnji konec odnese, ti pa obrneš volan v nasprotno smer in oddrsiš skozi ovinek.

P.S. zadeva je tudi v RL zel zanimiva, priporočam pa trening v varnih okoliščinah, sicer zna boleti glava (in denarnica)

Tr0n ::

Lazje gre, ce izklopis driver assiste.

TOP ::

Ej CVETO ti si vse lepo opisal s tem da v živo je mal drugače je odvisno tud kateri pogon maš,tako da ne mešaj v živo z igro,će maš zadnji pogon ne rabiš ročne,če maš prvi pa jo.Eno uprašanje s katero tipko spreminjaš poglede mislim kako bi dal pogled da bi gledal z avta ven.Hvala

Meizu ::

Cveto je čisto lepo napisal. Tudi če imaš ti zadnji pogon rabiš velikokrat ročno. Če ima pa avto veliko navora (beri muslce avtomobili) potem pa samo sunkovito dodaš gas in že letiš počez. Ni pa vsakršno bočno drsenje drift. Obstajajo določena pravila in pogoji, kdaj lahko dejansko bočnemu drsenju praviš drift. Recimo powerslide ni isto kot drift, pa čeprav v obeh primerih avto bočno drsi po cesti. Je pa drift drag špas, saj pri driftanju oz. bilokateremu bočnemu drsenju izjemno trpi šasija in jo je treba po kakšnem letu uporabe (odvisno od intenzivnosti - lahko tudi v pol leta ali celo prej) celotno zamenjat, s felgnami vred. To pa pomeni razkopat celoten avto ter ga navsezadnje, tudi polovico zamenjat. To pa stane. Seveda spet odvisno od stopnje kostumizacije avtomobila.

Meizu ::

Tko nahitro bi rekel, da je najcenejši avtomobilski šport ravno "drag (drag dirke)".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

z3ro ::

@Meizu: pomoje noben avtomobilski šport ni kaj prida poceni.

pa vprašanje (malo čudno)... sem še bolj na začetku igre... dobil sem že kar nekaj sponzorjev. ona ženska v igri mi govori naj grem dirkat sponzor challenge. vendar nevem kje se to najde? je kak posebej meni za to?
LP

Meizu ::

Seveda ni noben avtomobilski šport poceni. Lahko se pa odločaš med dražjimi in cenejšimi avtomobilskimi športi ;)

TOP ::

Meizu ti verjetno nisi šel bil na pravem driftu,ker govoriš kot berem na pamet in predvidevaš kako je in da se zamenja šasijo je larifari,verjetno ne poznaš naša dva najbolša drifterja,ker če bi jih bi vidu da ima eden Alfo75,ker je že precej stara in še nikdar zamenjano podvozje ne govori na pamet.Čeprav ni to tema sedaj,da bi ti razpravljali.Drugač je pa igra ZAKON

Cveto ::

Nič kaj dosti ni trevba menjat, razem morda kakšen končnik, največkrat pa samo feltno in pa seveda gume, dosti gum...

Meizu ::

TOP ne pametnjari. Če hočeš, bom vprašal profesionalnega drifterja, ki ima v lasti predelano Nissan Silvio in Skylinea (seveda namenjeno driftu), pa ga bom vprašal, koliko stane letno vzdrževanje in kaj mora vse menjat.

Pa tudi če bi uporabil logiko - kje vse delujejo sile pri bočnem drsenju? Ko si to razjazniš, mi govori naprej. Enostavno, pri pravem driftanju ne delujejo sile samo na kolesa, pač pa krivijo celotno šasijo. In sčasoma se ukrivi.

Meizu ::

Vsak material se pri stalnih hudih pritiskih ukrivi. Pika.

TOP ::

Meizu glej da ne boš pregoru ko tako na pamet razmišljaš,če bi poznal naša dva drifterja bi vedu več.Drugač pa ti svetujem,da si pogledaš filmček Idealna Linija,če jih slučajno ne poznaš.

Meizu ::

Če bi blo vseskup tko enostavno kot praviš (posledično tudi bolj poceni) bi čisto vsi driftali - zaslužki lahko pridejo ogromni, vzdrževalnih del pa takorekoč ni, kajneda?

iLichu ::

zanimiva debata :D zanč sm v btcju vidu enga mudela s mazdo rx8 k je v kroznem zadriftu :D hudo blo za videt :P

Meizu ::

Jst sm bil zdej 2 dni v firencah. In sm vidu LP640 ko je z burnoutom speljal. Stari, to je seks na kolesih - kako ta avto rjovi po cesti, to je neverjetno :D

Nesta ::

A kdo igra online? :-)
Se da narest Slo online ligo?

El Barto ::

Glede na kar sem jo vozil, lahko rečem: še ena v že tako veliki zbirki arkadnih dirkačin.
Najbilj me spominja na Flat out in je prva igrica, na kateri sem se izgubil na progi - Spa-Francorchamps so ovinki čisto drugačni, kot pa v kaki simulaciji GTR, ...

Kmalu bo romala v smeti |O
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Meizu ::

sm obrnu špil. Prekratek za moje pojme. Premalo prog, takoj pokupiš vse avtomobile, prav tako zaslužek sploh ni problem. Igral sem na extreme težavnost.

DonMatejo ::

ja pa kaj je z vami ljudje :D :D :D jst morm po 5x štartat, d spelem prvih 5ovinkov, pa sm glih tako obrnu vse arkadne špile (nfs, toca)... mislm tale grid mi pa ne gre... djte povedat, kako vozt s tipkovnco, k zdj sm mal naštudiral, da prtiskam gas pa ga ne držim, ker se mal lažje pelje... da o driftu sploh ne govorim, obrati do konca avto se vkoplje v asfalt, pelje se pa 20, pa še nemogoče ga je naravnost držat, d bi dobu speed za konkretn drift.. :D jebela...

Meizu ::

Ja, imet morš tisto "tapravo" linijo skozi ovinke, da greš lahko s čimvečjo hitrostjo skozi. Drugače pa špil ni težak. Malce si še pomagaš z ročno, ki odlično reši situacijo, če slučajno zapelješ v ovink s preveliko hitrostjo. Sam pol pride problem, ko se tolčeš s prototipi (Audi R10 npr.) pa zadeva šiba tko hitro, da sploh ne dohajaš ovinkov. Proge pa so speljane en del po dirkalni progi, en del pa po gorski cesti. Pa še ozka cesta je. Malce zajebeš stvar pa si že v zidu. Kr zajebano pride pol ja...

djordjevic ::

Meni že od microprosovega f1 iz daljnega leta 95 (tam nekje) najbolj sede kombinacija a/z za gas/zavora in ,/. za levo desno ter space za ročno.

DonMatejo ::

grand prix 2?

JanezekNovak ::

Zanimivo, pri meni ponavadi poje q/a in k/l, ter tudi space za ročno!
http://www.euroairsoft.com/

Jst ::

Jaz igram z gamepadom in mi je igra prav težavna. Vsaj sedaj na začetku...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kixs ::

Meni že od microprosovega f1 iz daljnega leta 95 (tam nekje) najbolj sede kombinacija a/z za gas/zavora in ,/. za levo desno ter space za ročno.


To kombinacijo je imela F1GP iz leta 1993. Space je bil pa za prestavljanje.

lp

DonMatejo ::

mislm, d je bla moja Grand Prix 2 iz leta 1992... ne, pardon 1995 : ... LINKačina!
hehe... morm probat še to varianto... :)


p.s.: čeprov mene zmeri samo obrne če stisnem ročno!

Zgodovina sprememb…

Urc ::

No, danes sem končno usposobil špil... Demo mi že takrat ni delal in sem se odločil kupit kar original v upanju da bo delalo bp (ena redkih špil ki imam original). Inštaliram, dam play in zgodi se...nič. Popizdevam, wtf original ne dela? OK si mislim. Se sprehodim do najbližjega trackerja, skinem probam in spet --> nič. Dam v Kasperskyu pause protection, probam, isti k. Unninstaliram Kaspersky-a, probam, dela. A frendu pa dela s Kasperskyem bp (original in piratska verzija).Tako da če bo kdo meu tak problem...:\

Meizu na extreme si igral ???8-O Jaz komaj na serious zmagujem... Si prepričan da nisi pozabu driver assist izklopit? Na startu se mi vedno avto vkoplje, medtem ko drugi pospešijo tako, da se jim guma niti enx v prazno ne zavrti. Potem celo dirko upam da mi ne fukne u 1. brzino, ker je spet burnout:D Igram pa s tipkovnico...

kixs ::

mislm, d je bla moja Grand Prix 2 iz leta 1992... ne, pardon 1995 : ... LINKačina!
hehe... morm probat še to varianto... :)


p.s.: čeprov mene zmeri samo obrne če stisnem ročno!



F1GP je predhodnik GP2. Torej je logicno, da ima iste kontrole ;)

To so bili casi :D

LP

tilinho20 ::

hehe. Jaz sem GRID igral pri prijatlu (tr. nimam kompa) pa sem igral preko neta. Sem vse premagal kot za šalo. Sem šel ene 5 dirk. Ne vem zdej a je to tok lahek špil ali jaz razturam (mislim da kar drugo:)) ker prijatu pa je bil slabši pa že kar nekaj časa špila.

DonMatejo ::

ja nevem... jst na standard brez pomagal igram pa sm tko no... sj sm drugi, ampak morm kr ene parkrat it, k se zmer stolčem.. najbl je to, d ni važn pod kašnmu kotam zbiješ drugega, tebe odfuka v zid z 80G+, un pa zavije pa se v kotu nevem 70stopinj glede na idealno, k pa pride na idealno se pa obrne kt nič pa odpelje po idealni naprej... beda... namest d bi ga sfukal totalno... pol se pa v ovinku kr naenkrat obrne lol....

Jst ::

Ob koncu dirke ti napiše po kategorijah koliko denarja si zaslužil.

In ena izmed kategorij je "Team Bonus?" Kako si pa ustvariš team? Ime tvojega teama te itak že na začetku vpraša, ampak sem jaz edini v mojemu teamu. Kako torej dodati še enega/kakšnega driverja?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

DonMatejo ::

mislm d maš opcijo tm v my team, samo pomojm d se to naprej dogaja potem v igrci.. jst sm še preveč na začetku, glih študiram kako zvozt uno, k se zaletavajo skoz...

tommy boy ::

Ja, kasneje v igrci dobiš večjo garažo, z dvemi avti za dirkat , pa si morš vzet še 2. voznika za ekipo.

Meizu ::

Urc ja na extreme sem igral. Driver assist na off. Sej sploh ni tko težko, sam tapravo linijo morš ubrat pa je. Jst jih zapustim za 2 sekundi na krog minimum. Aja, sam za tisto zadnjo dirko s prototipi sm igral na serious, ker je pa res blo prehudo. Drugo pa vse na extreme.

Pri driftu ponavadi nadriftam okrog 15-20 mio točk, včasih tudi več, tko da mi drift sploh ni problem, pri dirkanju, pa kot sem že rekel, treba pazit na tapravo linijo, kr drugače zgubiš preveč hitrosti in so ti takoj za ritjo :P

Urc ::

Ja to že, kar se linije tiče. Sam jst že na startu ful zgubim, ko speljujem in potem večinoma ovinkov predriftam (tud s formulo:D ) Drugače pa bi lahko imela igra rep in glavo. Da bi začel s švoh avti, končal pa s formulami, prototipi itd.

Meizu ::

Pa sej začneš z nekim pohabljenim mustangom, ki ne gre nikamor... :P Ja na začetku ful zgubiš, sam jst sm razvil taktiko, da se pač zaprašim v tisto kolono pod takšnim kotom, da me od avtov odbije naprej po progi in ponavadi zmeraj končam za vodilnim dirkačem. Potem sam še tistega stisnem in pol je pa cela proga moja. :) Aja, pa ročno je pametno ful uporabljat, ker švigneš skozi ostre ovinke veliko hitreje...

PINki ::

Dej se mal snemaj da te vidmo.:8)

Meizu ::

Če hočeš, bom enkrat drugi teden ker bom ta teden dokaj zaposlen in ne bom imel časa. Enkrat drugi teden, če se mi bo dalo, vam pokažem.

DOOM_er ::

pa smo tm :D
Robots will steal your job. But that's OK

Urc ::

Ah ne, more še mal potrenirat da bo direkt WR:D Hec, hec... Drugače jaz sem se danes še kar zajebavu s tem in moram povedat da je na tipkovnico ful zajebano igrat (seveda na extreme, assists off). Meizu predvidevam da maš volan :8)

GLAVNI ::

Če maš tipkovnico, moraš met TC vklopljen. Fora TC-ja je, da ne pritisneš do konca gas in da postopoma dodajaš gas, drugače sledi vrtenje. Pri tipkovnici pa itak ne moreš nadzorovat gasa, tak da je TC skorajda obvezen. In igranje na tipkovnico je čisto enostavno, ne vem, kaj vas moti. Sicer mi pa tudi ni jasno, kako ne morete z Mustangom na začetku igre zmagovat. Igra je pa itak prekratka, extrem je smešno lahek, denarja pa zaslužiš s sponzorji na tone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916617 (3195) Buggy
»

Grid 2 Uradna Tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515126 (3247) PugPlug
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815459 (7721) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329342 (21712) Jst
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313026 (9251) thebaloh

Več podobnih tem