» »

Kateri napajalnik PSU priporocate za Core 2 DUO (500-600W)?

Kateri napajalnik PSU priporocate za Core 2 DUO (500-600W)?

«
1
2 3 4

Shinobi ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kateri napajalnik priporočate za overclockani Core 2 DUO. In zakaj? Prosim še, naj bo neko pametno razmerje med kakovostjo in glasnostjo. Večina mi priporoča ENERMAX Liberty, vendar sem bral v C'T reviji, da je bojda zelo glasen ko je pod full load.

Tr0n ::

Pri napajalnikih sta pomembni predvsem dve stvari: skupen 12v+ output in % ucinkovitosti oz. izdatnosti. Vprasanje je tudi, kaj vse bos imel v masini. Kaksne novejse graficne kartice popapcajo precej energije.

Kar se tice pa glastnosti Enermaxa, zadeva je neslisna. Vsaj pri meni.

Shinobi ::

Katerega pa imas ti? Enermax liberty? Pa koliko watnega imas? 500? 600? Vec?

Tr0n ::

Enermax 500w.

Saj tudi LCji so baje dobri. Nabavi vsaj 500 ali vec, da imas potem mir. Pri napajalnikih se ne splaca sparat.

Shinobi ::

Z LCji se je moja godlja zacela. Potem ko sem videl, kako sr4nje je to, sem rekel, ok pa reskiram 20 cukov za Akaso. Pa je bila zelo tiha, napetosti niso nihale, le overclock ni delal z FSB vecjo kot 350, imam pa se ful potenciala na procu, tak da novi napajalc bo definitivno Enermax Liberty al pa Chieftec/Arena.

Calligula ::

Tega novega LCja z 850w so v testih na polno prehvalili, ce bi ze rad vec kot 100 Eurov dajal za napajalnik.

JIM22 ::

Z enermaxom nimaš kaj falit. 500W je vredu, če imaš pa dnar pa vzam 620W in je mir. LC so dobri do neke meje. Nekje sem zasledil, ko je zbogi testiral LC 550W GP in ga je priklopo na nek porabnik oz. na zadevo ki meri moč in je LC ugasnil na 520W(ni zdržal).
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Kami ::

Mene tud zanima kaj priporočate za Core 2 Duo E6400, 8800gts, 2GB ram.

Sam sem gledal Enermax Liberty

d4rkl0rd|ps3 ::

Eno vprašanje jaz mislimc sistem E6400, p5n32-sli deluxe nadgradit z 8800gts pa me zanima če rabim močnejši napajalc??(imam tagana 420w i-xeye

Zgodovina sprememb…

JIM22 ::

Kami: prav si gledal.

Darkcore: ti pa tud tam glej.:)
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Calligula ::

Ne JIM ne ostali ne znate gledat in zato v napacno smer gledate :D

600W liberty ne more posteno niti LCja Scorpio 480w nasrat :D

TEST

Vecja, ko je obremenitev, bolj LC dohiti oz dejansko dohiti Libertyja po stabilnosti linij. Je pa LC pod polno obremenitvijo na vec kot 1.5v navitega procesorja in graficne za 7 decibelov glasnejsi od Libertyja.


NENAVIT SISTEM


NAVIT SISTEM




Zdaj pa: Stopite v vrsto... Kdo je tako ruknjen, da bi za Libertyja placal dvakrat toliko kot za LCja? :D

Nasploh si preglejte teste in se odlocite za kak dober napajalnik na osnovi testov ne "forumskih" fanboyevskih namigov.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Calligula ::

So pa zanimivo Dr_M ovi ljubljencki Tagani za en drek. Dobesedno. Dr_M vabljen h komentarju :D

jimyboy ::

Kolega je glih dans zameju Lc Power 550w za Tagana 480W. Na lc se mu je resetiru komp ko je posnel gonilnike za grafo 8800GTS, na Taganu dela brez problema. Tudi sam sem imel LC napajalnik 550 mal starejši pred letom dni in so bli tut sami problemi. Zameju za Tagana 420W, Core dve navit na 3,2G, grafa 7900GS navita in 2 diska SATA laufa kot namazan.

Yoxi ::

čudn da mate vsi ene probleme s temi LC napajalniki, men pa čist brez problema žene vso zadevo pa mam še dodatna 12 cm venta gor obešena pa zadeva dela k šus......:D :D :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Tilen ::

Masina v podpisu z LC 550W seveda deluje odlicno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

chucki ::

Opteron malo bolj pije kot core2duo, mogoce zaradi tega lc power ne zdrzi.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Calligula ::

Mene bolj zanima zakaj zdaj razni Dr Mi, JIMi, Tribesmani, Kuglwinkli ipd... nic ne komentirajo... :|

Ko je treba na pamet kje bluzit jih je povsod polno.. >:D

Tr0n ::

Kaj bi naj komentirali. Enermax ima se vedno vecjo izkoriscenost in bolj kvalitetne dele.

Zakaj mislis, da je toliko drazji? Samo zaradi firme definitivno ne. :)

stasky007 ::

pa mi razložite mal ta test... keri napajalci so boljši, tisti na vrhu al na dnu? sklepam da uni ki so na vrhu???
Stasky

joker16_7 ::

Enermax Galaxy pa je to to. Če pa nimaš tolk denarja pa vzemi Liberty za 500W. Oba neslišna.......

P.S. Galaxy-ja se naj bi v čisti tišini res nekoliko slišalo......vendar zanemarljivo malo......
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

joker16_7 ::

Calligula: Zanimiv test......škoda da ni zraven Galaxya, ker bi tak pokosil konkurenco........>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

Calligula ::

Tron,

ja, ful ful vecja izkoriscenost :D Jz bi ga tud enkrat vec preplacal zarad 3% vecjega izkoristka :D
Pa ful dobri materiali. Marmor po stenah, mahagonijevi rocaji, usnjeni pascki okoli kablov, hladilna rebra iz zlata, biseri v kroglicnih lezajih,... >:D

Joker. Dr M bi tako oslarijo znil za Tagana, ce ga ne bi blo na testu.
Vsi bolehate za istimi boleznimi in pol se jih noobasti clani nalezejo in pol nekriticno vsem vse zagovarjajo se leta in leta. Sm mislu, da je za take ljudi Joker forum al pa kaj podobnega.

stasky007 ::

calligula: a mi ti pomagaš prosim glede napajalca? prvo me zanima a je v testu ta boljši napajalc na vrhu? in drugo, kateri napajalc bi mi priporočal za konfiguracijo: Asus M2N4, AMD X2 3800 AM2, 1GBRAM, 8800GTS 320... predvsem me zaradi grafične zanima... mi je pa čist isto al je pagan al kar koli, sam da je vredno svojga denarja pa da bo moj bodoči sistem zadovoljen... Vnaprej hvala!
Stasky

joker16_7 ::

Calligula: Kaj si hotel povedati s tem? Da imaš tako kot vedno, prav:\ Vprašaj kogar hočeš na forumu. Vprašaj ga: ''Kateri je najboljši napajalnik na svetu, ki je trenutno v široki prodaji?''. Vsak, ki ima nekaj v glavi ti bo povedal enako kot jaz; Enermax Galaxy 1KW. Nič druga. Se pa strinjam, da je cena temu primerna, zato pa se vedno v cenejše sisteme dajejo noter LC-ji.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

DominusSLO ::

calligula?
A ti prodajaš LC-je?

Zdaj pa: Stopite v vrsto... Kdo je tako ruknjen, da bi za Libertyja placal dvakrat toliko kot za LCja?

Vsak, ki ima raje 3 leta garancije, kot 1 leto(le zakaj si Lc 3 leta ne more privoščit?). In pa kdor je komu priporočal LC-ja in je ta LC pol crknu v manj kot 1 letu, v totalno nenavitem pc-ju, v klimatiziranem prostoru in obremenjen le s pisarniškim delom. To se mi je že 2x zgodilo in na LC se samo še poščijem.
LP
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

joker16_7 ::

Evo pa maš Calligula.še en nezadovoljen uporabnik.....pa še dosti jih je na tem forumu, ki lahko rečejo da so imeli težave......če jih imaš z Liberty-jem je to skoraj že pravi čudež. Gre za zelo kvalitetne napajalnike z dolgo življensko dobo.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Calligula ::

Dominus in Joker... zakaj postata poste brez vrednosti?

Mojii prijatelji imajo pa vsi samo LCje in se nobenemu ni riknil. Moj je star dve leti in dela kot prvi dan... Skratka anekdoticne informacije so brez vrednosti.

Joker, Libertyjev ni niti priblizno toliko kot LCjev in, ce bi mel ti kolkor toliko pojma o statistiki bi se raje na siroooooko ognil pavsalnim predvsem pa noobovskim izjavam o dolgi zivljenjski dobi Libertyjev.

Samo ker se mi ne da iskat, ne iscem, ce ni ravno 600w Liberty crknil na testu od Toms hardware,..

Dominus in Joker, saj imata pravico pisat poste, moderatorji ponavadi sicer zahtevajo vsaj kaksen link, ki presega brezvezne anekdoticne ugotovitve vendar zal ne vedno, ker nekateri tudi sami napihujejo mite in mehurcek okoli drazjih napajalcev... bi pa bilo od vaju glede na kakovost vajinih argumentov bolje, ce bi na forumu cimvec sprasevala namesto zagotavljala.

Je pa res, da Slo-tech ze lep cas ni na nivoju in se problemov uporabnikov ne resuje vec na osnovi logike ampak se vsakemu kekcu, ki sesuje graficni driver ze kar svetuje nabavo najdrazjih napajalnikov ipd... fanboyevstvo je v porastu in kar je najhuje je to, da to ni samo lastnost novih noobovskih clanov ampak tudi nekaj oldtimerjev.

Ce pa ima od vaju katerikoli link, ki kaze kako trpezni in dolgozivi so Libertiji, oz kaze koliko LCjev crkne v dolocenem casu,... pa na dan z njimi.

Ena razlika je med vama in mano. Vidva to dozivljata kot nekaj osebnega, jaz to dozivljam kot zavajanje folka, ki v dobri veri ,da bo na tem forumu dobil koristne informacije, bere vase oslarije in denar mece za stvari, ki jim prinesejo se najmanj koristi.

Dr Ma ne drazim za brezveze. Sva mela to isto debato veckrat in je vedno bil pripravljen zaloziti svojo druzino za to, da je Tagan najboljsa stvar na tem planetu, LCji pa najvecji drek. Je razlog, da se se ni oglasil. Je pa vsaj toliko korekten, da ne pise butastih pavsalnih pasic v vajinem stilu.

Cel forum je poln folka, ki posta poste v smislu "niti najmanj mi ni zal, da sem preplacal"... Bravo. Naslednja stopnja je ze" Srecen sem, ker sem teslo"...

Sam Liberty je nerelevanten. Prav tako LC. Pac se ena glupa firma sred nicesar. Problem je v glavah.

Azrael ::

Čist tako, je kdo pomislil, da lahko obstaja več variant LC napajalnikov z enakimi oznakami? Taki za reklamo in taki za ostale?

Eni delajo OK, prazaprav zelo dobro, drugi piskajo, tretji crknejo po pol leta, četrti nimajo moči, potem so še taki, ki jim napetosti opletajo, da je joj... O vsem tem se lahko bere na tem forumu.

Drugače meni osebno LC niso nek višek kvalitete. Namreč dobil sem 2 LC420W, stara manj kot 2 leti, oba nedelujoča - napihnjeni kondiji, oba v pisarniškem mlinčku. Prvi je po menjavi kondijev crknil po 10s, ko je imel 120W obremenitve na 12V liniji, drugi pa to prenaša brez težav.

Povsem dopuščam, da je bilo s prvim še kaj drugega narobe in bi se spražil v vsakem primeru tako, da jim zamerim le to, zakaj vgrajujejo nekvalitetne no-name kondije in verjetno tudi ostale komponente, kar lepo razloži ogromne razlike v kvaliteti med posameznimi primerki.
Nekoč je bil Slo-tech.

Calligula ::

Je kdo pomislil koliko napajalcev crkne vsak dan? In obicajno je tistih cenejsih na trgu vec in so zato absolutne stevilke logicno visje?
Imajo pa za take teste nekatere firme navado nabavljat artikle. Si pa lahko predstavljam, da ce se kaka firma igra z "reklamnimi" artikli, so to obicajno vedno tiste, ki zivijo od blagovne znamke oz imena.

PS:

Kaj je z vami, da ravno komponente, ki so najbolj podvrzene staranju hocete preplacevat in nabavljat "kao" za cimdlje?
Saj je boljse napajalce menjat na leto ali dve kot katerokoli drugo komponento. Se najhitreje starajo, pa se novejsi in mocnejsi prihajajo ven z istim tempom kot procesorji.

Ne znam si predstavljat, da bi katerikoli izdelek s kondenzatorji nasploh kupoval v zablodi, da bo ful trajal.
Se najdrazje plate na trgu so pogosto crkale kot misi zaradi kondenzatorjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Calligula ()

DominusSLO ::

Calligula
Meni pa empirične izkušnje pomenijo več, kot vsak link. Eno stvar si morda različno razlagava-če govorimo o LC-ju, ki je poceni, to vsekakor ni scorpio, ki se pojavlja v tabelah, ki si ju prilimal ;) Sicer pa sem napisal svoje mnenje, do katerega imam vso pravico. Ne boš verjel-imam asrock plato in enermax napajalc :D Moje priporočilo glede napajalca višjega cenovnega razreda pa je seasonic-tišji je od mojega noisetakerja(in glede na tvoje tabele tudi bolj stabilen).
LP
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Calligula ::

Poglej jaz nimam nic proti, ce ti napises svoje empiricne izkusnje. Saj je forum in ne test. Ampak problem je, da tega ne naredis samodejno, se huje, fanboyi pa v stilu, ki namiguje, da vedo kar govorijo in kot da imajo nekak prvinski pregled nad realnim stanjem, nabijajo in potem isti nooby, ki postavljajo vprasanja cez en teden ze vehementno ponavljajo vse kot, da je v skalo vklesano.

d4rkl0rd|ps3 ::

No fantje ker imate se že čaš kregat mi pa odgovorte kaj je z zalmanom 600w napajalnikom a mi bi lahko našli kake teste in kako se obnese??veliko slabše od libertija???

joker16_7 ::

Evo Calligula, še nekdo se je oglasil s slabimi izkušnjami z LC-jem. In še mnogi drugi....... Že samo en podatek ti pove katera firma je absolutno najboljša in izdeluje najbolj vzdržljive in dolgo živeče napajalnike; podatek, da ga ni resnega overclockerja, ki bi mel LC, Tagana in drugo šaro. Vsi imajo Enermaxe. Pa ni pomembno ali je to Libery ali pa Galaxy varjanta. Oboje je vrh lestvice pa naj reče kdo kar hoče. Vprašaj katerega koli od moderatorjev pod oddelkom navijanja in boš dobil enak odgovor. Tudi na OC-labu lahko vprašaš. Tam ti bodo celo rekli, da se še Liberty-ja 500W ne splača kupovat. Tako pač je. LC in Tagan sta za prvo silo. Za daljšo in kvalitetno ter predvsem ZAHTEVNO uporabo pa nimamo kaj debatirat; ENERMAX !!! >:D

P.S. Vprašat se je treba kdo je tu noob? Pa brez zamere. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

stasky007 ::

tolko je tukaj pametnjakovičev pa kot smo že ugotovili se vsi sam prerekate noben pa mi ni niti najmanj pomagal pri vprašanju glede napajalca za moj bodoči sistem (moj prejšnji post)...
Stasky

d4rkl0rd|ps3 ::

Isto meni ne morete odgovoriti sem že en test našel in je zalman tam okoli enermaxa da ga ne boste preveč hvalili.Newem pa kaj imate proti taganu saj je odličen jaz ga imam in ni problemu tudi z lcjem jih še nisem imel

DominusSLO ::

d4rkc0re
Ne menjuj nečesa, ki ti dobro služi ;)

stasky
Odvisno kolko keša bi rad zapravil... Smo ti pa že posredno odgovorili s tem našim kao kreganjem :D Če bi rad prišparal, kupi LC. V nasprotnem primeru pa 75% ST-ja tuli Enermax ;) Sam pa sem napisal, da bi se za Seasonica odloču.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

joker16_7 ::

Darkcore: Nič nimam proti LC-ju ali Taganu, rekel sem samo da so pač Enermaxi kvalitetnejši. Tako pač je. Sprijaznite se da roba za 10 jurjev ni enaka robi za 40 jurjev. Žal........
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

stasky007 ::

ja ok enermay... mislil sem konkretnejše... kšn model, kolko močen glede na konfiguracijo, ker je govora da je ta grafična kr požrešna... računal sem tam okoli 100€, pomembnejše od € pa mi je, da nebo mašina podhranjena...
Stasky

OldSkul ::

Imam LC550W in dela bp na navitem core2duo.

Calligula ::

Stasky, boljsi so tisti, ki imajo manjsa nihanja voltaze, se pravi vrstni red od zgoraj navzdol gre od boljsih h slabsim je pa vse kar je v zgornji tretjini zelo dobro. Oz ni omembe vrednih razlik glede na delovanje sistema v praksi.

Joker ti si noob in se temu primerno obnasaj. Kje mas 75% STja? Ne uporabljaj statistike, ce nimas niti osnovnih podatkov na katere bi jo lahko obesil.

Verjetno celo mislis, da je clanov na STju samo toliko kot jih posta v tej temi ipd.. Sanja se ti ne koliko ljudi prebira ST in taksni kot si ti pac skrbite za regeneracijo folka, ki tuli nekaj v tri dni brez kakrsnekoli podlage.

Koga briga Galaxy za 300 Eurov (razen folka, ki z tekocim dusikom bencha), ce je na Slo-techu, ki je racunalniski forum ni niti 10 uporabnikov, ki bi res potrebovali boljsi napajalnik od npr LCja Scorpio.

Core 2 duo, Nvidia 8800 ipd.. z 2 giga rama in vec z vec diski se ze na obicajnem LCju odlicno navijejo.
Imas kak razlog, da bi mel danes dve 8800 v sliju npr?

Kaj si tak genij, da bos na zalogo nabavljal komponente? 1000w napajalnik?

Clovek je vprasal kaj se mu najbolj splaca za core 2 duo sistem, polno folka po forumu je, ki so jasno povedali, da jim LCji odlicno poganjajo tak sistem in to precej navit. Si opazil, da ne recem koliko % folka ampak se omejim na ljudi, ki so to sami rekli?

Pusti statistiko na miru, sem ti pa tudi ze svetoval, da zaenkrat na forumu raje postavljaj vprasanja namesto, da kaj trdis. Se nisi na tej stopnji, da bi tvoji posti komu lahko dejansko koristili.

Soon ::

Calligula kapo dol - lepo si napisal
Za ta denar so LC čisto solidni. Poznam veliko uporabnikov, ki uporabljalo LC napajalnike in
zaenkrat ni problemov.
Če pa koga žuli denarnica potem pa kar ...... 100€ + za napajalnike

Lp
Miran

Čmrlj ::

Jst furam e6600,asus commando,2x1gb cellshoc,8800gts,160gb sata2,dvd-rw,3x12cm vent na LC power 550w brez problemov zaenkrat;)

JIM22 ::

Calligula: ti si se zalubo v te LC-je. Se spomnem že iz pred nakaj časa, da si skos trdil da so LC super zadeva. Super zadeva so za podpovprečnga navijalca, redko povprečnga(par primerov tle). Kdo pa navija kok tok pošteno in hoče imet stabilno mašino za 24/7 na čim višjih klokih in kdaj kaki testi na bol navitem sistemu, si bo pa uzel neki bol ziher(tle je pa že enermax liberty, ocz powerstream, seasonic, mogoče še kak). To je tak kot da bi meu ferarija z sava gumam(kar ni slaba guma, amapk ne zadovoli moči avta).

Mislim pa da si tud en naziv imel ti pod nickom, mislim da si si ga pridobil glih z LC napajalniki.

Pa ne bit preveč pametn z temi testi, ker če ma un napajalnik 0 nihanja linije, je tud mal čudno. Tak malga odstopanja še tale nima.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Calligula ::

JIM, raje verjamem takim testom kot tebi, vsekakor si nicka nisem pridobil z LCji. >:D

In nisem zaljubljen v LCje ampak racionalne nakupe sploh.

Kaj pa je zate nadpovprecen navijalec?
Tisti cepec, ki da za to, da bo za 30 mhz vec navil sistem vec denarja kot ce bi kupil za razliko v ceni med napajalniki boljsi procesor z najmanj 200 mhz vec?

Ce mas fetis za doseganje vsakega mhz vec (in se tukaj ti tsti pokazejo, da jih z Libertyjem sploh ne bos vec dosegel), to daj jasno vedet in se ne kamufuliraj med normalne zdrave uporabnike.

Ce si ultranavijalec (za svoje pojme) to dodaj... ne pisi pa neumnosti. Tisti test tam te je grdo na laz postavil in z sitnarjenjem in pavsalnimi posti tega ne bos spremenil.

To, da ze dolgo zagovarjam LCje pomeni, da ze ves cas pravilno svetujem ljudem, to da jih ti se zdaj v kos rines pa pomeni ne samo, da si veliko folka nategnil za posteno zasluzeni denar ampak se huje, to imas namen poceti se naprej zaradi svoje necimrnosti.

Tudi s tem bi si lahko zasluzil nick. Jaz sem moderatorjem dolgo casa tezil za nicke visjih stopenj pa mi jih niso hotli dat >:D

Argumentiraj lepo in inteligentno zakaj bi ti cloveku, ki je odprl temo raje svetoval enkrat drazjega Libertyja.
Ker ma 5% nizjo porabo energije? Sicer ekolosko pohvalno ampak glede na to, da povsem nesmiselno zagovarjas 24 urno navitje sistema... ocitno nisi na strani zelenih...

Pa se zaupaj mi zakaj je 24urno navitje sistema dobro? Cemu? Normalen uporabnik tega ne potrebuje in to je tudi neekolosko.
Pa se, ko navijes ti tam test jasno kaze, da Liberty ni nic boljsi. Se hujse-test nakazuje, da bolj ko obremenis napajalnik, manjsa je razlika v nihanju napetosti med Linbertyjem in LCjem in posledicno verjetno pri bolj navitem compu LC ze premaga Libertyja kar popolnboma negira tvoje trditve o bolj navijalskem napajalcu. Skratka glede na test izgleda, da ce bi procesorju dovajali se visjo voltazo, da bi Liberty ze zaostajal za LCjem. POPOLNA NEGACIJA TEGA KAR TI PISES.

Daj kak PAMETEN argument ponudi namesto ,da si skusas rit zakrivat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Calligula ()

M-XXXX ::

A je že kdo laufal na LC-ju SLI ali CROSSFIRE?

Mr.B ::

Aprila pride R600 275W XTX varianta, kar kupujte LC-ja, bo pokalo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

msedem ::

Power supplies war!!!

Povzeto po Eric Cartman:"Race war, everybody race war!!!", South Park_S_11E_1.

:D :D :D

JIM22 ::

Calligula: ti si as!!! Moderatorji lahko brišete moje poste ven iz te teme, ker je calligula pametnejši.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

AngelOfDeath ::

LC Scorpio 480W----....1 leto garancije....cca 60€ v Nemčiji +45€ ptt (V Sloveniji jih niti videl nisem...)

Enermax Liberty 500W......3 leta garancije....cca 100€ (Ponudba v Sloveniji)


hmm ne vem ne meni se zdi da bi kupil Enermaxa :P



Ne vem pa kje Calligula tukaj vidi tako veliko cenovno razliko kot jo omenja po postih...

P.S

620W Enermax je najbol problematičen Enermaxov napajalnik ;) (Se je bolše izognit)
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Cene sem iskal z www.ceneje.si in www.geizhals.at

tako da so lahko drugje še cenejše :P
edit: Slovnica
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337098 (32206) amigo_no1
»

Dva napajalca za en racunalnik oz en za graficni v crossfire? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
2398864 (6297) Pyr0Beast
»

kateri stabilen in tih napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13410335 (6888) kuglvinkl
»

Q6600 in lc550

Oddelek: Strojna oprema
321993 (1195) Pesimist
»

napajalnik ?

Oddelek: Strojna oprema
8950 (776) Calligula

Več podobnih tem