» »

Virant na TV obljublja ovadbe

Virant na TV obljublja ovadbe

equinox ::

Tarca

Zadnja povezava (14.3).

Se dogaja?

Mati ::

zakaj gre? Ne bom si naložil real...

equinox ::

Dela tudi z windows media playerjem ... samo prestavite izbiro v tistem čudaškem oknu.

nevone ::

Tole Tarčo je blo vredno gledat. So bli zelo direktni in konkretni. Sploh Zoran Taler je lepo povedal kako in kaj.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kixs ::

Sem gledal in sem bil full presenecen, ko je Virant kar po TV-ju obtozeval in napovedoval zamenjave 8-O Mislim, da bi bilo bolj korektno, ce bi to bilo narejeno za zaprtimi vrati.

Kar se pa drugace dogaja na UE Piran, predvsem Thalerjev problem, je pa res katastrofa!!

Moram pa priznat, da je Mally res napiflan z vsemi zakoni :D Po moje jih ni veliko takih ;)

Pepo ::

Neverjetno,

obnašanje ministra spominja na obnašanje sodnikov na hitrem voijaškem sodišču. Namreč, ne glede na to, koliko dokazov o Malijevem delu ima, je operiral na ravni nekakšnih govoric in mirno razlagal svoje odločitve v najboljši boljševistični maniri! Mally se res zdi po malem zoprn, drobnjakarski tip, tista zgodba o prodaji njegove parcele zagotovo smrdi do neba (ker sem poznal še kar nekaj podobnih uradnikov v občinskih službah za prostor že v času socializma), a ravno taki tipi so za agresivne apetite investitorjev na Obali včasih kar dober način, da se zakon sploh vzame v obzir! Da se razumemo: ne za Thalerjev primer, tisto se res zdi bedarija, a za tistega s 1600 m2 uporabne površine 'pa zagotovo. Kakorkoli: dokler mu ni dokazana krivda, je nedolžen.

In če minister že obračunava s svojimi uradniki, naj to stori tako, kot je rekel predgovornik: za zaprtimi vrati, z dokazi, z uzakonjenimi postopki, ne pa takole. Najbolj žalostno je, da bo za mnoge po teh populističnih izjavah Virant heroj, njegove intervencije pa pa so v bistvu blizu točke, ko se človeku zastavi vprašanje o njegovi primernosti za ministra.
Tehnika ljudstvu!

_marko ::

Pepo:

Virant je posebej poudaril, da CE JE TO RES bodo padale obtozbe!
Reci kaj ces, ampak takega uradnika kot je bil ta si jaz nikakor ne zelim.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Luka Percic ::

IMO je virant najboljši minister. Tko, od osamosvojitve dalje.

leinad ::

kolikor sem jaz spremljal je Virant, od našega ministrskega repertoarja, najboljši minister. Človek dejanj, ta pravih.

TESKAn ::

Mislita to tista dejanja, ko je prestavil uslužbence na bolniški in na porodniški dol z liste zaposlenih in se potem hvalil, da je zmanjšal število zaposlenih v upravi?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jozek ::

Ja ja taskan ti poznaš taktiko svojih.
OK, recimo zdrav skepticizem.
Draga nafta je gonilo razvoja ;-P ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogledi Slovenije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33452219 (39644) Gregor P

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588163454 (135476) Ziga Dolhar
»

Sodniki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29116539 (11856) Yossarian

Več podobnih tem