» »

halflife 2 in CSS ter reset računala

halflife 2 in CSS ter reset računala

first ::

Imam majhen problem. dobil sem halflife 2 in CSS in jih naložil na računalnik. sprva je delovalo vse super. ko pa sem hotel zagnati CSS drugič se je igra začela nalagati in po dolgem času črnega zaslona se je računalnik resetiral.

igro sem zbrisal in še enkrat naložil in ostaja enak problem. enkrat mi je pri half lifu celo uspelo priti do slike strice z ventilom namesto oka pa se je spet resetiralo. vse ostale igre delujejo normalno (supreme commander BFME2) in AVG, spysweeper in ad-aware niso odkrili nič nenavadnega.

torej kaj bi lahko bilo narobe?

že v naprej se zahvaljujem za pomoč

NiMH ::

a si šel tudi z antivirusnim skozi?? (bedasto vprašanje saj vem)

Čudno je to, kakšno konfiguracijo pa imaš??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

first ::

sem pregledal z AVGjem in ni bilo virusov.

štos je v temu da mi je nekaj časa delalo vse lepo. pa sem šov vn iz igre. ko sem pa naslednjič zagnal (recimo par ur zatem) pa so se pojavle težave.

taisan ::

Brez zamere ampak AVG je vic ce ga ne znas sam konfigurirat... Ugasne ti pa pomoje ne zaradi virusa ampak je graficna preobremenjena oz. pride do napake!
Dones igre niso vec narajene da bi spilale povsod ampak da bi izgledale, se spilale bolje... Tako da so tam vgrajeni filtri ter graka ukazi katere recimo stare grakam sploh ne povejo vec "ignoriraj" in jih te tako ne znajo podpret (kaj delati z njim) in tako enostavno povzrocijo Error...
Resitev velikrat je:
- Poglej po poosodobitvi Graka driverja.
- poosodobi CSS.
- V Bios izkluci opcijo - Izkjuci Graka na vse errorje- (ter izkljuci ostale "varovalke" !!!razen CPU Varovalk!!!)

Tvoj problem se pogosto pojavi pri scrackanih igrah. Danes namrec ni cacka kateri ti nebi odprl Porta oz. to poizkusal... Nekateri crvi so prilicno
primitivni in odpirajo port kljub izkljucenem internetu. Zakaj, ker ce ti pocne to zadnje, potem racunalniku pozre ves chache in pa system resorse
ter tako navsezadnje pride do symptomov podobnih tvojim!

Obstaja pa se ena "zadnja" moznost: Nekdo enostavno ne zeli da bi ti to igral... Resitev: Odnehaj ter si najdi kaj drugega... ;))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642614 (151) Domini tm
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674060 (16826) tropico2078
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62854621 (19154) Bananovec
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517692 (6887) steev
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266483 (66075) Seljak

Več podobnih tem