» »

Call of duty multiplayer

Call of duty multiplayer

«
1
2 3

manta ::

Ko se hočem konektat na kerkol server mi vn vrže da je neki narobe s pak0. Pk3 fajlom. Pa me zanima če se da to kako poštimat. Mam 1. 4 patch naložen. Mi je že med instalacijo patcha neki moru glede tega fajla.
  • polepsal: Primoz ()

mx440 ::

ce maš običn cod si inštaleri patch 1.5 zato ker večina serverjev je za 1.5 verijo, pa pol more da dela
lol?

urbnzy ::

Vendar če nimaš originalne igrce oz. originalnega CD-keya, ne moreš špilat na tujih serverjih, ampak samo na SLO. Za to si lahko downloadaš The all seeing eye.

manta ::

kje bi pa lahko dobu naslou slovenskih serverjev?

manta ::

pa če se hočem na slovenske serverje konektat mi pa napiše image delay pa še neki.

urbnzy ::

Downloadaš si The all seeing eye, potem pa si inštaliraš ter daš na filter Slovenia.

Pa morš met patch 1.5, ker 1.4 ne vem če še kje igrajo sploh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbnzy ()

manta ::

hvala!dela

LeBron James ::

CoD mi na kompu brez problema dela, tudi ko zazenem MP je vse vredu, ampak ko server lovda novo sobo mi jo sicer zlovda, ampak okoli 10 sec po tem me vrze vn iz igrice. Prvo sobo lahko zmeri igram brez problema, pr tadrugi me pa vn vrze.

A mate kksne ideje, pomoje je treba kej v konzolo napisat ?

manta ::

pa kaj je s temu pukbusterjem?me kr dol kickajo sploh ne vem zakaj, pa nč ne goljufam, pa na enih serverjih mi mori neki v zvezi z verzijo punkbusterja, pa mam tazadnjo.

[cZtRiKeR ::

velikrat te iz kakega serverja kiknejo, kr misljo da maš kak dodaten fajl v tistem direktoriju (kot naprimer wallhack)
(Pač sovražim cheatherje ki ne znajo cheatat)

urbnzy ::

Probajte napisat v konsolo (odpreš s: ¸-nad tabulatorjem)
/pb_security 0
Meni je od takrat naprej delal, prej pa me tud ven metal.

LeBron James ::

CoD mi na kompu brez problema dela, tudi ko zazenem MP je vse vredu, ampak ko server lovda novo sobo mi jo sicer zlovda, ampak okoli 10 sec po tem me vrze vn iz igrice. Prvo sobo lahko zmeri igram brez problema, pr tadrugi me pa vn vrze.

A mate kaksne ideje, pomoje je treba kej v konzolo napisat ?

mx440 ::

a ti kej napiše ko ti vn vrže? najprej updejti punkbuster če se nisi
lol?

LeBron James ::

vse mam updatan, napise mi sam un okn k pise da ma codmp.exe problem po pa tist poslji ne poslji, cist me iz igrce vrze

mx440 ::

pol pa reninstall probi
lol?

[-=Jaka=-] ::

LeBron: tudi jst meu (mam) isto tezavo, stem da se mi je zacela pri call of duty in razsirila na vse ostale spile ... ju3 formatiram pa upam na bolse case :D
WW 3

LeBron James ::

Upam da ti bo formatiranje pomagalo, jz bom probu se reinstall pol bom pa vidu.:D

Zgodovina sprememb…

K@MyK@Z3 ::

A ves slucajn kdo za kak server za CoD UO kjer se igra samo dm in priblizno 20 igralcev????:)) :)) :)) ce kdo ve mi naj prosim napise ime tega serverja in pa doda tudi ip naslov!!! PROSIM:) :) :)

ill_nino ::

Poznam enega za original CoD če ti kaj pomaga:

83.64.59.163:28960
Are you crazy?
Yes sir!

mx440 ::

zlovdi si all seeing eye pa tm išč serverje po želji
lol?

ShowDown ::

Da nebom nove teme odpiral:
Zadnji čas mam v Call od Duty:UO zelo visok ping(90-180). Ampak samo v tem špilu. Navadni CoD dela normalno, pa CS sem poskusil pa tudi dela kul.

P.S.: Pa ne mi govorit naj izklopim programe ki laufajo v ozadju.:D

urbnzy ::

Maš zmogljiv računalnik in povezavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbnzy ()

ShowDown ::

Mislim da je 1Mbit dovolj. Do zdaj mi je poganjalo vse ostale igre z veliko manj pinga. (max. 50ms) Računalnik pa je verjetno dovolj. (amd 64 3000+, GF6600GT, 1GB RAM...) Sicer pa sem si probal naredit za en kurac grafiko pa ni blo razlike.

ShowDown ::

Že rešil težavo. Connection type sem mel narejen na 'modem'. Hvala vseeno.

pe3c ::

Hehe,

meni laufa na 256 kbitni povezavi gladko :).

Randomm2 ::

No js tut nebi nove teme odpiru pa tuki vprašam, če kdo ve......

Igram CoD MP že ful časa, ampak v zadnem času se mi je začel pojavlat, da mi igrco vn vrže sredi vsega.
Ekran se krnaenkrat potemni....čakam, čakam.....in včasih se spremeni nazaj in mi piše: " ATI Radeon driver failiure" (naložene mam najnovejš driverje za ATI Radeon 9000 series). No in kot sem že prej omenil včasih se to pojavi včasih pa ne. Ampak kadar se ne pojavi se ekran taotalno razmaže, in edino kar mi preostane je Reset. Ko pa spet zaženem računalnik pa imam zamaknjen monitor za polovico, 70Hz namesto 75Hz in čisto svetel zaslon. 8-O

Ideje?:(
Mess with the best die like the rest.

jusslo ::

No mene pa zanima kako bi naredu svoj CoD server?
K CoD je moj najljubsi spil pa sm ful dobr pa bi svoj server.Naj mi kdo prosim odgovori.
Hvala! Lp Jus:D
.:X Gonna Give It To Ya:.

mx440 ::

lol?

Bato|\| ::

Drgač greš pa tut lahko pod start multiplayer game al kako že :8) sploh nevem več :D toj to :P

jusslo ::

Ej hvala!
Lp vsem0:)
.:X Gonna Give It To Ya:.

jusslo ::

Pa se neki js tega programa The all seaing eye nc ne stekam. Kako nastimam SLO serverje. Pa kwa je sploh joke tega programa?

!!!NAJ PROSIM KDO ODGOVORI!!!

Hvala

Lp. JuS:D

P.S.
Kako bi pa naredu server za CoD U-O???
.:X Gonna Give It To Ya:.

mx440 ::

z all seeing eye iščeš vse serverje. slo serverje nastavs tko da pod country najdes slovenijo in jo obkljukaš pol pa daš refresh in ti najde samo slo serevrje.
lol?

jusslo ::

Ej a ma kdo kksno komando za konzulo da se da kickat.
Pa ne mi guvort dj na call vote.
Js rabm u unih serverih k ni tega call vote.
A ma kdo to komando???:)
.:X Gonna Give It To Ya:.

poluks ::

jusslo: ti pa se ne igras cod dolgo a? :D ampak za kick mas komando /pb_kick 3, recimo cifro mors vedet k je vsak igralec pod eno cifro. cifro pa pogledas s komando /pb_plist

upam da ti bo pomagalo 8-) 8-) 8-) 8-)

hunter01 ::

Ekran se krnaenkrat potemni....čakam, čakam.....in včasih se spremeni nazaj in mi piše: " ATI Radeon driver failiure" (naložene mam najnovejš driverje za ATI Radeon 9000 series)


Ni nujno da ti za tvojo grafo k ni več tak mlada najbolje delujejo najnovejši driverji! probaj kakšne malo starejše driverje pa boš videl če se težava še pojavlja.

lm44 ::

A kdo ve, koliko si počasnejši, če imaš ping okrog 200, ostali pa okrog 30?

mx440 ::

ja če maš pinga 200 je že kr velik težko te bojo zadel pa ti boš težko koda ustrelu.
lol?

speed machine ::

A kdo ve, koliko si počasnejši, če imaš ping okrog 200, ostali pa okrog 30?


Ja razlike je potem 170ms (oz. 0.17s). Skratka ko boš ti kaj naredil, recimo pogledal iza vogala in se skril nazaj, bo tvoja glava vidna še 0.17s. In če ima kdo hitre reflekse, te še lahko pospravi.
//

mx440 ::

a mogoče ve kdo keter file potrebuješ samo za špilanje multiplayerja pr cod-uo, da bi single player odstranu, da bi mi bol malo placa zavzel.
ker je preveč 2GB
lol?

jusslo ::

Ejga poluks hvala sam to napise neki (Vote 1) al neki tazga js bi ga rd cist kickov iz serverja.
Kako bi pa to naredu?:D
No pa js spilam CoD ze 3 mestce tko da ves.
Hvala>:D
.:X Gonna Give It To Ya:.

poluks ::

to ti je vovt za kick ko ne mores vovtat, sam pa mora najmanj polovica ljudi napisat da ga kickate

ce bi pa rad ti takoj kickal pa mors met rcona (program, i geslo od serverja)
drugac se ne da.

ponavadi ce kickaš maš razlog tak da če napišeš razlog ga bojo tudi drugi igralci kikali
recimo igra z wallhackom, ti to opaziš poveš drugim i oni (preverijo ce hocejo - killcam) ga pol tudi kickajo. probaj pa bos vidu:D

kaj igras SD? kera mapa ti je najljubsa?

jusslo ::

Ma js js igram na tastarm SD na U-O pa narjar DOM.
Kak name mas pa ti u CoD?>:D

Pa se neki kaj pa ce drugi playerji ne vejo teh komandov un /pb_kick... pa ne znajo kickat kako ga pol kickamo. Pa se nekikaj pa ce sta samo 2 u serverju pa ti hocs unga kickat a se ga dace sta not sam ti pa on? Lp. Jus
.:X Gonna Give It To Ya:.

poluks ::

jus: poves jim kaj naj napisejo v konzolo, ce ne vejo (ponavadi vejo) :P
za uno ce ste dva pa ne vem, k se nisem na serveru, ko smo igrali 1-1, nobenega htel kickat

jusslo ::

Hvala!:D
Kak mas nick name??
.:X Gonna Give It To Ya:.

urbnzy ::

Ali mogoče kdo ve, kaj je narobe z Siolovim strežnikom TDM???? Ker ga ne prikaže v the all seing eyu.

Korenchek ::

Lep pozdrav!

Zanima me, če je možno igrati COD Multiplayer brez povezave - torej "proti računalniku".

Hvala.:)

Matek ::

V originalu ne, ker ni nobenih botov, možno pa je, da je naredil kdo kak mod. Poskusi googlat "call of duty bots", ampak dvomim, da boš našel kaj dosti uporabnega...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

hunter01 ::

Call of duty JE možno igrati proti botom vendar samo v prvem patchu!! (1.1) Boti so ze v sami igri in ni nikakeršen mod! Nisem sedaj siguren kje jih vklopis mogoce celo v config_mp.cfg Vendar te opozarjam da so te boti bili samo za testiranje in so ZELO neumni!!! imaš pa opcijo koliko botov imaš

Lešo ::

No jst bi tud neki prašu in sicer mam server z AWE MODE ampak ne morm in ne morm naštimat na killcam?!? V mapi dedicated imam killcam vklopljen a še vsen mi ne dela?!?

Prvič slišem za wallhack.
Kašna chiterska fora je to?
To so bile moje besede

steev ::

Videš skoz steno, skoz dim... Tko pravjo, jst ga ne uporabljam!
:|
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672056 (14822) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869670 (11575) oo7
»

COD-patch1.5

Oddelek: Igre
162372 (1623) PainDrinker
»

Call of duty: United offensive. kateri SLO serverji, ki so vredni?

Oddelek: Igre
91411 (1215) Blum
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111014 (6604) Groovy

Več podobnih tem