» »

Zvok na plati Aus M2N-E

Zvok na plati Aus M2N-E

Volk| ::

Imam a problem z zvokom na Asusovi plati M2N-E. LINK
Imam zvocnike pri racunalniku, nato se imam zvok na tv ko gledam filme prek tv out, imam se pa brezžične zvočnike da imam zvok po celem stanovanju, torej tri izhode ki so priklopljeni na integrirano zvočno kartico
Problem: Ko mi špila mediaplayer, bslayer, ali pa kaj drugo mi spila zvok na vseh treh izhodih. Ko pa vklopim tv kartico(radio, tv) pa imam zvok samo na izhodu pri zvočnikih poleg racunalnika.Zakaj? Zakaj ne deli zvoka kot mediaplayer na vse 3 izhode? Če menjam činče se pač zvok prenese na drugi zvočnik na vse tri pa ne morem poslusat.
Tv kartico imam winfast expert 2000. Na stari plati je vse lepo delalo.
Mogoce update biosa? Namrec imam bios 0402 vezijo. Nasel sem novejso samo se nikoli nisem naredil update biosa pa ne bi rad kaj zajebal. Lahko naredim to prek neta kot pise v navodilih? Pa sloh ne vem ali je to kriv bios.
Skoda, ker mi ostalo vse dela super.Prepričan sem namrec da plata mora sigurno podpirat vse izhode. Aja, pa tv kartico mam povezano kot treba. tudi dodatni kabel je speljan na matično tam kje smo včasih imeli cd-rom avdio.Na stari plati je špilalo ok.
kak predlog, prosim. Meni je namrec zmanjkalo idej.

Čmrlj ::

posodobi bios in naloži zadnje driverje za zvočno.Priporočam ti flashanje z ez-flash2 ,ki se nahaja v biosu.;)

Volk| ::

Bios sem posodobil z najnovejšo verzijo.
Zvok iz tv kartice še vedno ne dela.
Kaj še naj naredim?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov PC in grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514259 (3171) hdx
»

Ni zvoka / FM2 / Realtek

Oddelek: Zvok in slika
231319 (1165) m0LN4r
»

DVI(PC)--->HDMI(TV) ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6321642 (10754) BorutK-73
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018558 (10894) sash69
»

HDMI kabel ne prenaša zvoka?

Oddelek: Zvok in slika
327782 (6689) kontra

Več podobnih tem